Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip puošiame savo tortus, keksiukus ir tt

labukas, na adrijos pakalnutės pasakiškos, paskui saulės zuikučio tortai labai labai patiko ir kirbės gėlės, mmmm smile.gif aš atnešu vyro močiutės 90-mečiui darytas, ta apačią jau kelintą kartą darau, labai papuošia tortą, nuo adrijos nusižiūrėjau blush2.gif smile.gif
user posted image
Atsakyti
QUOTE(tinulia84 @ 2012 02 04, 21:39)
labukas, na adrijos pakalnutės pasakiškos, paskui saulės zuikučio tortai labai labai patiko ir kirbės gėlės, mmmm smile.gif aš atnešu vyro močiutės 90-mečiui darytas, ta apačią jau kelintą kartą darau, labai papuošia tortą, nuo adrijos nusižiūrėjau  blush2.gif  smile.gif




mastau.gif ... na gal , nepamenu unsure.gif .

O tortukas puošnus , tik .... aš tokio amžiaus žmogui , kitokią spalvytę būčiau dariusi ( čia tik mano pamąstymas ) blush2.gif .
Atsakyti
QUOTE(@adrij@ @ 2012 02 04, 23:57)
mastau.gif ... na gal , nepamenu  unsure.gif .

O tortukas puošnus , tik .... aš tokio amžiaus žmogui , kitokią spalvytę būčiau dariusi ( čia tik mano pamąstymas )  blush2.gif .

o kokią? man kaip tik pasirodė tokia solidi spalva, visos babuliukės violesitavai mėgsta rengtis biggrin.gif
Atsakyti
dekuj, Akvilyte, reiks taip ir bandyt kazka smile.gif
Atsakyti
Na tikrai,puokstes kaip ka tik suskintos thumbup.gif Nedrisciau valgyti,pasimerkciau i vaza biggrin.gif
Atsakyti
Norejau paklausti ant ko jus dedate tortus ir kaip nusivezat kur nors? Kaip isipakuojat?
Atsakyti
Noriu daryti torta kamuoli.Bet nzn ar laikys forma jei darysiu dvieju skoniu pavyzdziui g.gif apacia Pasigerusi sarlote viduje morenginis saldukas o virsus rafaelo arba snikersas?
Atsakyti
Labas vakaras,kepejeles-puosejeles..Persikeliau i naujus namucius ir beveik du menesius prasedejau be interneto verysad.gif ,tai dabar turiu ka veikti saltais vakarais-niekaip neatsigeriu jusu sedevrais-viespatie aukstelnikas,kaip cia grazuuu wub.gif kiekvienam puslapy vis grazesnes grozybes,, wub.gif wub.gif wub.gif
As per tuos remontus ne kazi ka nuveikiau,tai tik tiek ir pasirodysiu-
Visas su seniai praejusiom sventem (kaip sakoma"geriau veliau nei niekada")
user posted image
http://a3.sphotos.ak...201962001_n.jpg
O cia mergytei,pamisusiai del princesiu..Mano pirmoji "madam"
user posted image
Atsakyti
Divia Sveikinu su proporcinga,pirmaja labai pavykusia barbe! bigsmile.gif Super! Ir pirmasis tortukas,nu labai wub.gif

P.s.
Sniegas,sniegas,snieeeeeeeegggaaaaaaasssssssssss!!!!!!! Jau prisnigo auksciau 'kauliuku' kazin pasieks uk rekorda kad bus daugiau? lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(dzokada @ 2012 02 04, 23:31)
Divia Sveikinu su proporcinga,pirmaja labai pavykusia barbe!  bigsmile.gif Super! Ir pirmasis tortukas,nu labai  wub.gif

P.s.
Sniegas,sniegas,snieeeeeeeegggaaaaaaasssssssssss!!!!!!! Jau prisnigo auksciau 'kauliuku' kazin pasieks uk rekorda kad bus daugiau?  lotuliukas.gif



pernai buvo ir daugiau, o pries du metus taip pat buvo daug , tik ilgai nesilaike. tikiuosi ir si karta greit nutirps, nes kitaip bus keliuose makalyne.
Atsakyti
QUOTE(zibute77 @ 2012 02 05, 00:23)
pernai buvo ir daugiau, o pries du metus taip pat buvo daug , tik ilgai nesilaike. tikiuosi ir si karta greit nutirps, nes kitaip bus keliuose makalyne.


Mum ryt kraustytis,o kraustytojas turi atvaziuoti is toli,jau dabar nervai nelaiko,kaip jis dasigabens iki musu doh.gif
Atsakyti
QUOTE(tinulia84 @ 2012 02 04, 23:25)
o kokią? man kaip tik pasirodė tokia solidi spalva, visos babuliukės violesitavai mėgsta rengtis biggrin.gif

Labai grazus tortukas, ir spalva kaip tik, labai solidziai atrodo 4u.gif
Atsakyti