Įkraunama...
Įkraunama...

Spuogai ir maistas

QUOTE(dilgelyt @ 2008 03 29, 18:06)
na bet kaip keistai..man spuogai dingsta kai valgau tik riebia kepta vista ir kiausinius su fermentiniu suriu, kitoms kai ju atsisako isvis...;/

taip imi ir valgai visa laika RIEBIA vista ir kaisinius su suriu ? tai tada paima jie ir dingsta ?? kiek laiko tu cia taip valgai ?? lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo egluciukas: 29 kovo 2008 - 17:26
na paskaityk gi mano posta auksciau, viska smulkiai aprasiau, paauglystei buvau vegetare ,valgiau darzoves ir grudus bet grazia oda nesidziaugiau..
Dabar laikiausi atkinso dietos grieztai, nevalgiau jokiu angliavandeniu ir po poros sav isnyko visi spuogai taip laikesi ir toliau bet nukrypau dietos po biski ir viskas vel is naujo,nors nepastebau kar uzrijus saldainiu ir ksoiu ibertu lb bet seip viskas blogai buna..dabar vel bandau i ritma dietas grizt, tik pradejau naudoti ta stebuklingaji differin krema, tai dabar nezinosiu kas pades ar kremas ar mityba be angliav.smile.gif
Atsakyti
As nuo pat vaikystes gan sveikai maitinuosi, bet spuogai visokie kildavo....vienintelis produktas kuri man kosmetologe liepe valgyt, tai buvo paprasta aviziniu dribsniu kose. Tikrai ji man labai padejo rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(dovzil @ 2008 03 29, 19:58)
As nuo pat vaikystes gan sveikai maitinuosi, bet spuogai visokie kildavo....vienintelis produktas kuri man kosmetologe liepe valgyt, tai buvo paprasta aviziniu dribsniu kose.  Tikrai ji man labai padejo  rolleyes.gif


avizine kose... g.gif idomu, greitai rezultatas pasimate? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(mamukai @ 2008 03 29, 20:27)
avizine kose... g.gif idomu, greitai rezultatas pasimate? smile.gif

Aha, avizine....ir mano draugei ta pati pasiule, tik kita kosmetologe. O po kiek laiko rezultati pasimate, tai net nepamenu....labai seniai jau buvo.
Atsakyti
QUOTE(dovzil @ 2008 03 29, 21:34)
Aha, avizine....ir mano draugei ta pati pasiule, tik kita kosmetologe. O po kiek laiko rezultati pasimate, tai net nepamenu....labai seniai jau buvo.


reiks pabandyti smile.gif
as kazkaip nemegeja tu visu kosiu ir kosyciu, bet grozis reikalauja auku smile.gif
Atsakyti
QUOTE(saules_asarele @ 2008 03 27, 22:54)
sveikos,
ir as turiu problemu del spuogiuku doh.gif . pastebejau, kad man spuogai atsiranda nuo visu keptu dalyku ir, aisku, nuo saldumynu. seip nelabai juos megstu, bet per sventes kartais kaip nuo pavadzio nuplystu ir prasideda pyrageliai ir keksiukai, uogienes ir t.t. ax.gif
dabar geriu maisto papilda su magniu, nu ka galiu pasakyti rezultato nematyti, bet aisku, dar net svautes nepraejo... g.gif


vienai mano draugei papildas su magniu ir vitaminais B tikrai padejo, bet, manau, cia labai nuo organizamo priklauso, kai truksta tam tikru medziagu jis vosikius pokstus krecia, tame tarpe ir spuogai blink.gif
Atsakyti
QUOTE(mamukai @ 2008 03 27, 22:45)
blush2.gif pazystmam situacja...
skaiciau ji zurnale "Ji", kad maisto papildai su magniu padeda kovoti su spuogais, na ir mistinis dalykas  g.gif gal kas bandet?

labiau spuogams turėtų padėti zinkas...tai reikia pirkt papildus mg-ca-zn :)tada geriausiai pasisavinamos medžiagos
Atsakyti
QUOTE(dilgelyt @ 2008 03 29, 18:49)
na paskaityk gi mano posta auksciau, viska smulkiai aprasiau, paauglystei buvau vegetare ,valgiau darzoves ir grudus bet grazia oda nesidziaugiau..
Dabar laikiausi atkinso dietos grieztai, nevalgiau jokiu angliavandeniu ir po poros sav isnyko visi spuogai taip laikesi ir toliau bet nukrypau dietos po biski ir viskas vel is naujo,nors nepastebau kar uzrijus saldainiu ir ksoiu ibertu lb bet seip viskas blogai buna..dabar vel bandau i ritma dietas grizt, tik pradejau naudoti ta stebuklingaji differin krema, tai dabar nezinosiu kas pades ar kremas ar mityba be angliav.smile.gif


Atsiprasau, nemaciau 4u.gif va kiekvienam organizmui skirtingai, vienam tas tinka kitam kitas.. As galvoju gal tie spuogai pas mane, nes kakzas su moteriskom negerai.. reikia uzsirasyti pas daktare blush2.gif smile.gif
Atsakyti
egluciukas,as metus laiko visiskai nesirgau menesinem ,tai mama man bambedavo ,kad todel spoguotas smakras...bet kai susirgau pagerejimo nemaciau. tai pvz man kaip ir visai nesusije vaidnasi..
Gal nuo velyku nebuvau tolete(viduriu uzkietejiams amzina problema)...bet nepastebejau ,kad veideliui butu nors kiek blogiau nei iprastai,tik kad atrodau kaip nestuke.gif verysad.gif
Atsakyti
aivizine kose kaip mociutes sako - grozzio kose ax.gif valgykit pusryciams
paskaninti ivairia galima, razinom, smulkiai pjaustytu obuoliu, arba saukstu medaus

viduriu uzkietejimas, nevirskinimas - palaima spuogu kilimui, nes organizme kaupiasi toksinai, pirmiausia pagalba dziovintos slyvos

taigi kas viduje, tas ir ant veido
valgant nesveika maista - pirmiausia riekalingas saikas saikas saikas

man spuogai kyla nuo saldumynu, nuo vieno saldainio nekyla, bet nuo 10 - tikrai taip

dar blogai baliai, kai daug valgai ivairaus sunkaus maisto + alkoholi vartoji


pasak kosmetogologes didziausi spuogu sajungininkai - sokoladas ir alkoholis
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Pjaf: 30 kovo 2008 - 07:57
QUOTE(dilgelyt @ 2008 03 30, 00:37)
egluciukas,as metus laiko visiskai nesirgau menesinem ,tai mama man bambedavo ,kad todel spoguotas smakras...bet kai susirgau pagerejimo nemaciau. tai pvz man kaip ir visai nesusije vaidnasi..
Gal nuo velyku nebuvau tolete(viduriu uzkietejiams amzina problema)...bet nepastebejau ,kad veideliui butu nors kiek blogiau nei iprastai,tik kad atrodau kaip nestuke.gif  verysad.gif

Man atrodo, kad su tavo organizmu isvis negerai doh.gif Metus nersirgt menesinem ir visa savaite i tuoleta nenueit..... schmoll.gif cia visiskai nenormalu.....gali ne tik spuogu susilaukt, bet dar ir didesniu problemu unsure.gif Kalbu ne bobuciu paistalais, o savo gyvenimo patirtimi.....
Atsakyti