Įkraunama...
Įkraunama...

Svočiučių kalvė

Kas del visu tu poslybiu manau viskam yra saikas ir laikas wink.gif. Nematau nieko blogo jei koks subtilus juokelis savo laiku ir savo vietoj pasakomas. Perdetas sitos temos vengimas man atrodo irgi keistai (labai atsiprasau, tikrai nieko nenoriu izeisti) ax.gif . Zinoma, jei per visas vestuves kiekvienas paisakymas tik i ta gala suvedamas tai istikruju tampa neskanu... Kad ir tie pries kelis puslapius publikuoti lovu tikrinimo aktai ir kiti tokio lygio "bajeriukai" man pasirode labiau neskoningi nei juokingi. schmoll.gif
Pati planuoju sia tema liesti tik isleidziant miegoti ir netiesiogiai zaidimams gamtoje. Bet ir taip stengsiuosi subtiliau apsieiti. (Zinoma jei kas sumanys riebiau pasiposlinti, tikrai nerausiu ir mokesiu atsikirst). Na pvz.: Iteikti pirmai nakciai salika vietoj naktiniu ir sakyti, kad vistiek visa laika bus tik ant kaklo, man jau ne itin priimtina, o stai pagalvele su meiles simfonija palydima zodziais "kad viskas eitusi kaip is natu", ar ideti "kamasutros" saldainiu dezute ir paaiskinti "jei kartais praalktumet" man visai patinka. Vaizdines priemones siuo atveju zinoma daug "riebesnes" nei salikas, taciau pats pateikimas man atrodo gana skoningai, laiku ir vietoj...
Atsakyti
QUOTE(katane @ 2012 04 19, 16:44)
Kas del visu tu poslybiu manau viskam yra saikas ir laikas wink.gif. Nematau nieko blogo jei koks subtilus juokelis savo laiku ir savo vietoj pasakomas. Perdetas sitos temos vengimas man atrodo irgi keistai (labai atsiprasau, tikrai nieko nenoriu izeisti) ax.gif . Zinoma, jei per visas vestuves kiekvienas paisakymas tik i ta gala suvedamas tai istikruju tampa neskanu... Kad ir tie pries kelis puslapius publikuoti lovu tikrinimo aktai ir kiti tokio lygio "bajeriukai" man pasirode labiau neskoningi nei juokingi. schmoll.gif
Pati planuoju sia tema liesti tik isleidziant miegoti ir netiesiogiai zaidimams gamtoje.  Bet ir taip stengsiuosi subtiliau apsieiti. (Zinoma jei kas sumanys riebiau pasiposlinti, tikrai nerausiu ir mokesiu atsikirst). Na pvz.: Iteikti pirmai nakciai salika vietoj  naktiniu ir sakyti, kad vistiek visa laika bus tik ant kaklo, man jau ne itin priimtina, o stai pagalvele su meiles simfonija palydima zodziais "kad viskas eitusi kaip is natu", ar ideti "kamasutros" saldainiu dezute ir paaiskinti "jei kartais praalktumet"  man visai patinka.  Vaizdines priemones siuo atveju zinoma daug "riebesnes" nei salikas, taciau pats pateikimas man atrodo gana skoningai, laiku ir vietoj...

Pritariu tau del kokio subtilaus juokelio ar isleidziant miegot kokiu saldainiu ar kauliuko su pozom(pati siuos dalykus iteiksiu),galvoje turejau tuos visus tradiciniu vestuviu zaidimus,kaip kokio kiausinio ridenimas po kelnem,butelio tarp koju perdavimas ir dar ten ooo kokiu prisiskaiciau doh.gif man paciai jie nepriimtini,jaunavedziai ir nepageidavo.Bet tikrai nesmerkiu tu kurios tai organizuoja,juo labiau kad ne nuo musu svociu viskas ir priklauso,o nuo jaunuju pageidavimu mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(katane @ 2012 04 19, 16:44)
Kas del visu tu poslybiu manau viskam yra saikas ir laikas wink.gif. Nematau nieko blogo jei koks subtilus juokelis savo laiku ir savo vietoj pasakomas. Perdetas sitos temos vengimas man atrodo irgi keistai (labai atsiprasau, tikrai nieko nenoriu izeisti) ax.gif . Zinoma, jei per visas vestuves kiekvienas paisakymas tik i ta gala suvedamas tai istikruju tampa neskanu... Kad ir tie pries kelis puslapius publikuoti lovu tikrinimo aktai ir kiti tokio lygio "bajeriukai" man pasirode labiau neskoningi nei juokingi. schmoll.gif
Pati planuoju sia tema liesti tik isleidziant miegoti ir netiesiogiai zaidimams gamtoje.  Bet ir taip stengsiuosi subtiliau apsieiti. (Zinoma jei kas sumanys riebiau pasiposlinti, tikrai nerausiu ir mokesiu atsikirst). Na pvz.: Iteikti pirmai nakciai salika vietoj  naktiniu ir sakyti, kad vistiek visa laika bus tik ant kaklo, man jau ne itin priimtina, o stai pagalvele su meiles simfonija palydima zodziais "kad viskas eitusi kaip is natu", ar ideti "kamasutros" saldainiu dezute ir paaiskinti "jei kartais praalktumet"  man visai patinka.  Vaizdines priemones siuo atveju zinoma daug "riebesnes" nei salikas, taciau pats pateikimas man atrodo gana skoningai, laiku ir vietoj...


