Įkraunama...
Įkraunama...

Tortai-18

QUOTE(elenka @ 2012 02 24, 12:29)
as tik uz gabaliukus , juk tame ir esme. jei padarysi visa sluoksni bus per saldu ir tikrai bu ssunku istept:)  na cia mano nuomone.


Zinoma, visa sluoksni istepliot tai net neiseis istept...
Atsakyti
QUOTE(rikke @ 2012 02 24, 10:52)
man skanu as jogurtini torta darau su saldytom vysniom,labai gaivus torciukas  mirksiukas.gif

Ačiū ,Rikke,tai greitu laiku išbandysiu ir aš mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(ReNcYtEa @ 2012 02 24, 10:39)
Aš ir su klausimu:kaip manot,ar skanu būtų šviežios (tiksliau šaldytos) vyšnios kokiam jogurtiniam kreme su baltais biskvitais,ar vis gi vyšnios skaniau su šokoladiniais (rudais) ?

Aš dariau tortą su šaldytom vyšniom ir baltais biskvitais, gerai kad savo vartojimui, nes vyšnios biskvitą nudažė mėlynai (violetine spalva), dar ir laisčiau vyšnių sunka doh.gif Siaubas visiškas schmoll.gif Ną, bet jei tas vyšnias nusunkti ir kokiu kremu maišyti tai skanu būtų. Atsimenu senovėje biggrin.gif būdavo kažkoks tortas -pyragas su vyšniomis ir grietine, toks skanus, skanus wub.gif
Oi atsiminiau, gal kuri parodysite kur ieškoti "Malkos po sniegu". Reikia išbandyti mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Bijuna: 24 vasario 2012 - 13:19
Sveikos,
Na jus cia ir grozius darot 4u.gif
Atejau paklausti, pirma karta gyvenim kepsiu torta, jau biskvita issirinkau, krem air, norejau pklausti, kaip paruosti aptepima torto, kad pastilazas erai prikibtu. Gana su giretinele istepti?
ir antras klausimas, kaip ruosti mase, kuria piesiu ant torto su svirkstu? aciu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Bijuna @ 2012 02 24, 13:15)
Aš dariau tortą su šaldytom vyšniom ir baltais biskvitais, gerai kad savo vartojimui, nes vyšnios biskvitą nudažė mėlynai (violetine spalva), dar ir laisčiau vyšnių sunka  doh.gif  Siaubas visiškas  schmoll.gif  Ną, bet jei tas vyšnias nusunkti ir kokiu kremu maišyti tai skanu būtų. Atsimenu senovėje  biggrin.gif būdavo kažkoks tortas -pyragas su vyšniomis ir grietine, toks skanus, skanus  wub.gif
Oi atsiminiau, gal kuri parodysite kur ieškoti "Malkos po sniegu". Reikia išbandyti  mirksiukas.gif

Ačiū už atsakymą.Rikke,o kaip tau-nusidažo ar ne biskvitai?
O malkos va čia http://www.supermama...howtopic=174696
Atsakyti
QUOTE(ramune.v @ 2012 02 23, 15:44)
man tas pats, nors pats biskvitas man labai, labai patinka, tik kad bedos visiskai tos pacios doh.gif bandziau ir sokoladinius juos kepti-tas pats doh.gif tai irgi kepu po viena. Cia matyt nuo orkaites priklauso, nes miltai, trankymas ar  badymas mano atveju-nieko nekeicia ax.gif


aš irgi kaltinu orkaitę.. taigi dabar kai bus kada nors virtuvės remontas ir bus nauja graži orkaitė, tikiuosi ir man iškeps biskvitas visas iš karto nesusmegęs smile.gif o dabar... turiu kantrybės, tai ir po vieną kepti netingiu smile.gif
Atsakyti
mergaites, as nepatirus tortu kepime, bet noriu ismokti. noriu pradet nuo napoleono. ar galiu tesla maisyti ant mikserio kur buna teslai maisyt tokie raityti ar butina peiliu kapot? blush2.gif
Atsakyti
Labas vakaras,

zinau, kad velai ateinu su klausimu, na bet kaip sakoma viltis mirsta paskutine, gal dar kas uzklys ir atsakys bigsmile.gif gal teko ruosti torta kepta keptuvej? napoleonas atkrenta, nesu jam pasiruosus. Esu gaminusi otela ir kita is interneto platybiu, bet kazkaip sausoki gavosi verysad.gif gal man tuos otelo blynus pertept kokiu greitinele ar grietinele+jogurtas (sunui nelabai prie dusios grietinele)? zodziu buciau dekinga uz pertepimo idejas tinkancias biskvitui is keptuves 4u.gif

QUOTE(Palme22 @ 2012 02 24, 15:16)
mergaites, as nepatirus tortu kepime, bet noriu ismokti. noriu pradet nuo napoleono. ar galiu tesla maisyti ant mikserio kur buna teslai maisyt tokie raityti ar butina peiliu kapot?  blush2.gif

as peiliukais kapociau, bentjau kibinams ruosiu tesla su kombaino peiliais.
Atsakyti
QUOTE(adriu @ 2012 02 23, 18:04)
kai reik baltų biskvitų pagrinde kepu rafaelo,niekad nepavedė...nieko recepte nekeičiu-gaunas super,,,gal nuo orkaites priklauso g.gif aš va visad ant venteliatoriaus kepi g.gif

Man atrodo, kad nuo orkaites irgi daug kas priklauso ax.gif
Mano dujine, tai visko pasitaiko, buna kad puikus biskvitai, o buna kad sukrenta, ipac Rafaelo mirksiukas.gif
Kaskur skaiciusi esu, kad reikia ant apatines lentinos kepti, tai dabar taip ir darau, tai lig viskas puikiai pakolkas.
Tik nepamenu ka reiktu daryti kad kupra Juodam miskui neauktu, ar maziau miltu reiktu ar daugiau ?
Atsakyti
QUOTE(Palme22 @ 2012 02 24, 16:16)
mergaites, as nepatirus tortu kepime, bet noriu ismokti. noriu pradet nuo napoleono. ar galiu tesla maisyti ant mikserio kur buna teslai maisyt tokie raityti ar butina peiliu kapot?  blush2.gif

Esu skaicius, kad merginos kombaina naudoja 4u.gif
Atsakyti
Prašau, merginos, paprotinkite, ar galima išsikepti kokį nors tortą lėlytės Barbės sijonukui, kad būtų tinkamas vartojimui po 1 savaitės. Blogiausia tai, kad jis turės tą savaitę išstovėti kambario temperatūroje g.gif .

Permąsčiau įvairius variantus ir puikiai suprantu, kad netinka jokie pieno produktai schmoll.gif , bet gal išstovėtų koks biskvitas perteptas Rududu kremu su riešutais. Ar išvis pasimesti su tortu ir mėgint kokį keksą papuošti g.gif

Atsakyti
[quote=incikas,2012 02 25, 00:24]
Prašau, merginos, paprotinkite, ar galima išsikepti kokį nors tortą lėlytės Barbės sijonukui, kad būtų tinkamas vartojimui po 1 savaitės. Blogiausia tai, kad jis turės tą savaitę išstovėti kambario temperatūroje g.gif .


Gal pabandyk si varianata http://kristi.erdves...i/princese.html
(tinginio recepta ) g.gif Nors 1sav. kamabario temp. g.gif O kodel ji turi pries teik laiko gaminti?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Elizabeht: 25 vasario 2012 - 07:28