Įkraunama...
Įkraunama...

Šiaulių miesto lopšeliai - darželiai

QUOTE(denyxe @ 2012 06 25, 12:29)
lankant viena darzeli, galima uzregistruoti dar i viena  smile.gif

nuo kada leidzia?
Atsakyti
na, as pati registruoju vaikucius i eile.. tai jei is eiles priimu ta vaika, jis is eiles yra isregistruojamas ir registruojamas jau i mokiniu registra. tai jo el. eileje nebelieka.. Vadinasi, jis turi galimybe i viena darzeli uzsirasyti smile.gif
Atsakyti
Aš kaip suprantu kol nėra centralizuotos tvarkos, tol darželiai vaikų eiles susidaro individualiai. Nereikia nuėjus į darželį girtis į kiek dar darželių užsirašei. Aišku taip eilės darosi nerealios, bet tokia situacija. Niekaip nesuprantu kodėl negali padaryti bendros priėmimo į darželius sistemos. Programiškai tai visai nesudėtinga.

Tad jei vaikas jau lanko darželį, bet yra užsirašęs kitame eilėje, tai kai jam prieina eilė tėveliai gauna iš darželio užklausimą ar norite lankyti. Jei tėvai atsisako, tai vaikas braukiamas su visam iš eilės. Jei tėvai sutinka, tai turi iškart informuoti savo darželį, kad iš jo išeina. Tada vaikas būtų pervedamas į naują darželį.

Gal kas dirbate šioje sistemoje ir žinote tiksliau. Bet aš manau, kad būtent taip vykdomi priėmimai.
Atsakyti
QUOTE(n-e-r-i @ 2012 06 25, 13:23)
Aš kaip suprantu kol nėra centralizuotos tvarkos, tol darželiai vaikų eiles susidaro individualiai. Nereikia nuėjus į darželį girtis į kiek dar darželių užsirašei. Aišku taip eilės darosi nerealios, bet tokia situacija. Niekaip nesuprantu kodėl negali padaryti bendros priėmimo į darželius sistemos. Programiškai tai visai nesudėtinga.

Tad jei vaikas jau lanko darželį, bet yra užsirašęs kitame eilėje, tai kai jam prieina eilė tėveliai gauna iš darželio užklausimą ar norite lankyti. Jei tėvai atsisako, tai vaikas braukiamas su visam iš eilės. Jei tėvai sutinka, tai turi iškart informuoti savo darželį, kad iš jo išeina. Tada vaikas būtų pervedamas į naują darželį.

Gal kas dirbate šioje sistemoje ir žinote tiksliau. Bet aš manau, kad būtent taip vykdomi priėmimai.



kaip jau rasiau, as dirbu si darba. na, dabar jau ir yra kaip ir centralizuota el eile.. nes, vaikai gali buti ivedami tik viena karta i sistema.. o girkis nesigyres, keliuose darzeliuose jau yra vaikas registruotas, bet pateikus prasyma, sekretore ar kas atsakinga uz tai, privalo ivesti i sistema ir isduoti prisijungimo kodus. tai jei vaikas jau registruotas kt ld eilej, man jo neleidzia registruoti. ir viskas.. tada sakau, kad tevai apsisprestu, kurio ld eilej pasilieka... smile.gif
Atsakyti
Mat kaip... tai tada labai logiškai parašėte, kad jei vaikas lanko vieną darželį tai vėl atsistoti į eilę kitame darželyje gali, nes jo laukiančiųjų sąrašuose jau nebebus. Man sistema aiški smile.gif tik būtų gerai kur nors internete matyti bent jau kiek yra užsirašiusių vaikų į konkretų darželį (o gal ir tai kur nors skelbiama?)
Atsakyti
QUOTE(n-e-r-i @ 2012 06 25, 14:14)
Mat kaip... tai tada labai logiškai parašėte, kad jei vaikas lanko vieną darželį tai vėl atsistoti į eilę kitame darželyje gali, nes jo laukiančiųjų sąrašuose jau nebebus. Man sistema aiški smile.gif tik būtų gerai kur nors internete matyti bent jau kiek yra užsirašiusių vaikų į konkretų darželį (o gal ir tai kur nors skelbiama?)


hm.. na, mano ziniomis, nera tokios galimybes... cia jau reiktu kreiptis i darzeli, kuris jus domina ir klausti, kiek vaiku jie turi eileje...
Atsakyti
QUOTE(denyxe @ 2012 06 25, 12:30)
kaip jau rasiau, as dirbu si darba. na, dabar jau ir yra kaip ir centralizuota el eile.. nes, vaikai gali buti ivedami tik viena karta i sistema.. o girkis nesigyres, keliuose darzeliuose jau yra vaikas registruotas, bet pateikus prasyma, sekretore ar kas atsakinga uz tai, privalo ivesti i sistema ir isduoti prisijungimo kodus. tai jei vaikas jau registruotas kt ld eilej, man jo neleidzia registruoti. ir viskas.. tada sakau, kad tevai apsisprestu, kurio ld eilej pasilieka...  smile.gif

O kodel darzeliuose neisduoda tu prisijungimo kodu? g.gif
Atsakyti
QUOTE(zirziliux @ 2012 06 25, 18:52)
O kodel darzeliuose neisduoda tu prisijungimo kodu? g.gif


turi isduoti smile.gif tiek seniau uzsirasiusiems, tiek naujiems smile.gif
Atsakyti
O jei mes jau nuo rugsejo eisim i lopseli, irgi turi isduoti ta koda? Niekas nieko nedave biggrin.gif eit prasyt reiks kai nesiu pazyma smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Raganaa999 @ 2012 06 26, 11:39)
O jei mes jau nuo rugsejo eisim i lopseli, irgi turi isduoti ta koda? Niekas nieko nedave  biggrin.gif  eit prasyt reiks kai nesiu pazyma smile.gif


o kam tada jums tas kodas? biggrin.gif juk visvien isbrauks tuoj is eiles 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(denyxe @ 2012 06 26, 07:20)
turi isduoti smile.gif tiek seniau uzsirasiusiems, tiek naujiems  smile.gif

Kad mums niekas net neuzsimine apie jokius kodus ir prisijungimus.
Atsakyti
QUOTE(zirziliux @ 2012 06 26, 12:05)
Kad mums niekas net neuzsimine apie jokius kodus ir prisijungimus.


na, gal pamirso tiesiog... g.gif
Atsakyti