Įkraunama...
Įkraunama...

Sportas namuose

Apklausa: Kiek daugiausia esate priaugę svorio? (68 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Balsuoti
Shantalė ,man pradzioje, kai pradejau sportuoji, sunkiai krito svoris, nervinausi, kaip cia taip, juk saziningai sportuoju, ir maziau valgau g.gif bet poto viskas palaipsniui susitvarke. Kiek kcal per diena suvalgau- nezinau, neskaiciuoju, bet stengiuosi rimteni maista suvalgyti iki pietu, o i vakara varskyte renkuosi, ar duoniuka su surio riekele ir arbatos, labai daug geriu zalios arbatos- daugiau nei vandens..ji skyscius labai varo is organizmo. mirksiukas.gif Dabar atradau tokius avinzirnius, anksciau tokiu net nemaciau...Tai pvz, snd pasidariau bliuda misraines, tai ir valgysiu kokias tris dienas lotuliukas.gif lotuliukas.gif avinzirniai, ziedinis kopustas, morka , slyva ir sumaisiau su naturalaus jogurto ir garstyciu padazu. Liuks 4u.gif tai misraine kramsnosiu per uzkandzius thumbup.gif thumbup.gif pradejau dabar planuoti ka gaminsiuosi is anksto, nes anksciau , noriu valgyti, atidarau saldytuva ir imu viska is eiles, kas jau gatava...o dabar planuoju savo valgiarasti pora dienu i prieki thumbup.gif aisku, vyrui ir vaikui atskirai darau ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo tinute84: 26 sausio 2012 - 18:09
QUOTE(chérie @ 2012 01 26, 16:50)
Visos naujokės, kurios meta svorį: penktadieniais pas mus vyksta prisidavimai. Jeigu metate svorį ir norite jungtis, laukiu jūsų ūgio, dabartinio bei norimo svorio, ir liemens, šlaunies, klubų apimčių 4u.gif Jei galit į AŽ, nes labai intensyviai plepama temoj, sunku sugaudyti kas kaip 4u.gif

Labai faina partnerė thumbup.gif


man geda savo apimtys rasyt ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Sedindriuke @ 2012 01 26, 17:56)

lotuliukas.gif ... be reikalo is siltos vietikes isvaziavai tongue.gif bet smagu pas saviskius pasisveciuoti thumbup.gif beje savo bloge minejai, kad pyraga kepei kazkokia proga, gal tavo gimtadienis? g.gif
Papildyta:
QUOTE(KaZantipA @ 2012 01 26, 18:40)
man geda savo apimtys rasyt  ax.gif

...nematau ko cia gedytis, juk cia metam svori, sportuojam, laikomes maisto ir pan.... o ne manekeniu konkursas, kur tik dziaugiames kokios tobulos esam biggrin.gif ...visada yra ka tobulinti, koreguoti....tai drasiau, cia draugiskos mergickos smile.gif
Papildyta:
QUOTE(Smilgelė* @ 2012 01 26, 17:56)
o kas ten per albumėlis? nebūtų galima jo pamatyt? motivacijai ..... unsure.gif

...cia pagal taisykles min. turi menesiuka kartu prasportinti, kad priimtu i albumuka, man taip atrodo...bent mane po menesiuko prieme blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Smilgelė* @ 2012 01 26, 18:56)
o kas ten per albumėlis? nebūtų galima jo pamatyt? motivacijai .....
Duodam prisijungimo duomenis ir tuomet, žinoma, laukiam nuotraukyčių aktyviai mėnesį diskutuojančioms ir/ar prisidavinėjančioms mirksiukas.gif Bent jau lyg ir tokios taisyklės būdavo iki šiol.

QUOTE(KaZantipA @ 2012 01 26, 19:40)
man geda savo apimtys rasyt 
Na jau, koks gi gėda mirksiukas.gif Juk dėl savęs viską darom! Visos čia esam tam, jog kažką padailintume. Taip kad drąsiau ir pirmyn drinks_cheers.gif

Papildyta:
QUOTE(Sedindriuke @ 2012 01 26, 18:56)
Hello from Lithuania, Kaunas!

