Įkraunama...
Įkraunama...

Taro XX

o tai ta knyga beletristika?
Atsakyti
Ką pabrėžia žynės korta, apibūdinanti moterį , kaip asmenybę?
Atsakyti
QUOTE(malram @ 2012 05 18, 19:22)
o tai ta knyga beletristika?

Tiesiog ta knyga "silpna" , neprofesionaliai parasyta palyginus su pvz.Michelsen.
Na, cia mano nuomone. smile.gif
Atsakyti
sveiki, noreciau kad mas kas nors isburtu apie mano karjeros perspektyvas, dabar esu motinystes atostogose, o po metu ketinu keisti darba? ar man pavyks?
Atsakyti
QUOTE(cangoroo @ 2012 05 19, 11:06)
Ką pabrėžia žynės korta, apibūdinanti moterį , kaip asmenybę?



Na, ji nemazai turi reiksmiu ir tikrai labai daug informacijos yra apie ja tik nereikia patingeti susirasti. Kokia moteri butent apibudina Zynes arkanas?... Hmz, ziurint prie kokiu kortu tau ji reiskiasi.. Tai gali rodyti ir vienisa moteri kuri gali buti nesuprasta aplinkiniu, atsiribojusia nuo pasaulio, kuria kamuoja nuotaiku kaita ir tuo paciu sekmingai istekejusia, ismintinga, savimi pasitikincia ir t.t smile.gif Zyne yra dvilype smile.gif Siaip man asmeniskai Zyne patinka.. ji niekur neskuba, nepuola stacia galva, viska apgalvoja gerai ir tada veikia.. Vadovaujasi moteriska intuicija priimdama kazkokius sprendimus.. Hmz paslaptinga ji smile.gif Turinti gyvenimiskos patirties maciusi ir juodo ir balto... Dazniausiai priimanti protingus sprendimus.. Ji nera tokia kuri labai svaigsiociotu wub.gif smile.gif

Atitinkamais atvejais man ji parodo nervinguma, irzuluma, piktus planus ( cia labiau budinga apverstai reiksmei) Gali parodyti ir apkalbas, ir tai, kad siai moteriai truksta pasitikejimo ir demesio.... Nzn daug as tu zynes reiksmiu labai turiu smile.gif Gaila neturiu po ranka savu uzrasu, ir konspektu tia ir negaliu ka ir daug pasakyti cia smile.gif O jei jau pradetumem ziureti simobilika ir t.t tai visai daug reiksmiu butu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(matrica_2 @ 2012 05 22, 14:24)
Na, ji nemazai turi reiksmiu ir tikrai labai daug informacijos yra apie ja tik nereikia patingeti susirasti. Kokia  moteri butent apibudina Zynes arkanas?... Hmz,  ziurint prie kokiu kortu tau ji reiskiasi.. Tai gali rodyti ir vienisa moteri kuri gali buti nesuprasta aplinkiniu, atsiribojusia nuo pasaulio, kuria kamuoja nuotaiku kaita ir tuo paciu sekmingai istekejusia, ismintinga, savimi pasitikincia ir t.t  smile.gif Zyne yra dvilype smile.gif  Siaip man asmeniskai Zyne  patinka.. ji niekur neskuba, nepuola stacia galva, viska apgalvoja gerai ir tada veikia.. Vadovaujasi moteriska intuicija priimdama kazkokius sprendimus.. Hmz paslaptinga ji  smile.gif Turinti gyvenimiskos patirties maciusi ir juodo ir balto... Dazniausiai priimanti protingus sprendimus.. Ji nera tokia kuri labai svaigsiociotu  wub.gif  smile.gif

Atitinkamais atvejais man ji parodo nervinguma, irzuluma, piktus planus ( cia labiau budinga apverstai reiksmei)  Gali parodyti ir apkalbas, ir tai, kad siai moteriai truksta pasitikejimo ir demesio.... Nzn daug as tu zynes reiksmiu labai turiu smile.gif Gaila neturiu po ranka savu uzrasu, ir konspektu tia ir negaliu ka ir daug pasakyti cia smile.gif  O jei jau pradetumem ziureti simobilika ir t.t tai visai daug reiksmiu butu 4u.gif


4u.gif Tu kaip visada labai placiai ir issamiai...man kol kas dar taip neiseina blush2.gif doh.gif
Atsakyti
žinot, bandžiau vis sau mesti kortas,na,vis neatsikračiau nuomonės,kad kažkaip neobjektyvu..vis kažkaip lyg netyčiai pritempinėji prie situacijos,ir vis norisi savo naudai biggrin.gif
paskui perskaičiau,kad sau mesti kortas netinka, reikia,kad kitas jas išmestų.
Ką manote?
Atsakyti
QUOTE(malram @ 2012 05 24, 11:47)
žinot, bandžiau vis sau mesti kortas,na,vis neatsikračiau nuomonės,kad kažkaip neobjektyvu..vis kažkaip lyg netyčiai pritempinėji prie situacijos,ir vis norisi savo naudai biggrin.gif
paskui perskaičiau,kad sau mesti kortas netinka, reikia,kad kitas jas išmestų.
Ką manote?



