Įkraunama...
Įkraunama...

Santykiai su būsima anyta III

Na apskritai kokie turi būti žmonės, kad planuotų savo tokį gyvenimo žingsnį ne tai, kad be tėvų pakvietimo, o net nuslėpimo.. kas čia per šventė tik sau? švęskit dviese, bet tėvams reikia pasakyti. O dabar gaunasi, kad du draugai net už tėvus artimesni ir svarbesni gyvenime..? visiškas nesubrendimas. O jeigu tėvai prieštarautų, matyt gal tam ir priežastis yra, ir viena akivaizdžiai matyti, kad tam jūs tikrai per jauni, nesubrendę iš savo elgesio ir mąstymo..


QUOTE(zaliaskare @ 2012 05 11, 13:43)
Matai ko tereikėjo, kad vyras imtusi veiksmų  smile.gif
Džiaugiuosi už tave  thumbup.gif
O šeip visokių santykių yra su tėvais, mano pačios tėvas nesutinka dalyvauti mūsų vestuvėse, bet mum tai jau nebekelia jokių emocijų...įdomaus charakterio jis žmogus yra...turi principų truputį kaip mažas vaikas...
Bet mums tėvai abiems yra labai svarbūs, todėl džiaugiamės, kad su mumis bet jau trys iš keturių tėvų džiaugiasi kartu  smile.gif

Vyras nieko nesiėmė, to ko nebūtų daręs iki to.. čia po to cirko, kai man atsibodo ir čiupusi už tašės išlėkiau pro duris. lotuliukas.gif matyt, pati susiprotėjo.. nes vyras vistiek vėliau atsileido, o jai teko asmeniškai manęs atskirai atsiprašinėti ir pirmus kartus tiesiog maldauti atvažiuoti lotuliukas.gif
Čia jau jo principai, kad nedalyvaus.. bet jūs savo pareigą atlikote, pakvietėte, pasakėte.. svarbiausia, kad pasakėte.. 4u.gif
Maniškiai pavyzdžiui irgi savotiški.. jie palaiko labiau vyro pusę, nei mano, tai kartais tarkuoja mane visi trys susimokę biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(buurbuulis @ 2012 05 11, 17:55)
Na apskritai kokie turi būti žmonės, kad planuotų savo tokį gyvenimo žingsnį ne tai, kad be tėvų pakvietimo, o net nuslėpimo.. kas čia per šventė tik sau? švęskit dviese, bet tėvams reikia pasakyti. O dabar gaunasi, kad du draugai net už tėvus artimesni ir svarbesni gyvenime..? visiškas nesubrendimas. O jeigu tėvai prieštarautų, matyt gal tam ir priežastis yra, ir viena akivaizdžiai matyti, kad tam jūs tikrai per jauni, nesubrendę iš savo elgesio ir mąstymo..


As turbut kazka maisau, nes pries kelis menesius lyg ir jus raset, kad susituokete anytai nieko nezinant? g.gif
Atsakyti
QUOTE(buurbuulis @ 2012 04 02, 12:53)
lotuliukas.gif  tai va, būtent šių patarimų dėka, ji dar nežino, kad aš jau oficiali jos marčia  lotuliukas.gif


Nu tikrai.. kas per žmonės turi būti, kad apsiženytų nepasakę tėvams.
"viena akivaizdžiai matyti, kad tam jūs tikrai per jauni, nesubrendę iš savo elgesio ir mąstymo.."
Atsakyti
QUOTE(Never Ending Story @ 2012 05 12, 13:54)
As turbut kazka maisau, nes pries kelis menesius lyg ir jus raset, kad susituokete anytai nieko nezinant?  g.gif

anyta zinojo apie keliamas vestuves, nes viskas buvo planuojama. tik ivyko nelaime, del kurios viskas buvo atsaukta, ir tevai lygiai taip pat zinojo, kad viskas ivyks, tik ivyks be baliaus, ir su "naminiu" pasisedejimu su tevais, taip ir buvo. o anyta pati perzenge visas ribas pasakymo diena, emusi visaip zeminti mane ir mano tevus. kazkaip lyginate nesulyginamus dalykus...
Atsakyti
QUOTE(Alexandra.R. @ 2012 05 11, 16:06)
ziuriu, kad vaikuti planuojate... tai dabar pasakykit, tik atvirai, kaip jus pasijustumet anytos vietoj suzinojus, kas SAVAS VAIKAS MAMAI apie vestuves nepasake???? Man butu labai skaudu. Net ne tas zodis, kaip skaudu. Po to tai jau tikrai nesitikekit, kad anyta jus i seima (ir i sirdi) priims.