O aš atrodo kaip tik laiku iš Lietuvos pasišalinau. Girdėjau praneša šalčius iki -20 laipsnių biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(chérie @ 2012 01 26, 19:00)
Duodam prisijungimo duomenis ir tuomet, žinoma, laukiam nuotraukyčių aktyviai mėnesį diskutuojančioms ir/ar prisidavinėjančioms mirksiukas.gif Bent jau lyg ir tokios taisyklės būdavo iki šiol.

na as jau cia esu kokius 2 men blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Shantalė @ 2012 01 26, 20:23)
na as jau cia esu kokius 2 men

Oj reikėjo pasisakyt. Einu taisyt situacijos, tuoj atsiųsiu duomenis blush2.gif
Atsakyti
Panos, o gal kas žino kur tokį stovą LT galėčiau įsigyti? tas pats kaip pas Zuzaną mirksiukas.gif


user posted image

Atsakyti
QUOTE(mandy333 @ 2012 01 26, 17:57)
...nematau ko cia gedytis, juk cia metam svori, sportuojam, laikomes maisto ir pan.... o ne manekeniu konkursas, kur tik dziaugiames kokios tobulos esam biggrin.gif ...visada yra ka tobulinti, koreguoti....tai drasiau, cia draugiskos mergickos smile.gif
Papildyta:

...cia pagal taisykles min. turi menesiuka kartu prasportinti, kad priimtu i albumuka, man taip atrodo...bent mane po menesiuko prieme blush2.gif



mhm paminejau simboliskai savo gimtadieni smile.gif tai ta proga tortu nei dariau nei as ju valgau, o tiesiog skanu pyragiuka smile.gif (ir tikrai skanus buvo ir be didelio sazines grauzimo ji valgiau ir labaiii jis man buvo; ir sveciai bei namiskiai skaniai virto).
Atsakyti
Irmulia, man rods Vicious Vici pirko , lyg ji, jei nemaisau, cia seniau jau, kai dar sportavau kartu su merginom, lyg rase, kad pirko g.gif

Mergaites, kaip dziaugiuos, surado drauge man kur galiu mokytis pilateso paslapciu- arti namu, kaina gera, laikas puikus, 2kart savaiteje thumbup.gif Bandysiu nuo kitos savaites, t.y., nuo vasario pradzios... Nes tikrai, baisoka vienai namuose daryti nemokant ir nezinant, kaip. Nors trenere ir sako, bet ,manau, gyvai pasimokius bus daugiau naudos 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(irmulia @ 2012 01 26, 20:01)
Panos, o gal kas žino kur tokį stovą LT galėčiau įsigyti?  tas pats kaip pas Zuzaną  mirksiukas.gif
user posted image

Aš niekur neradau ir niekas negamino kiek klausiau arba už nenormalią kainą tik, siunčiausi iš originalios pardės. Nebent tu laimingesnė būsi ir rasi ax.gif

Skaičiau ir nesuvirškinau doh.gif
Sedindriuke, sveikinimai 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Vicious Vici: 26 sausio 2012 - 20:29
QUOTE(Sedindriuke @ 2012 01 26, 20:12)

sveikinimai 4u.gif valio!!!!
Ispaniškos kaitros,
Čigoniško linksmumo,
Amerikietiškos sąskaitos banke,
Indiškos karštos meilės
Ir paprastos, Lietuviškos laimės! birthday.gif
na tas pyragelis suzavejo mane, savaitgali tai zadu atsiraitoti rankoves ir daug ka ismeginti pasitaisyti namie, net sarasiuka turiu blush2.gif
Atsakyti
4u.gif 4u.gif 4u.gif Gimtadieniai yra sveikas dalykas. Statistika rodo, kad žmonės, kurie jų daugiausiai švenčia – gyvena ilgiausiai. (Tėvas Larry Lorenzoni) lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo NIDA: 26 sausio 2012 - 21:00