Įkraunama...
Įkraunama...

Sportas namuose

Apklausa: Ar mokykloje Jums patiko fizinio lavinimo užsiėmimai? Kaip sekėsi juose? (85 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Balsuoti
QUOTE(mandy333 @ 2012 01 23, 17:44)
saunuole, kad pasiseke nugaleti skoni thumbup.gif as tai megstu zuvi, mirstu del ju ax.gif  na is jo daug ka suzinojom, ypac apie vyna, kiek dazikliu ir kokiais nezmoniskais kiekiais(dirbo daug metu ten),...jo deka, daug ko atsisakiau.. (aciu jam uz sugriautas nuostatas) butent jo deka, skaitau etiketes...ypac daug apie maista suzinojom....pvz. kad EU atrado nauja medziaga, kuri pvz. is kazkokiu mesos skureliu uzpilant to E, mesa pasidaro vientisa(kaip tikras kumpis, net neatskirsi) doh.gif  slykstu ar ne? pasakysiu kad tik vos 2 salys is EU-nariu atsisake tokios slykstynes.Aisku kad ne LT doh.gif galeciau pasakoti be galo blink.gif tai domekites ka perkat smile.gif dar tiesa del multi- vitaminu tas pats, nezinai kokiu tau truksta, reikia issamiu testu, jie yra prieinami internete, bet mokami... esu juos dariusi, na ten issamiai pateikia ko truksta organizme, bet aisku zabovintis ten reikia...viska iki smulkmenu reikia rasyt ka valgei... ech... gal geriau ir viso sito nezinoti smile.gif



oi man ptiktu placiau, kad parasinetum ka nors smile.gif pasidalintum ziniom ta prasme smile.gif as cia sau tyliai tyliai pakaupsiu informacija, ir tyliai tyliai namie priderinsiu biggrin.gif nes paskui i mane snairuoja, jei koki filma kaip kad forks over knifes ziuriu... 'tai ka dar daugiau darzoviu teks valgyt?' 'tai jau mesos nebebus?' biggrin.gif
Atsakyti
Mes daznai pamirstame, kokiu lobiu turime patys. Zavimes uzsienietiska sintetika, tuo tarpu, tikrasis geris guli mums po nisimis smile.gif Kalbu apie linu semenu alieju, aisku, jo irgi reikia paieskoti, kad butu sviezias, ekologiskas, saltai spaustas, bet cia jau nesunku. Va, keletas fraziu apie jo nauda, toliau pasiskaityt galima daugiau patiems smile.gif

Linų sėmenų aliejus sumažina trombų širdyje, plaučiuose, galvos smegenyse riziką, mažina kraujo spaudimą, padeda atsikratyti antsvorio

Linų sėmenų aliejaus, daugiau nei kitų rūšių aliejų, sudėtyje yra ypač didelis kiekis polinesočiųjų riebalų rūgščių.

Sėmenų aliejų siūloma vartoti tik nerafinuotą, jo nekaitinti, o gardinti salotas, gaminti padažus, pilti į sriubas. Toks jis nepraras savo sudedamųjų dalių, tokių svarbių mūsų sveikatai.

Beje, augalinis sėmenų aliejus, palyginti su žuvų riebalais, yra malonesnio skonio ir kvapo, ne toks brangus ir jame nėra toksinų.

Tai va, i sveikata, mergaites, ir berniukai drinks_cheers.gif
Dar , kiek zinau, girdejau is kitu moteru, kad sis aliejus - puiki plaukuciu kauke smile.gif wink.gif
Atsakyti
QUOTE(brashke77 @ 2012 01 23, 18:53)
Mes daznai pamirstame, kokiu lobiu turime patys. Zavimes uzsienietiska sintetika, tuo tarpu, tikrasis geris guli mums po nisimis smile.gif Kalbu apie linu semenu alieju, aisku, jo irgi reikia paieskoti, kad butu sviezias, ekologiskas, saltai spaustas, bet cia jau nesunku. Va, keletas fraziu apie jo nauda, toliau pasiskaityt galima daugiau patiems smile.gif




vartojau vartojau! tikrai geras dalykas, o ir kooookkksss skanus smile.gif linu semenis vartoju nuolat smile.gif
Atsakyti
mano ūgis 162 svortis 56. kiek reiktu numest??? kiek patartumėt?
Atsakyti
QUOTE(Smilgelė* @ 2012 01 23, 20:38)
mano ūgis 162 svortis 56. kiek reiktu numest??? kiek patartumėt?

