Įkraunama...
Įkraunama...

Pradedančios vairuotojos

QUOTE(vai2te0528 @ 2012 02 26, 14:38)
O dievuleliau, ir verkti norisi, ir juoktis  verysad.gif  lotuliukas.gif smagia patirti turejot  4u.gif nieko, igausit drasos, bus viskas gerai  4u.gif bet siaip baisu, jei taip i ka ikaltumet..

Nu man tik verkt norėjosi, nesuprantu, kaip man teises davė. Turbūt drąsos įgausiu, kai vėl su dyzeline galėsiu važiuot, gatvės bus sausos, ai ir dar reikia kad visos mašinos būtų guminės, kad nebijočiau žalos padaryt...
Atsakyti
QUOTE(*F_M* @ 2012 02 26, 15:35)
as ir ilgom kojom  biggrin.gif ir man ir nepavargsta, o koja kulnu remiu i grindis, pedalo nelieciu, bet vat tokioj padety virs/prie pedalo, tipo visada ready, kazkodel man taip saugiau, tipo jei reiks staigiai ka daryt, bet sakau taip koja laikau mieste vaziuojant mazus atstumus kai tenka daug kazka manevruoti, kojom dirbti  smile.gif vis sau primenu kad koja laikyt kitaip, bet neiseina, uzsimirstu  smile.gif

jei reikes staigiai ka daryt-sankabos nelabai reiks,reiks stabdziu arba gazo,o sankaba tik paskui(jei jos isvis prireiks smile.gif ).
O as mazute,kojos trumpos,tai minant pedalus kulnas ore kabo,ir kad nuo stabdzio ant gazo perkelti turiu koja pilnai nuo grindu atkelti,o sankaba iki galo tai tik pirstais isminti siekiu... doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Digse @ 2012 02 26, 15:50)
Nu man tik verkt norėjosi, nesuprantu, kaip man teises davė. Turbūt drąsos įgausiu, kai vėl su dyzeline galėsiu važiuot, gatvės bus sausos, ai ir dar reikia kad visos mašinos būtų guminės, kad nebijočiau žalos padaryt...

Na tau bent teises dave, mano vyrui nedave, tiek pinigu sukiso, ir galvoju gal ir gerai? Visko keliuose buna..
Nieko, igusit, vaziuokit pamazu, KET pavartykit. Keista, as kai vaziavau, as nieko nebijojau, as labiau norejau, kad manes bijotu. Buvau biski mandresne, ir kitiems nesilaikantiems taisykliu papypindavau, taip kad nebijokit, jums tik pirma diena, taip kasdien varinesit, pamazu ir iseis.. sekmesss 4u.gif
Atsakyti
Digse, prie benzinines reikia priprast, tad pradzioj siulyciau nuvaziuoti kurnors kur nera didelis eismas ir bandyti ismokt isibegeti, sustoti, vel pajudeti is vietos. Kol pajusite kaip dirba sankaba. Ir galbut pradziai rinkites trumpesnes atkarpas ir kelius, kurie jums yra zinomi smile.gif
Atsakyti
QUOTE(vai2te0528 @ 2012 02 26, 15:04)
Na tau bent teises dave, mano vyrui nedave, tiek pinigu sukiso, ir galvoju gal ir gerai? Visko keliuose buna..
Nieko, igusit, vaziuokit pamazu, KET pavartykit. Keista, as kai vaziavau, as nieko nebijojau, as labiau norejau, kad manes bijotu. Buvau biski mandresne, ir kitiems nesilaikantiems taisykliu papypindavau, taip kad nebijokit, jums tik pirma diena, taip kasdien varinesit, pamazu ir iseis.. sekmesss  4u.gif



QUOTE(B.r.i.u.n.e.t.e @ 2012 02 26, 15:34)
Digse, prie benzinines reikia priprast, tad pradzioj siulyciau nuvaziuoti kurnors kur nera didelis eismas ir bandyti ismokt isibegeti, sustoti, vel pajudeti is vietos. Kol pajusite kaip dirba sankaba. Ir galbut pradziai rinkites trumpesnes atkarpas ir kelius, kurie jums yra zinomi smile.gif

