Įkraunama...
Įkraunama...

Spuogai ir maistas

QUOTE(ccoolliiuukkee @ 2008 05 29, 20:09)
nu nemanau kad nuo sexo atsiranda celiulitas ax.gif o kokio sudejio esi?as gan smulki 4u.gif bet ir pas mane jo yra tongue.gif  blush2.gif man spogiukai kilo nuo saldumynu ir riebaus maisto blush2.gif tai reiktu dazniau nors ir trumpai bet atsipalaiduot, mirksiukas.gif


lotuliukas.gif ne nuo sekso celiulitas atsirado, o del to kad mazai sportuoju. o siaip ir mano nuomene buvo, kad seksas organizma veikia kaip ir sportas, bet ziuriu kad nelabai pasiteisino mirksiukas.gif
as esu manau smulki, bent jau normali - ugis 168m, svoris 53kg. bet nepriklausomai nuo svorio celiulitas vistiek atsiranda verysad.gif
tu teisi - nors ir trumpam, bet reikia atsipalaiduot ir save palepint - nuo streso tikrai padeda. drinks_cheers.gif
as tai valgau kaip ir anksciau, bet spuogu nebera - reiskia man neturi itakos nei riebus maistas nei saldumynai, galiu valgyt ka noriu thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(joguste @ 2008 05 29, 19:25)
lotuliukas.gif  ne nuo sekso celiulitas atsirado, o del to kad mazai sportuoju. o siaip ir mano nuomene buvo, kad seksas organizma veikia kaip ir sportas, bet ziuriu kad nelabai pasiteisino mirksiukas.gif 
as esu manau smulki, bent jau normali - ugis 168m, svoris 53kg.  bet nepriklausomai nuo svorio celiulitas vistiek atsiranda  verysad.gif
tu teisi - nors ir trumpam, bet reikia atsipalaiduot ir save palepint - nuo streso tikrai padeda.  drinks_cheers.gif
as tai valgau kaip ir anksciau, bet spuogu nebera - reiskia man neturi itakos nei riebus maistas nei saldumynai, galiu valgyt ka noriu thumbup.gif

nu as beveik nesportuoju,tam net nera laiko verysad.gif viena karta buvau nuejus i salsos pamokas.na neblogai,bet man norisi aktyvesnio judejimo smile.gif na buvau girdejus kad sekso metu isiskiria kaskokios medziagos,tokios kaip sportuojant berods,ir delto palankiai veikiama oda,iskart po JO ji tampa sveikai rausva,sirdute labiau tiksi... ax.gif nu manau kad tikrai normali mirksiukas.gif .o as berods 158m o svoris 47,ir vistiek pas mane tas bjaurybe yra.o spuogu atsiranda ne ant veid o kitose vietose blush2.gif doh.gif daznai as taip darau:kai darbe buna pietu metas,VISADA einu valgyt i lauka/man tikrai tai patinka,net kai lyja,nors trumpam atitrukstu nuo problemu.. ax.gif o gal tau itakoja hormonai ar pan?
Atsakyti
QUOTE(ccoolliiuukkee @ 2008 05 29, 20:37)
nu as beveik nesportuoju,tam net nera laiko verysad.gif viena karta buvau nuejus i salsos pamokas.na neblogai,bet man norisi aktyvesnio judejimo smile.gif na buvau girdejus kad sekso metu isiskiria kaskokios medziagos,tokios kaip sportuojant berods,ir delto palankiai veikiama oda,iskart po JO ji tampa sveikai rausva,sirdute labiau tiksi... ax.gif nu manau kad tikrai normali mirksiukas.gif .o as berods 158m o svoris 47,ir vistiek pas mane tas bjaurybe yra.o spuogu atsiranda ne ant veid o kitose vietose blush2.gif  doh.gif  daznai as taip darau:kai darbe buna pietu metas,VISADA einu valgyt i lauka/man tikrai tai patinka,net kai lyja,nors trumpam atitrukstu nuo problemu.. ax.gif o gal tau itakoja hormonai ar pan?