0, divų svoris tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(Sedindriuke @ 2012 01 23, 19:50)
oi man ptiktu placiau, kad parasinetum ka nors smile.gif pasidalintum ziniom ta prasme smile.gif as cia sau tyliai tyliai pakaupsiu informacija, ir tyliai tyliai namie priderinsiu biggrin.gif nes paskui i mane snairuoja, jei koki filma kaip kad forks over knifes ziuriu... 'tai ka dar daugiau darzoviu teks valgyt?' 'tai jau mesos nebebus?' biggrin.gif

tai kad as ir nors turiu pilna makaule visokios informacijos, bet esu is tu kurios sunkiai moka ta perteikti blush2.gif ... be to jauciuosi lyg tureciau dviguba morale, cia jum pasakodama apie z.taukus, o pati juos irgi kartais geriu... tas pats apie vitaminus....ir darzoves valgau, nors prifarsiruotos nitratais.zinau kad geriausia is vis nevalgyti... arba tik is mociutes kaimo drinks_cheers.gif ... bet taip neimanoma blink.gif
Atsakyti
QUOTE(mandy333 @ 2012 01 23, 16:18)
aciu, MO smile.gif
frikadele, bet ne su mesa o tunu smile.gif va reikes gal pirmai pasireiksti tam receptu skyreli blush2.gif

būtinai pasireikšk,lauksim thumbup.gif

QUOTE(Gytis` @ 2012 01 23, 16:34)
Galima, tik ar verta?
Na, o mano siandienine treniruote praejo visai neblogai. Tupti sekesi sunkokai, bet atsizvelgiant i tai, kad kojos neliestos pora savaiciu, nieko kito ir nereikejo tiketis.  smile.gif

sutinku su viskuo drinks_cheers.gif juk jeigu pvz.man reikia numesti 10kg riebalų,tad aš juos laisvai numesiu be jokių papildų,tik suderinusi mitybą,išeikvodama daugiau kcal,nei suvartoju. Suderinusi,suderinusi,čia kaip mantrą reik kartot... biggrin.gif doh.gif
O įmanoma,pvz.,numesti 5kg,o likusius 5kg riebalų paversti raumenimis? blush2.gif
Pradžia visada sunki,bet nieko,įsivažiuosi 4u.gif

QUOTE(Stikliukė @ 2012 01 23, 17:59)
Turiu klausimuką-

Kažkada,seniai seniai,buvau užvedusi Sporto skyrelyje tokią temą,kažkas panašaus į "Muzika aerobikai",jau net nepamenu tiksliai,pabandyk paieškoti per paiešką,gal dar kartais užsilikusi g.gif 4u.gif


QUOTE(mandy333 @ 2012 01 23, 18:44)
as tai megstu zuvi, mirstu del ju
gal geriau ir viso sito nezinoti smile.gif

aš irgi mėgstu,bet kai tiek neigiamos info iš šalies apie ją,kaip atsirinkti teisybę,kur pirkti "neužterštą" žuvį? Jau ilgokai jos nevalgau,ne tik dėl to,kad brangus malonumas,bet ir dėl įtakojusios info... Bet pvz.baisiai mėgstu tuną savo sultyse,nors žinau,kad konservai lb nesveika blush2.gif
Tu rašyk,rašyk,viskas labail abai įdomu 4u.gif drinks_cheers.gif

QUOTE(brashke77 @ 2012 01 23, 19:53)
Dar , kiek zinau, girdejau is kitu moteru, kad sis aliejus - puiki plaukuciu kauke smile.gif wink.gif

