Įkraunama...
Įkraunama...

Tortai-18

QUOTE(erikiuxxx @ 2012 03 01, 19:50)
man visa diena supermama streikavo negalejau net pasiziureti laiku. doh.gif (idomu ar cia mano kompas streikavo, ar visiems ?)

Visiems streikavo doh.gif
Atsakyti
QUOTE(*Svajone* @ 2012 03 01, 19:11)
Visiems streikavo  doh.gif

Tada super biggrin.gif nes maniau kad vel teks taisyti kompa doh.gif
Atsakyti
Jusu ikvepta, sumeistravau savo pirmaji torta smile.gif
Biskvitas papratsas, sutepoiau grietine su citrinos zele, apdengimui saldainiu mase, saldainiu mase su sokoladu papuosimui smile.gif

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo v.nav: 01 kovo 2012 - 19:38
QUOTE(v.nav @ 2012 03 01, 19:36)
Jusu ikvepta, sumeistravau savo pirmaji torta smile.gif


Saunuole, puikiai pavyko padengti tortuka thumbup.gif grazutis, kitas bus dar grazesnis bigsmile.gif wub.gif
Atsakyti
Sveiki,
norejau pasiteirauti, jei torto markiza biskvitus issikepciau anksciau, na pries kokia savaite, ar jiem nieko neatsitiktu g.gif Kur geriau tada juos laikyti.
Aciu kas gales atsakyti 4u.gif
Atsakyti
user posted image

mano kepinys, kuris labai pradziugino svecius ir pacia mane.tai ambasadoriaus medutis! aciu idejusiai receptuka merginai. Man cia buvo metu atradimas. Nerealus. smile.gif
Atsakyti
Mergaitės, gal kuri darėt kokį tortuką kad įeitų morengas į vidų? Labai reikia kažko tokio su biskvitu šiek tiek ir su morengu. Lyg esu kažką mačiusi, bet dabar neberandu kur aš jį nusikopijavusi doh.gif Jei nerasiu teks kurti pačiai kažką, bet jei kas padėsit tai bus jums dideliausias AČIŪ smile.gif
Papildyta:
Oi, atrodo temoje radau adrijos tortą SALDUKĄ. Nepamenu ar šį buvau išsisaugojusi, bet šis matau ant kelio užvesti mane tai pat gali smile.gif Kaži kaip jis pjaunasi g.gif Gal kuri kepėte? Aš čia apie tą salduką kur viskas dedasi lakštais, o ne į kauburį.
Atsakyti
Tortas su morengu galėtų būti"Pats skaniausias"
Atsakyti
QUOTE(Dianaaa1215 @ 2012 03 03, 12:00)
Tortas su morengu galėtų būti"Pats skaniausias"

Ziuriu kad ji daznai kepi ta Skaniausia bigsmile.gif man jis irgi superinis kepiau jau 5 karta thumbup.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Dianaaa1215 @ 2012 03 03, 14:00)
Tortas su morengu galėtų būti"Pats skaniausias"



QUOTE(erikiuxxx @ 2012 03 03, 14:32)
Ziuriu kad ji daznai kepi ta Skaniausia bigsmile.gif  man jis irgi superinis kepiau jau 5 karta thumbup.gif  wub.gif  wub.gif

Merginos, receptuko, receptukooooo.... kur tas skaniausias niam niam... (na einu į google ieškoti biggrin.gif )
Atsakyti
Ar apie šį tortuką kalbate "Най- лучший в мире" ?
Atsakyti
Jo,bet buvo šiame forume lietuviškas vertimas
Atsakyti