Įkraunama...
Įkraunama...

Abercrombie & Fitch, Hollisterco, Gillyhicks

QUOTE(Mureanda @ 2012 04 24, 13:39)
O kaip aberio vyrisku dzinsu dydziai? Jei MB paprastai nesioja 33x34, tai kokio is A&F reiktu?  g.gif


vienus pirkom, tai tikrai vienu dydžiu didinti buvo. Aš nesuprantu aberio džinsų dydžio biggrin.gif turiu dvejus 0 (25) dydžio ir vienus 4 (27) dydžio, tai visi jie man vienodi pagal dydį biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Siges @ 2012 04 24, 15:33)
Tokio pačio smile.gif


QUOTE(Carlin @ 2012 04 24, 16:16)
vienus pirkom, tai tikrai vienu dydžiu didinti buvo.


Mhm... tai gal bandysim to paties tada, nezinau, jei ka, MB su dirzu pasiris ir vaikscios biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Mureanda @ 2012 04 24, 17:34)
Mhm... tai gal bandysim to paties tada, nezinau, jei ka, MB su dirzu pasiris ir vaikscios  biggrin.gif


mūsų atveju diržas negelbėjo biggrin.gif nešėm siuvėjui taisyti, nes ir per klubus ir per kojas per platūs buvo... ėmėm įprastą 32, bet ten tikrai koks 33-34 buvo ax.gif bet jaučiu vėl nuo modelio priklauso viskas wink.gif
Atsakyti
QUOTE(ingutia @ 2012 04 24, 12:31)
Aš ėmiau 2S dydį ŠITŲ su 92-93 cm, bet taip irgi gerokai apspausti. Bet didesnių nenorėčiau. Parašyta, kad atitinka 26W.
O su išmatavimais tai man išvis nesuprantama, nes maniau, kad su mano klubais neįmanoma į tokius tilpti:
liemuo 35,5
klubai 37,5
nuo klyno 76,5

O kaip siaip sie smagus, nekieti? Nes as juos ir ziurejau.
Atsakyti
QUOTE(savita1 @ 2012 04 24, 20:11)
O kaip siaip sie smagus, nekieti? Nes as juos ir ziurejau.

Savita1, ups,parašiau,kad tokius pat turiu,o po to pažiūrėjau- ne tokie patys-labai panašūs-tik mažiau paplėšyti blush2.gif ax.gif Mano minkšti ax.gif Sorrius 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ditele: 24 balandžio 2012 - 20:21
QUOTE(kavamale @ 2012 04 19, 15:03)
manau, 0. bet palaukit, gal kas tiksliau zinos  4u.gif
dedu apkalbeta dzemeperi, kur del dydzio diskusijos buvo. Tai visgi abi puses netoli tiesos - ant ribos toks, tinka, bet gal didesnis graziau atrodytu biggrin.gif . deviu S dydi, krutine apie 90 cm. tai jauciu, reiks gal siulyt mainytis arba parduot ir pirkt M  g.gif  Tai pirmasis mano dzemeperis aberio, tai galiu pasakyt - labai fainas, puikios kokybes, minkstas ir malonus  wub.gif  jei dar gerai neisojas, tada labai verti demesio 
user posted image

As turiu tokio tipo S dysi atrode panasiai kaip ant Jusu kai tik nusipirkau,dabar prasitampe net neskalbus kol dar buvau. Nebent megstat labaiu laisvesnius.
Atsakyti
QUOTE(Mureanda @ 2012 04 24, 13:39)
O kaip aberio vyrisku dzinsu dydziai? Jei MB paprastai nesioja 33x34, tai kokio is A&F reiktu?  g.gif

mums atittiko smile.gif tk nepirkit slim jei vyras nemegsta apsitempes vaiksciot wink.gif

QUOTE(savita1 @ 2012 04 24, 21:11)
O kaip siaip sie smagus, nekieti? Nes as juos ir ziurejau.

turiu stuos, man 00 pats tas, po pirmo isejimo turiu skalbt nes ziauriai prasitampo smile.gif sedimoji dabar 91 lotuliukas.gif

turiu 6 aberio dzemperius nei vienas neissitampe smile.gif
Atsakyti
Mums vyriskos kelnes ir dzinsai atitiko.
O del dzemperiu, turiu ir aptemptesniu, ir laisvesniu, tai ant aptemptesniu tikrai pasistebejo, kad pralaisvejo jie 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(sokate @ 2012 04 25, 09:44)
Mums vyriskos kelnes ir dzinsai atitiko.
O del dzemperiu, turiu ir aptemptesniu, ir laisvesniu, tai ant aptemptesniu tikrai pasistebejo, kad pralaisvejo jie  4u.gif

g.gif kodel man nepralaisveja
Atsakyti
QUOTE(spygliz @ 2012 04 25, 09:45)
g.gif kodel man nepralaisveja


Tai jei visus laisvus turit, nepajauciat, sakau, kad jauciasi ant aptemptesniu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(sokate @ 2012 04 25, 09:50)
Tai jei visus laisvus turit, nepajauciat, sakau, kad jauciasi ant aptemptesniu  smile.gif

turiu xs aptempti jie man bet ne per kur neprasitampo... doh.gif
Atsakyti
QUOTE(savita1 @ 2012 04 24, 22:11)
O kaip siaip sie smagus, nekieti? Nes as juos ir ziurejau.

Šiaip labai smagūs ir nekieti. Aš juos dar brangiau pirkau, mokėjau 39$, dabar jie tik 29$.
Atsakyti