ir as visai neturiu laiko sportui verysad.gif nors istikro noreciau - tada ir energijos gal daugiau atsirastu... manau mano problema yra vanduo - nes dabar jau kuris laikas (keturi menesiai), kaip visiskai neplaunu veido. jokio vandens nenuaudoju. aisku po dusu einu, bet veido neslapinu, o tik valau su pieneliu, o po to dar toniku (atrodo taip vadinasi). ir man tikrai padeda - nebeatsiranda thumbup.gif istikro pas mane irgi ne vien ant veido buvo, bet ant krutines, kartais ant kaklo ir nugaros atsirasdavo, ypatingai peciu. bet dabar visas tas vietas stengiuos irgi nuvalyt su toniku, tai padeda (aisku neina tu vietu nepraust smile.gif ).
o siaip gali but, kad ir hormonai itakos turi, nes kai jau visai pablogeje buvo, ejau pas dermatologa ir jis man israse kontraceptiku, tai kaip ranka visus spuogus nueme. bet deja tik tam laikui kol juo geriau, ir paskui kai nutraukiau gerima (nelabai noriu tiek chemijos pumpuot i save) - dar gal puse metu nieko nebuvo, bet paskui... vel tas pats verysad.gif tiesa man dar pries tai buvo israses antibiotiku, tai tikriausiai 4 menesius pavyzdingai geriau, bet spuogu vistiek buvo, tik gal kiek maziau.
tiesa dar buvau dariusi ultragarsini veido valyma, bet ta valyma dare tuo paciu metu kai kontraceptikus geriau, tai nezinau ar padejo ar ne, bet po tu proceduru veidas neblogai jautesi smile.gif
Atsakyti




QUOTE(joguste @ 2008 05 29, 20:12)
ir as visai neturiu laiko sportui  verysad.gif nors istikro noreciau - tada ir energijos gal daugiau atsirastu... manau mano problema yra vanduo - nes dabar jau kuris laikas (keturi menesiai), kaip visiskai neplaunu veido. jokio vandens nenuaudoju. aisku po dusu einu, bet veido neslapinu, o tik valau su pieneliu, o po to dar toniku (atrodo taip vadinasi). ir man tikrai padeda - nebeatsiranda  thumbup.gif  istikro pas mane irgi ne vien ant veido buvo, bet ant krutines, kartais ant kaklo ir nugaros atsirasdavo, ypatingai peciu. bet dabar visas tas vietas stengiuos irgi nuvalyt su toniku, tai padeda (aisku neina tu vietu nepraust  smile.gif ).
o siaip gali but, kad ir hormonai itakos turi, nes kai jau visai pablogeje buvo, ejau pas dermatologa ir jis man israse kontraceptiku, tai kaip ranka visus spuogus nueme. bet deja tik tam laikui kol juo geriau, ir paskui kai nutraukiau gerima (nelabai noriu tiek chemijos pumpuot i save) - dar gal puse metu nieko nebuvo, bet paskui... vel tas pats  verysad.gif  tiesa man dar pries tai buvo israses antibiotiku, tai tikriausiai 4 menesius pavyzdingai geriau, bet spuogu vistiek buvo, tik gal kiek maziau.
tiesa dar buvau dariusi ultragarsini veido valyma, bet ta valyma dare tuo paciu metu kai kontraceptikus geriau, tai nezinau ar padejo ar ne, bet po tu proceduru veidas neblogai jautesi  smile.gif

man kaskaip panasiai gaunasi,kai prausiuosi,veidas lieka nepaliestas ax.gif ir tik kas 2 diena naudoju toki rinkinuka:prausimosi putas,tada butina veida sudrekinti,paskui toniku nuvalau,ir tokia kremine zele patepu visa veida,tada spindesio veidui suteikianciu kremu,o labai retais atvejais,kai is niekur isoka spuogiukas ji patepu tokiu is avon tepaliuku,3dienos ir oda svari thumbup.gif.o kiek laiko jie tave taip kankina?nuo paauglystes?o ar dabar tu spuogu tu turi?siuo momentu?
Atsakyti
QUOTE(ccoolliiuukkee @ 2008 05 29, 22:03)
man kaskaip panasiai gaunasi,kai prausiuosi,veidas lieka nepaliestas ax.gif ir tik kas 2 diena naudoju toki rinkinuka:prausimosi putas,tada butina veida sudrekinti,paskui toniku nuvalau,ir tokia kremine zele patepu visa veida,tada spindesio veidui suteikianciu kremu,o labai retais atvejais,kai is niekur isoka spuogiukas ji patepu  tokiu is avon tepaliuku,3dienos ir oda svari thumbup.gif.o kiek laiko jie tave taip kankina?nuo paauglystes?o ar dabar tu spuogu tu turi?siuo momentu?


