Įkraunama...
Įkraunama...

Sportas namuose

Apklausa: Kiek daugiausia esate priaugę svorio? (68 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Balsuoti
Sedindriuke, sveikinimai 4u.gif 4u.gif

QUOTE(NIDA @ 2012 01 26, 21:59)
Gimtadieniai yra sveikas dalykas. Statistika rodo, kad žmonės, kurie jų daugiausiai švenčia – gyvena ilgiausiai. (Tėvas Larry Lorenzoni)
lotuliukas.gif
Atsakyti
Sedindriuke, sveikinimai patys didziausi!!!! 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif happybday.gif happybday.gif happybday.gif happybday.gif happybday.gif
Atsakyti
QUOTE(irmulia @ 2012 01 26, 21:01)
Panos, o gal kas žino kur tokį stovą LT galėčiau įsigyti?  tas pats kaip pas Zuzaną  mirksiukas.gif
user posted image


gal bandyt siustis is uzsienio g.gif

na prisiduodu, vietoj penktadienio (ar i az rasyt?):

svoris: 86
ugis: 168
siekiamas svoris: 65
klubai: 112 cm
koja: 65
pilvas: 92 (palaidai) biggrin.gif

blush2.gif

nusipirkau sian kilemeli senukuose (25 lt jei kam idomu)
paemiau pradziai po 0.5l buteliukus, bet manau rytoj imsiu po 1l, ir dariau pratimukus ... na zinokit LABAI patiko, ir net likau suprakaitavus, jauciu kaip raumenys maudzia bigsmile.gif bigsmile.gif tik reik su sportbaciais daryt, su lengva apranga, apsirengiau silciau, nes maniua baiks cia, ne bus karsta biggrin.gif ir su liemenuku biggrin.gif
Atsakyti
KaZantipA, viskas ok, užsirašiau duomenis 4u.gif
Atsakyti
ačiūū už sveikinimus VISOMS! bigsmile.gif bigsmile.gif bigsmile.gif

Aš su katinu pašonėje namuose išmiegojau, prikirtau lietuviškos varškės ir eisiu sportuoti truputį vėliau-mano Zuzkė naują Workout įdėjo, tai padarysiu jį ir dar senąjį manau smile.gif Rytinis sportinis paukštis būsiu čia smile.gif

Dėl Dip Station..aš ir jo neturiu, tai naudojuos stalu-reverse push up'apams (svarbu kaktos nesusistrenkt besikeliant po stalu palindus biggrin.gif) , spintelėmis virtuvėje (kampinėmis) kai darau Knee raises (oii geras pratimas pilvo kaladėlėms... ir pradžioje deltiniams raumenims ir rankoms, kol įpranti išsilaikyt 50 s.)

Šiltos dienos palinkėčiau, bet ką jau čia... Šulija nieko šilto nepraneša...Tad sportiškos dienos šiltuose namuose!:)

p.s. Mandy333, hehe lauksiu receptų smile.gif ir pyragiukas man tas patiko, nes low carb jis dėl naudojamų kokosų, be to kokoso riebalai naudojami energijai gamint bei puikus ląstelienos šaltinis-sotus jauties ilgiau, o ne riebaliniam sluoksniui kaupt.. tai aš įnikus gerokai į kokosą, nes jis man dar ir laaaabi skanu ir pasirodo universalu smile.gif
šiandien lašiša darysiu kaip nors, ir laukia kalafiorinės picos eilė kurią dieną biggrin.gif Mama užsiprašė palepinti,kol aš namie, savo eksperimentais biggrin.gif
Atsakyti
Sveikos,
Prisiduodu: 50.2 kg (palyginti su praeita savaite -1.6 kg), ir apimtys arba nepakito, arba 1 cm sumažėjo thumbup.gif Toliau tvarkingai judu tikslo link, stengsiuos daugiau "nebenutrūkti". Tuoj išsiųsiu duomenis chérie.
Kaip kitoms?
Sedindriuke, su praėjusiu gimtadieniu mirksiukas.gif
Gero penktadienio, nesušalkit wink.gif
Atsakyti
Sveikutes!

