Įkraunama...
Įkraunama...

Bėgimas XII

QUOTE(Cukrinė @ 2012 04 20, 08:54)
O aš ką tik po savo ilgojo bėgimo- 1val20min. Buvo laabai sunku iš namų išeit, bet kai jau pradėjau, tai pamiršau visas priežastis "kodėl šiandien turėčiau nebėgti" ir labai maloniai ir lengvai užbaigiau.
O jūs ar valgot prieš treniruotę, jei bėgat ryte? Aš vienąkart ilgąjį bėgimą bėgau tuščiu skrandžiu, tai buvo žymiai sunkiau, nei suvalgius kažką lengvo.


dėl lėtos žarnyno veiklos biggrin.gif biggrin.gif aš nevalgau net 3 val prieš bėgimą. Todėl, man geriausia bėgioti ryte, nevalgius. Ir net iš vakaro nebūt prisivalgius. 4u.gif 4u.gif Bet kiekvienam skirtingai.
Atsakyti
QUOTE(Cukrinė @ 2012 04 20, 07:54)
O aš ką tik po savo ilgojo bėgimo- 1val20min. Buvo laabai sunku iš namų išeit, bet kai jau pradėjau, tai pamiršau visas priežastis "kodėl šiandien turėčiau nebėgti" ir labai maloniai ir lengvai užbaigiau.
O jūs ar valgot prieš treniruotę, jei bėgat ryte? Aš vienąkart ilgąjį bėgimą bėgau tuščiu skrandžiu, tai buvo žymiai sunkiau, nei suvalgius kažką lengvo.

va va cia ir mano problema blush-anim-cl.gif bet kai iseinu tai negaliu atsidziaugti savimi biggrin.gif Ateinanti savaite bus didziulis kruvis darbe, tai galvoju, ar turesiu jegu begimui unsure.gif

O del maisto, as kadangi dazniausiai begioju dienos metu arba labiau i pavakare, tai stengiuosi nebut su visai tusciu skrandziu, nes tada po treniruotes prisivalgymas gresia. Bet ir pries pat begima neuzvalgau, o ir sunkiai pavalgius neisivaizduoju kaip sugebeciau pabegt smile.gif
Atsakyti
Sveikos, labai visoms ačiū už patarimus ir palaikymą, prabėgau pusmaratonį per 1:59:52 biggrin.gif Baisiai džiaugiuosi, kad tilpau į tas simboliškas 2 val. Daugiau įspūdžių papasakosiu šiom dienom, kol kas esu be kompo.
Atsakyti
QUOTE(ausrinelt @ 2012 04 21, 16:23)
Sveikos, labai visoms ačiū už patarimus ir palaikymą, prabėgau pusmaratonį per 1:59:52 biggrin.gif Baisiai džiaugiuosi, kad tilpau į tas simboliškas 2 val. Daugiau įspūdžių papasakosiu šiom dienom, kol kas esu be kompo.



Šaunuolė bigsmile.gif thumbup.gif Laikas irgi labai geras thumbup.gif Labai lauksim įspūdžių smile.gif

Atsakyti
QUOTE(ausrinelt @ 2012 04 21, 16:23)
Sveikos, labai visoms ačiū už patarimus ir palaikymą, prabėgau pusmaratonį per 1:59:52 biggrin.gif Baisiai džiaugiuosi, kad tilpau į tas simboliškas 2 val. Daugiau įspūdžių papasakosiu šiom dienom, kol kas esu be kompo.