Tai va, kad teoriškai aš žinau, kaip važiuot, o įgūdžių ir dar su benzinine tai trūksta, oi trūksta. Kasdien nevažinėsiu , tik kokį kartą per savaitę manau, kai jau priprasiu gal ir dažniau.. Dabar per daug streso, o ir reikalo nėra kasdien važinėti... Kai dar tik teises laikiaus svaičiojau, kad va iš sporto klubo kai kartu važiuosim aš jau vairuosiu, ar į kokią Megą ar dar kur reikės ir kartu važiuosim aš vairuosiu... Dabar kažkaip fantazija atšoko, nervai aprimo, bet jaučiu vėl reiks sėst už vairo, vėl ta pati tragedija bus doh.gif Dėl eismo tai jis nebuvo šiandien didelis, mieste tik mažą atkarpą važiavom, nesudėtingą... Ir žinomų kelių man nėra, aš galiu ir 10 kartų pro ten pat važiuoti, ir 11-ą, jei kartu niekas nesėdi - pasiklyst biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Digse: 26 vasario 2012 - 15:47
Man irgi, kaip perejusiai is dyzelio i benzinine, buvo problemu - nejauciau kiek gazo duot, pavaros irgi sunkiai junginejos, bet iskart isvaziavau i miesta ir taip kasdien be problemu smile.gif As tai save ragindavau visad vazineti, pvz.lija, uz vairo, sninga, uz vairo, kitaip neismoksi 4u.gif
bet siaip esu pries eisma su vyru nakti isvaziavus, labai tamsu buvo, nieko mes nematem laugh.gif o kam nepasitaiko lotuliukas.gif tik ten maza atkarpele buvo smile.gif
Atsakyti
Sveikos 4u.gif
Na va, sutaisem mes mašinuką ,pasirodo nuo dregmes užtrumpino laidus, o ta diena kaip tik labai lijo, ištirpo sniegas, ir mašina atsidure baloj, ir visa vakara ir nakti pravažiuojančios mašinos ją apipildavo " nuo galvos iki kojų" ,vyras pakeite laidus ir žvakes, džiaugiuosi kad nebrangiai kainavo..., tai va, mergaites, nestatykit mašinos, kur ją gali labai aptaškyt...
Aš tai žinokit visada pašneku su mašinuku, kai įsedu paprašau kad nuvežtu saugiai smile.gif ,o paskui padekoju blush2.gif ,o kokioj rimtesnej situacijai, tai ir garsiai pašneku, vyras sako kad aš fool.gif ,o buna kad koleges vairuojančias tenka pavežt, tai kažkaip nervuotis pradedu, geriau vienai
Atsakyti
QUOTE(denaxa @ 2012 02 26, 16:02)
jei reikes staigiai ka daryt-sankabos nelabai reiks,reiks stabdziu arba gazo,o sankaba tik paskui(jei jos isvis prireiks smile.gif ).
O as mazute,kojos trumpos,tai minant pedalus kulnas ore kabo,ir kad nuo stabdzio ant gazo perkelti turiu koja pilnai nuo grindu atkelti,o sankaba iki galo tai tik pirstais isminti siekiu...  doh.gif

ok, tai vistiek su kaire tik sankaba minama, o ne stabdis ar gazas. bet to jei staigiai stabdau vistiek instinktyviai iskart sankaba minu, nelaukiu kol masina pradeda kratytis (zinau kad be sankabos greiciau stabdosi bet ka ten nutaikysi kai per kelias sekundes reikia sustabdyt). Man niekad nekabo ore kojos. O gal reiketu sedyne arčiau pasistumt, jei pedalu nepasieki..
Atsakyti
QUOTE(Digse @ 2012 02 26, 16:32)
Sveikos, įsiterpsiu į jūsų pokalbius norėdama pasiguosti... baisu...  doh.gif 

Nenorekit iš pirmo karto priprasti prie mašinos ,o jei dar nuo dizelio prie benzino reikia sesti, man instruktorius sake kad kai kokius 100 kartu pajudesit-sustosit, tai tada priprasit, man jau 100 kartu seniai praejo, bet iki šiol normaliai nepriprantu, mano sankaba reikia iki puse atleisti, kol pradeda kabint, tai buna kai prie švesoforo pirma stoviu, tai sankaba išanksto pradedu atleidinet, laikant stabdį, tai jaučiu irgi negerai sankabai, bet kitaip neišeina, nes kai rodikle žalia trumpai dega, tai buna ir nespeju g.gif
Atsakyti
QUOTE(*F_M* @ 2012 02 26, 15:35)
as ir ilgom kojom  biggrin.gif ir man ir nepavargsta, o koja kulnu remiu i grindis, pedalo nelieciu, bet vat tokioj padety virs/prie pedalo, tipo visada ready, kazkodel man taip saugiau, tipo jei reiks staigiai ka daryt, bet sakau taip koja laikau mieste vaziuojant mazus atstumus kai tenka daug kazka manevruoti, kojom dirbti  smile.gif vis sau primenu kad koja laikyt kitaip, bet neiseina, uzsimirstu  smile.gif

drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif 100 proc. kaip as.
Atsakyti
QUOTE(rentabili @ 2012 02 25, 10:44)
o po kiek laiko pajunti gabaritus?bliamba man dar nesiduoda jos perprasti ax.gif

Aš irgi tai dar gabaritu nejaučiu ,siaubas, bet aš ir prieko nejaučiu ,jei kokioj T formos sankryžoj reikia sukti ,ir gatve siaura ir mašina priešais važiuoja bijau.gif , nu nepagaunu aš to kampo, vis atrodo kad užkabinsiu mašiną
Papildyta:
QUOTE(denaxa @ 2012 02 25, 15:02)
Pasivazinek gyvatele atbuliniu kokioj aikstelej.