jei nedemonstruojama akivaizdziai visiems rodant, tada grazu, jei tik jaunieji matys.
Papildyta:
QUOTE(mamasa22 @ 2012 04 19, 17:04)
Pritariu tau del kokio subtilaus juokelio ar isleidziant miegot kokiu saldainiu ar kauliuko su pozom(pati siuos dalykus iteiksiu),galvoje turejau tuos visus tradiciniu vestuviu zaidimus,kaip kokio kiausinio ridenimas po kelnem,butelio tarp koju perdavimas ir dar ten ooo kokiu prisiskaiciau doh.gif man paciai jie nepriimtini,jaunavedziai ir nepageidavo.Bet tikrai nesmerkiu tu kurios tai organizuoja,juo labiau kad ne nuo musu svociu viskas ir priklauso,o nuo jaunuju pageidavimu mirksiukas.gif



o mano jaunoji nic nieko nezino nei kur bus vestuves, nei kokia programa.
Atsakyti
QUOTE(mamasa22 @ 2012 04 19, 18:04)
Pritariu tau del kokio subtilaus juokelio ar isleidziant miegot kokiu saldainiu ar kauliuko su pozom(pati siuos dalykus iteiksiu),galvoje turejau tuos visus tradiciniu vestuviu zaidimus,kaip kokio kiausinio ridenimas po kelnem,butelio tarp koju perdavimas ir dar ten ooo kokiu prisiskaiciau doh.gif man paciai jie nepriimtini,jaunavedziai ir nepageidavo.Bet tikrai nesmerkiu tu kurios tai organizuoja,juo labiau kad ne nuo musu svociu viskas ir priklauso,o nuo jaunuju pageidavimu mirksiukas.gif


Taip taip, dar is tos serijos - morkos prie klyno priristos i buteli taikymas ar baliono ikisims tarp koju ir priputimas thumbup.gif

Nezinau gal toks ir zaidimas ir klaidzioja kur SM platybese tai pasikartosiu (nes pati dar labai nesigilinau i zaidimus) , o gal kam bus negirdetas ir visai patiks. Zaidimas bankininkai ir plesikai. Poroms duodama po vienoda skaiciu monetu. Mergina, kitoms poroms nematant, turi visas monetas paslepti vaikino virsutiniuose rubuose. Tuomet keiciamasi poromis ir jau is kitos poros mergina iesko pasleptu monetu. Skelbiama dvi nugaletojos: greiciausiai suradusi monetas - geriausia plesike, o to, kurios monetos biuvo surastos veliausiai - geriausia bankininke. Truputeli "pasiciupinejimo" blush2.gif , bet manau pateikimas i posluma nepretenduoja. mirksiukas.gif

Zinoma teke ir stebeti ir zaisti anksciau paminetuosius, tai tikrai nepurkstavau ir pasijuokiau su visais, bet paciai kazkaip nesinori tokios iniciatyvos rodyti.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo katane: 19 balandžio 2012 - 16:43
QUOTE(simafreitakaite @ 2012 04 19, 11:04)
deliojuos as savo scenariju ir noriu padaryti aukcijona, tik fantazijos pas mane maza, gal kartais turit ka panasaus, tik uz parduodamas prekes pas mane atsiskaitoma ne pinigais o atliekant yvairias uzduotis. va tik problema nezinau ka parduoti.



esu girdejus kad dare aukciona parduodant keliaraisti,puokstele...
Atsakyti
QUOTE(krisiule @ 2012 04 19, 18:00)
esu girdejus kad dare aukciona parduodant keliaraisti,puokstele...


ne netoki, o toki kaip neissipildziusias svajones. vienose vestuvese uzpernai buvau kur buvo aukcijonas, bet ta svociute man neduoda savo scenarijaus jau 3 kartus prasiau.
Atsakyti
[quote=katane,2012 04 19, 17:39]
baliono ikisims tarp koju ir priputimas thumbup.gif


uoj apie sita dar negirdejau lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
As ir tu geruliu zaidimeliu esu zaidus ir zvengus su visais zinoma hihihi.gif Bet pati tokiu niekad neorganizavau ir neorganizuosiu mirksiukas.gif Vat tos dvi vietos vestuviu metu, kai isperkamas stlas ir kai jaunieji eina miegot - tik ir yra, kur subtilus prisilietimas prie ano galo visai vietoj ir laiku smile.gif drinks_cheers.gif
Bet dar gi yra muzikantai. Jie retai kada isvengia tos temos ir tai daro gan vulgariai doh.gif (kai kurie zinoma - apie visus nekalbu).

