Įkraunama...
Įkraunama...

Bėgimas XII

ausrinelt, bandyk, tikek savim ir iveiksi mirksiukas.gif

Vakar vakare begiojau Vingio parke, begiku kaip visada daug, muset ruosiasi smile.gif

Sikart ir man sekesi geriau: padariau 3 ratus po 4,5 km par 1,5 val., tik ta endomondo kazkodel uzluzo, parode tik bendra laika ir uzfiksavo tik viena nubegta km, idomu, kodel nesuveike kaip reikia g.gif Is bedos galvoju, kad buciau dar iveikus ir ketvirta rata, bet jau per "negaliu", ir tai jau butu beveik ir pusmaratonis. Na bet dar iki to reiketu pasitreniruoti siek tiek daugiau smile.gif

Buvau su vyru sekmadieni Nike nemokamoj treniruotej, pirma karta po mokyklos laiku (o ja baigiau tikrai senokai) dalyvavau siokiam tokiam masiniam begime, tai pasirode sunkiau nei siaip begiojant, o tai buvo tik lengva treniruote...

Galvoju registruotis i Nike begima, tik dar neapsisprendus, 5 km ar 10 km doh.gif
Atsakyti
Linnn dėkui už palaikymą 4u.gif
Na jo teisingiausia į kaimynių tokias replikas su humoru žiūrėti cool.gif ne visada taip pavyksta doh.gif

Ingulia labai gera bėgimas bigsmile.gif ir nuotolis ir laikas thumbup.gif
Dėl endomondo šiaip geriausia kai kas kiekvieną kilometrą garsu sako kiek kilų ir kokiu greičiu prabėgai, tada jei nustoja kalbėti, gali pažiūrėti kas nutiko.Man buvo vieną kartą, kad nustojo matuoti g.gif Kadangi praradau kokį 1 km tai nelabai ir pergyvenau smile.gif pastebėjau, kad prabėgus rodo tarkim 6km, po to grįžus keliant i netą endo history atsiranda tik kokie 1.5km, tada perkraunu kelis kartus ir atsiranda visi 6km g.gif
Atsakyti
O sita endomondo tai tik i tuos naujausius telefonus, kur internetas itt isikelt galima?
As tai siap isbegau po ilgos ziemines pauzes.... Jau kelias savaites taip po bizki atstuma didinu, tai dabar prie 4.8 km esu smile.gif
Ir man ziauriai jauciasi ar pasitampius, ar ne.
Tik paskutinem dienom cia ziaurus vejas, tai net kvepuot begant sunku, nekalbant jau apie begima. O jus visom oro salygom begat? Nes del lietaus tai dar nieko, bet kai vejas labai stiprus, tai net malonumas pradingsta unsure.gif
Atsakyti
Kai esi neprisiregistravus endomondo, tai įėjus yra visų telefonų nuotraukos, kokie veikia su šia programa 4u.gif 4u.gif
Dar su ja veikia ir polar, gal dar kas, nežinau
Atsakyti
Labos ax.gif

aš šiandien irgi atidariau sezoną yahoo.gif
Man ant nosies 30, niekad pastoviai nesportavau. Vyras keletą metų įkalbinėjo, kad eičiau pabandyčiau bėgioti, nes jis pats bėgiojimo maniakas, o aš kaip ožka vis sakydavau: nu jau bet ką, tik ne bė-gi-mą schmoll.gif Bet rudenį užpuolė tokia depresija, kad pati užsimaniau prasibėgti. Nuėjom į salę, ir taip užsikabinau blush2.gif Jau buvau pasiekusi 50 min ir apie 6,15km, bet dabar turėjau sveikatos problemų ir padariau dviejų mėn pertrauką. Tai šian pradėjau nuo 20 min, buvo sunku, bet išbėgau.

Man bėgimo rezultatui labai daug įtakos turi mityba, priaugtas ar numestas kilas, bėgimo metu gerti negaliu, iš karto, net nuo poros gurkšnių - pompa. Ai, ir būtinai bėgu su muzika.

Mąstau, ar verta įsigyti pulsometrą. Nes man labai patikdavo bėgioti ant takelio, kai gali stebėti savo greitį, kažką planuoti, strateguoti tongue.gif O lauke kažkaip viskas na ūra... Bet gal ištvermei treniruoti taip dar geriau? Nes toks ir yra tikslas.

QUOTE(summmer @ 2012 04 18, 09:29)
Sveikinimai bigsmile.gif
o aš šiandien bėgdama sutinku kaimynę ir ji sako tikiuosi, kad kažkur skubi, o ne bėgioji doh.gif tipo ne lygis bėgioti  smile.gif
Kokia linksmuolė kaimynė ploja.gif Bet iš tiesų, tai pavyduoliai tie lietuviai, ot negaliu lotuliukas.gif
Atsakyti
aciu merginos uz palaikyma smile.gif

