Įkraunama...
Įkraunama...

Sportas namuose

Apklausa: Ar mokykloje Jums patiko fizinio lavinimo užsiėmimai? Kaip sekėsi juose? (85 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Balsuoti
QUOTE(Sedindriuke @ 2012 01 23, 21:22)
tai kad ne svory esme, o kaip jautiesi pati rubeliuose ir pries veidrodi. Svoris nieko nesako apskritai... gal tu uzsisportavusi esi ir raumenukai sveria ir sveri gal net kokius 65, o atrodai lieknai... bet su tais 56 gali ir tesliuks buti... tikrai negalim pasakyti, mesk svori smile.gif siuo atveju - turi ka mesti!? ohmy.gif

Nu tai aš ir atsakiau nerimtai smile.gif Nu ką galima pasakyti į kvailą klausimą? Sorry, autore, bet... Nei mes žinom kaip pati atrodai neiką, nei mūsų čia klausti smile.gif
Atsakyti
QUOTE(MO @ 2012 01 23, 23:34)
supratau,nusišnekėjau.  biggrin.gif (gerai MB dabar pažvengtų iš manęs).
Klausiau,nes pvz. treneris sakė,jog reikia numesti dar bent 10kg,tai reikštų, ūgis  minus 12. O jeigu aš tiek nenoriu,noriu būti pilnesnė, man sočiai užtektų ūgis  minus 5-7,tai taip ir liktų tie lišni riebaliokai ant manys  g.gif  blush2.gif  blush2.gif  blush2.gif

Manau, viskas pasimatis, kai numesite norimus minus 5-7 kg nuo ugio. Bei tada nuspresite ar matomas vaizdas jus tenkina ar ne ir ka daryti toliau.
Atsakyti
QUOTE(Gytis` @ 2012 01 23, 22:49)
Manau, viskas pasimatis, kai numesite norimus minus 5-7 kg nuo ugio. Bei tada nuspresite ar matomas vaizdas jus tenkina ar ne ir ka daryti toliau.

supratau blush2.gif 4u.gif
Atsakyti
pas mane yra tokia beda, kad kai as sumazinu kalorijas ir sportuoju, pas mane vakare atsiranda labai didelis apetitas, net nezinau kaip ji suvaldyt... gal as maitinuosi nelabai pilnavertiskai, kad pas mane tie alkio priepuoliai sportuojant buna?bet atrodo, kad valgau ivairu maista unsure.gif
Atsakyti
Galite bandyti vakare vartoti daugiau vandens.
Atsakyti
QUOTE(Shantalė @ 2012 01 23, 22:16)
pas mane yra tokia beda, kad kai as sumazinu kalorijas ir sportuoju, pas mane vakare atsiranda labai didelis apetitas, net nezinau kaip ji suvaldyt... gal as maitinuosi nelabai pilnavertiskai, kad pas mane tie alkio priepuoliai sportuojant buna?bet atrodo, kad valgau ivairu maista unsure.gif

va pas mane ta pati problema,vakare diziausias noras prisikirt doh.gif jau net uzkniso kartai tie priepuoliai su maistu blush2.gif
buvau dingus kelioms dienom,bet sportuot nebuvau nustojus sportuot,na tik sekmadieni nespotavau,nes dukros gimtadieniui ruosiaus ax.gif del papildu tai vartoju vitaminus magni,kalci, vit c, siaip vitaminu kompleksa centrum ir dar gelezi smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Gytis` @ 2012 01 23, 23:25)
Galite bandyti vakare vartoti daugiau vandens.

as nemazai jo isgeriu vakare tiek ir arbatu visokiu, bettai tik trumpalaikis efektas.siaip sportuoju gana aktyviai, bet nevartoju jokiu vitaminu, gal ju kazkoks trukumas issaukia tokius priepolius
Atsakyti
kad ir veloka, bet einu 24 minutes pavaryt sporto.... nuims smegenines spaudima, tiek minciu ir susikurto streso... isspardyt reik ji...
Atsakyti
QUOTE(Sedindriuke @ 2012 01 23, 22:36)
kad ir veloka, bet einu 24 minutes pavaryt sporto.... nuims smegenines spaudima, tiek minciu ir susikurto streso... isspardyt reik ji...



atstrakaliojau Hot right there workout is BR ir plius biskiuka pratimu. Ikaliau kakavos puoda. Koki obuoli sugrauzt ir eit pasitikt rytoju biggrin.gif

labanaktis smile.gif
Atsakyti
Labą rytą vyturiams ir pelėdžiukams smile.gif
QUOTE(Gytis` @ 2012 01 23, 23:25)
Galite bandyti vakare vartoti daugiau vandens.

Mano giminaitė mokėsi kažką ten su biologija ir chemija, bet susieta su grožio, sveikatos sritimi, tai sakė, kad nei vaisiai, nei vanduo vakare nebetinka žmogaus organizmui g.gif
Papildyta:
QUOTE(Sedindriuke @ 2012 01 23, 23:36)
kad ir veloka, bet einu 24 minutes pavaryt sporto.... nuims smegenines spaudima, tiek minciu ir susikurto streso... isspardyt reik ji...

user posted image va čia tai pelėdžiukė....
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Vicious Vici: 24 sausio 2012 - 09:41
aha, jei prigeri daug vandens iš vakaro, ar privalgai vandeningų vaisių, gali akyčių nepramergti iš ryto (dėl užtinimo biggrin.gif )
Atsakyti
Laba ryta.

QUOTE(Vicious Vici @ 2012 01 24, 10:40)
Mano giminaitė mokėsi kažką ten su biologija ir chemija, bet susieta su grožio, sveikatos sritimi, tai sakė, kad nei vaisiai, nei vanduo vakare nebetinka žmogaus organizmui g.gif

Neteko niekur girdeti ar skaityti tokio dalyko, todel negaliu gincytis, o ir mano mokymosi sritis toli grazu i kita puse. Taciau, manau, galima sutikti su tuo jog vanduo, vaisiai ar kitas nekaloringas maistas bus zymiai naudingiau nei prisikirsti bet ko smile.gif
Dar nera gerai isgerti per daug vandens, nes taip pasalinamos naudingos medziagos.
Atsakyti