Įkraunama...
Įkraunama...

Apsauginiai kremai prieš ir po deginimosi saulėje

QUOTE(himalaia @ 2011 07 03, 12:07)
Ir aš su SPF 50 įdegu, ir net labai. Padeda tik saulės vengimas ir dažnas tepliojimasis.


Maciau Neutrogenos yra spf 90

As pati naudoju Neutrogenos spf 50. Dar visai patiko Banana boat spf 50 ir Vitaskin spf 20. Nezinau nuo ko priklauso, bet su Banana boat idegu labiau, nors ir spf didesnis negu su Vitaskin.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Eglantina: 21 liepos 2011 - 14:39
user posted image
Gavau tokį kremuką, pirmas jo išmėginimas - pajūry. Tikrai neblogas kremas - nors aš baltaodė, tačiau po viso dienos saulėje nebuvo jokių raudonų dėmių, kaip būdavo anksčiau, o ir įdegis gražus, rusvas toks wub.gif
O vat tėtis, kuris šituo kremu tepėsi tik dalį kojų, dabar džiaugiasi keistu kojų įdegiu - kur gavo kremo, oda normali, o kur kremo netepė - raudona raudona biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Dingusi_diena: 25 liepos 2011 - 16:11
Sezonas isibegeja, kuo tepliojates? Gundziausi aliejumi, bet paskaiciau apie priesinga efekta ir tikrai nerizikuosiu, tuo labiau, kad uzsienyje ir saule bus zymiai kaitresne. Kuo teptis, jei noriu idegti (spf faktorius nera svarbus), bet kartu ir stipriai drekinti oda?Negi paprastu kremu?
Atsakyti
QUOTE(Caridian @ 2012 06 18, 14:46)
Sezonas isibegeja, kuo tepliojates? Gundziausi aliejumi, bet paskaiciau apie priesinga efekta ir tikrai nerizikuosiu, tuo labiau, kad uzsienyje ir saule bus zymiai kaitresne. Kuo teptis, jei noriu idegti (spf faktorius nera svarbus), bet kartu ir stipriai drekinti oda?Negi paprastu kremu?

Atostogoms naudojau Aubrey Organics Active lifestyles SPF 25 ir Idegio alieju is bionaturoaze.lt
Turiu pasakyti, kad derinys puikiai tiko, visai nenudegiau, nors savaite buvau ant kaitrios saules, idegis buvo grazus, rusvas, net salimais begulinti moteris klause, kuo tepuosi, kad taip graziai idegiau. Krema ir alieju naudojau pakaitomis, pagrinde krema dekolte, peciams, o alieju likusiam kunui. Veidui taip pat kaitaliojau, tai valanda su aliejum, po to, kai jis nusiplauna, pasitepiau kremu ir pan.
Atsakyti
Kokie atsiliepimai apie Bioderma, Photoderm AKN Mat

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Mivida: 24 spalio 2012 - 11:31
QUOTE(Mivida @ 2012 10 24, 11:31)
Kokie atsiliepimai apie Bioderma, Photoderm AKN Mat


Visai nieko toks, odos nekemsa, kas didelis pliusas, bet man tai jisai tikrai nematizuoja schmoll.gif
Atsakyti
Svarbiausia kad butu apsauga nuo UVA ir UVB jai bus tik nuo UVB tai kad ir koks butu SPF jis nera veiksmingas irnesakyk.gif didele tikimybe kad iskepsite smile.gif
Papildyta:
ruosiuosi vaziuoti i Egipta, tai imsiu su savimi Australian Gold serija skirta naturaliai saulutei smile.gif
Atsakyti
vichy, bioderma ar uriage? smile.gif kokios nuomones?
Atsakyti
Noriu pakelti tema i virsu 4u.gif
Gal kokiu naujienu 2013-ais turit?
Kas ka isbande?
Kaip jums sitie? Vaikams ir ne vaikams smile.gif
SUN/ Altermed kremas nuo saulės kūdikiams SPF50+
SUN/ Altermed kremas nuo saulės su bronziniu įdegiu SPF50+ SUN lightbronze
Atsakyti
Egipte nesenai isbandziau Australian Gold serija tiko ir patiko
Atsakyti
Keliu temą. Veidui naudoju spf 30 arba spf50, kūnui nesu atradusi kažko labai patinkančio. Rekomendacijos labai laukiamos 4u.gif biggrin.gif
Atsakyti
Esu isbandziusi nuo maximos Garnier,Nivea iki brangesniu Lancaster ir ekologisku/aliejiniu priemoniu nuo saules. Tai galiu pasakyti, kad su jomis nieko neidegi, atrodo grizti kaip nebuvus atostogose prie juros. Neatradus esu tokios priemones kuri saugotu ir suteiktu grazu idegi smile.gif
Atsakyti