Aš tą puikiai suprantu, bet gi jei pat jos sūnus nepasako ir net nenori sakyt, aš gi negaliu nueiti ir jai pranešti, kai ji bėgioja nuo manęs smile.gif Viską suprantu, tikrai norėčiau, kad žinotų, bet deja nelabai ką galiu pakeisti...
Papildyta:
QUOTE(buurbuulis @ 2012 05 11, 16:55)
Na apskritai kokie turi būti žmonės, kad planuotų savo tokį gyvenimo žingsnį ne tai, kad be tėvų pakvietimo, o net nuslėpimo.. kas čia per šventė tik sau? švęskit dviese, bet tėvams reikia pasakyti. O dabar gaunasi, kad du draugai net už tėvus artimesni ir svarbesni gyvenime..? visiškas nesubrendimas. O jeigu tėvai prieštarautų, matyt gal tam ir priežastis yra, ir viena akivaizdžiai matyti, kad tam jūs tikrai per jauni, nesubrendę iš savo elgesio ir mąstymo..


Na čia jūsų nuomonė, visi esam skirtingi, ir pvz ne visi yra tokie artimi su savo tėvais gal kaip kai kurie, deja yra tokių tėvų (pvz mano kurie visiškai nesidomi ir jiems esu nereikalinga) čia jau kita tema, ir visai nesijaučiu nesubrendusi, kad neinu žemintis pas žmones, kurie ale mane išleido į pasaulį, bet tiek ir lieka jų funkcijose.. Dėl anytos, čia jau ne mano gi dalykas, aš už pasakymą jai, bet čia jau manasis pyksta ant jos beprotiškai už elgesį su manimi, ir tiek.. Kartais įsigilinkite į situaciją, nei teiskite žmones jų net nežinodami.
Atsakyti
QUOTE(Deimiliux @ 2012 05 13, 18:35)
Aš tą puikiai suprantu, bet gi jei pat jos sūnus nepasako ir net nenori sakyt, aš gi negaliu nueiti ir jai pranešti, kai ji bėgioja nuo manęs smile.gif Viską suprantu, tikrai norėčiau, kad žinotų, bet deja nelabai ką galiu pakeisti...
Papildyta:


O kodėl negalit? Nuperkat gėlytę ir užsukat į svečius. Ar taip jau sudėtinga? galų gale galit parašyt laiškelį, kuriame parašytumėte kad ketinate tuoktis. Ir jūsų būsimas vyras tikrai labai blogai daro, taip užsispirdamas. Ta itiesiausias kelias į galimų gražių santykių griovimą. galų gale pagalvokit bent jau apie tai, kad būsimi vaikai bent jau vienus senelius galėtų turėti (nes iš jūsų pusės kaip suprantu tai tikrai neįmanoma) Subrendę žmonės tikrai taip nesielgtų schmoll.gif nes dabar tai panašu į mažų vaikų žaidimą: ak tu taip" nu tai aš tada va šitaip doh.gif . O ir jūsų pačios atveju, net jei tėvai jumis nesidomi vertėtų pranešti tokią žinią. Bent jau aš taip elgčiausi smile.gif
Atsakyti
QUOTE(pasisiutus @ 2012 05 13, 18:50)
O kodėl negalit? Nuperkat gėlytę ir užsukat į svečius. Ar taip jau sudėtinga? galų gale galit parašyt laiškelį, kuriame parašytumėte kad ketinate tuoktis. Ir jūsų būsimas vyras tikrai labai blogai daro, taip užsispirdamas. Ta itiesiausias kelias į galimų gražių santykių griovimą. galų gale pagalvokit bent jau apie tai, kad būsimi vaikai bent jau vienus senelius galėtų turėti (nes iš jūsų pusės kaip suprantu tai tikrai neįmanoma) Subrendę žmonės tikrai taip nesielgtų  schmoll.gif  nes dabar tai panašu į mažų vaikų žaidimą: ak tu taip" nu tai aš tada va šitaip  doh.gif . O ir jūsų pačios atveju, net jei tėvai jumis nesidomi vertėtų pranešti tokią žinią. Bent jau aš taip elgčiausi  smile.gif