Labas rytas smile.gif Sveikinu, šaunuolė, puikus rezultatas smile.gif
aš šioje temoje daugiau skaitau nei rašau...
vakar bėgau 10 km, sekėsi nekaip, išbėgau per 1 h 3 min, tad supratau, kad dar daug daug treniruotis reikia iki normalesnio rezultato. Bet vis tiek džiaugiuosi - labai fainas renginys buvo smile.gif
Atsakyti
QUOTE(ingulia @ 2012 04 18, 12:55)
ausrinelt, bandyk, tikek savim ir iveiksi  mirksiukas.gif

Vakar vakare begiojau Vingio parke, begiku kaip visada daug, muset ruosiasi  smile.gif 

Sikart ir man sekesi geriau: padariau 3 ratus po 4,5 km par 1,5 val., tik ta endomondo kazkodel uzluzo, parode tik bendra laika ir uzfiksavo tik viena nubegta km, idomu, kodel nesuveike kaip reikia  g.gif  Is bedos galvoju, kad buciau dar iveikus ir ketvirta rata, bet jau per "negaliu", ir tai jau butu beveik ir pusmaratonis. Na bet dar iki to reiketu pasitreniruoti siek tiek daugiau  smile.gif

Buvau su vyru sekmadieni Nike nemokamoj treniruotej, pirma karta po mokyklos laiku (o ja baigiau tikrai senokai) dalyvavau siokiam tokiam masiniam begime, tai pasirode sunkiau nei siaip begiojant, o tai buvo tik lengva treniruote...

Galvoju registruotis i Nike begima, tik dar neapsisprendus, 5 km ar 10 km  doh.gif

as galvojau bet dirbu ta sestadieni verysad.gif siaip tos Nike treniruotes turetu super dalykas buti bet siandien lijo tai patingejau tiesa pasakius doh.gif siaip mokykloj begimo neemgau o dabar ziauriai megstu tik mazai begioju, dar nebuvau isbegus bet jau planuoju planuoju kai biski darbu apmazes ir namo ne 21h grisiu.
Atsakyti
Saunuole ausrinelt !!!! Sveikinu!

Man savaitgali teko dziaugsmas prasibegti Druskininku pusyne o kaip as dabar pavydziu,kas panasioje aplinkoje gali begioti doh.gif
Atsakyti
QUOTE(ausrinelt @ 2012 04 21, 15:23)
Sveikos, labai visoms ačiū už patarimus ir palaikymą, prabėgau pusmaratonį per 1:59:52 biggrin.gif Baisiai džiaugiuosi, kad tilpau į tas simboliškas 2 val. Daugiau įspūdžių papasakosiu šiom dienom, kol kas esu be kompo.