Apie sėmenų aliejų esu girdėjusi daug gero. Pati jį naudoju vietoj stangrinančio kūno losjono wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Vicious Vici @ 2012 01 23, 19:43)
0, divų svoris tongue.gif



tai kad ne svory esme, o kaip jautiesi pati rubeliuose ir pries veidrodi. Svoris nieko nesako apskritai... gal tu uzsisportavusi esi ir raumenukai sveria ir sveri gal net kokius 65, o atrodai lieknai... bet su tais 56 gali ir tesliuks buti... tikrai negalim pasakyti, mesk svori smile.gif siuo atveju - turi ka mesti!? ohmy.gif
Atsakyti
QUOTE(mandy333 @ 2012 01 23, 21:21)
tai kad as ir nors turiu pilna makaule visokios informacijos, bet esu is tu kurios sunkiai moka ta perteikti blush2.gif ... be to jauciuosi lyg tureciau dviguba morale, cia jum pasakodama apie z.taukus, o pati juos irgi kartais geriu... tas pats apie vitaminus....ir darzoves valgau, nors prifarsiruotos nitratais.zinau kad geriausia is vis nevalgyti... arba tik is mociutes kaimo drinks_cheers.gif ... bet taip neimanoma blink.gif

Na,aš valgau iš savo daržo,bet kas iš to,jeigu kaimynas tręšia savo daržoves,trąšos per dirvožemį pasiekia ir mūsiškes...
Rašyk viską,lb lb įdomu 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(MO @ 2012 01 23, 20:23)
Na,aš valgau iš savo daržo,bet kas iš to,jeigu kaimynas tręšia savo daržoves,trąšos per dirvožemį pasiekia ir mūsiškes...
Rašyk viską,lb lb įdomu  4u.gif  4u.gif



Mo, riebalai raumenimis nevirsta... riebalu molekules tik traukiasi, ir maziukai burbuliukai buna (o kai didelis riebalinis sluoksnis tie burbuliukai buna issilete) smile.gif
Atsakyti
QUOTE(MO @ 2012 01 23, 22:21)
O įmanoma,pvz.,numesti 5kg,o likusius 5kg riebalų paversti raumenimis?  blush2.gif
Pradžia visada sunki,bet nieko,įsivažiuosi  4u.gif

Riebalai ir raumenys, tai skirtingos medziagos ir paversi vienus kitais nepavyks. Raumenis reikia auginti, o riebalus deginti. Kaip pavyzdi galima paimti kulturistus. Mases augimo periode jie augina raumenis bei kartu uzauga kazkiek riebalu (priklausomai nuo mitybos). Priesvarzybiniame periode tvarkoma dieta bei mazinamas riebalu % kune stengiantis kuo maziau prarasti raumens. Taip isryskeja raumenys. Tumpai tariant vienu metu reiktu apsistoti ties vienu tikslu. Sakykim jei deginate riebalus, tai prisukate kalorijas bei sportuojate. Taip atsikratote nereikalingu riebalu. Sportujant kunas zymiai geriau atrodys nei vien tik metant svori. Kitas atvejis auginant mase. Didinate kaloriju kieki (daugiau nei sunaudojate) bei auginate raumenis. Faktiskai kiek daug priaugs riebalu priklausis nuo mitybos. O trecias atvejis butu auginti jega. Na sita dar galima suderinti kartu su mases augimu. Nebent norint likti tam tikroje svorio kategorijoje.
Vel romanu prirasiau biggrin.gif
Na manau sita savaite sunkesne bus, o veliau grisiu nuo ten, kur sustojau.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Gytis`: 23 sausio 2012 - 22:13
QUOTE(Sedindriuke @ 2012 01 23, 21:55)




QUOTE(Gytis` @ 2012 01 23, 22:09)


supratau,nusišnekėjau. biggrin.gif (gerai MB dabar pažvengtų iš manęs).
Klausiau,nes pvz. treneris sakė,jog reikia numesti dar bent 10kg,tai reikštų, ūgis minus 12. O jeigu aš tiek nenoriu,noriu būti pilnesnė, man sočiai užtektų ūgis minus 5-7,tai taip ir liktų tie lišni riebaliokai ant manys g.gif blush2.gif blush2.gif blush2.gif
Atsakyti