Ne tikrai nežadu saviems sakyti, čia tas pats kas nueik priešui ir pasigirk milijoną laimėjęs ir pan.. Niekada manolaime nepasidžiaugtų.. Sudėtinga, kai nepažysti žmogaus ir eit kažką jam pasakoti, kuris turi priešišką nuomonę į tave, tikrai tai labai sunku, beto kam man pykčiai su manuoju. Subrendę nesubrendę, kad mums ir 30 būtų niekas nesikeistų gi.. Ne metuose esmė, na bet dėkui už nuomones visoms:).
Atsakyti
QUOTE(Deimiliux @ 2012 05 13, 17:35)
Aš tą puikiai suprantu, bet gi jei pat jos sūnus nepasako ir net nenori sakyt, aš gi negaliu nueiti ir jai pranešti, kai ji bėgioja nuo manęs smile.gif Viską suprantu, tikrai norėčiau, kad žinotų, bet deja nelabai ką galiu pakeisti...
Papildyta:
Na čia jūsų nuomonė, visi esam skirtingi, ir pvz ne visi yra tokie artimi su savo tėvais gal kaip kai kurie, deja yra tokių tėvų (pvz mano kurie visiškai nesidomi ir jiems esu nereikalinga) čia jau kita tema, ir visai nesijaučiu nesubrendusi, kad neinu žemintis pas žmones, kurie ale mane išleido į pasaulį, bet tiek ir lieka jų funkcijose.. Dėl anytos, čia jau ne mano gi dalykas, aš už pasakymą jai, bet čia jau manasis pyksta ant jos beprotiškai už elgesį su manimi, ir tiek.. Kartais įsigilinkite į situaciją, nei teiskite žmones jų net nežinodami.

1. kodėl vyras pats nesako, nenori sakyti, jeigu teigėte, kad jie labai gerai sutaria kaip sūnus ir mama?
2. o ką ji tokio padarė neva blogo? aš nematau čia nieko iš jos pusės tokio, dėl ko reikėtų čia taip vaidinti piktą. nes pagal jūsų pasakymus ji nieko blogo apie jus nesako, vyro nenuteikinėja, ir nėra, kad jūsų nepriimtų, tiesiog ji mano, kad tam dar nėra laikas ir tiek. o šiaip aš jai pritariu, kad tuoktis po ~metų yra šiek tiek...
Atsakyti
QUOTE(Deimiliux @ 2012 05 13, 18:54)
* Sudėtinga, kai nepažysti žmogaus ir eit kažką jam pasakoti, kuris turi priešišką nuomonę į tave, tikrai tai labai sunku, beto kam man pykčiai su manuoju.

** Subrendę nesubrendę, kad mums ir 30 būtų niekas nesikeistų gi.. Ne metuose esmė, na bet dėkui už nuomones visoms:).


* nepasakyčiau kad būsima anyt apriešiškai nusiteikusi prieš jus. Tiesiog ji pati gi pasakė savo sūnui, kad bijo vėl per stipriai prisirišti prie jo merginos, nes tai jai buvo sunki patirtis. Todėl ir saugosi, kol nežino, kad jūs jau ir vestuves planuojat.

** na vieniems nesikeičia niekas ir po 50 metų, o kitiems net labai. Pati esu ne tiek jau daug ir vyresnė už jus, bet kai prisimenu kaip masčiau prieš kelis metus ir dabar - tai patirtis visgi daro savo. Tik vieni išvadas pasidaro, o kiti, deja, ne ir niekur nejuda iš sustingimo taško.

