Įkraunama...
Įkraunama...

Dviračiai

Spyną geriausia pirkti grandininę - sunki tokia, medžiaga aptraukta (kaip karves kaime riša biggrin.gif ) - tada bent jau šioks toks šansas, kad lengvai neperkirps riškit visad per priekinį ratą taip pat
Atsakyti
Galiu pasidalinti skaudžia patirtim verysad.gif
Savo kailiu teko įsitikinti, kad visokie nebrangūs užraktai yra tik dekoracija.
Sūnus prie parduotuvės prirakino dviratį, po 3 min. jo jau nebuvo. Žiūrėjom vaizdo kameros įrašą, tai vaikinas išsitraukė iš krepšio reples, nukirpo užraktą ir nuvažiavo. Dviratis už 800Lt- tiu tiu....
Dabar vyras domėjosi, kokį užraktą įsigyti, kad nepasikartotų tokia situacija. Yra du verti dėmesio užraktai: U formos ir sulankstomas, abu ABUS firmos. Kainuoja velniškai daug, bet dviratis dar daugiau doh.gif
http://www.gerasdvir...priedai/spynos/
Per Ebay užsisakėm abiejų rušių, išbandysim, galėsiu parašyti įspūdžius

Va čia dar radau apie tinkamas ir netinkamas spynas
http://www.velouosta...viracio-spynos/
Atsakyti
kadangi aš prieš savaitę savo dviratį taip pat "padovanojau", netgi su nauja vaiko kėdute, tai kitam dviračiui taip pat galvojam apie abus spyną. brangu, bet dviratis buvo vertas smarkiai daugiau sad.gif
Atsakyti
Aš turiu ABUS, pasagos formos - bet mano spyna jau pagyvenus, galvoju keist į tos pačios firmos "krūtesnę", nes dviratis naujas ir oi kaip nepigus. Kol kas dar kai važiuoju, tai saugau kaip savo akį, nepalieku vieno net prirakinto, baisu kad pavogs unsure.gif

Bet šiaip, man keistas požiūris žmonių, kurie remia ir palaiko vagis pirkdami nenaujus ir greičiausiai - VOGTUS dviračius turgeliuose ar per skelbimus ir nesuka sau galvos dėl to, o paskui piktinasi, kad jų dviratį pavogė...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo flight: 18 birželio 2012 - 15:24
o apie dviračius kas nors patarti gali?
Atsakyti
L'eau - geras dviratis kiekvienam skirtingas. Neaišku, ką pati laikote "geru", kokie poreikiai, dviračiavimo stilius etc. Vienam reikia tik elegantiškai nuvažiuot pora km iki parduotuvės, kitas ieškosi rimtiems žygiams - taigi, "gerumas" labai skiriasi.

Be to, klausimas, ar jums svarbu kad būtų nevogtas, ar vienodai šviečia..Jei vienodai, tai oj kokių gerų galima už mažą kainą nusipikrti (paprastai vogtų Vokietijoje ir pan). Jeigu skelbime matote gerą firmą ir juokingą kainą, o dar pardavėjas seka kokią pasakėlę, kad neva "dukra užsienyje gyvena, pirko sau, dabar jai nebereikia, dokumentus pametė" - bus tikrai vogtas. Aš, kadangi nenorėjau remti tokio "biznio" - pirkau naują, iš parduotuvės, šimtu proc.garantija kad nepavogtas smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo flight: 18 birželio 2012 - 15:33
jei žinočiau kokios firmos 'geros' tikrai čia neklausčiau. man reikia miesto dviračio, be jokių ten bėgių ar kitų pribumbasų, važiuoti asfaltu/šaligatviu/ smėliu mieste arba dienos žygiams. tiesiai iš žmogaus nepirkčiau, man svarbu kad galėčiau išsirinkti. buvau vienoje naudotų parduotuvėje, bet ten nieko patinkančio neradau ir kainos kaip už naudotus nemažos pasirodė. man nebūtinai naujas, bet daugiau keturių šimtų su spyna nemokėčiau, man nereik brangaus kad drebeciau kad pavogs arba spyną už pusę tiek reiktų pirkt rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(l'eau @ 2012 06 18, 18:30)
man reikia miesto dviračio, be jokių ten bėgių ar kitų pribumbasų, važiuoti asfaltu/šaligatviu/ smėliu mieste arba dienos žygiams.



