Įkraunama...
Įkraunama...

globėjai plepa toliau

QUOTE(jurgaite @ 2012 04 26, 19:13)
Vaikai dainavo Marijono "aš širdyje labai myliu savo mamą". Kažkoks šapas į akį, tiksliau net abi, įkritęs buvo... Nuostabios akimirkos...


kažkaip per tokius koncertus su tom akimis visada kas nors......
Atsakyti
Vakar jurgaitė davė man atsakymą, kuris labai gražiai iliustravo šiandieninį mano vaiko pasakymą.
Man labai sunku būti mylimam.
Iš tiesų dažnai mes net nesusimąstom apie tai, apie mūsų vaikus- kad kelias į meilę vidujai yra sunkus ir labai tolimas. Kad lukštentis - skauda. Gimti iš naujo yra labai skaudus dalykas. Kad ....
jurgaite- ačiū 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(alfija @ 2012 04 28, 10:49)
Vakar jurgaitė davė man atsakymą, kuris labai gražiai iliustravo šiandieninį mano vaiko pasakymą.
Man labai sunku būti mylimam.
Iš tiesų dažnai mes net nesusimąstom apie tai, apie mūsų vaikus- kad kelias į meilę vidujai yra sunkus ir labai tolimas. Kad lukštentis - skauda. Gimti iš naujo yra labai skaudus dalykas. Kad ....
jurgaite- ačiū 4u.gif

Alfija, viso ko mane išmokė pipiriukė, viso labo dabar jau septynmetė.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo jurgaite: 28 balandžio 2012 - 19:59
Kas niekad neglobojo,neįsivaizduoja,kokiam lygy mes išeinam gyvenimo psichologijos kursą 4u.gif
Atsakyti
Aną šeštadienį pažįstamų nuo 2,5 m. globojama septynmetė, lydinti mane su sūnumi iki darželio vartelių lyg niekur nieko sako man - "jei manęs neįvaikins, tai tada... tada jūs galėsit mane pasiimti..." Kas toje mažoje galvelėje "verda", nė nenumanau. Ir keista po to sekusi mintis. Ji esą norėtų į vaikų namus, nes "ten mano dlaugė, kurios dar nieks neįvaikino, ir net nepasiėmė į namus pas save gyvent..."
Ką jūs manot? Ar tam vaikui trūksta kažko toje šeimoje? Ji gyvena ten vyresniojo įbrolio, turinčio ortopedinę negalią, ritmu - jo mankštos, jo individualios pamokos ir t.t. Gal tokiu atveju nereikėtų imti vaiko globoti? Ta prasme kaip gyvos pramogos neįgaliam savo vaikui... Visą savaitę galvoju, ar kalbėt man ką su ta pažįstama. Nenoriu, kad ta mergytė išklausytų kokį 15 min. moralą po mano pasikalbėjimo.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Uvė: 29 balandžio 2012 - 17:19

