Įkraunama...
Įkraunama...

Šiaulių miesto lopšeliai - darželiai

Pasiteiraukit cia

Nezinau ar sis darzelis dirba vasaros metu. Isikures Yamahos mokykleles patalpose, Ausros al.
Atsakyti
QUOTE(Editulia1973 @ 2012 07 17, 12:41)
mamytes,o gal zinote kokia istaiga,ar tai privatus darzelis ar kas,kur galeciau pavedzioti vaika per vasara bent kelioms valandoms pabendrauti savo vaika tarp kitu vaiku,nes turim problemele,mes nesenai esam gryze is uzsienio ant visajaus y lietuva ir mano vaikelis,jam 5 metukai,visiskai nekalba lietuviskai,tik supranta ir neturim Siauliuose jokiu draugu,nieko,su kuom jis galetu bendrauti lietuviskai,isskyrus mane ,esu didelioj nevilty  verysad.gif  ,gal kas ka kur zinote,o darzeli neaisku kada gausime,buvau kazkada prirasiusi y darzelis"klevelis",bet mus kazkaip stebuklingu budu is ten ismete verysad.gif ,stovim "zirnely"bet neaisku kada ten pateksim,o gal ir nepateksim verysad.gif

Jei nueitumete pas gydytoja manau ji pasiulytu palankyti logopedo uzsiemimus, nes kitaip sunku bus rudeni jei gausit vieta darzelyje.

Jei buvote uzsirasiusi i kelis darzelius tai paliko tik tame, kurs anksciausiai uzsirasete nes dabar jau nebegalima buti keliose eilese
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo egllute: 17 liepos 2012 - 16:54
QUOTE(egllute @ 2012 07 17, 16:52)
Jei nueitumete pas gydytoja manau ji pasiulytu palankyti logopedo uzsiemimus, nes kitaip sunku bus rudeni jei gausit vieta darzelyje.

Jei buvote uzsirasiusi i kelis darzelius tai paliko tik tame, kurs anksciausiai uzsirasete nes dabar jau nebegalima buti keliose eilese

na,mes jau visa menesi lankomes pas logopede,nuo tada kaip gryzom,logopede ir sako,kad butu labai jam naudinga eiti y darzeli :)nemanau,kad bus labai jam sunku darzelyje,jis vaikas pas mane labai komunikabilus,jis draugu susiranda labai greitai,na zodziu,jis pas mane labai bendraujantis zmogiukas ir niekada niekam neleis nuskriausti saves:)
Papildyta:
QUOTE(Editulia1973 @ 2012 07 17, 18:42)
na,mes jau visa menesi lankomes pas logopede,nuo tada kaip gryzom,logopede ir sako,kad butu labai jam naudinga eiti y darzeli :)nemanau,kad bus labai jam sunku darzelyje,jis vaikas pas mane labai komunikabilus,jis draugu susiranda labai greitai,na zodziu,jis pas mane labai bendraujantis zmogiukas ir niekada niekam neleis nuskriausti saves:)
o darzely "klevelis" mes buvom uzsirase nuo gimimo,bet matyt kazkam prireike vietos tai mus ismete kaip muses is barksciu biggrin.gif ,ir pastate y 9 vieta,tai teko prisirasyt y kita darzeli,ten stovim 1 eilej,bet cia nieks neaisku kiek laiko ten stovesim,gal dar koki pora metu biggrin.gif ,kol nebereiks darzelio,nu bet jei nepriims ir ten tai tada jieskosiu po visus siaulius smile.gif
Atsakyti
Taip ir darykit, rugseji pereikit per visus darzelius ir pasiteiraukit del vietu. Viena karta, kita karta vel eikit po savaites ar kada lieps. Tokio amziaus vaikui tikrai rasit vieta. Po to ir svietimo tinklapyje buna idetos laisvos darzeliu vietos, tai tokio amziaus vaikui visada buna laisvu vietu darzelyje. Va su maziukais, lopselinukais, trimeciais, jau sunkiau del vietu. O 5 metu jau daug lengviau rasti vieta darzelyje. Galit rugseji ir i svietima paskambint pasiteiraut del vietu, manau is karto pasiulys i kuri nueiti darzely ir kuriame yra vieta.
Atsakyti
o cia tas svietimas,kur jo jieskoti internete?na as nelabai gaudausi toj lietuvoj,yra dalyku pasako kas nors ka nors nieko nesuprantu,12 metu svetimoj saly padare savo ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Editulia1973 @ 2012 07 18, 09:30)
o cia tas svietimas,kur jo jieskoti internete?na as nelabai gaudausi toj lietuvoj,yra dalyku pasako kas nors ka nors nieko nesuprantu,12 metu svetimoj saly padare savo ax.gif


Pirmoje sios temos zinuteje yra idetos nuorodos. Jos yra aktyvios. Pakanka paspausti pazymejus pele. Ten rasite visa info, nuo kontaktu iki darzeliu adresu.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo janna: 18 liepos 2012 - 12:26
QUOTE(janna @ 2012 07 18, 12:25)
Pirmoje sios temos zinuteje yra idetos nuorodos. Jos yra aktyvios. Pakanka paspausti pazymejus pele. Ten rasite visa info, nuo kontaktu iki darzeliu adresu.

aciu smile.gif
Atsakyti
Kuriuose darzeliuose priima metinukus?
Atsakyti
QUOTE(agute07 @ 2012 07 26, 00:09)
Kuriuose darzeliuose priima metinukus?

manau, kad nuo metų Šiauliuose nei vienas nepriima g.gif , tik yra keletas kur nuo 1.5 metų smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Letta26 @ 2012 07 26, 11:54)
manau, kad nuo metų Šiauliuose nei vienas nepriima g.gif , tik yra keletas kur nuo 1.5 metų smile.gif



JEI NEKLYSTU, COLIUKE PRIIMA NUO METUKU. KAZKURIAM DARZELY TIKRAI YRA GRUPE AR KELIOS VAIKAMS NUO METUKU.
Atsakyti
QUOTE(denyxe @ 2012 07 26, 13:38)
JEI NEKLYSTU, COLIUKE PRIIMA NUO METUKU. KAZKURIAM DARZELY TIKRAI YRA GRUPE AR KELIOS VAIKAMS NUO METUKU.

Kazkur Tilzes g. priima, bet idomu butu atsiliepimai g.gif
Atsakyti
Draugė savo sūmų, kuriam bus tik 1m ir 3mėn pradės leisti į pietinio darželį (kuris nežinau, tik netoli Architektų gatvės). O mes šiemet dar neisime, nes metinukų (2011m) vaikų grupės neformavo sad.gif Tik tikiuosi laikui bėgant gausime vietą.
Atsakyti