Įkraunama...
Įkraunama...

Dviračiai

QUOTE(Alincik @ 2012 06 19, 13:13)
Sveiki,

kur galima nupirkt nebrangiai vaikiska dviratuka (14" ar 16" ratais)? Ir i ka reiketu atkreipt demesi perkant?


Pries menesi praejom sita etapa.

1) kuo lengvesnis
2) kuo ilgesni didesni pedalai
3) stabdis rankinis tik priekinis ratas, o galis ,kad stabdytu, kaip senuose dviraciuose atgal. (Nes vaikas nepasiekia dar tu rankenu)
4) Pirkit jau 16'

Gariuonuose sunkoki kaina 200-400lt
Senukuose tie patys 350-500 (rytoj 30proc nuolaida)
Yra vaikutis.lt neblogu variantu, mes per skelbimus cia SM ieskojom ir *infected*

mirksiukas.gif


Atsakyti
QUOTE(Iriska @ 2012 06 19, 13:52)
Pries menesi praejom sita etapa.

1) kuo lengvesnis
2) kuo ilgesni didesni pedalai
3) stabdis rankinis tik priekinis ratas, o galis ,kad stabdytu, kaip senuose dviraciuose atgal. (Nes vaikas nepasiekia dar tu rankenu)
4) Pirkit jau 16'

Gariuonuose sunkoki kaina 200-400lt
Senukuose tie patys 350-500 (rytoj 30proc nuolaida)
Yra vaikutis.lt neblogu variantu, mes per skelbimus cia SM ieskojom ir *infected*

mirksiukas.gif


Aciu drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(krasvega @ 2012 06 19, 13:07)
O be pavarų man jau ne dviratis.


drinks_cheers.gif Man irgi.

O tos vidinės pavaros, tai...Kaip čia pasakius. Bandėm su vienu bičiuliu daryt eksperimentą, jis - stiprus, lieknas, mieste nemažai dviračiuojantis vyrukas, bet jo su vidinėm. Aš - nesportiška, važinėju su išorinėm. Kiekvienoje paprastoje miesto įkalnėje jis pūkščia, kol su tom savo vidinėm į kalniuką užsikabaroja. O man - paprasta kaip dukartdu smile.gif

Yra, aišku, ir su vidinėm pavarom gerų. Bet jie ir kainuoja doh.gif doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo flight: 19 birželio 2012 - 18:24
vadinas man ne dviratis reikalingas biggrin.gif niekada nesu važinėjus su pavarom ir nepastebėjau kad būtų mission impossible. čia tik dabar perkantiems gal, kaip telefonas be wifi - ne telefonas, nors ir skambinti ir sms rašyti galima rolleyes.gif mano senasis pavarų neturėjo ir jokių sunkumų su kalniukais nebuvo rolleyes.gif
Atsakyti
Gal jūs labai jauna ir labai sportiška 4u.gif Mano pirmas dviratis irgi buvo be pavarų, be amortizacijos ir su gan prasta sėdyne. Dabar tokiu jau nebepavažiuočiau smile.gif
Kita vertus, jei kokiam žygyje visi (irgi jauni ir sportiški) - su pavarom ir normaliais dviračiais, o jūs vienintelė - be... Tada jau sunku būtų pasivyti kompaniją negavus pompos..

Tai jei ieškote bet kokio pigaus paprastučio dviračio - nesuprantu, kokios problemos? g.gif Pažiūrėkit, kad firma būt daugamaž ne kinietiška, pvz., - kokį seną vokišką dviratį, ir tiek žinių..
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo flight: 19 birželio 2012 - 19:14
QUOTE(flight @ 2012 06 19, 19:19)
O tos vidinės pavaros, tai...Kaip čia pasakius. Bandėm  su vienu bičiuliu daryt eksperimentą, jis - stiprus, lieknas, mieste nemažai dviračiuojantis vyrukas, bet jo su vidinėm. Aš - nesportiška, važinėju su išorinėm. Kiekvienoje paprastoje miesto įkalnėje jis pūkščia, kol su tom savo vidinėm į kalniuką užsikabaroja. O  man - paprasta kaip dukartdu smile.gif

Yra, aišku, ir su vidinėm pavarom gerų. Bet jie ir kainuoja doh.gif  doh.gif


o aš matyt tarybinė moteris biggrin.gif man stabdyti reikia pedalais.kai išsinuomavom dviračius su išorinėm pavarom, vos neprisitrenkiau biggrin.gif aš važinėjau su miesto dviračiu, ir mėtydama pavaras į didžiausius kalnus užvažiuodavau nepūkšdama. geras dviratis buvo. gaila, kad kažkas kitas juo vėžinasi, o aš turiu sukti galvą dėl patikimos spynos smile.gif
Atsakyti
O aš priešingai, negaliu važiuot su koja stabdomais. Pripratus makaluoti kojas ant pedalo pirmyn- atgal, tai kai dėjau pačiai sau netikėtą stabdį kartą ant išnuomoto su vidinėm blink.gif doh.gif
Atsakyti
QUOTE(flight @ 2012 06 19, 23:45)
O aš priešingai, negaliu važiuot su koja stabdomais. Pripratus makaluoti kojas ant pedalo pirmyn- atgal, tai kai dėjau pačiai sau netikėtą stabdį kartą ant išnuomoto su vidinėm blink.gif  doh.gif


todėl manau kad besirenkančiam dviratį sunku patarti, reikia pačiam pabandyti, tada žmogus žinos, kaip jam patogiau smile.gif

gal kas siuntėtės iš ebėjaus Abus spynas?
Atsakyti
Ar labai reikalingas amortizatorius , važinėjant tik dviračių takais?
Gal kas matėte ar Ermitaže yra normalių dviračių?
Atsakyti
Yra nuomonė, kad jau geriau visai jokio amortizatoriaus, jei dviratis nebrangus. Nes pigaus dviračio amortikai - prasti, labiau gadina reikalą negu padeda.
Plius, prideda papildomo svorio dviračiui.

Jei dviratis brangesnis, tada pirkčiau su. Nes ir mūsų dviračių takai ne visi labai lygūs ir nauji, plius, visokie borteliai, šaligatviai etc wink.gif
Atsakyti
Beje, jau beveik metus turiu naują dviratį, Corratec firmos - tai esu labai patenkinta. Man jis pakankamai universalus - ir moteriškas, ir dailus, ir nesunkus, ir patogus, atlaikęs žygelius tiek dviračių takais, tiek miškais.
Gal tik sudėtingiau buvo priprasti prie plonesnių padangų (prieš tai važinėjausi kalniniu, tas anas ohoho kaip "ėjo" ir per smėlį, ir miškeliuose - su šituo nenorint "dailiojo čiuožimo", vietomis tenka nulipti ir prasivesti pėstute).
http://www.supermama...?...f=55&t=8158
Va tokia mano universalioji gulbelė:

user posted image


O čia, taip atrodė žygio Klaipėda-Nida metu, dalis šeimos bagažo keliavo čia:

user posted image

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo flight: 20 birželio 2012 - 12:36
QUOTE(flight @ 2012 06 20, 13:35)
O čia, taip atrodė žygio Klaipėda-Nida metu, dalis  šeimos bagažo keliavo čia:

o ka ten tiek dejote gi atstumas ten apie 50 km?
kas dazniau vazineja, tai kokios 2 val kelio, reciau vazinejantiems gal 4 - 5 val.
Atsakyti