Įkraunama...
Įkraunama...

Abercrombie & Fitch, Hollisterco, Gillyhicks

QUOTE(spygliz @ 2012 04 25, 09:22)
mums atittiko smile.gif tk nepirkit slim jei vyras nemegsta apsitempes vaiksciot wink.gif


nemegsta, bijo net biggrin.gif kazkaip neissirinko kol kas, neitinka jam visokie paplesyti (ku man patys graziausi) doh.gif bet jei jau issirinks, bandysim imti dydi, koki nesioja, aciu 4u.gif
Atsakyti
Mergytes, o Jus ileidzia per www.nedproxy.com?
Atsakyti
QUOTE(Mureanda @ 2012 04 23, 12:34)
o dzempukus savo dydzio ar didesnius emet? Reikia ir man pagaliau si ruba prisijaukinti  doh.gif


As nesioju S-M, tai dzemperiukus emiau irgi vienus S, kitus M, nes nebuvo jau kitu dydziu. Tai sakyciau dauguma (is mano turimu 4) gal puse dydzio pamazinti. Bet tikrai labai wub.gif

Manes irgi siandien per nedproxy.com neileidzia, o kaip tik siandien FB uzsakymas doh.gif
Atsakyti
QUOTE(traputis @ 2012 04 25, 13:52)
Mergytes, o Jus ileidzia per www.nedproxy.com?

Neleidžia net per Tunnel Bear programą nei į Aber, nei Gilly, nei Holli.
Reiškia, kad kol kas neleidžia per niekur..
Atsakyti
QUOTE(Smalsute2 @ 2012 04 25, 13:00)


reikes uzsipirkti ju ir man bigsmile.gif nesioju xs-s, is aberio paprastai s perku, kad nebutu kaip isaugtiniai rubai, tai ir dzempuka s pameginsiu wub.gif

as tai si karta nieko neissirinkau is A&F, tai ramu kol kas cool.gif
Atsakyti
įleidžia visur per nedproxy.com g.gif g.gif g.gif
Atsakyti
Turiu per dideli Abigail stora megztuka su pynem, 30 proc. vilna. Kazi ar isskalbus 40 laipsniu pasitrauktu vienu dydziu? Gal kas turit patirties?
Atsakyti
Mergaitės, gal katra pamenat, koks šio aberio modeliuko pavadinimas blush2.gif ax.gif ?
user posted image


Papildyta:
QUOTE(7sense @ 2012 04 25, 18:03)
Turiu per dideli Abigail stora megztuka su pynem, 30 proc. vilna. Kazi ar isskalbus 40 laipsniu pasitrauktu vienu dydziu? Gal kas turit patirties?

Aberio neskalbus megztulių taip, bet Timberland megztuką pabandžiau taip susimažint, tai teko išmest doh.gif Susitraukė iki nerealaus dydžio,bet dar būtų nieko-dukrai būčiau atidavus bet, blogiausia tai, kad tapo pastiręs ir šiurkštus unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Ditele @ 2012 04 25, 20:32)
Mergaitės, gal katra pamenat, koks šio aberio modeliuko pavadinimas blush2.gif  ax.gif ?



Gal Evette?
Atsakyti
QUOTE(sokate @ 2012 04 25, 20:07)
Gal Evette?

Taip, jis bigsmile.gif -ačiū 4u.gif
Atsakyti
mergaites, o per ka perkate? blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(stuleju @ 2012 04 28, 09:29)
mergaites, o per ka perkate?  blush2.gif

Facebooke pas merginas mirksiukas.gif
Atsakyti