Šaunuolė thumbup.gif Labai laukiam įpūdžių iš bėgimo.
Atsakyti
Na va, grižau į rutiną, galiu ramiai sudėlioti įspūdžius smile.gif Visų pirma - apie patį renginį. Organizavimas nuostabus, buvau maloniai nustebinta - anei jokio nesklandumo, viskas gražu tvarkinga, savanoriai džiugūs paslaugūs - pasaka. Nebuvau tikra, ar bus kur pasidėti daiktus, tad nuvaziavau "plika" dėl visa ko pikta. Bet, pasirodo, buvo rūbinė, kur išdavė numeriukus ir daiktus saugojo. A, tiesa, vienintelė bėda - per mažai bio tualetų biggrin.gif Prieš startą gera eilutė buvo, nuėjau į startą likus 3 min., STRESAS!! Pati pradžia apskritai man stresuota buvo, nes kažkaip labai nerimavau, jau pradžioj pradėjau apie pabaigą galvoti. Visgi didžiulis skirtumas, ar šiaip išbėgt rutininiam pasibėgiojimui, ar varžybose bėgti. Šiaip kai išbėgu, tai mintys maždaug būna: "hmm, kažin kaip čia rytojui reikalus patogiau susidėlioti, be to, ką apsirengti, o!, koks gražus šuniukas, woohoo, gera daina!" O pusmaratonyje buvo "vaje, ar ne per greitai bėgu, po to nuvargsiu ir nebaigsiu bėgimo.. o gal per lėtai, juk taip ar taip pavargsiu, čia ne pilvą išvertus ant sofutės knygą skaityti, reikia pasistengti! o, mane lenkia, velnias.. o, aš tuoj aplenksiu, ir visai kažkokį normaliai atrodantį bėgiką, ar ne per greitai bėgu..?" - ir vėl iš naujo.. blink.gif
Na, bet galų gale prasimankštinau ir fiziškai, ir psichologiškai, ir ties antru ratu (iš keturių) pradėjau mėgautis bėgimu, žmonių palaikymu (plojo, skatino visaip) ir t.t. Vienos smagiausių akimirkų - kiekvieno rato vidury dalinamo vandens pasiėmimas/atsigėrimas/išmetimas bėgant. Filmų vertos scenos biggrin.gif
Sunku pradėjo vėl darytis trečio rato vidury, supratau, kad distancija tikrai ilga, ir kad pabaigoje bus kančių. Paskutinis ratas buvo laaabai sunkus, iš snukelio ko gero jau atrodžiau kaip nelaimingaisias žmogus pasaulyje.. Bet, nors jėgų jau ir nebebuvo, bet radau pasiutimo dar finišo tiesiojoj spurtuoti ir pavyko aplenkti sekunde dar vieną bėgiką, kuo baisiai džiaugiausi. Bet iš esmės po bėgimo nebuvo euforijos, nors iš karto užkabino medalius, įdavė rėmėjų dovanėlių, bet fizinis nuovargis davė savo - nežmoniškai troškino, skaudėjo galvą nuo saulės kaitros (nepasiėmiau kepurės..). Žinoma, atsigėrus, atgavus kvapą, vėl pasimatė renginio grožis. Smagu, kad vyko Vingio parke, o ne gatvėse, kaip kad Vilniaus maratonas. Ir bėgom ne paskui mašinas, o paskui dviratininkus thumbup.gif
Tiesa, vienintelė kritika organizatoriams (o gal labiau remėjams) - dėl vandens dalinimo. Bėgant juk atsigeri kelis gurkšnius, ir išmeti buteliuką, o buteliukai 0,5l. Geriau būtų į vienkartinius puodelius pilstę, juk tai visiškas švaistymasis - ir šiukšlėmis (kiek plastiko doh.gif ), ir ištekliais (na, gerai, mineralinio vandens pasaulyje nuo to nesumažėjo, bet kam švaistytis? Man tas iš principo nepriimtina, nekultūringa atrodo.).
Na, ir pabaigoje - pagiriamasis žodis savanoriams. Susirinko daug darbštaus pozityvaus jaunimo, viską dirbo tvarkingai ir nuolat palaikė pozityvią nuotaiką 4u.gif
Atsakyti
ausrinelt, labai labai gražiai aprašei. jaučiausi, lyg kartu su tavim būčiau bėgus. Super.
Atsakyti
Tikrai super!
Net negaliu isivaizduoti koks sunkumas tai yra - tokia distancija iveikti! Bet saunuole! bigsmile.gif
Si savaitgali buvau isvykus, tai ir neisbegau...
Klausimas del tu pulsometru: Siaip perkant tai jie gana brangus *turiu omeny profu. Lig maciau Jysk parduotuveje pigu varianta.. Ka manote? Ta prasme nesinori daug pinigu isleist, bet is kitos puses tie made in China produktai daznai netikslus ir po keliu kartu nebeveikia...
Ir dar : jus begiojate su prof. kelnem ar siaip su bet kokiom? ar yra ipatingas skirtumas ar cia tik del mados? mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(ausrinelt @ 2012 04 23, 15:03)
Na va, grižau į rutiną, galiu ramiai sudėlioti įspūdžius smile.gif Visų pirma - apie patį renginį. Organizavimas nuostabus, buvau maloniai nustebinta - anei jokio nesklandumo, viskas gražu tvarkinga, savanoriai džiugūs paslaugūs - pasaka.



aš prijaučianti..bėgiodavau pernai daug labai biggrin.gif

man patiko to Igno Staškevičiaus bloge kai buvo parašyta "lenkimo psichologija' straipsnis... bėgant maratona, kai vejiesi kitą bėgiką, reikia jį paveikti psichologiškai.. pvz dainuot 'sutraiškysim į gabalus tuos kolorado vabalus... ' biggrin.gif:D nu klykiau iš juoko paskaičius, ir įsivaizdavus kaip turėtų tai atrodyt biggrin.gif:D

Šaunuolė, kad išbėgai!!!
Atsakyti