Bet tai kur Vilniuje tokia aikštele susirast help.gif , į mokyklinę nebevažiuosi, nes erdves daugiau reikai, ten kur aš savarankiškai važiavau kai mokiausi, tai ir gyvateles nebus kur sustatyt, o dar mokyklinukai atvažiuoja

Ryt reikia mama vežt į Lazdynų klinikas, man naujas maršrutas, net keleivio vietoj nevažiavau, BIJAU ,o dar labiau bijau mama prigazdint, KA DARYT ,gal taxa kviest, bet tai ....
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Vėja2: 26 vasario 2012 - 17:10
Digse, tai čia visiems taip būna. Aš kai pirmą kartą važiavau dujine, man sakė kad vairuot manęs neišmokino. biggrin.gif Biškį pasipasakosiu, kas nenorit neskaitykit. Su saviške ilgai mokiausi iš vietos pajdėt, kankinau ją, nes niekas dorai negalėjo paaiškint kaip išmokt su benzinu elgtis, visi tik sakė važinėk ir pajausi, o kaip pajaust nieks neaiškino, teko pačiai susipažinti. Mažiau nervų man būdavo su mikrium nuvažiuot į darbą negu su SAVO taip svajota turėti auto. Negalėjau patikėt. Bet lb bijojau kalniukų, bijojau nuriedėt, užgest, atsimušti... Bet iš pat pradžių važiavau, stengiausi, verčiau save, rasdavau reikalų kur nuvažiuot. Iki avarijos. Beje, po jos visai neblogai parvažiavau, dar padanga prisipūčiau. O tada reikėjo nuvežti mašiną į draudimo bendrovę parodyti. Neturejau kur dingti. Buvo pirma savaitė kai važinėju. Išsirruošiau iš namų 7 ryto, kol dar eismo mažiau, pasidabinau ir pirmyn. Nuvažiavau sėkmingai, dar pakeliui gavau laikraštį, jaučiausi kaip tikras miestietis rytais važinėjantis į darbą, geriantis kava ir skaitantis laikraščius. biggrin.gif Susiradau bendrovę ir, aišk, dar pusę valandos turėjau laukti kol prasidės darbo laikas. biggrin.gif Susitvarkiau ir tada vienintelį kartą esu praįiusi, kad išsuktų atbulom man mašiną, nes už manęs pastatė kitą auto, bijojau, kad dar neišvažiavus iš draudimo vėl bus įvykis. biggrin.gif Tuomet nuvažiavau į darbą, nors ir pravažiavau vieną sankryžą, kurioje turėjau sukti, bet apsisukau kitoje. Ir KOKĮ darbą jaučiausi nuveikus iš pat ryto!!! Tuomet viena kolegė man ir sako "tu dabar esi kaip stovintis vanduo, nei pirmyn, nei atgal, turi judėti į priekį, rytoj man kad su mašina atvažiuotum". Man daugiau ir nereikėjo, tik, kaip sako, to spyrio į užpakalį. Apgalvojau maršrutą, kad nebūtų kalniukų ir nuo kitos dienos per 10 min jau būdavau darbe. Aišku būdavo, kad grįždavau ne 5, o 6 kai mažiau eismo, vengiau sukti į kairę, grįždavau šlapia ir tvinksinčiais smilkiniais, bet pamažu viskas išnyko.. po mėnesio, po dviejų jau važiavau visur, nors ne visur ramia širdim. Buvo ir avarinė situacija, buvau apipypinta, aprėkta, bet VISKO IŠMOKSTAMA JEI TIK NORIMA.
Digse, svarbu, kad ne iki avarijos, klijuok lapą, tegul ir jie saugosi ir važiuok. Važiuokit į užmiesčio keliukus, išmok lėtai važiuoti, antra pavara, nes greitai visada lengviau. Išmok posūkius daryti, pajudeti, į kalniuką važiuoti.. tikrai yra mažai važinėjamų keliukų. Žinau čia yra savotiškas šokas, nes su mokykline sekėsi gerai, egzaminas išlaikytas, o čia atsisėdi ir staiga pasijunti nemokša, ir dar aplinkiniai netiki, kad moki.
Atsakyti