Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip puošiame savo tortus, keksiukus ir tt

Oho kiek grozybiu, adrija kaip visada truksta zodziu, pakalnutes ir man patiko daryt, bet jusu aisku 100 kart grazesnes nei mano smile.gif
saules_zuikuti koks mielas angeliukas wub.gif
Parselis ir visi kiti tortai super! smile.gif
Vakar dariau torta su keturraciu, bet taip susirgau, kad nebebuvo jegu nufotografuoti verysad.gif
O del plastelino tai ten daug geru dalykeliu yra, mano seses dukryte turi begales plastelino figureliu ir siaip visokiu priemoniu, tai jau sakiau skolinsiuos biggrin.gif ir tas aparatas kur galima plaukucius padaryt smile.gif
Atsakyti
visu tortai puikus,saunuoles mergaites visos 4u.gif

bet @drijos tortai.....juos jau seniai esu isimylejus....nuostabus jie wub.gif wub.gif
Atsakyti
Aciu visoms uz karunos ivertinima 4u.gif Be jusu butu tikrai ne kas gavesi 4u.gif ax.gif
Atsakyti
SAULES ZUIKUTI,nu man jusu tas firminis piestas medelis wub.gif wub.gif wub.gif As juos kolekcionuoju smile.gif .Turiu jau trecia foto issisaugojus thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(kr1stute @ 2012 02 04, 14:12)
SAULES ZUIKUTI,nu man jusu tas firminis piestas medelis wub.gif  wub.gif  wub.gif As juos kolekcionuoju smile.gif .Turiu jau trecia foto issisaugojus thumbup.gif

biggrin.gif aciu visoms smile.gif
Atsakyti

tortuka su angeliuku isimylejau wub.gif o dar piesimas medziu.... 4u.gif 4u.gif

o tokias karunas gavusios mergaites 100procentu princesem tampa wub.gif
Atsakyti
labai grazi karunas wub.gif angeliukas thumbup.gif thumbup.gif Adrija Jusu tortai tobuli wub.gif
Atsakyti
idesiu kelis tortukus
tomas,tik vietoj peliuko,gavosi bezdzione biggrin.gif
pastilazas,aisingas,tailandietiskas. svoris ~4kg
user posted image
maskarpone,pastilazas,svoris apie 2kg
user posted image
snicers,pastilazas,beze
user posted image
pirma karta dariau su valgoma foto
medutis,aisingas,3kg
user posted image
Atsakyti
K.LAPETYTE visi superiniai,o paskutinis primine airisko pobudzio tortus biggrin.gif
O kaip suprast ta 1,ar ten du panasus tortai,ar tik dekoracijos sukeistos? ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo O-RE-AR: 04 vasario 2012 - 15:49
Skolinta ideja Adrijos 4u.gif
Sokoladine nata - pastilazas dengimui, lipinimui- 3kg
user posted image

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *Keila*: 04 vasario 2012 - 15:48
KEILA good.gif Nu ir grozis.Ziuriu pas pacia ir leliukas yra,kada spejat tokius sedevrus padaryt? blink.gif
Atsakyti
QUOTE(O-RE-AR @ 2012 02 04, 16:46)
K.LAPETYTE visi superiniai,o paskutinis primine airisko pobudzio tortus biggrin.gif
O kaip suprast ta 1,ar ten du panasus tortai,ar tik dekoracijos sukeistos? ax.gif

aciu
ten 2 tortukai,vienas vieniems sveciams,kitas kitiems
Atsakyti