O tarp kito iš savo patirties galiu pasakyt kad mano anyta mane pripažino turbūt po gerų kokių 5 metų draugystės su vyru doh.gif Tiesiog jei susidurdavom, tai pasisveikindavom ir tiek. Tai jūs įsivaizduojat kaip vyras ir aš ant jos turėtumėm pykti, kad mane ignoravo tiek laiko? Juo labiau kad tikrai iš jos jaučiau tokį savotišką požiūrį, kad jos sūnelį iš kelio vedu lotuliukas.gif Nes pradėjom draugaut dar mokykloj, o žinot egzaminai, mokslai ir pan., o čia vakarais ne mokosi o bastosi bala žino kur lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(buurbuulis @ 2012 05 14, 12:02)
1. kodėl vyras pats nesako, nenori sakyti, jeigu teigėte, kad jie labai gerai sutaria kaip sūnus ir mama?
2. o ką ji tokio padarė neva blogo? aš nematau čia nieko iš jos pusės tokio, dėl ko reikėtų čia taip vaidinti piktą. nes pagal jūsų pasakymus ji nieko blogo apie jus nesako, vyro nenuteikinėja, ir nėra, kad jūsų nepriimtų, tiesiog ji mano, kad tam dar nėra laikas ir tiek. o šiaip aš jai pritariu, kad tuoktis po ~metų yra šiek tiek...


Na visų pirma nebuvo taip, kad nenuteikinėdavo jo ir pan. Tikrai buvo priešiškai nusiteikusi, tiesiog dabar tyli, kad tik jos sūnelis nepyktų.. Na žodžiu.
Atsakyti
QUOTE(pasisiutus @ 2012 05 14, 19:33)
Juo labiau kad tikrai iš jos jaučiau tokį savotišką požiūrį, kad jos sūnelį iš kelio vedu  lotuliukas.gif Nes pradėjom draugaut dar mokykloj, o žinot egzaminai, mokslai ir pan., o čia vakarais ne mokosi o bastosi bala žino kur  lotuliukas.gif


Čia visų turbūt dalia kai draugauji mokykloje lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Deimiliux @ 2012 05 14, 19:58)
Na visų pirma nebuvo taip, kad nenuteikinėdavo jo ir pan. Tikrai buvo priešiškai nusiteikusi, tiesiog dabar tyli, kad tik jos sūnelis nepyktų.. Na žodžiu.

pati taip sakėte, kad jų santykiai tarpusavy labai gerai, o tai kokie geri, jei nepraneša tėvams net apie žinią? na ir sakėte, kad nenuteikinėjo, kad nepriešišika jūsų atžvilgiu, tik bijo prisirišti, tai apsisprėskite ax.gif

QUOTE(zaliaskare @ 2012 05 14, 20:02)
Čia visų turbūt dalia kai draugauji mokykloje  lotuliukas.gif

ne tik lotuliukas.gif žinau atvejų kai ir studijų metu tą patį zyzdavo, nors žmonės net doktorantūrą/magistratūrą studijuodavo lotuliukas.gif nu arba ne dėl mokslų, o dėl "jos laiko atėmimo", maniškė juk dar dabar verkšlena, kad jos vaiko laiką atėmiau. pavyzdžiui praeito savaitgalio įvyki, aš visą savaitę buvau išvykusi, šeštadienį iki vakaro irgi buvau užsiėmusi, tai vyras tą daugiau nei pusę dienos nuvažiavo pas tėvus, padėjo ten jiems, poto pasiėmė mane kai viską baigiau ir grįžome namo, tai ji jam gal po 2val skambina, kad va gal mane nuvešk apsipirkti.. nors namuose sėdi vyras ir kiti vaikai, nieko neveikiantys, ir šiaip turėjo visą dieną laisvą, bet ne. reikia paskambinti, kad važiuotų būtent tas, kuris gyvena kitam miesto gale ir turi savo šeimą. ir amžinai durnų priežasčių prisigalvoja, kad tik jį prisivilioti. būna skambina, kad jai reikia nupirkti ten pvz duonos, sviesto, pieno ir t.t., nors parduotuvė prie namų per 10žingsnių, ir šiaip tas pats vyras, tie patys vaikai namie.. kartais net nežinai ar verkti ar juoktis norisi. lotuliukas.gif bet imu suprasti to priežastį, atrodo pasitvirtina taisyklė, kad taip elgiasi motinos, kurių pačių santuoka nenusisekus. Kuo toliau, tuo labiau matau šaltumą tarp jų pačių..
Atsakyti