Įkraunama...
Įkraunama...

Hemorojus

Man hemorojus prasidejo po pirmo gimdymo. Islindo pora mazgeliu, skaudejo, kraujavo tustinantis verysad.gif Gydziausi zvakutemis, bet galutinai taip ir neisgijo, jeigu tik viduriai uzkieteja - tai is karto vel kraujas pasirodo tustinantis ir paskauda. Jau 8 metai g.gif Dabar vel laukiuosi ir gydytoja sake, kad gimdant tokie dalykai butinai atsinaujins. O gal net nestumo metu. Dar minejo, kad nestumo metu yra geriamu vaistu tam palengvinti, o pagimdzius - zvakutes. Taip kad dabar valgau darzoves, geriu sultis ir tikiuosi, kad kuo veliau viskas prasides blush2.gif
Atsakyti
Parasysiu super tepaliuko sudeti. Galite vaistinese, gaminanciose vaistus, uzsisakyti. Tikrai labai geras. Gydo ir skausma palengvina. Man kai buvo paastrejimas, nebepadejo jokios zvakutes- tai tik jis isgelbejo.
zinci oxydi 12.5
anaesthesini 3.0
natri hydracarb. 10.0
lanblini anh.88.0
aq. destal. 37.0
vaselini 125.0
Tepalo gaunasi labai daug. Tiek nereikia- galit 3 kart mazinti ir net daugiau, nes iseina apie 300 ml.
Gydykites i sveikata- tikrai pades!

Beje, nebutinai po antro gimdymo turi atsinaujint. Man atsinaujino per nestuma, o po gimdymo, tfu tfu tfu, dar nebuvo...o jau 4 menesiai siandien.
Atsakyti
Sveikutes merginos, norejau pasidomet ir galbut sulaukti pasisakymu is sia tema patyrusiu mamyciu 4u.gif Gimdyti man teks uz 5 savaiciu, o turiu didziuli hemaroju verysad.gif gydytoja israse tepaliuka ir geriamu vaistu serumo. Taciau liepe kelias dienas tuos vaistukus panaudoti ir vel pas ja ateiti, jei situacija nepageres sius isoperuoti cray.gif as labai bijau kad tai vaikuciui nepakenktu ir ar po tokios operacijos greitai pasveikstama, kaip paskui gimdymas einasi? Juk man tik iki leliuko atejimo 5 savaiteles beliko, o su didziuliu hemarojum gimdyti irgi baugu juk ten gali visa zarna islysti arba trukti ir nukraujuoti blink.gif net nezinau ka ir galvoti ir kaip elgtis. O vaistukai jauciu nepadeda, gydytoja irgi abejojo kad tepaliukas man bepades, nes jau labai didelis yra verysad.gif tad operacija nusisviecia verysad.gif
Atsakyti
Patikekit mamytes, kai del hemarojaus negalesit atsisesti, neuzmigsit penkta para del skausmu, vaiksciosit kaip simtamete senute uzpakali atkisusi ir tai taip letai, kad eisma stabdysit tada isgaruos visos gedos ir begte nubegsit pas gydytoja atkisit jam uzpakali ir ne velnio neraudonuosit o tik maldausit kad padetu. Vo man buvo pradzioj irgi tik keli mazgeliai neskausmingi, o va dabar islindo toks mazgas kaip melyne (spalva) o jau skauda auksciau parasiau kaip, negaliu net pasilenkti ir nuo zemes paimti nukritusi daikta, jei atsisedu, tai atsistoju gal tik po keliolikos minuciu su asarom akyse. Nusimato man operacija, nors iki gimdymo liko tik 5 savaites, net nezinau ar sugis normaliai per ta laika. O gimdyti su hemarojum tai ne juokas, ir tie mazgeliai tikrai niekur nesulis o tik dar labiau islys ir gali skausmingi pasidaryti. Reikia gydyti net maziausia hemaroju net jei tik vienas mazytis mazgiukas tera reikia ji gydyti, nes paskui jis pradeda augti kaip piktzole.
Atsakyti
QUOTE(Linuxeee @ 2006 09 20, 13:35)
Patikekit mamytes, kai del hemarojaus negalesit atsisesti, neuzmigsit penkta para del skausmu, vaiksciosit kaip simtamete senute uzpakali atkisusi ir tai taip letai, kad eisma stabdysit tada isgaruos visos gedos ir begte nubegsit pas gydytoja atkisit jam uzpakali ir ne velnio neraudonuosit o tik maldausit kad padetu. Vo man buvo pradzioj irgi tik keli mazgeliai neskausmingi, o va dabar islindo toks mazgas kaip melyne (spalva) o jau skauda auksciau parasiau kaip, negaliu net pasilenkti ir nuo zemes paimti nukritusi daikta, jei atsisedu, tai atsistoju gal tik po keliolikos minuciu su asarom akyse. Nusimato man operacija, nors iki gimdymo liko tik 5 savaites, net nezinau ar sugis normaliai per ta laika. O gimdyti su hemarojum tai ne juokas, ir tie mazgeliai tikrai niekur nesulis o tik dar labiau islys ir gali skausmingi pasidaryti. Reikia gydyti net maziausia hemaroju net jei tik vienas mazytis mazgiukas tera reikia ji gydyti, nes paskui jis pradeda augti kaip piktzole.