tai nuo labai daug dalykų priklauso. Tokios kalbos. Gal pas juos lankėsi kokios socialinės darbuotojos, gal per nelyg dažnai darželyje girdi apie tai jog jos neįsivaikina. aukėtojų tarppusavio kalbas. Gal tiesiog norėjo šiaip šokiruoti. Buvo periodas dičkis kuo viešesnėje erdvė je norėdavo pasiaiškinti kodėl jį paliko. Mažius kalba irgi daug dalykų- ir apie įsivaikinimą, kuris esąs tikras š...geriau globoja, nos irgi auklėja. Garsus pasvartymas būdavo seniau - kirpykloj, kad va šita kuri maloniai kerpa būtų puiki mama, o gal norėtų jo- jis sutiktų su tuo. Bet čia aišku pirmas mėnuo buvo.
O dėl ritmo gyvenimo- visi vaikai gyvena kieno nors ritmu, dažniausia. Mamos, tėčio, labiau problemų turinčio brolio/sesers. Toks yra gyvenimas. Ir bet kokiu atveju ir toks gyvenimas yra daug geresnis, nei gyvenimas globos įstaigoje. Negi jūs tuo abejojate?
Atsakyti
Maniškė mergina pradėjo vėl kalbėti apie savo bio brolius, mamą, apie gerą tėtį. Pasakoja kažką, fantazuoja, klausiu tai koks tos kitos mamos vardas, ji sako, kad angelas ir išskrido į dangų ir pan. Man interesna tik, kodėl pusę metų tylėjo, o dabar iš niekur nieko ėmė ir išlindo kažkokie, jai pačiai turbūt nesuprantami, prisiminimai. Klausia, ar važiuosim pas jos mamą, aš sakau, kad nžn kur ji gyvena. Žodžiu, kažkoks balaganas. Plius dabar ji taip pradėjo fantazuoti, tokios fantazajos, kad kartais su vyru išpūtę akis klausom. Galvoju su kuo tas staigus praeities išlindimas susijęs, su tom fantazijom, su tuo, kad mes išvykstam kitur gyventi ir po truputuką kalbam jai apie tai, kad reikės eiti į kitą darželį. Kad ji paklausia ar mes pasiimsim ją iš kito darželio, tai laikau normaliu klausimu, bet ar gali mūsų kalbos apie būsimus pasikeitimus įtakoti ir prisiminimus apie bio šeimą?
Atsakyti
Manau, kad gali. Vaikas natūraliai bijo permainų, nes permainos jos gyvenime nereiškė nieko gero. Manoji bijojo bet kokių naujovių - prie jūros nevažiuos, į Vilnių nevažiuos, o į zoologijos sodą važiuoti apskritai didžiausia nesąmonė. Nuvažiavom prie jūros, išsivežti sudėtinga, nuvažiavom į Rygos zoosodą, o kaip išsivesti po 5 val vaikštinėjimo?

Jūsų vietoje - fantazijas išklausyčiau, bet emocingai nereaguočiau. O apie naujus namus kalbėčiau detaliai - kaip bus, kokios spalvos kambario norėtų ir pan. Kai mes kalbėjome apie naujus namus, vaikui buvo didžiausias rūpestis, ar į tuos naujus namus imsime katę blink.gif po kažkelinto pakartojimo, supratau, kad ji klausia apie save - jei imam nenaudėlę katę, tai gal imsim ir ją - biški naudėlę ax.gif
Atsakyti
Mes užvakar sulaukėm Pupos brolių ir močiutės.Prieš tai apturėjau dyydelį stresą-išėjau mažiukų pasiimt iš darželio,o kai grįžau,nieks manęs neįsileido.PZ buvo su Vyšnia poliklinikoj,parlėkė su raktais,bet iš vidaus įkištas.Jokie beldimai,šaukimai,skambinimai telefonu nedavė rezultato.Ko prisigalvojau galit įsivaizduot...Pasirodo,tupėjo susigūžus miegamajam,užsidarius visas duris-"bijojau,kad motina su tėvu atvažiavo manęs pasiimt" Tiek tos naudos iš bendravimo su bio ...
Atsakyti
na joo, dažnai aš pamirštu kiek jau jai teko patirti ir kokia ta patirtis buvo. Mažiukui paprasčiau, o ir man su juo paprasčiau. Toks visiškas mamyčiukas biggrin.gif nežinau ar tai normalu, bet aš kažkaip savo bernaičiui atlaidesnė, nelabai galiu pykti ant jo...Kartais save pagaunu, kad negerai elgiuosi, nes didžioji viską mato ir, galbūt, jos nepaklusnumas ir kyla dėl to, nes bent jau taip mano dėmesio gauna. Žodžiu, norisi su abiem elgtis taip pat, bet neišeina schmoll.gif Niekaip man su savimi nepavyksta susitarti, kad su didžiąja būčiau ne tokia griežta...
Atsakyti
QUOTE(šeimos kaklas @ 2012 05 02, 13:42)
na joo, dažnai aš pamirštu kiek jau jai teko patirti ir kokia ta patirtis buvo. Mažiukui paprasčiau, o ir man su juo paprasčiau. Toks visiškas mamyčiukas biggrin.gif  nežinau ar tai normalu, bet aš kažkaip savo bernaičiui atlaidesnė, nelabai galiu pykti ant jo...Kartais save pagaunu, kad negerai elgiuosi, nes didžioji viską mato ir, galbūt, jos nepaklusnumas ir kyla dėl to, nes bent jau taip mano dėmesio gauna. Žodžiu, norisi su abiem elgtis taip pat, bet neišeina schmoll.gif Niekaip man su savimi nepavyksta susitarti, kad su didžiąja būčiau ne tokia griežta...