Na ka, prisispausdinau ir dar liko doh.gif O jau varge vargeli ka reiskia atspausdint knyga blink.gif Tiesiog rebusas ir smegenu manksta... Nespejau visos, bet pagavau sistema. Ruosiu zagatovkes kitai dienai... Dabar karpau etiketes buteliams ir mirkau sampes etiketes nuo buteliu - neatitinka formatas, reik senas lupt lauk doh.gif

Kokius neposlus zaidimus esu atradus per visa savo svociavimo patirti:
lenktynes puciant plunksnas
degtuka isikandus i dantis ziedo perdavimas
apelsino perdavimas po smakru (sitas jau kontaktinis nemenkai)
braskes ir agrastai
virziu ispainiojimas
kaspinu pynimas
virves apsirengimas-nusirengimas (moteriskems uzkliuvus sijonui gali pasidaryt poslas)
susaldytos kojines
puzles deliojimas
sharados
zodziu zaidimas - ka imtum i sugalvota vieta pvz. ka imtum i vestuves klausi ir laukti atitinkamo atsakymo
elementarios misles
sokiai ant laikrascio
poros pasirinkmas sokiui is batu kruvos
Dar aisku prisiminiu keleta...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ziulyte: 19 balandžio 2012 - 17:32
QUOTE(GiLuVa @ 2012 04 19, 14:59)
priminkit bukit geros, kas nusega anra diena rutas?

antrą dieną? Man tai pirmą prieš vidurnaktį ar prieš išlydint nusegė. g.gif Nusegė svočia. Nuometų tai niekas niekam nesegiojo, nebuvo didelės vestuvės. Nors aš ir darydama nesegiočiau - lai sau tas atributas būna asmeninių vestuvių atributas...na čia man taip atrodo.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo hi :): 19 balandžio 2012 - 17:28
Ziulyte- pasakyk man durnai, kaip tas buteliu etiketes pasidaryti? maciau pirmam psl ta programa. bet kaip i ta programa ikelti etiketes tuscias, kad galeciau paskui veidus imesti ar kazka parasyti?
Atsakyti
QUOTE(katane @ 2012 04 19, 15:44)
Nematau nieko blogo jei koks subtilus juokelis savo laiku ir savo vietoj pasakomas.

Subtilumo jausmas pas žmones būna labai nevienodas. biggrin.gif Vienas varo, kad kitiem ausys linksta ir nebepatogu daros, bet jam tatai kuo subtiliausia atrodo, tuom pagrindu "nes čia gi vestuvės". O klausytojai sėdi ir verda nuo to "subtilumo". cool.gif
Atsakyti
smile.gif+2012 04 19, 17:27-->
QUOTE(hi smile.gif @ 2012 04 19, 17:27)
antrą dieną? Man tai pirmą prieš vidurnaktį ar prieš išlydint nusegė.  g.gif Nusegė svočia. Nuometų tai niekas niekam nesegiojo, nebuvo didelės vestuvės. Nors aš ir darydama nesegiočiau - lai sau tas atributas būna asmeninių vestuvių atributas...na čia man taip atrodo.


Tas tiesa - man irgi rutu vainikeli nusege pirma diena prie stalo. Nuometo neturejau, tai nieks ir nesege doh.gif Vestuves buvo dideles, dare viska iprastai. Kita diena isventino i seimininkes ir gavau prijuoste bei skarele, vyras - skrybele.

QUOTE(Jogvile @ 2012 04 19, 17:28)
Ziulyte- pasakyk man durnai, kaip tas buteliu etiketes pasidaryti? maciau pirmam psl ta programa. bet kaip i ta programa ikelti etiketes tuscias, kad galeciau paskui veidus imesti ar kazka parasyti?

O as daraiu is pastuko issitraukus etiketes - man jos tiko pagal spalvas labai, tai ir nebesukau galvos. Su ta programa, kur 1 psl. dar nedirbau.
Va tokios maniskes - sirduteje imeciau jaunuju inicialus
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ziulyte: 19 balandžio 2012 - 17:40