Va dėl pavarų, tai manau, geriau su jomis 4u.gif Klausimas, kas jums geriau - išorinės ar vidinės.

Nesu specė, bet mano nuomonė, kuri formavosi konsultuojantis, tokia:

- su vidinėm pavarom dviratis labiau tinkamas neilgiems miesto atstumams, lygiems atstumams be įkalnių, nusivežti į kurortą neilgam pusdienio prasivažiavimui ir pan.
- su išorinėm pavarom dviratis tinka ilgesniems žygiams, maršrutams su kalniukais (nebūtinai tai turi būti rimtas kalnas, tiesiog, net elementariausiose miesto įkalnėse lengviau važiuot su išorinėm, nebent eate profesionali sportininkė).
- kuo lengvesnis dviračio svoris, tuo lengviau juo važiuoti smile.gif
- Sėdynė bent jau man gerokai patogesnė su gelio užpildu, prisitaikanti prie formos, ne per siaura - ne taip nuspaudžia blush2.gif
- Smėliu, pajūriu ar kitom ne itin lygiom vietom geriausiai važiuoja kalnų dviratis.
- Plento dviratis su siaurutėm padangom smėliu praktiškai nevažiuoja, bet mieste jis geriau, greičiau rieda, jis idealus ant asfaltuotų paviršių (kaip tik tokio tipo pati turiu, anksčiau turėjau kalninį). Pajūriu tokiu jau nebepavažiuosi.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo flight: 18 birželio 2012 - 18:00
a, supratau. pirma maniau kad kažką išmanote kaip išsirinkti dviratį smile.gif pabandysiu tada ir kituose forumuose paklausinėt arba kažkas gal išmanantis patars kokios firmos geresnė ir kur geriau pirkti smile.gif
Atsakyti
Sėkmės 4u.gif
Va čia radau neblogų patarimų ta tema:

http://www.dviratis....ge=faq&view=118

http://www.2ratai.lt...irinkti_dvirati
Atsakyti
Dar čia apie dviračius galima pasiskaityti http://www.gerasdvir...ewforum.php?f=1
Yra ir pavogtų dviračių nuotraukų, jei kartais bandytumėt per skelbimus pirkti, pasitikrinkit. Aišku, čia tik Lietuvos dviračiai, ir tai tik maža dalis, bet visgi....
O be pavarų man jau ne dviratis. Turiu su uždarom, tai į kalniuką sunkiai užkylu, kartais tenka pėstute... Senatvė, matyt biggrin.gif
Sėdynė man smagiausia kuo platesnė (aš su miesto dviračiu važinėju), gelinė, mažiauvietelę pritrina bigsmile.gif
Papildyta:
QUOTE(flight @ 2012 06 18, 15:20)
Bet šiaip, man keistas požiūris žmonių, kurie remia ir palaiko vagis pirkdami nenaujus ir greičiausiai - VOGTUS  dviračius turgeliuose ar per skelbimus ir nesuka sau galvos dėl to, o paskui piktinasi, kad jų dviratį pavogė...


Jei čia man pastaba, tai vaikui pirkom naudotą, su dokumentais, prieš kelerius metus buvo pirktas "Umaruose" ax.gif Dabar tik dokumentai ir likę...
Atsakyti
Sveiki,

kur galima nupirkt nebrangiai vaikiska dviratuka (14" ar 16" ratais)? Ir i ka reiketu atkreipt demesi perkant?
Atsakyti