paauglystej turejau keleta, bet tikrai nebuvo dideliu problemu. o kai sulaukiau 18 praktiskai visi spuogai dingo, tik vienas kitas uzklydelis gal atsirasdavo. bet dabar, pries kokius du metus net nesuprantu kas atsitiko verysad.gif pradejo spuogai kaip ant mieliu kilt, ir tokie skaudus, ir niekaip nejo isnaikint. o siuo metu (tfu tfu tfu) nera ne vieno, dabar jau ir be pudros nebegeda kur iseit thumbup.gif
as stengiuos kasantra arba kastrecia diena veida kremuku patept, nes pas mane jis linkes i riebalavimasi, tai ir nieko netepus visas blizga po pusdienio doh.gif o siaip kas savaite ar dvi dar darau negyvosios juros purvo kaukes - labai geras jausmas po ju thumbup.gif o tau kaip - dar nuo paauglystes spuogiukai uzsilike, o ar tik po kurio laiko atsirade? is avon tepaliuka naudoji, tai ta su arbatmedziu ar clear skin? man is clear skin tik metinis (toks saldantis) veido sveitiklis patiko ir sveiciamosios serveteles. tai dabar tokias panasias is clearasil nusipirkau - labai patinka. thumbup.gif
Atsakyti
Gal ir kvailai gali nuskambeti, bet man labai padejo veido prausimas saltu vandeniu blush2.gif Visur skaitydavau, jog spuoguotos odos negalima prausti karstu vandeniu, bet kazkaip man atrode, kad ir taip prausiusi po nelabai karstu vandeniu... Taciau pries kelias savaites kazkaip toptelejo i galva jog reikia pabadyti veiduka nuprasti saltu vandeniu. Na ir kagi, rezultatas is karto pasimate nors is pradziu tikrai nemalonu buvo biggrin.gif Dabar jau pora savaiciu kasryta taip darau ir jokiu spuogu nera, beto oda kazkaip palygejo ir grazesne pasidare... Gal dar per anksi spresti nuo ko cia taip, bet manau jog nuo kitokio prausimosi lotuliukas.gif Is pradziu tikrai sunku priprasti, bet po keliu dienu jau ne taip baido tas saltas vandenukas doh.gif
Atsakyti
QUOTE(joguste @ 2008 05 30, 08:47)
paauglystej turejau keleta, bet tikrai nebuvo dideliu problemu. o kai sulaukiau 18 praktiskai visi spuogai dingo, tik vienas kitas uzklydelis gal atsirasdavo. bet dabar, pries kokius du metus net nesuprantu kas atsitiko  verysad.gif  pradejo spuogai kaip ant mieliu kilt, ir tokie skaudus, ir niekaip nejo isnaikint.  o siuo metu (tfu tfu tfu) nera ne vieno, dabar jau ir be pudros nebegeda kur iseit  thumbup.gif
as stengiuos kasantra arba kastrecia diena veida  kremuku patept, nes pas mane jis linkes i riebalavimasi, tai ir nieko netepus visas blizga po pusdienio  doh.gif o siaip kas savaite ar dvi dar darau negyvosios juros purvo kaukes - labai geras jausmas po ju  thumbup.gif o tau kaip - dar nuo paauglystes spuogiukai uzsilike, o ar tik po kurio laiko atsirade? is avon tepaliuka naudoji, tai ta su arbatmedziu ar clear skin? man is clear skin tik metinis (toks saldantis) veido sveitiklis patiko ir sveiciamosios serveteles. tai dabar tokias panasias is clearasil nusipirkau - labai patinka.  thumbup.gif