Sveika smile.gif

Kaip tau cia pasakius.. Matai sau mesti kortas galima ir nedraudziama, bet tu esi teisi, laikui begant pritempineji pacia situacija, stengiesi kazkaip arba viska labai labai ,,susivelninti'' arba viska juodai sunegatyvinti.... As kaip metu sau asmeniskai kortas gal labiau sunegatyvinu biggrin.gif Bet velgi pirmoji sovusi mintis man visada 99.99 proc buna teisinga, ir paskui kaip ivyksta konkretus ivykis sakau sau (o neeee, taip ir maniau, kvailele doh.gif ) Siaip kitam zmogui burti kurkas lengviau, nes tau jis svetimas ir gali interpretuoti nesaliskai smile.gif Bet velgi burdama kitam zmogui tu turi priisiimti atsakomybe uz kiekviena pasakyta savo zodi ir kaip tu visa savo interpretacija pateiksi jam.... Nes zinai kaip cia pasakius gali zmogu smarkiai iteigti smile.gif g.gif

Nu nezinau gal kokiu dar komentaru ir kitu raganu bus devil.gif


Oi cia Matrica jei ka raso, is mamos prisijungimo parasiau lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Vi_zija: 24 gegužės 2012 - 12:57
QUOTE(Vi_zija @ 2012 05 24, 13:55)
Sveika smile.gif

Kaip tau cia pasakius.. Matai sau mesti kortas galima ir nedraudziama, bet tu esi teisi, laikui begant pritempineji pacia situacija, stengiesi kazkaip arba viska labai labai ,,susivelninti'' arba viska juodai sunegatyvinti.... As kaip metu sau  asmeniskai kortas gal labiau sunegatyvinu biggrin.gif  Bet velgi pirmoji sovusi mintis man visada 99.99 proc buna teisinga, ir paskui kaip ivyksta konkretus ivykis sakau sau (o neeee, taip ir maniau, kvailele  doh.gif ) Siaip kitam zmogui burti kurkas lengviau, nes tau jis svetimas ir gali interpretuoti nesaliskai smile.gif  Bet velgi burdama kitam zmogui tu turi priisiimti atsakomybe uz kiekviena pasakyta savo zodi ir kaip tu visa savo interpretacija pateiksi jam.... Nes zinai kaip cia pasakius gali zmogu smarkiai iteigti smile.gif  g.gif

Nu nezinau gal kokiu dar komentaru ir kitu raganu bus devil.gif
Oi cia Matrica jei ka raso, is mamos prisijungimo parasiau lotuliukas.gif


As visada datempineju arba nurasau, kad nesamone, kai sau delioju... doh.gif blush2.gif
Ir niekaip neismokstu kitaip blush2.gif
Atsakyti
[quote=naujjola,2012 05 22, 10:57]
sveiki, noreciau kad mas kas nors isburtu apie mano karjeros perspektyvas, dabar esu motinystes atostogose, o po metu ketinu keisti darba? ar man pavyks?
[/quote]

Utiuituiiu... oi bus reikalu... jei darysi - kazkas bus ir keisis, jei nuspresi ne - ta nesikeis...

[quote=Rupestinga,201[QUOTE]2 05 22, 15:36]
4u.gif Tu kaip visada labai placiai ir issamiai...man kol kas dar taip neiseina blush2.gif doh.gif
[/quote]

Tai kad Matrica uz tave veliau pradejo mokytis zymiaiir as veliau biggrin.gif a tu vis nedatempi ir nedatempi lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Ezokvantė @ 2012 05 25, 22:30)
Utiuituiiu... oi bus reikalu... jei darysi  - kazkas bus ir keisis, jei nuspresi ne - ta nesikeis...
Tai kad  Matrica uz tave veliau pradejo mokytis zymiaiir as veliau  biggrin.gif  a tu vis nedatempi ir nedatempi  lotuliukas.gif
Ziauri tu wub.gif rolleyes.gif
Atsakyti
uch, na išmeskit man, kaip su ta meile seksis, nes aš arba save guodžiu, arba visai nurašau... sad.gif jei gerai, galvoju,kad taip negali būti, jei blogai krenta, vėl įsitikinėju,kad neteisybė biggrin.gif biggrin.gif
būkit geros smile.gif
o tai liksiu depresijoj,kad taip ir paliksiu viena su savo norais biggrin.gif biggrin.gif
ačiū
Atsakyti