Įkraunama...
Įkraunama...

Tortai 21

Sveikos merginos smile.gif
Turiu labai rimta klausima, koki patartumet torto dengimo buda sioms dienom kai taip karsta? Ar BEZĖ kremas tinka? neisvarves?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo momima: 02 rugpjūčio 2012 - 19:54
TAIP, PYLIAU TA ZALIA ALYVUOGIU ALIEJU 4u.gif

kA NE TAIP PADARIAU, KAD TRUPA MASE? kAIP TAISYTI? aCIU
Atsakyti
QUOTE(momima @ 2012 08 02, 20:42)
Sveikos merginos smile.gif
Turiu labai rimta klausima, koki patartumet torto dengimo buda sioms dienom kai taip karsta? Ar BEZĖ kremas tinka? neisvarves?

slapia beze atlaike man su pastilazu sunku dirbti kai karsta bet ilga kelione ir atlaike, net nezinau gal kas kitas patars tongue.gif
QUOTE(Nikune @ 2012 08 02, 21:18)
*TAIP, PYLIAU TA ZALIA ALYVUOGIU ALIEJU  4u.gif

**kA NE TAIP PADARIAU, KAD TRUPA MASE? kAIP TAISYTI? aCIU

*su juo man ir gelsviau gaunasi nei su pvz natura g.gif su kitais nebandzius blush2.gif
**per daug pudros gal, bandykit pasildyti vos mikrobangineje, rankas aliejum patepti ir minkyti dar, jei nieks nepades tada rankas siltu vandenuku vos ir aliejum bet su tokiu atgaivintu man bent reik greit suktis nes vis tiek jis ne toks geras buna po kurio laiko schmoll.gif g.gif
Atsakyti
QUOTE(ramune.v @ 2012 08 02, 21:41)
slapia beze atlaike man su pastilazu sunku dirbti kai karsta bet ilga kelione ir atlaike, net nezinau gal kas kitas patars tongue.gif




Aciu 4u.gif
O kuo skiriasi BEZE nuo SLAPIOS BEZE ? g.gif Na niekaip nerandu SLAPIOS BEZE, tik BEZE randu ax.gif blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(momima @ 2012 08 02, 22:01)
Aciu 4u.gif
O kuo skiriasi BEZE nuo SLAPIOS BEZE ? g.gif  Na niekaip nerandu SLAPIOS BEZE, tik BEZE randu ax.gif  blush2.gif

ko skiriasi tai nezinau, o receptas cia http://www.supermama...?...&p=43751136
Atsakyti
Mergaites gal galite rekomenduoti vaisini torta? reikia vaisinio su braskemis. g.gif
Aciu.
Atsakyti
QUOTE(MergickaN @ 2012 08 03, 21:52)
Mergaites gal galite rekomenduoti vaisini torta? reikia vaisinio su braskemis. g.gif 
Aciu.

as tai vengiu braskiu del rugimo,ypac vasara.bet jei vistiek reikia,tai galima daryti betkokius patinkancius biskvitus,pertepti grietinele,arba grietinele+varske ir braskiu pametyti
Atsakyti
QUOTE(MergickaN @ 2012 08 03, 21:52)
Mergaites gal galite rekomenduoti vaisini torta? reikia vaisinio su braskemis. g.gif 
Aciu.

Tikrai rekomenduočiau, nes gražiai atrodo ir skonis puikus, nėra jis labai saldus ir braškės gaivumo suteikia. Visi, kas ragavo gyrė ir recepto iškart prašė thumbup.gif
user posted image
Receptas čia
Atsakyti
Aciu mergaites. 4u.gif tikiuosiu nesurugs man tos braskes. g.gif
Atsakyti
QUOTE(MergickaN @ 2012 08 03, 21:52)
Mergaites gal galite rekomenduoti vaisini torta? reikia vaisinio su braskemis. g.gif 
Aciu.

dėk braškes į jogurtinį kremą, niekad nepasigailėsi smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Olesta @ 2012 08 04, 07:13)
dėk braškes į jogurtinį kremą, niekad nepasigailėsi smile.gif

4u.gif aciu.
Atsakyti
QUOTE(MergickaN @ 2012 08 03, 21:15)
Aciu mergaites. 4u.gif  tikiuosiu nesurugs man tos braskes. g.gif


Jei esi UK,tai kur jau cia surugs tos braskes,pas mus net vasara nepavadintum tokio oro smile.gif As irgi vakar sutepiau viena jogurtini su braskem,ziuresim kaip skonis bus biggrin.gif
Atsakyti