As irgi prisidedu prie sveikinimu, Sedindriuke 4u.gif
user posted image
Del kokybisko maisto, tas tiesa, vakar isitikinau dar karta, kaip krutineles ir saldytu darzoviu troskinukas su ryziais stebuklus dare. Kazkur apie 13 val pavalgem su mama ir viskas, as jau nieko nebenorejau iki vakaro ir nebevalgiau, nes nealkana ir baigta!
Nezinau, ar kam idomu ,bet dariau taip:
1 krutinele supjausciau gabaliukais ir kepiau keptuveje, susidariusi skysti nupyliau kazkiek, dejau svoguno, cesnako, soju padazo, druskos, saldytu darzoviu puse maisiuko ir , kai jau darzoves buvo gatavos, antr visos keptuves pabarsciau saukstuka miltu ir pamaisius, pakepus uzpyliau apie 200ml pieno. Uzvire, isjungiau, vsio! Gal nera labai suderintas patiekalas: pienas+mesa, bet ,manau, didesniu blogybiu pavalgom. Tai va, su virtais ryziais buvo labai skanu, uzteko nedideles porcijos smile.gif

Sedindriuke, man paliko is seno ispudi Zuzanos pratimas, kai ji pastate 2 kedes, ant ju padejo sluotkoti ir pati palindo po tomis kedemis ir suemusi sluotkoti dare tokius a la prisitraukimus is gulimos padeties iki pusiau sedom. Ot racionaliste, pamaniau thumbup.gif

Vakar pasisiudziau sviezios lasisos, siandien skanausim jau su duoniukais ir varskes uztepele (varske,cesnakas, druska, pipiriukai).
Plane- kardio treniruote is pilates serijos, manau, labai nenuvargsiu, nors pasirode idomu -45 min vien atsistojus ir gan intensyviai judant. Manau, tokiems pratimams gyvos treneres nereikia, tiks ir virtuali thumbup.gif
Gero sportuko visoms ir sekmingos dienos drinks_cheers.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo brashke77: 27 sausio 2012 - 09:05
na man siandien - 500g, gal cia sportas pastumejo vakarikstis bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(KaZantipA @ 2012 01 27, 11:08)
na man siandien - 500g, gal cia sportas pastumejo vakarikstis  bigsmile.gif

is pradziu taip buna, kai maziau pavalgai, susiimi, tada nukrenta susikaupe skysciai, tikrai taip nebus visalaik.. Sako, normaliausia, kai per savaite nukrenta 1-1,5 kg. Tada tikimybe, kad ataugs -mazesne 4u.gif
Bet vistiek sveikinu, saunuole 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(brashke77 @ 2012 01 27, 10:11)
is pradziu taip buna, kai maziau pavalgai, susiimi, tada nukrenta susikaupe skysciai, tikrai taip nebus visalaik.. Sako, normaliausia, kai per savaite nukrenta 1-1,5 kg. Tada tikimybe, kad ataugs -mazesne  4u.gif
Bet vistiek sveikinu, saunuole  4u.gif


na man per si menesi nukrito 2 kg ir stovejo kokias dvi savaites smile.gif tai manau gal gavo soka organizmas, ir pradejo toliau mest, bent jau tikiuos smile.gif
Atsakyti
QUOTE(KaZantipA @ 2012 01 27, 12:06)
na man per si menesi nukrito 2 kg ir stovejo kokias dvi savaites  smile.gif tai manau gal gavo soka organizmas, ir pradejo toliau mest, bent jau tikiuos smile.gif

jetus doh.gif as supratau, kad cia tik nuo vakar ir nukrito jie biggrin.gif
Labai gerai ir 2 kg, kita menesi dar 2 ir taip mazais zingsniukais link tikslo drinks_cheers.gif Priauga svoris irgi ne per viena diena, bet jau kai pastebi, buna per velu ax.gif
Atsakyti
QUOTE(brashke77 @ 2012 01 27, 11:09)
jetus  doh.gif  as supratau, kad cia tik nuo vakar ir nukrito jie  biggrin.gif
Labai gerai ir 2 kg, kita menesi dar 2 ir taip mazais zingsniukais link tikslo  drinks_cheers.gif  Priauga svoris irgi ne per viena diena, bet jau kai pastebi, buna per velu  ax.gif


cia tai faktas, dabar tikrai pagalvoju pries valgydama, ar tikrai to noriu, nes zinau kaip sunku mest ...
Atsakyti