na o man dabar prasides problemos,kai ateis vasara,atkeliaus ir spuogai,nes vasara kiek zinau suaktyveja visokios liaukos 4u.gif as ir kai buvau lt nuspirkau tokiu kaukiu riebiai ir pobleminei odai su su alijosiaus ir eziuoles ekstraktais,ir juoduoju moliu.ir kai praeita savaite uztepiau,juokas eme is to kaip atrodziau lotuliukas.gif bet kokia svelni odele paliko,po to vieno karto wub.gif wub.gif negalejau atsidziaugti,ir desiu dar si savaitgali wub.gif po jos reikia visa veida "patepti"ledo gabaleliu,o tos proceduros nebesibaidau,man ji pradedo patikti thumbup.gif .paauglystej buvo man daug problemu su oda,net vasara bandziau praustis berzo sula ax.gif tai kaskiek padejo.kai prasidejo brendimas,prasidejo dar dar daugiau problemu.zandukai net serpetojo,oda luposi, kakta..baisu buvo man i ja ziuret.bet paskui kaiskaip man jie praejo,bet kakta vistiek dare problemu.is avono toks kitas:clearskin overnight blemish treatment.o kitu priemoniu neteko naudot,oda vietom ir taip kartais persti,alergizuoja, doh.gif
Papildyta:
QUOTE(Povila$ @ 2008 05 30, 17:50)
Gal ir kvailai gali nuskambeti, bet man labai padejo veido prausimas saltu vandeniu blush2.gif  Visur skaitydavau, jog spuoguotos odos negalima prausti karstu vandeniu, bet kazkaip man atrode, kad ir taip prausiusi po nelabai karstu vandeniu... Taciau pries kelias savaites kazkaip toptelejo i galva jog reikia pabadyti veiduka nuprasti saltu vandeniu. Na ir kagi, rezultatas is karto pasimate nors is pradziu tikrai nemalonu buvo biggrin.gif Dabar jau pora savaiciu kasryta taip darau ir jokiu spuogu nera, beto oda kazkaip palygejo ir grazesne pasidare... Gal dar per anksi spresti nuo ko cia taip, bet manau jog nuo kitokio prausimosi lotuliukas.gif Is pradziu tikrai sunku priprasti, bet po keliu dienu jau ne taip baido tas saltas vandenukas doh.gif

ir as girdejau kad tai padeda,ir taip prausiuosi,nors brrr kaip kartais salta buna tongue.gif bet paskui oda buna svelnesne,stangresne,ir pati bunu zvalesne,kartais kai tingu ar nera laiko nusiprausit,veida gan gausiai patrinu ledo gabaleliu thumbup.gif ,o tas vandelis i oda isigeria lygiai taip pat kaip ir prausiantis ax.gif
Atsakyti
QUOTE(ccoolliiuukkee @ 2008 05 30, 20:53)
na o man dabar prasides problemos,kai ateis vasara,atkeliaus ir spuogai,nes vasara kiek zinau suaktyveja visokios liaukos 4u.gif as ir kai buvau lt nuspirkau tokiu kaukiu riebiai ir pobleminei odai su su alijosiaus ir eziuoles ekstraktais,ir juoduoju moliu.ir kai  praeita savaite uztepiau,juokas eme is to kaip atrodziau lotuliukas.gif bet kokia svelni odele paliko,po to vieno karto wub.gif  wub.gif negalejau atsidziaugti,ir desiu dar si savaitgali wub.gif po jos reikia visa veida "patepti"ledo gabaleliu,o tos proceduros nebesibaidau,man ji pradedo patikti  thumbup.gif .paauglystej buvo man daug problemu su oda,net vasara bandziau praustis berzo sula ax.gif tai kaskiek padejo.kai prasidejo brendimas,prasidejo dar dar daugiau problemu.zandukai net serpetojo,oda luposi, kakta..baisu buvo man i ja ziuret.bet paskui kaiskaip man jie praejo,bet kakta vistiek dare problemu.is avono toks kitas:clearskin overnight blemish treatment.o kitu priemoniu neteko naudot,oda vietom ir taip kartais persti,alergizuoja, doh.gif
Papildyta:

ir as girdejau kad tai padeda,ir taip prausiuosi,nors brrr kaip kartais salta buna tongue.gif bet paskui oda buna svelnesne,stangresne,ir pati bunu zvalesne,kartais kai tingu ar nera laiko nusiprausit,veida gan gausiai patrinu ledo gabaleliu thumbup.gif ,o tas vandelis i oda isigeria lygiai taip pat kaip ir prausiantis ax.gif


