Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip puošiame savo tortus, keksiukus ir tt

QUOTE(*Keila* @ 2012 02 04, 16:47)
Skolinta ideja Adrijos 4u.gif
Sokoladine nata - pastilazas dengimui, lipinimui- 3kg

koks grooozis!
Atsakyti
Saules zuikuti, o tas fantastiškai gražus medelis su kuo paišytas? smile.gif
Atsakyti
Šios temos dėka išmokau pradžiugint šeimyną skaniais tortais.Ir sąžiningai kaip muziejuj eksponatus apžiūriu tortus. bigsmile.gif
Labai gražūs.Keila wub.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(špingaletka @ 2012 02 04, 17:40)
Saules zuikuti, o tas fantastiškai gražus medelis su kuo paišytas? smile.gif

piesta americolor juodais geliniais dazai teptuku
Atsakyti
Mergaitės, ar tortų šimtadieniui niekam nenusimato? Man nusimato, tik nesugalvoju ką užrašyti g.gif Aišku blogiausiu atvejų uždėsiu "100" ir laidos numerį. Bet lyg dar kažką norėtųsi užrašyti...
Atsakyti
@adrij@ Turbut pirmas tortas kuri pamaciau su tikrai panasiu smurfu! bigsmile.gif O pakalnutes nerealios karsta.gif


Auksinė
Karuna nepriekaistinga!

MergickaN transformeris koks oho ho! bigsmile.gif


Vienas mano siandieninis:

Medutis

user posted image
Atsakyti
tortai,geles,pakalnutes nuostabus....
as irgi ateinu su kuklia roziu puokstele

user posted image
Atsakyti
Aciu visoms uz ivertinima 4u.gif
QUOTE(O-RE-AR @ 2012 02 04, 16:53)
KEILA  good.gif Nu ir grozis.Ziuriu pas pacia ir leliukas yra,kada spejat tokius sedevrus padaryt? blink.gif

Aciu, na speju kazkaip, o daugiausiai vis tiek darau, kai miega mirksiukas.gif

Kirbe - kokios grazios wub.gif
Atsakyti
Dzokada arsenal super thumbup.gif . man irgi reikia savaitgaliui kamuolio su arsenalo saliku arba marsikeliais. dabar mastau kaip reiks padaryt g.gif . taviski kaip pavyzdi copy darau drinks_cheers.gif
kirbe puokste superine thumbup.gif . pavarvinu seile i jusu puokstes, bet nesiryztu pati pamegint schmoll.gif per daug sudetinga man atrodo ax.gif
Atsakyti
QUOTE(kirbe @ 2012 02 04, 20:03)

as irgi ateinu su kuklia roziu puokstele



ir čia KUKLI ??? wub.gif wub.gif wub.gif Geriau sakyk kokioj oranžerijoj priskynėt lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(simbail @ 2012 02 04, 18:54)
Mergaitės, ar tortų šimtadieniui niekam nenusimato? Man nusimato, tik nesugalvoju ką užrašyti  g.gif  Aišku blogiausiu atvejų uždėsiu "100" ir laidos numerį. Bet lyg dar kažką norėtųsi užrašyti...

man nusimato smile.gif bet pas mus bus tema kino filmai,dar blogiau, nezinau kaip papuost g.gif
Atsakyti
QUOTE(astatortas @ 2012 02 04, 20:08)
man nusimato  smile.gif bet pas mus bus tema kino filmai,dar blogiau, nezinau kaip papuost  g.gif


padaryčiau senovinę juostą su užrašu 100dienų iki egzaminų smile.gif
Atsakyti