Įkraunama...
Įkraunama...

Tortai-19

Manyčiau kad sausainius dėk kai tortas susistovės,kad neištištų sausainiai
Atsakyti
O jie taip paprastai dedant kazin gerai prilimpa, ar reikia dar juos kuo nors padrekinti? Kazin jei siandien uzdesiu, neistis per nakti?
Atsakyti
Tai juk torto šonus aptepsi kremu, tai turėtų sausainiai kaip ir laikytis
Atsakyti
QUOTE(Kausriukas @ 2012 03 22, 05:34)

Aciu 4u.gif Norisi isbandyt
Atsakyti
QUOTE(O-RE-AR @ 2012 03 22, 14:14)
Aciu  4u.gif Norisi isbandyt

As taipat bandysiu tik vietoi biskvito bandysiu deti lauzitu sausainiu... ax.gif
Atsakyti
QUOTE(niukse @ 2012 03 22, 11:40)
Merginos noriu paklausti kaip normalaus recepto(tarkim 24sm formai skirto) proporcijas sumazinti kad gerai gautusi kokiu 18cm tortukas kaip apskaiciuot kad nesugadint reikalo konors nepadaugint ir nepamazint?Noriu prabandyt rastus receptukus prakept savo seimynai bet nezinau kap apskaiciuot viska mazint trecdaliu ar per puse  g.gif o kaip su kiausiniais tada nu nesuprantu tamsus miskas man cia.Kaip jus ta darot?



As dazniausiai jei darau 18 cm, o receptas duotas 24 cm tai darau is puses normos 4u.gif ir man viskas puikiai gaunasi smile.gif kiausinius tai kartais dedu puse kiausinio kartais dedu jei buna reikia deti pavyzdziui tris kiausinius pilnai normai tai pusei normos dedu tarkim 2 bet mazesnius ne pacius didziausius kiausinius smile.gif
Atsakyti
QUOTE(singrida25 @ 2012 03 22, 11:58)
As taipat bandysiu tik vietoi biskvito bandysiu deti lauzitu sausainiu... ax.gif

As tikriausiai dar kitaip bandysiu daryt,ta prasme kaip torta,tai pjausiu ir desiu biskvita kaip lakstus,ir pertepimus darysiu ax.gif
Atsakyti
QUOTE(smailyttte @ 2012 03 22, 16:06)
As dazniausiai jei darau 18 cm, o receptas duotas 24 cm tai darau is puses normos  4u.gif  ir man viskas puikiai gaunasi smile.gif kiausinius tai  kartais dedu puse kiausinio kartais dedu jei buna reikia deti pavyzdziui tris kiausinius pilnai normai tai pusei normos dedu tarkim 2 bet mazesnius ne pacius didziausius kiausinius  smile.gif

Aciu bandysiu daryti per puse normos o na perplonas tortuka gaunasi per puse norma sumazinus?Gerai?
Atsakyti
Merginos, planuoju pirma syk daryt rimta torto papuosima ir noriu daryt barbe, tad patarkit, koki puosima pasirinkti ax.gif Darant pirma karta ir nelabai draugaujant su menu blush2.gif
user posted image
Toks panasu butu idelus jokios mandros formos, apskrita forma, bet koks cia apliejimas? Saldainiu mase?Cukrine mase tortams dengti?
arba
user posted image
Beze, bet bijau, kad labai jau nuotaika gali gesti del nevykusio plakimo ax.gif

ir mielesnis man tas pirmas variantas, tas bangas gal kaip isgauciau smile.gif
Atsakyti
Zinote,pirmam kartui as pasirinkau grietineles puosima,su tokiais labai bijojau.Manau labai nerizikuokit,jei kaip sakot su menu nelabai draugaujat ax.gif bus dar progu ir tokius isbandyt 4u.gif
Mano bandymas atrode taip
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo O-RE-AR: 22 kovo 2012 - 16:27
QUOTE(anila:) @ 2012 03 22, 16:13)


ir mielesnis man tas pirmas variantas, tas bangas gal kaip isgauciau smile.gif

Aš,kai dar ir pradinukių pradinukė puošime,bet jau išbandžius ir šlapią bezę ir pastiliažą,tai patarčiau pirmam kartui šlapią bezę.Bent jau man,dengimo masė sunkesnis variantas mirksiukas.gif
Atsakyti
Labas noreciau jusu paklausti, issikepiau rafaelo torto lakstus planuoju pertepti grietinele su persikais,ar reikia aptepti visa torta grietinele jei noriu papuosti slapia beze,aciu..
Atsakyti