man kaip tik saulute spuogus apgydo, apdziovina. ir ziema stengiuos i soliariuma karts nuo karto nueit. ax.gif
o dar gali pabandyt vieda su arbatele nuvalyt. kadangi spuogas yra kaip ir uzdegiminis darynis, tai labai padeda medetku arbatele. as netgi karts nuo karto isgeriu medetku arbatos. aisku skonis ne pats geriausias, bet grozis juk reikalauja auku mirksiukas.gif
o tu nebenadei pas dermatologa apsilankyt? nes nors man nebuvo taip blogai (man niekada neperstejo tos vietos ir nebuvo taip blogai), as vistiek ejau. nes spuogai dar siaip, jei nepaauglystes metu, tai gali but nuo organizmo suutrikimu. manes siunte ir pas ginekologa, ir inkstus, kepenis, dar kazka, bet nebeatsimenu ka issitirt. net liezuvi apziurejo lotuliukas.gif

o su ledukais tai ir as bandzius esu. as viena zolininke pazistu, tai ji man buvo zoleliu misini nuo spuogu padarius, is kurio reikejo padaryt arbata ir susaldyt i ledukus ir tais ledukais kelis kartus per diena tept veida. bet man neuzteko kantrybes verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(joguste @ 2008 06 02, 17:42)
man kaip tik saulute spuogus apgydo, apdziovina. ir ziema stengiuos i soliariuma karts nuo karto nueit.  ax.gif
o dar gali pabandyt vieda su arbatele nuvalyt. kadangi spuogas yra kaip ir uzdegiminis darynis, tai labai padeda medetku arbatele. as netgi karts nuo karto isgeriu medetku arbatos. aisku skonis ne pats geriausias, bet grozis juk reikalauja auku  mirksiukas.gif
o tu nebenadei pas dermatologa apsilankyt? nes nors man nebuvo taip blogai (man niekada neperstejo tos vietos ir nebuvo taip blogai), as vistiek ejau. nes spuogai dar siaip, jei nepaauglystes metu, tai gali but nuo organizmo suutrikimu. manes siunte ir pas ginekologa, ir inkstus, kepenis, dar kazka, bet nebeatsimenu ka issitirt. net liezuvi apziurejo  lotuliukas.gif

o su ledukais tai ir as bandzius esu. as viena zolininke pazistu, tai ji man buvo zoleliu misini nuo spuogu padarius, is kurio reikejo padaryt arbata ir susaldyt i ledukus ir tais ledukais kelis kartus per diena tept veida. bet man neuzteko kantrybes verysad.gif



nu man saulute kaskiek kenkia,nes kai buvau 12-14m tai buvau tokia strazdona ir slakuota,visokiu pigmentiniu demiu buvo.tai saule lepintis negalejau,o kaip norejosi pasidegint kai esi prie kokio ezeriuko wub.gif verysad.gif dabar tu strazdanu kaip ir neliko,arba ju nematau unsure.gif girdejau kad kitos ramuneliu arbata uzsaldo ledukuose,ir taip trina veideli,o kaip tada tas skystis,kur jis dingsta?o kas del dermatologo tai tiesa,kiek mokiausi,kiek gryzinejau i lt vis nenueinu pas ji,nes kai sesuo karta pamate mano kuno oda,isigando,sako tau reikia eit pas dermatologa,nes tikrai VISAS kunas nusetas ivairiom demelem ir labai smulkiom ir didesnem.ir vienas toks intymesnis dalykas,net ant kruties yra 2 demes,viena tokia sirdutes formos,kita tokia daugiau itarimo kelia g.gif kaikam grazu,bet draugui kelia ytarima,sako kad nebutu koks auglys ar pan,nes mano tetai abi krutis pasalino butent del auglio,bijau kad man taip nebutu verysad.gif verysad.gif
Atsakyti
Turėjau didelį apgamą ant krūties,prieš 7 metus išpjovė,dabar ten-neįdegantis randas,nemažas,bet neryškus.Bent jau dėl auglio-ramu.Pasirodyk onkologui būtinai g.gif
Atsakyti
QUOTE(ccoolliiuukkee @ 2008 06 02, 21:30)
nu man saulute kaskiek kenkia,nes kai buvau 12-14m tai buvau tokia strazdona ir slakuota,visokiu pigmentiniu demiu buvo.tai saule lepintis negalejau,o kaip norejosi pasidegint kai esi prie kokio ezeriuko wub.gif  verysad.gif dabar tu strazdanu kaip ir neliko,arba ju nematau unsure.gif girdejau kad kitos ramuneliu arbata uzsaldo ledukuose,ir taip trina veideli,o kaip tada tas skystis,kur jis dingsta?o kas del dermatologo tai tiesa,kiek mokiausi,kiek gryzinejau i lt vis nenueinu pas ji,nes kai sesuo karta pamate mano kuno oda,isigando,sako tau reikia eit pas dermatologa,nes tikrai VISAS kunas nusetas ivairiom demelem ir labai smulkiom ir didesnem.ir vienas toks intymesnis dalykas,net ant kruties yra 2 demes,viena tokia sirdutes formos,kita tokia daugiau itarimo kelia g.gif kaikam grazu,bet draugui kelia ytarima,sako kad nebutu koks auglys ar pan,nes mano tetai  abi krutis pasalino butent del auglio,bijau kad man taip nebutu verysad.gif  verysad.gif


