Įkraunama...
Įkraunama...

Sportas namuose

Apklausa: Kiek daugiausia esate priaugę svorio? (68 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Balsuoti
as tokais pat dvi partneres turiu biggrin.gif vakar dariau pilvo presa, tai viena uzsilipo ant pilvo, o kita gaude plaukus kai galva ant grindu nusileisdavo biggrin.gif biggrin.gif
Atsakyti
....dėkui už naują temą...aš seku,pro užuolaidas... smile.gif ...sakykit,kas ta zuzka blush2.gif ax.gif
Atsakyti
linn partnere thumbup.gif mano partneris(katinas) mieliau nuo lovos paziuri, kaip as sportuoju, o kitas partneris(vok. aviganis)mielai palaiko kompanija begiojant ir visur kitur biggrin.gif

http://www.youtube.com/user/ZuzkaLight

ziuzana
vel pasikartosiu, tai kiek laiko per diena sportuojat su ziuzka? ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Shantalė: 26 sausio 2012 - 15:18
QUOTE(Shantalė @ 2012 01 26, 15:15)
vel pasikartosiu, tai kiek laiko per diena sportuojat su ziuzka? ax.gif

Laba diena, tiek kiek ji, nemanau, kad daugiau reikia, juk nesiekiam olimpų smile.gif Mano pirmas šunelis su mama sportuodavo pilnu gazu, o dabartinis pažiūri šnairai ir sako: "stuksi stuksi čia vietoje, dūsuoja nuo nieko, vaikščiot reikia, vaikščioti, lauke, daug" doh.gif lotuliukas.gif Keliauninkiškas tipas, mėgstantis įvairovę, tai tik ir žiūri kaip pro duris išeit smile.gif
Atsakyti
Visos naujokės, kurios meta svorį: penktadieniais pas mus vyksta prisidavimai. Jeigu metate svorį ir norite jungtis, laukiu jūsų ūgio, dabartinio bei norimo svorio, ir liemens, šlaunies, klubų apimčių 4u.gif Jei galit į AŽ, nes labai intensyviai plepama temoj, sunku sugaudyti kas kaip 4u.gif

QUOTE(linnn @ 2012 01 26, 16:01)
Ir čia šiaip, nuotaikai pakelti, mano sporto "partnerė" tempimo pratimus atlieka
Labai faina partnerė thumbup.gif

Atsakyti
as dabar jau savaite laiko darau pratimus atskirom kuno dalim, per 20 dienu nukraciau 4 kg. ( bet sunkiai krito) ka buvau praugusi per sventes doh.gif doh.gif
O maistas, pfu, pfu..nenorejau girtis, bet .... thumbup.gif porcijos mazos, daznai, neriebiai..ir po 7 val. ne kasnio thumbup.gif
Atsakyti
Šaunu! Dabar man honoro reikalas neapsileist cool.gif biggrin.gif
Atsakyti
Aš tai vis dar vargstu su tuo mitybos reguliavimu doh.gif

Stengiuosi nevalgyti saldaus, bet neatsispiriu sausainiui. Valgau įvairias daržoves, vaisius, ryžius. Labai mėgstu pieną ir grūdėtą varškę. Negaliu apsieiti be arbatos - išgeriu apie 2l per dieną, ko nepasakyčiau apie vandenį. Mėsos nevalgau, stengiuosi ją pakeisti žuvimi, nors ir ją retokai valgau. Tai per dieną suvartoju 900-1200kcal, daugiau neišeina. Nemanau, kad gaunu pakankamai naudingų medžiagų, nes kartais po sporto jaučiuos išsikrovus visiškai ;/

Beje, dar klausimėlis - labai mėgstu nesmulkintų grūdų sausius pusryčius, piktnaudžiauju jais kiekvieną dieną. Tik ar jie sveiki? Ar reiktų jų atsisakyti? smile.gif
Atsakyti
Laba, na ir tempai cia g.gif bet pagalvojus musu dabar cia tiek daug thumbup.gif
zoory 1200 kcal, reikia suvalgyti jei visa diena guli lovoj ir ne pirsto nepajudini, jei kazka dar veiki tai pliusuojasi ir kcal smile.gif
Papildyta:
QUOTE(maruša @ 2012 01 26, 16:45)
Šaunu! Dabar man honoro reikalas neapsileist cool.gif  biggrin.gif

o taip... drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(tinute84 @ 2012 01 26, 16:07)
as dabar jau savaite laiko darau pratimus atskirom kuno dalim, per 20 dienu nukraciau 4 kg. ( bet sunkiai krito) ka buvau praugusi per sventes  doh.gif  doh.gif
O maistas, pfu, pfu..nenorejau girtis, bet ....  thumbup.gif porcijos mazos, daznai, neriebiai..ir po 7 val. ne kasnio  thumbup.gif

o kaip tu maitiniesi? as pati kartais manau, kad per daug save riboju, o sportuoju tai tikrai intensyviai, bet man sunkiai krenta tie kg, per si menesi nukraciau gal tik 1,5-2kg unsure.gif
beto kiek kitos mazdaug stengiates suvartot kcal per diena?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Shantalė: 26 sausio 2012 - 17:50
Hello from Lithuania, Kaunas! Nu ir kamembertas kaip cia salta ! Is +10 i minusa taip atvaziuot... jegu siandien visai nera ir sveikatos... kazko skrandis durniuoja (oro uoste nakti riesutu ir obuoliu kramsnot nekas..)..tai ryt i vezes grisiu, kai issimiegosiu po 1.5 paros be miego smile.gif He sporto Lietuvoj tikrai neapleisiu, o ir mityba tvarkinga isliks, tik prisiderint prie produktu ir pakuociu kitokiu biggrin.gif

Aciu uz linkejimus merginos! tik neateik vakara viena i foruma, o kiek naujokiu ir senbuviu suaktyvejusiu! jaucias pavasario kvapas biggrin.gif saunu!
Atsakyti
o kas ten per albumėlis? nebūtų galima jo pamatyt? motivacijai ..... unsure.gif
Atsakyti