Įkraunama...
Įkraunama...

Tortai-18

sulaistymo kiekis priklauso ir nuo pačio torto...vienus reik daugiau sulaistyt,kitus mažiau,kitų visai nereik.....
Atsakyti
QUOTE(kirbe @ 2012 02 26, 16:21)
sulaistymo kiekis priklauso ir nuo pačio torto...vienus reik daugiau sulaistyt,kitus mažiau,kitų visai nereik.....

Suprantu, kad ne visus vienodai, bet tarkim Rafaelo arba Snikersui kiek sunaudojate?
Atsakyti
QUOTE(Nima*** @ 2012 02 26, 17:44)
Suprantu, kad ne visus vienodai, bet tarkim Rafaelo arba Snikersui kiek sunaudojate?

Aš Rafaelui sulaistau visą stiklinę ax.gif
Atsakyti
Bandziau daryti kriausini karamelini torta.Mano skoniui tai kriauses be skonio kazkokios,valgant torta tik jauti kad kazka kramtai,o skonio nuo ju nera nei saldumo nei rugstumo,o jei vietoj kriausiu naudoti kons. ananasus ar persikus?O SIAIP TAI NIEKO,TIKRAI DAR DARYSIU smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Nima*** @ 2012 02 26, 14:12)
Oho  blink.gif Tuomet labai aišku, kodėl mano biskvitai sausi biggrin.gif Nes aš tik šepetėliu padrėkinu viršų, bet net stiklinės nusipilu... Daugiausia kiek esu sulaisčius, tai išėjo pusė stiklinės  doh.gif


Su tuo puslitriu nepersistenkit... nes kabliuosit kose... man uztenka ir puses stiklines, kad butu dregnas tortas...
Papildyta:
QUOTE(Dianaaa1215 @ 2012 02 26, 19:35)
Bandziau daryti kriausini karamelini torta.Mano skoniui tai kriauses be skonio kazkokios,valgant torta tik jauti kad kazka kramtai,o skonio nuo ju nera nei saldumo nei rugstumo,o jei vietoj kriausiu naudoti kons. ananasus ar persikus?O SIAIP TAI NIEKO,TIKRAI DAR DARYSIU smile.gif


Va va, man irgi jos be skonio, kramtai ir tiek, bet bendram kontekste skanu biggrin.gif ananasai jauciu super butu...
Atsakyti
QUOTE(Nima*** @ 2012 02 26, 17:44)
Suprantu, kad ne visus vienodai, bet tarkim Rafaelo arba Snikersui kiek sunaudojate?

snikerio aš nekepu,tai nežinau ,o rafaelui taip maždaug nuo pusės stiklinės iki stiklinės... ...šiaip aš mėgstu šlapesnius tortus....
Atsakyti
as tiek snikersui, tiek rafaelui sunaudojau apie stikline 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(rugiagele26 @ 2012 02 26, 20:30)
Su tuo puslitriu nepersistenkit... nes kabliuosit kose... man uztenka ir puses stiklines, kad butu dregnas tortas...



AS kai pirma kart laisciau rafaelo (bet jis buvo keptas tapacia diena, tai po keliu valandu laisciau) tai vis a puslitri sulaiciau, tai tortas visas permirko doh.gif
Kitasyki laisciau apie stikline ax.gif
Bet pasirodo biskvitus reiktu sekancia diena sutepineti ir laistyti svieziu negalima doh.gif (ekstra atveju, nors po 6 h. laistykit, bet neanksciau), . Tai dabar viskas tvarkoje, tai puslitris pilnai isejo ir biskvitas buvo superinis thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Dianaaa1215 @ 2012 02 26, 20:35)
Bandziau daryti kriausini karamelini torta.Mano skoniui tai kriauses be skonio kazkokios,valgant torta tik jauti kad kazka kramtai,o skonio nuo ju nera nei saldumo nei rugstumo,o jei vietoj kriausiu naudoti kons. ananasus ar persikus?O SIAIP TAI NIEKO,TIKRAI DAR DARYSIU smile.gif

Aš kaip tik neradau pirkt kriaušių, tai dėjau kons. ananasus.Skanu.Su rafaeliniu biskvitu gavosi labai minkštas, purus. thumbup.gif
Dėl tortų sulaistymo, tai jei ilgiau pastovi, daug laistyti nereikia, nes ir pats kremas įsigeria.
Atsakyti
QUOTE(Dianaaa1215 @ 2012 02 26, 19:35)
Bandziau daryti kriausini karamelini torta.Mano skoniui tai kriauses be skonio kazkokios,valgant torta tik jauti kad kazka kramtai,o skonio nuo ju nera nei saldumo nei rugstumo,o jei vietoj kriausiu naudoti kons. ananasus ar persikus?O SIAIP TAI NIEKO,TIKRAI DAR DARYSIU smile.gif

O aš paklausius kažkurios merginos patarimo pati kriaušių pasikonservavau šitam tortui thumbup.gif Iš vakaro pasidariuau per naktį pastovėjo ir labai skanu buvo thumbup.gif
Atsakyti
dabar net pamatavau kiek as laistau biggrin.gif
visada pasidarau skyscio apie 100ml.(24cm tortui). kartais sunaudoju visa,kartais kazkiek lieka(priklauso nuo torto).bet daugiau tai tikrai nesu laisciusi.
bet teisingai kazkas rase,.kad kuo tortas ilgiau stovi,tuo labiau dreksta.namuose tortas dregnai sulaistytas stovejo turbut 4d,tai 2 buvo gerai,3d. normaliai,o jau 4d apacioj rasa susidare smile.gif
Atsakyti
Ačiū, mergaitės 4u.gif Didinsiu sirupo kiekį savo tortuose smile.gif Tikrai pastebėjau, kad trečią dieną drėgnesni būna, bet pas mus trečią dieną lieka pusės delno gabaliukas (nes nedrįsta niekas paskutinio suvalgyti, kad kiti nepyktų biggrin.gif ), tai pirmoms dviems dienoms man aktualiausia smile.gif
Atsakyti