Įkraunama...
Įkraunama...

Tortai-18

QUOTE(adriu @ 2012 02 23, 18:04)
kai reik baltų biskvitų pagrinde kepu rafaelo,niekad nepavedė...nieko recepte nekeičiu-gaunas super,,,gal nuo orkaites priklauso g.gif aš va visad ant venteliatoriaus kepi g.gif

Ir man šis biskvitas vienintelis,kuris dar nei karto nepavedė thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(simisimi84 @ 2012 02 23, 11:33)
jei rafaello tortui sviestą ir kondensuotą sumaišius su grietinėle, išsiskyrė sunka, na, pasukos, jau išgelbėti nebepavyks, ane? nes kaitinant tik dar labaiu pasukos skirsis, nes kais grietinėlė išplakta...  ar klystu?
o kur tada sunaudoti tą nevykusį kremą? išmesti tai man gaila...
na ot nesėkminga diena sad.gif

O ka daryt, kad ta sunka nesusidarytu, zinau kad temp skirtumas, kad grietinele saltesne nei sviestas, bet kaip jas sujunkt tada g.gif
Atsakyti
QUOTE(airius @ 2012 02 23, 21:22)
O ka daryt, kad ta sunka nesusidarytu, zinau kad temp skirtumas, kad grietinele saltesne nei sviestas, bet kaip jas sujunkt tada g.gif

Aš tai iš vakaro palieku ir sviestą,ir kondensuotą kambario temperatūroj ir jokių problemų nebūna
Atsakyti
QUOTE(ReNcYtEa @ 2012 02 23, 23:04)
Aš tai iš vakaro palieku ir sviestą,ir kondensuotą kambario temperatūroj ir jokių problemų nebūna

Tas tai taip, bet kai isplati grietinele ir tada reikia sujungti, va cia ir kyla problemos g.gif
Atsakyti
QUOTE(airius @ 2012 02 24, 00:58)
Tas tai taip, bet kai isplati grietinele ir tada reikia sujungti, va cia ir kyla problemos g.gif

Pas mane recepte parašyta,kad išplakus,tiek sviestą su kondensuotu,tiek grietinėlę,palaikyti po pusvalandį šaldytuve,tada maišyti abi mases.Tai dabar aš taip visada ir darau,nes vieną sykį paskubėjau,tai sutraukė...
Atsakyti
QUOTE(eglute1990 @ 2012 02 23, 19:58)
Ir šiaip rafaelo biskvitas tikrai pats pačiausias, tiek ir su kitais pertepimais thumbup.gif

O gal galit imest receptuka rafaelo smile.gif Kazkaip beskaitant susigundziau..Nes saldainius Rafaelo tai dievinu smile.gif Gal panasaus skonio?
Atsakyti
QUOTE(nerciuke @ 2012 02 24, 10:04)
O gal galit imest receptuka rafaelo smile.gif Kazkaip beskaitant susigundziau..Nes saldainius Rafaelo tai dievinu smile.gif Gal panasaus skonio

Pirmam puslapiuke yra nuoroda mirksiukas.gif
http://www.supermama...;#entry29394084
Atsakyti
Mergaitės kai darot kriaušinį karamelinį tortą,karamelę su šaukšteliu dėliojat ar bandot vientisą sluoksnį padaryti?
Atsakyti
Aš ir su klausimu:kaip manot,ar skanu būtų šviežios (tiksliau šaldytos) vyšnios kokiam jogurtiniam kreme su baltais biskvitais,ar vis gi vyšnios skaniau su šokoladiniais (rudais) ?
Atsakyti
QUOTE(ReNcYtEa @ 2012 02 24, 10:39)
Aš ir su klausimu:kaip manot,ar skanu būtų šviežios (tiksliau šaldytos) vyšnios kokiam jogurtiniam kreme su baltais biskvitais,ar vis gi vyšnios skaniau su šokoladiniais (rudais) ?

man skanu as jogurtini torta darau su saldytom vysniom,labai gaivus torciukas mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Dianaaa1215 @ 2012 02 24, 09:59)
Mergaitės kai darot kriaušinį karamelinį tortą,karamelę su šaukšteliu dėliojat ar bandot vientisą sluoksnį padaryti?


Pirma karta as dejau gabaliukais. Antra karta tiesiog grietinele su rududu isplakiau, ir gavosi superinis kremas.
Atsakyti
QUOTE(Dianaaa1215 @ 2012 02 24, 10:59)
Mergaitės kai darot kriaušinį karamelinį tortą,karamelę su šaukšteliu dėliojat ar bandot vientisą sluoksnį padaryti?

as tik uz gabaliukus , juk tame ir esme. jei padarysi visa sluoksni bus per saldu ir tikrai bu ssunku istept:) na cia mano nuomone. o man ci akazkada reikejo torciuko o pinigu nera. tai dariau su manu pertepimu i krema idejau du gabaliukus sokolado ir saldyklyje radau saldytu braskiu saujale. o bviskvitus as tik puru pagal olesta darau jis man labai patinka gerai iskyla. tik va praeita karta istraukus ir orkaites sbliusko kiek. turbut kai iskepe reikai dar orkaiteje palaikyt kad ten ir atvestu
dariausi ir stracciatella. tik nemoku cia nuotrauka ikelt
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo elenka: 24 vasario 2012 - 12:31