QUOTE(summmer @ 2012 04 18, 08:29)
o aš šiandien bėgdama sutinku kaimynę ir ji sako tikiuosi, kad kažkur skubi, o ne bėgioji doh.gif tipo ne lygis bėgioti  smile.gif


kazkaip tikrai, dar pas mus daug kur begimas - labai neiprastas dalykas. Man net keista, kai sakote, kad va tam ir tam parke daug begiotoju. As daugu daugiausiai koki viena bendraminti pamatau, ir tai tik karta per du menesius biggrin.gif I mane irgi jauciu kaip kreivai ziuri praeiviai, tokia nesuprasta pasijuntu, bet ai irnesakyk.gif Man tai didelis malonumas+sveikata+zvali diena+stangrios dailios kojos+minciu isvalymas smile.gif Vo tep
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo pink peony: 18 balandžio 2012 - 21:26
QUOTE(pink peony @ 2012 04 18, 22:25)
aciu merginos uz palaikyma smile.gif
kazkaip tikrai, dar pas mus daug kur begimas - labai neiprastas dalykas. Man net keista, kai sakote, kad va tam ir tam parke daug begiotoju. As daugu daugiausiai koki viena bendraminti pamatau, ir tai tik karta per du menesius biggrin.gif I mane irgi jauciu kaip kreivai ziuri praeiviai, tokia nesuprasta pasijuntu, bet ai  irnesakyk.gif Man tai didelis malonumas+sveikata+zvali diena+stangrios dailios kojos+minciu isvalymas smile.gif Vo tep


Gal labiau priklauso nuo vietos. jei tarkim Vilniuje palei Neri,tai kaip autostrada dviraciai + begikai. As einu i stadiona dazniausiai, tai ten +-5 begikus sutinku, ju daugeja isibegejus sezonui. Aisku dvigubai daugiau matyti sedinciu ir 'svencianciu' doh.gif o del ju tai tik pyktis verda, jie kaip kokiais ten viduramziu laikais vietoj svencia vietoj gamtinius reikalus atlieka doh.gif
Siaip per paskutinius metus manau begiku smarkiai padaugejo ir renginiu smagiu atsirado thumbup.gif tai gal nusisypsom tiems kaimynams ir lekiam su veju 4u.gif
Atsakyti
Sveikos,jau antra savaite begioju,stengiuos kiekviena diena iskaitant ir savaitgalius, tik zinoma kai lija tai jau neinu i stadiona blush2.gif labai uzsikabinau ir labai esu patenkinta,tik va vienas dalykas atsitiko - vakar begimo metu baisiai ciurnas skaudet pradejo,snd ryte vos paejau islipus is lovos unsure.gif nesuprantu ar cia del didelio kruvio? nes avalyne gera,pritaikyta butent begimui g.gif dar skaiciau,kad kojas gali skaudet jei begi asfaltu? ar jums yra taip buve? ar kojos apsipras prie kruvio? nes begiojimo labai nenoreciau atsisakyti..
Atsakyti
QUOTE(*Lukro* @ 2012 04 19, 19:35)
Sveikos,jau antra savaite begioju,stengiuos kiekviena diena iskaitant ir ,tik va vienas dalykas atsitiko - vakar begimo metu baisiai ciurnas skaudet pradejo,snd ryte vos paejau islipus is lovos  unsure.gif


Sveika, gali būti ir dėl per didelio krūvio, kiek skaičiau, visur rekomenduoja daryti bent dieną per savaitę poilsio, o ir su krūviu neužsiplėšti, ypač pradžioje...
O dar tikėtina, kad skausmas galėjo atsirasti dėl netaisyklingai statomos kojos pėdos.
Atsakyti
QUOTE(*Lukro* @ 2012 04 19, 20:35)
Sveikos,jau antra savaite begioju,stengiuos kiekviena diena iskaitant ir savaitgalius, tik zinoma kai lija tai jau neinu i stadiona  blush2.gif labai uzsikabinau ir labai esu patenkinta,tik va vienas dalykas atsitiko - vakar begimo metu baisiai ciurnas skaudet pradejo,snd ryte vos paejau islipus is lovos  unsure.gif nesuprantu ar cia del didelio kruvio? nes avalyne gera,pritaikyta butent begimui  g.gif dar skaiciau,kad kojas gali skaudet jei begi asfaltu? ar jums yra taip buve? ar kojos apsipras prie kruvio? nes begiojimo labai nenoreciau atsisakyti..



Man taip irgi buvo pradėjus bėgioti, nors krūvį didinau po truputį. Bet praėjo savaime, taip pat buvo pradėję kelį skaudėti irgi praėjo. Dabar bėgu be jokių skausmų smile.gif

Teisingai poilsis labai svarbu. Aš sekmadienį nesportuoju-poilsio diena smile.gif
Atsakyti
O aš ką tik po savo ilgojo bėgimo- 1val20min. Buvo laabai sunku iš namų išeit, bet kai jau pradėjau, tai pamiršau visas priežastis "kodėl šiandien turėčiau nebėgti" ir labai maloniai ir lengvai užbaigiau.
O jūs ar valgot prieš treniruotę, jei bėgat ryte? Aš vienąkart ilgąjį bėgimą bėgau tuščiu skrandžiu, tai buvo žymiai sunkiau, nei suvalgius kažką lengvo.
Atsakyti
QUOTE(summmer @ 2012 04 20, 07:44)
Man taip irgi buvo pradėjus bėgioti, nors krūvį didinau po truputį. Bet praėjo savaime, taip pat buvo pradėję kelį skaudėti irgi praėjo. Dabar bėgu be jokių skausmų smile.gif

Teisingai poilsis labai svarbu. Aš sekmadienį nesportuoju-poilsio diena smile.gif



Man dabar po paskutinio ilgo bėgimo kelius skauda ir blauzdas, rytais kol išsijudinu, bet tikiu, kad greit praeis smile.gif
Atsakyti