Įkraunama...
Įkraunama...

Spuogai ir maistas

QUOTE(gaudrime @ 2008 03 25, 23:41)
sveikos merginos as vis dar kariauju su tais begedziais spuogais. verysad.gif siandien nusipirkau toki kremuka VICHI  10 svsru nuplese uz 15 miligramu unsure.gif .papasakojo man vaistininke , kad jau tikrai pades tai va  doh.gif siandien isitepliojus iki ausu kazkokiu melinu skysciu ir laukiu kol praeis 24 valandos biggrin.gif "vaistininke vos ne ant keliu klaupesi sake praeisper 24 h"o kas belieka man daryti tik tiketi ...o kaip bus parasysiu jum ax.gif


Na ir kaip sekesi? kokia bukle po VICHI priemones? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(gaudrime @ 2008 03 25, 21:41)
10 svsru nuplese uz 15 miligramu

kur tokiais kiekiais pardavineja? bigsmile.gif
Atsakyti
pardavineja anglijoi vaistinesie.bet jau para laiko praejo mano spuogeliai pamazejo tikrai pastebimai smile.gif
Atsakyti
QUOTE(mamukai @ 2008 03 23, 20:40)
mano oda svari, taciau laikas nuo laiko iskyla koks spuogelis, ar tiesa, kad spuogu gali atsirasti nuo saldumynu?



mane tai baisiai beria nuo saldumynu. Buna man tokios manijos, kad negaliu atsispirt sokoladui, tai i diena su didziausiu kaltes jausmu, suslamsiu pora plyteliu sokolado. tai po to tenka ilgai grauztis.. nes inkstiru padaugeja trigubai doh.gif
Atsakyti
QUOTE(gaudrime @ 2008 03 26, 14:06)
pardavineja anglijoi vaistinesie.bet jau para laiko praejo mano spuogeliai pamazejo tikrai pastebimai smile.gif


tai reiktu ir man kada pabandyti ax.gif
Atsakyti
QUOTE(gintulex @ 2008 03 27, 19:01)
mane tai baisiai beria nuo saldumynu. Buna man tokios manijos, kad negaliu atsispirt sokoladui, tai i diena su didziausiu kaltes jausmu, suslamsiu pora plyteliu sokolado. tai po to tenka ilgai grauztis.. nes inkstiru padaugeja trigubai  doh.gif


blush2.gif pazystmam situacja...
skaiciau ji zurnale "Ji", kad maisto papildai su magniu padeda kovoti su spuogais, na ir mistinis dalykas g.gif gal kas bandet?
Atsakyti
QUOTE(mamukai @ 2008 03 27, 22:45)
blush2.gif pazystmam situacja...
skaiciau ji zurnale "Ji", kad maisto papildai su magniu padeda kovoti su spuogais, na ir mistinis dalykas  g.gif gal kas bandet?


sveikos,
ir as turiu problemu del spuogiuku doh.gif . pastebejau, kad man spuogai atsiranda nuo visu keptu dalyku ir, aisku, nuo saldumynu. seip nelabai juos megstu, bet per sventes kartais kaip nuo pavadzio nuplystu ir prasideda pyrageliai ir keksiukai, uogienes ir t.t. ax.gif
dabar geriu maisto papilda su magniu, nu ka galiu pasakyti rezultato nematyti, bet aisku, dar net svautes nepraejo... g.gif
Atsakyti
QUOTE(Varliuke @ 2008 03 27, 17:31)
tai reiktu ir man kada pabandyti  ax.gif

pardavinej loyds pharmacy , bet ten reikia klausti pas pardaveja,nes taip lentynuose nera padeta biggrin.gif jau kelios dienos praejo padeda tikrai 4u.gif
Atsakyti
man 21m su sia problema kovoju nuo 14, paauglysteje nemazai buvo T zonoj, o nuo 20 kazkodel ant skruostu pradejo atsirasti vis kasnors, o t zonoj sumazejo. g.gif
Labai retai man ju buna daug, bet labai daznai buna pora ant kaktos,pora ant smakro,skruostu, praktiskai nei dienos su lygia oda.
Pradejus laikytis atkinso dietos, po kokiu dvieju savaiciu visisko angliavandeniu atsiskaymo( valgant tik riebia mesa, riebu suri, zuvi ir kiausinius) oda pasidare kaip is reklamos,nei vieno spuogelio,pirma karta gyvenime!!!Neisivazduoju kodel... ar del pieno produktu atsisakymo( tik fermentini suri galima) ar del angliavandeniu atsisakymo( nevalgiau nei vaisiu), o gal tik sutapimas, bet kol laikiausi tol oda buvo grazi kaip neiakd.
Tai gal mitai cia ti tie apinebdrinimai kad cukrus riebalai itakoja spuogus..mat nuo riebal udietos oda grazi buvo kaip niekas..o visa paauglyste buvau amzinai isberta vegetare slamstanti tik darzoves ir grudus..
Per sventes ar seip sudurniavus as lb apsiriju,neikiek nepastebejau kad tai paskatintu spuogu atsiradima,na bet gal todel kad ipratus jog man visada ju kazkiek yra , o gal,kad visas demesys buna ispustam pilvuij ir baimei kad sustorejau.. blush2.gif
Atsakyti
Jei jau neatsispiriu sokoladui, galiu iskart apsiginkluot priemonem nuo spuogu doh.gif Iskart ant veido islenda inkstirai, spuogeliai ir siaip nesvarumai kazkokie. O ir ne tik nuo sokolado, betkoks riebesnis maistas iskarto daro itaka veidui, kai tik istengiu labiau ziureti ka valgau, susitvarko beveik visos bedos su spuogais blush2.gif
Atsakyti
Mane ypac nuo pieno produktu beria.. bet kaip sunku atsisakyti. verysad.gif
Jeigu valgau daug darzoviu, daug vaisiu, kosiu ivairiu ir geriu vandens , pagerejimas matosi jau po poros dienu. rolleyes.gif
Atsakyti
na bet kaip keistai..man spuogai dingsta kai valgau tik riebia kepta vista ir kiausinius su fermentiniu suriu, kitoms kai ju atsisako isvis...;/
Atsakyti