Įkraunama...
Įkraunama...

Apsauginiai kremai prieš ir po deginimosi saulėje

Koki rekomenduotumete krema, kuris apsaugotu oda, bet tuo paciu ir padetu graziai idegti?
dekoju 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Ingese @ 2011 04 26, 12:19)
Koki rekomenduotumete krema, kuris apsaugotu oda, bet tuo paciu ir padetu graziai idegti?
dekoju 4u.gif

Kad tai nelabai suderinami dalykai ax.gif Jei oda įdega, reiškias ji neapsaugota tinkamai. Jei ji apsaugota- praktiškai neįdega...
Jei nenorit nudegti, bet įdegti, galit bandyti priemones su žemu SPF, pvz., 5.
Atsakyti
QUOTE(himalaia @ 2011 04 26, 20:37)
Kad tai nelabai suderinami dalykai  ax.gif Jei oda įdega, reiškias ji neapsaugota tinkamai. Jei ji apsaugota- praktiškai neįdega...
Jei nenorit nudegti, bet įdegti, galit bandyti priemones su žemu SPF, pvz., 5.

O jei su SPF 15.....ar ne per daug, man atrodo toks optimalus.....
Atsakyti
Budama siltuose krastuose radau sau puikia priemone kuri padeda nuraminti oda, kai diena galvoji "na dar truputi pagulesiu ant saules...", vakare viska skauda ir miegoti negali... doh.gif
Mano oda labai megsta draugauti su Aloe vera geliu, jau kokiu 10 metu prie juros be jo nevaziuoju, dabar nusipirkau pagaminta Izraelyje be parabenu su Negyvosios juros mineralais.
Galiu pasidalinti... 4u.gif
Atsakyti
Sau tai as bet ka naudoju, svarbu, kad nebutu maziau nei 20 spf filtras biggrin.gif
o vaikams tepu jonsons baby nuo saules kremuka, su 40 spf. Bet ir siaip papludimy dangstau labai kunelius, ar marskinukus uzdedu, ar tiesiog po sketuku. :Mano manymu, labai minimaliai galima saulyte dziaugtis...
Vasara praktiskai kiekviena diena tepu pries einant i lauka, jei sviecia saule. Na, saugau tikrai labai... g.gif
Atsakyti
Parekomenduokite koki krema ar geli po saules voniu odai apraminti, padrekinti . vakar ant greicio nusipirkau Vaseline geli su alijosiumi, bet jauciu reikia ko nors tinkamesnio. Nes taip oda trauke blink.gif bet bijojau teptis paprastu sviestu ar losjonu , kad dar labiau nesudirginciau. O kokio , ar geriau issireiskus nuo kokio spf renkates dazniausiai ?
user posted image

Atsakyti
Nusipirkau paprasta Nivea krema su 20 SPF (ar 25, nepamenu), ir buvo super. Veziausi per visus karscius i pajuri. Salia gulejusi drauge iskepe (mat kremo atsisake), o as per ta pati laika nenusvilau, oda visai neparaudo. Siemet tas pats kremas vel pravers, jei tik tu karsciu dideliu bus ir netunosiu tuo metu darbe smile.gif
Atsakyti
QUOTE(insesiukas @ 2011 06 27, 18:29)

o vaikams tepu jonsons baby nuo saules kremuka, su 40 spf.


As irgi sita tepu, dar be to ir labai daznai, nieko gero paskui, kai verkia nabaguciai nusvile blush2.gif

o as tai naudojo pat Gatneu krema nuo saules ir po krema po deginimosi su bronzantais. Siaip - brangus malonumas, bet taip graziai idegu as ir niekad neperdegu, nors ten maza apsauga... tongue.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(himalaia @ 2011 04 26, 20:37)
Kad tai nelabai suderinami dalykai  ax.gif Jei oda įdega, reiškias ji neapsaugota tinkamai. Jei ji apsaugota- praktiškai neįdega...
Jei nenorit nudegti, bet įdegti, galit bandyti priemones su žemu SPF, pvz., 5.

Na jau SPF 5, tai tas pats kas nieko..Aš sugebėjau nugarą įdegt, net su SPF 50, ir saulėj negulėjau, o palaksčiau kelias val, bet kremą tepiau kas kelias valandas.
Atsakyti
QUOTE(Linju @ 2011 06 30, 19:02)
Na jau SPF 5, tai tas pats kas nieko..Aš sugebėjau nugarą įdegt, net su SPF 50, ir saulėj negulėjau, o palaksčiau kelias val, bet kremą tepiau kas kelias valandas.


Taigi žmogus ir klausė, kaip įdegti nenudegant, o ne kaip apsisaugoti nuo saulės, kad neįdegtum. Tai priemonės su žemu SPF yra tinkama išeitis. SPF 5 blokuoja +-80% spindulių, tai jau vis šis tas ir visada geriau, nei nieko.

Ir aš su SPF 50 įdegu, ir net labai. Padeda tik saulės vengimas ir dažnas tepliojimasis.
Atsakyti
3 metus lieku istikima Garnier kremui nuo saules Ambre Solaire 20 SPF arba 30 SPF. Man patinka saulytej pagulineti, tai nenusvylu bent jau, o ir ne balta griztu 4u.gif
Po saules krema naudoju Avon after sun, su bronzantais, kojas tepu juo ir kai be pedkelniu einu lotuliukas.gif atrodo super ax.gif
Atsakyti
koki kremuka po saules parekomenduotumete ?
Atsakyti