kai tik galesi butinai mauk pas onkologa! kazkada ir as buvau kazkoki neaiskuma ant kruties radus, tai iskart pasitikrinau - dabar rami galva cool.gif juk ir tau ramiau bus, kai pasitikrinsi, nereikis pergyvent ir vis galvot - pavojinga cia ar ne mirksiukas.gif nors siaip kiek zinau kruties augliai dazniausiai atsiranda ne anksciau nei nuo 25 metu, bet geriau apsidraust.
ir pas dermatologa apsilankyk! nepatingek, juk nesuknu 4u.gif gal kazkam elergiska esi, gal kazko vengt reiktu. tuo labiau kad visa kuna beria... bent jau gausi kazkokiu tepaliuku, kurie pades su tuo kovoti smile.gif
jei ne lt gyveni (o uzsieni tos paslaugos tikrai brangiai kainuoja), juk vistiek grizti kartais i lt - grizus uzsuk pas dermatologa, ten dazniausiai nereikia uzsirasyt is anksto, o jei reikia tai tikrai neilgos eiles, tai turetum greit prieit. svarbu nueik - suzinok jo nuomone mirksiukas.gif blogiau tikrai juk negali but, tik geriau mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Sommer @ 2008 06 02, 20:34)
Turėjau didelį apgamą ant krūties,prieš 7 metus išpjovė,dabar ten-neįdegantis randas,nemažas,bet neryškus.Bent jau dėl auglio-ramu.Pasirodyk onkologui būtinai g.gif

aisku cia pradejau ne i tema,bet kaskaip savaime isejo taip parasyt.o ta deme jau neatmenu kada atsirado,bet ja pastebejau kai tik pradejau bresti,gal ji ir anksciau buvo tik i akis nekrito blink.gif
Papildyta:
QUOTE(joguste @ 2008 06 02, 21:40)
kai tik galesi butinai mauk pas onkologa! kazkada ir as buvau kazkoki neaiskuma ant kruties radus, tai iskart pasitikrinau - dabar rami galva  cool.gif  juk ir tau ramiau bus, kai pasitikrinsi, nereikis pergyvent  ir vis galvot - pavojinga cia ar ne mirksiukas.gif nors siaip kiek zinau kruties augliai dazniausiai  atsiranda ne anksciau nei nuo 25 metu, bet geriau apsidraust.
ir pas dermatologa apsilankyk! nepatingek, juk nesuknu  4u.gif  gal kazkam elergiska esi, gal kazko vengt reiktu. tuo labiau kad visa kuna beria...  bent jau gausi kazkokiu tepaliuku, kurie pades su tuo kovoti  smile.gif 
jei ne lt gyveni (o uzsieni tos paslaugos tikrai brangiai kainuoja), juk vistiek grizti kartais i lt - grizus uzsuk pas dermatologa, ten dazniausiai nereikia uzsirasyt is anksto, o jei reikia tai tikrai neilgos eiles, tai turetum greit prieit. svarbu nueik - suzinok jo nuomone  mirksiukas.gif blogiau tikrai juk negali but, tik geriau  mirksiukas.gif

aciu uz gerus zodzius 4u.gif wub.gif tik parasiusi ats pagalvojau kad ne i tema pradejau rasyt doh.gif
nu taip zinau kad mazdaug nuo 25,bet kazkuriu metu kazkuriam PANELES nr(nepamenu nei metu nei dienos,tik zinau kad skaiciau)jauniausiai registruota tkia mergina buvo berods jaunesne g.gif o gal ir klystu,bet..o dermatologas nustato ir kaip kam esi alergiskas ko gali o ne vartoti?
nu ir paklausiau doh.gif blush2.gif
Atsakyti