visos mamos sūnams atlaidesnės, dukroms griežtesnės. dukrą, manau tėtė palepina smile.gif , reiškia balansas išlaikytas.
Atsakyti
QUOTE(šeimos kaklas @ 2012 04 19, 13:25)
Mes su vyru irgi kažkaip šią visą mergaitės istoriją vertinam per savo patirtį su vaikais. Mums irgi kilo klausimas, kam mums reikėjo krūvos pažymų iš Registrų centro apie gyvenamas patalpas, apie gaunamas pajamas ir pan., taigi galėjom išdėstyti popieriaus lape, kad gyvenam XXI amžiuje ir bus vaikais pasirūpinta, o kokiomis lėšomis, tai koks kam skirtumas.
Bendrai, kas dėl motinos-dukters santykių, nepykit, bet netikiu, kad vaikas nebūtų įsikibęs mylinčios motinos, jeigu ta meilė tikrai būtų ir būtų nuoširdi, būtų santykis su vaiku. Vargiai ar galima jau taip vaiką nuteikti. Aš apie saviškius pagalvoju, kad greičiausiai jie ir atleis savo mamai, kad juos paliko ir gal dar rūpinsis ja, nors ji pati nesugebėjo jais mažais pasirūpinti. Kaip Žiobienė sakė vakar, kad nuo girtos motinos kojų kartais vaiką plėšti reikia, nors mane šios kontrolierės pasisakymai dažnai glumina. Šiaip, sąlygos ryšiui megzti tikrai yra, bet vat noras turbūt ne suartėti su dukra, o tapti jos teisėta atstove teisme. Žodžiu, visame tame purve labai gaila vaiko, labai gaila. Neturi ji galimybės džiaugtis vaikyste. Bent jau mane dabar dažnai šildo prisiminimai iš vaikystės, o kas šildys šį vaiką?


galima nuteikti ir dar kaip itakoti. Kitaip sakant yra "plaunamos smegenys". As taip nemoku, bet yra profesionalu.

Pasiuskite girtuokles motinos vaika pas Venckiene perauklejimui. Po keliu metu (galima teigti kad ir po keliu dienu) vadins bio slyksciausiais zodziais.


QUOTE(Germinė @ 2012 05 02, 12:27)
Mes užvakar sulaukėm Pupos brolių ir močiutės.Prieš tai apturėjau dyydelį stresą-išėjau mažiukų pasiimt iš darželio,o kai grįžau,nieks manęs neįsileido.PZ buvo su Vyšnia poliklinikoj,parlėkė su raktais,bet iš vidaus įkištas.Jokie beldimai,šaukimai,skambinimai telefonu nedavė rezultato.Ko prisigalvojau galit įsivaizduot...Pasirodo,tupėjo susigūžus miegamajam,užsidarius visas duris-"bijojau,kad motina su tėvu atvažiavo manęs pasiimt"  Tiek tos naudos iš bendravimo su bio ...


labai ziauru.
Papildyta:
QUOTE(Karusia @ 2012 04 20, 10:25)
... tai parėjusi iš mokyklos turėjo susirinkti išmėtytus ir palaukti manęs namuose. Turėjo tam reikalui 45 minutes.  Na ir kas, kad susitarėme, jeigu tam kartui DRAUGĖ pakvietė?  Kalbėti dabar - beviltiška. Kai praeis dideji pykčiai, kai atlėgs visa - galbūt. nes dabar elementariai šoka į akis.


ir kas kad susitaret, jei ji zino kad mamai gali vadovauti, ja kontroliuoti, taip sakant jai savas salygas statyti. jei jau ivyko reikia aiskintis ta pacia akimirka, bet ne veliau. tai mano asmenine nuomone. kadangi vaikai skirtini, ieskoti iseities, jos yra kiekvienam skirtingos. 4u.gif



Atsakyti