Linuxeee, uzuojauta tau- patikek, manau, ne viena cia pasisakiusi yra tai patyrus. Man buvo panasiai tikrai- atrodo, niekas nepadeda. Tik saltas vanduo, po to patepi mano anksciau duotu tepalu, atsargiai sukisi mazgus i vidu (tada ne taip skauda) ir sedi subine suraukus, kad neislistu. Ir man dar is visu bandytu (4 ar 5 rusis) geriau padejo hemorall.
Sunku pasakyti, ar gera mintis tokiu metu daryti operacija. Jei bus problemos, perkirps tarpviete ir tiek. Neisivaizduoju.
Atsakyti
QUOTE
Linuxeee, uzuojauta tau- patikek, manau, ne viena cia pasisakiusi yra tai patyrus. Man buvo panasiai tikrai- atrodo, niekas nepadeda. Tik saltas vanduo, po to patepi mano anksciau duotu tepalu, atsargiai sukisi mazgus i vidu (tada ne taip skauda) ir sedi subine suraukus, kad neislistu. Ir man dar is visu bandytu (4 ar 5 rusis) geriau padejo hemorall.
Sunku pasakyti, ar gera mintis tokiu metu daryti operacija. Jei bus problemos, perkirps tarpviete ir tiek. Neisivaizduoju.


Na matai as ne Lietuvoj esu, tad negaliu tavo nurodytu tepaliuku pasinaudoti verysad.gif O cia UK kur gydytoja man israse ta tepaliuka tai irgi neveikia ne kiek, na gal truputi truputi, bet prie tos vieteles negaliu ne pirsto prikist is karto taip suskausta net surinku verysad.gif nebeisivaizduoju kaip toliau besigydyt, ech net per tuos skausmus praradau visus laukimo dziaugsmus, nebesinori net i parduotuves vaiksciot ir maziukui daiktelius pirkti verysad.gif vos zingsni dedu ir rura pusiau plysta.
Atsakyti
O koldel negali? Juk sudetis parasyta lotyniskai. O vaistus, man regis, gamina visame pasaulyje- tik reikia susizinoti, kurioje vaistineje.
Isivaizduoju,kaip blogai yra, kai net trusiku negali uzsimauti. Nepavydziu. Bet as per skausma taip darydavau- tai tas kelias minutes, kol vel neissoka, pateptas tikrai maziau skaudedavo. Dar labai saltas vanduo gelbeja- po duso srove palaikai.
Atsakyti
del hemorojaus esu turejusi problemu dar pries nestuma, bet aciu dievui pavykdavo gana greitai viska atstatyti i savo vietas ir be operacijos. dabar man 32 sav. ir labai bijau, kad nebutu hemoroidiniu mazgu uzdegimo, nors siaip tai yra pas mane vienas islindes mazgelis, bet jis neskausmingas kolkas. tai stengiuosi labai atsargiai su wc popierium elgtis, kad tik nepazeisti ... o siaip tai geriausia profilaktika (is savo patirties zinau) - stengtis, kad neuzkietetu viduriai, niekad nesedeti ilgai tualete besistengiant pasitustinti (kai kieti viduriai), stengtis ilgai nestoveti nejudant (pvz., skalbiniu lyginimas ar pan.). o kai pradeda man nors kiek skaudeti, tai pradedu tepti ta mazgeli paprasciausiu geltonuoju vazelinu (nuo senu laiku vaiztineleje uzsilikes buvo) ir "sukisu" mazgeli atgal .... taip po keliu dienu skausmas praeina ir kuri laika hemorojaus simptomu nejauciu. iki gimdymo dar liko 8 sav., tai labai tikiuosi, kad isvengsiu dideliu problemu ....
Atsakyti
senais laikais buvo tokios saltalankio zvakutes jos labai gerai padedavo , o dabar galima ju gauti tik is tu kas vazineja i rusija .as sau nusipirkau tai tikrai padeda greit nuima uzdegima ir skausma.
Atsakyti
Patarimai šia tema šios dienos straipsnyje "Apie tai nekalbama?.." supermama.lt tituliniame puslapyje.
Atsakyti
QUOTE(Aurėja @ 2006 10 26, 11:34)
Patarimai šia tema šios dienos straipsnyje "Apie tai nekalbama?.."  supermama.lt tituliniame puslapyje.


Nerandu tos temos..HELP verysad.gif siaip jau man nera su tustinimusu problemu, bet va dilgcioja ale adatelem ta vietele, tai gal cia jau pradzia??
Atsakyti
Sveikutes, as taip pat turiu ta pacia beda- hemoroju unsure.gif
Mums jau 33 savaites,labai bijau, kad kai gimdysiu dar blogiau nebutu. Nes turiu viena mazgeli, kuris tai truputeli islenda, tai vel ilenda, o dar del pablogejusio kraujo israse gelezies tableciu (kiek girdejau gelezies tabletes kietina vidurius, nezinau ar tai tiesa, bet dabar kaip tycia, taip ir yra, gal cia sutapimas ???) valgau slyvas, geriu slyvu sulciu, stengiuosi daugiau valgyti vaisiu, bei darzoviu, naudoju zvakutes Hemoral, bet man atrodo, kad, kai naudoju buna geriau, bet iki sekancio viduriu uzkietejimo......esu girdejusi, kad reikia daryti voneles su kalio permanganatu (brilijantine zaluma), bei daryti zalios bulves zvakutes...... reikes bandyti....
Bet didziausia baime, kas bus kai gimdysi ? aisku gyvenu ne Lietuvoje, tai truputeli problematiska su tais daktarais.....
Noreciau paklausti Linuxeee : ar tau jau dare operacija ? ir kaip dabar tavo situacija ?
Atsakyti