Įkraunama...
Įkraunama...

Mūsų turtingas ir nuostabus daržas - 13

Mano agurkai sudygo, bet jau tookie nugeltę stovi.. verysad.gif
Atsakyti
O jus ziurit pagal dienas ,kada agurkus seti? Kada dabar palankus metas tai daryti? Nes pas mane irgi ne visos seklos sudygo
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo zikas1970: 09 birželio 2012 - 14:49
QUOTE(Rūta Mėta @ 2012 06 09, 15:42)
Bėda šiemet su agurkais g.gif kiek su kuo pakalbu- arba nesudygo arba nušąlo unsure.gif Sėsiu ir aš dar kartą.

Kalbėk su manim biggrin.gif pasėjau, sudygo ir dabar visai šauniai auga bigsmile.gif Čia tam, kad atskiesti negatyvą truputį.
Atsakyti
QUOTE(Rūta Mėta @ 2012 06 09, 15:42)
Bėda šiemet su agurkais g.gif kiek su kuo pakalbu- arba nesudygo arba nušąlo unsure.gif Sėsiu ir aš dar kartą.



Mano sudygo labai gerai, jau leidžia tikruosius lapelius mirksiukas.gif
Atsakyti
Irgi neturiu ko skustis.Bet kaip pasėjau,dar nelaisčiau,vakar nuėmiau dangą, ,kad apžiūrėčiau, žoles pakedenčiau, kad lietus palaistytų. Tai tik pakrapino blink.gif Radničiokų močiutė prašė,seklu daug buvo,tai po tris susejau,jau retinau.Atlantis F labai rekomendavo ,tai jų po vieną tik sejau,teks atsėti kokias tris ir vel uždengti agro..
Šiltnaminiai jau užraugti ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo amarrile: 09 birželio 2012 - 16:03
apipurkiau visa darza cesnakiniu uzpilu(praskiestu)... tikiuosi viskam tinka, kaip dejau per viska, nuo agurku iki buroku doh.gif(nes valgo kazkas mano augalelius juodai, o ant morku siltnamyje radau net zalius vabaliukus maziukus sad.gif kazkokius) tiesa pomidorai negavo, nes neseniai purksti asiukliu...
Atsakyti
Kaip auga panoliai kas auginate? Maniškiai kurie lauke nelabai patenkinti schmoll.gif matyt per vėsios naktys jiems ar ten kur pasodinti mažoka saulės g.gif o va kur šiltnamyje prie paprikų auga tai eina iš proto, paprikas jau gožti pradeda doh.gif
Atsakyti
QUOTE(jolituxxx @ 2012 06 09, 22:10)
Kaip auga panoliai kas auginate? Maniškiai kurie lauke nelabai patenkinti schmoll.gif  matyt per vėsios naktys jiems ar ten kur pasodinti mažoka saulės  g.gif o va kur šiltnamyje prie paprikų auga tai eina iš proto, paprikas jau gožti pradeda  doh.gif


Pankoliai? tik ryt issodinsiu blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Jolete @ 2012 06 09, 16:48)
Mano sudygo labai gerai, jau leidžia tikruosius lapelius  mirksiukas.gif

Mano sudtge ir su tikrais lapeliais, bet indeliuose ir siltnamyje, laukia kada i lauka susodinsiu, bet ten velgi laukia kurkliai issizioje grobio, nes kalafijorus su indeliais surijo.
Atsakyti
QUOTE(Venta9 @ 2012 06 09, 23:06)
Mano  sudtge ir su tikrais lapeliais, bet indeliuose ir siltnamyje, laukia kada i lauka susodinsiu, bet ten velgi laukia kurkliai issizioje grobio, nes kalafijorus  su indeliais surijo.


Siaubas, belieka tikėtis, kad kurkliai nemutuos ir alavinių kibirų nepradės ryti unsure.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Dzhine @ 2012 06 09, 23:35)
Siaubas, belieka tikėtis, kad kurkliai nemutuos ir alavinių  kibirų nepradės ryti  unsure.gif  biggrin.gif

Nevalgo tie kurkliai nei daigų, nei indelių. Ne tas kenkėjas paminėtas.
Atsakyti
QUOTE(Gaudvilė @ 2012 06 09, 23:39)
Nevalgo tie kurkliai nei daigų, nei indelių. Ne tas kenkėjas paminėtas.


Gerai, kai yra kas gali apginti kurklių reputaciją biggrin.gif
Atsakyti