Įkraunama...
Įkraunama...

Sportas namuose

Apklausa: Ar mokykloje Jums patiko fizinio lavinimo užsiėmimai? Kaip sekėsi juose? (85 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Balsuoti
Kada tau pačiai geriau mirksiukas.gif Tik tiek, jog rytinė treniruotė gerai "užveda" medžiagų apykaitą visai dienai, bet jei esi pelėda, gal tau tai netiks. O dėl bėgiojimo irgi klausyk savo organizmo, gali pradžiai daryt tą 30 day shred su kokiu spartesniu pasivaikščiojimu, paskui ir pabėgiojimams ateis eilė, step by step kaip sakoma smile.gif Nenulaužk savęs anksčiau laiko 4u.gif Linkiu sėkmės!!!
Atsakyti
QUOTE(maruša @ 2012 01 25, 10:46)
Kada tau pačiai geriau mirksiukas.gif Tik tiek, jog rytinė treniruotė gerai "užveda" medžiagų apykaitą visai dienai, bet jei esi pelėda, gal tau tai netiks. O dėl bėgiojimo irgi klausyk savo organizmo, gali pradžiai daryt tą 30 day shred su kokiu spartesniu pasivaikščiojimu, paskui ir pabėgiojimams ateis eilė, step by step kaip sakoma smile.gif Nenulaužk savęs anksčiau laiko 4u.gif Linkiu sėkmės!!!


...dėkui tau 4u.gif
Atsakyti
Pradejau siandien 3 lygi su JM 30 day shred. Toks keistas man pasirode. Kardio dalis ziauriai sunki, o jegos pratimai sudetingesni per sunkus o palengvinti per lengvi. Eisiu turbut sunkesniu hanteliu i sandeliuka ieskoti.
Atsakyti
sveikutes, mane mm aplanke... doh.gif is lovos neislipu nuo pilvo skausmu, issiputusi kaip balionas, doh.gif doh.gif
Marusa, kiek tau liko iki tikslo??? paskutini karta pamenu buvo lyg 900 gr.?
Atsakyti
Buvo, dabar šiek tiek daugiau blush2.gif Ai, nesiparinu, svarbu, kad aš kely ir įkrova nevirto daugiadienėm.
Atsakyti
sveiki, del tos apklausos tai pritariu. bet galiu pasakyti, kad niekada neturejau idealaus svorio. nuo mazens buvau pilnoka. pamenu paauglystej, kai mano ugis buvo 160 as jau sveriau 58kg. toki pamenu maziausia savo svori. o daugiausia sveriau jau budama 164cm 70kg, gal net ir daugiau buvo per ziema priauge doh.gif taigi man yra sunku nuskyti kiek esu daugiausiai priaugusi nuo idealaus svorio, nes jo nesu turejusi unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Shantalė @ 2012 01 25, 15:01)
sveiki, del tos apklausos tai pritariu. bet galiu pasakyti, kad niekada neturejau idealaus svorio. nuo mazens buvau pilnoka. pamenu paauglystej, kai mano ugis buvo 160 as jau sveriau 58kg. toki pamenu maziausia savo svori. o daugiausia sveriau jau budama 164cm 70kg, gal net ir daugiau buvo per ziema priauge doh.gif taigi man yra sunku nuskyti kiek esu daugiausiai priaugusi nuo idealaus svorio, nes jo nesu turejusi unsure.gif

Tai apytiksliai pažymėsi ar iki 10 ar iki 15 kg smile.gif Gi mes maždaug, kad būtų motyvacija, kad gąsdintų baisūs skaičiai ir sakytume: davai davai, judam storos, matot kokie skaičiai biggrin.gif
Atsakyti
Merginos,o kur dingo is BR zuzana? As angliskai nieko nesuprantu,o ji man pati paciausia. O dabar pamaciau,kad ja net nuo "virselio"istryne verysad.gif Noriu tokios figuros,kaip jos. Anksciau sportuodavau su Liza,o ziuredavau i sone esancia Zuzana.O dabar sportuot net nesinori-jokios motyvacijos. reikia prie senu pratimu grizti.
O del apklausos,tai gal tada galima kitaip suformuluot ta klausima,nes dabar daug kam neaisku. Pvz kiek daugiausiai esat priaugusios,lyginant su savo svajoniu svoriu ar kazkaip pan(nutolusios nuo savo svajoniu svorio). Kazkokio gal atskaitos tasko reikia?
Oj,vis bandau ir bandau grizti i sporta,bet vis vaikai pakaitom serga ir serga... tai ligoninej sedziu,tai namie su zirzianciu vaiku ant ranku. pastebejau,kad mano bicepsai nuo to gerokai pasipompavo lotuliukas.gif (svareliai po 15kg)
Atsakyti
QUOTE(NIDA @ 2012 01 25, 15:37)
O del apklausos,tai gal tada galima kitaip suformuluot ta klausima,nes dabar daug kam neaisku. Pvz kiek daugiausiai esat priaugusios,lyginant su savo svajoniu svoriu ar kazkaip pan(nutolusios nuo savo svajoniu svorio). Kazkokio gal atskaitos tasko reikia?

Oj,vis bandau ir bandau grizti i sporta,bet vis vaikai pakaitom serga ir serga... tai ligoninej sedziu,tai namie su zirzianciu vaiku ant ranku. pastebejau,kad mano bicepsai nuo to gerokai pasipompavo  lotuliukas.gif (svareliai po 15kg)

Tą ir turėjau omeny smile.gif

Sveikatos vaikams 4u.gif

New Zuzana:
http://www.youtube.com/user/ZuzkaLight
Bus ir video thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Vicious Vici @ 2012 01 25, 09:57)
Labą rytą smile.gif
Hej, hej, pribaiginėjam apklausinę temelę, įdomūs rezultatai. Ką naujai mąstome? Turiu pasiūlymą, pvz.: Kiek maksimaliai kada nors buvote priaugę? - Nebuvau; 0-5 kg, 5-10 kg, 10-15 kg; 15-20 kg, dar daugiau, neprisimenu/nežinau.
Kažką panašiai galim, ką? Prieš akis kol tema vyktų, kabėtų tokia kaip gėdos lenta biggrin.gif Žinau, kad čia daug kurios prisiduoda, bet esmė pažymėti tą maksimalų kada nors priaugtą svorį ir kad rezultatai gąsdintų ir taip mus motyvuotų smile.gif

Ar nestuke.gif laikotarpi iskaityti? As per abu priaugau po 20kg bet praejus 2 men po gimdymo ju nebelieka, be jokiu pastangu.
As mokykloje paskutinese klasese sveriau 55kg, pagal kmi buvo per mazas svoris. Universitete sveriau 58kg, jau normalus svoris buvo. Isvaziavau i uzsieni gyventi padidejo iki 60-62kg. Dabar vel noriu grizti i 58kg.
Atsakyti
laba diena, norejau paklausti, nuo ko reiktu pradeti, noriu pradeti sportuoti namuose 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Gija* @ 2012 01 25, 16:48)
laba diena, norejau paklausti, nuo ko reiktu pradeti, noriu pradeti sportuoti namuose  4u.gif

nuo lengvu pratimu ir tureti didele motyvacija ir nora, nes pradzia buna sunki 4u.gif
Atsakyti