Įkraunama...
Įkraunama...

Sportas Namuose

Apklausa: Ar Jus palaiko namiškiai pomėgį sportui ir tikslus sporte? (64 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Balsuoti
Sveikutės,
Kuom gyvos? 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Smash,veeeee koks patiekalas blink.gif blink.gif doh.gif schmoll.gif
Atsakyti
Sveikos!
Teuputi dingusi buvau, visokie savaitgaliniai baliai festivaliai biggrin.gif Bet sporto neapleidau ax.gif

As turiu klausima - ar galima po sporto i salta dusa? As megstu po sporto i dusa (normalu), bet visada uzbaigiu saltu vandeneliu..tai nezinau ar cia nieko blogo, nes kaip suprantu raumenys isile buna g.gif
Atsakyti
QUOTE(SOWELU @ 2012 06 06, 16:39)
Sveikos!
Teuputi dingusi buvau, visokie savaitgaliniai baliai festivaliai biggrin.gif Bet sporto neapleidau  ax.gif

As turiu klausima - ar galima po sporto i salta dusa? As megstu po sporto i dusa (normalu), bet visada uzbaigiu saltu vandeneliu..tai nezinau ar cia nieko blogo, nes kaip suprantu raumenys isile buna  g.gif




MOOO, kur tu biggrin.gif Kaip sekas naujam... ? smile.gif))

SOWELU, del duso nezinau, bet nusimaudzius po siltu, persilieti po truputi saltu (kontrastiniu dusu) sako gerai.. smile.gif nemegstu salto vandnes, nemeginau biggrin.gif Kol nejauti spazmu raumenyse, meslungiu, tai manau nieko blogo..
Atsakyti
MO, ir man viaukt noris i ji paziurejus biggrin.gif
Sowelu, as anksciau labai darydavaus tuos kontrastinius dusus po sportavimo, kokius penkis kartus karsta-salta. Bet net nezinau ar pastebejau kazkokia nauda, man gal kaip tik, tik oda suerzindavo, truputi berimu atsirade buvo. Nezinau ar nuo to, bet nustojau kontrastintis, dabar tik po drungnu vandeniu pasportavus prausiuosi smile.gif
Atsakyti
S, tai vistiek nesuprantu, rasoma visur-stiprink raumenis, nes jie sudegina ramybes busenoj daugiau riebalu. taip iseitu, uztektu tik treniruociu, kuno dizaino.
tai kam tas cardio? nebent toms kuriu antsvoris labai jau per krastus lipa.....

jei treniruotes neuztenka, jei reikia cardio, -tuomet isvada: gal mes perdaug sloviname tuos raumenis: gal jie nieko nedegina pernelyg. pavyzdys su manim. sportuoju jau daug metu, darydavau tik trefkes, kaip minejau jums, NESUPRAKAITUODAVAU, SLAPIA NEBUDAVAU, NA CIUT CIUT budavo karsta, silta, degdavo tik tos vietos raumenys. ir ka? mano pilvas nepatapo plokscias. isvada: reikejo intensyvaus cardio. antra isvada: tuomet kokias funkcijas atlikdavo mano raumenys, kuriu tikrai apsciai - ant ranku koju ypac? 0. g.gif
Atsakyti
Na kazkaip nieko blogo nejauciu nuo to salto vandens, tai gal ir nekenkia tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(given444 @ 2012 06 06, 16:59)
S, tai vistiek nesuprantu, rasoma visur-stiprink raumenis, nes jie sudegina ramybes busenoj daugiau riebalu. taip iseitu, uztektu tik treniruociu, kuno dizaino.
tai kam tas cardio? nebent toms kuriu antsvoris labai jau per krastus lipa.....

jei treniruotes neuztenka, jei reikia cardio, -tuomet isvada: gal mes perdaug sloviname tuos raumenis: gal jie nieko nedegina pernelyg. pavyzdys su manim. sportuoju jau daug metu, darydavau tik trefkes, kaip minejau jums, NESUPRAKAITUODAVAU, SLAPIA NEBUDAVAU, NA CIUT CIUT budavo karsta, silta, degdavo tik tos vietos raumenys. ir ka? mano pilvas nepatapo plokscias. isvada: reikejo intensyvaus cardio. antra isvada: tuomet kokias funkcijas atlikdavo mano raumenys, kuriu tikrai apsciai - ant ranku koju ypac? 0. g.gif



Manau teks klaustiir aiskintis su visaziniu Google biggrin.gif susirask profesionala koki, paaiskins tiesiai sviesiai. Cardio reikia ne tik del lasiniu, o del sirdies, kuri tau reikalinga jegos pratimus ir darant.
Nu sorry zudai biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Sedindriuke: 06 birželio 2012 - 18:06
QUOTE(Sedindriuke @ 2012 06 06, 18:41)
MOOO, kur tu biggrin.gif Kaip sekas naujam... ? smile.gif))

SOWELU, del duso nezinau, bet nusimaudzius po siltu, persilieti po truputi saltu (kontrastiniu dusu) sako  gerai.. smile.gif nemegstu salto vandnes, nemeginau biggrin.gif Kol nejauti spazmu raumenyse, meslungiu, tai manau nieko blogo..

nu kad daug veiksmo pas mumis,nespėju prie kompo doh.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Mano sportai koklas nereguliarūs verysad.gif

QUOTE(Smash @ 2012 06 06, 18:44)
MO, ir man viaukt noris i ji paziurejus  biggrin.gif

lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(given444 @ 2012 06 06, 18:59)
sportuoju jau daug metu, darydavau tik trefkes, kaip minejau jums, NESUPRAKAITUODAVAU, SLAPIA NEBUDAVAU, NA CIUT CIUT budavo karsta, silta, degdavo tik tos vietos raumenys. ir ka? mano pilvas nepatapo plokscias. isvada: reikejo intensyvaus cardio.



mityba ir dar kartą tik mityba mirksiukas.gif jei taip intensyviai yra treniruojamasi ir vis tiek yra to nemėgiamo lašiako, vadinasi yra gerai užvalgoma ir nemažai + kaloringo maisto ir daug mirksiukas.gif žodžiu, reikia pusiausvyros visame kame ir tik tada bus norimi rezultatai ax.gif
Atsakyti
Aš irgi per insanity treniruotę, kai daryti reikia tempimo pratimus po apšilimo, tai vaje, kaip pradedu šlapti. Vėliau jau normaliau, nebe taip šlampu.
Na, o man tai visai normaliai, kad ir žalia mėsa. Visai skanu bigsmile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Scelerum.: 06 birželio 2012 - 19:27
QUOTE(MO @ 2012 06 06, 16:34)
Sveikutės,
Kuom gyvos?  4u.gif  4u.gif  4u.gif
Smash,veeeee koks patiekalas  blink.gif  blink.gif  doh.gif  schmoll.gif

kaip tycia, siandienos pietus lotuliukas.gif :
user posted image
Atsakyti
QUOTE(jautiena @ 2012 06 06, 21:26)
kaip tycia, siandienos pietus  lotuliukas.gif :

Jautiena tu jautiena tikra thumbup.gif

Labuka,
užmačia kažkokia ant to komplekso: Sweet body burn. MB vis dar neturi jo laiko doh.gif po dveijų kartų. Vėl nusitraukė laiką, nes galvojo, kad labai blogas bus, o pasirodė, kad jo net neturėjo, nes aną kartą jau irgi nebefiksavo. Labai jį sutrikdo ir išsekina šuoliukai ant kėdės g.gif
Atsakyti