Įkraunama...
Įkraunama...

Šiaulių miesto lopšeliai - darželiai

QUOTE(denyxe @ 2012 06 26, 11:06)
na, gal pamirso tiesiog...  g.gif

Na, arba direktore tarybine ir nepripazista tokios tvarkos hihihi.gif
Atsakyti
Mums užsiminė, jau kelis mėnesius laukiu 'mailo su kodu' biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Suprem @ 2012 06 26, 13:28)
Mums užsiminė, jau kelis mėnesius laukiu 'mailo su kodu'  biggrin.gif


Galbut blogai nurodet emaila rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(zirziliux @ 2012 06 20, 17:02)
Koki darzeli lankote?  g.gif

kregždutę
Atsakyti
QUOTE(denyxe @ 2012 06 26, 13:31)
Galbut blogai nurodet emaila  rolleyes.gif

Tikrai ne, esu gavusi laiskuciu is ju smile.gif
Atsakyti
Sveikos mamytes,norejau jusu paklausti gal kas lankote darzelis ZIRNIUKAS,mes ten esame uzsirase ir siuo metu stovime pirmoje eileje,mes norime patekti y 5 metuku grupe,bet kazkodel manau,kad jokiu sansu nera,tai nezinau nei ka daryti,gal bandyti jieskoti vietos kokiame kitame darzelyje,bet idomu jei mes pradetume eiti y kita darzely ar is Zirniuko musu neismestu?kazkokie istatymai keisti palike,nes Zirniukas mums butu arciau namu.
Atsakyti
smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Editulia1973: 28 birželio 2012 - 22:59
Tai kaip ir aiškinomės situaciją dėl šio klausimo. Jei rastumėte darželį į kurį jus priimtų, tai tada iš Žirniuko eilės jus automatiškai išbrauktų. Bet pradėjus lankyti kitą darželį galite vėl eiti užsirašyti į Žirniuką (tik spėjų tada jūsų šansai ten kada nors papulti būtų nuliniai, nes vėl stotumėte į grupės eilės galą). Tik keisčiausiai skamba kai sako, kad vietų darželiuose yra... o jei nori papulti tai niekur neprisiprašai...
Atsakyti
QUOTE(n-e-r-i @ 2012 07 02, 11:52)
Tik keisčiausiai skamba kai sako, kad vietų darželiuose yra... o jei nori papulti tai niekur neprisiprašai...

na matyt einat i tuos darzelius kur vietu nera biggrin.gif
Nes tikrai ne viena ir ne du pavyzdzius zinau, kai vaikus prieme visiskai net nestovejusius eileje i darzeli. Pvz pernai isnuomavom buta seimai, kuri atsikele is Palangos, du vaikus pametinukus prieme is karto i rugiagele, uzsirase tikrai nebuvo, tas buvo sausio menesi biggrin.gif
Taip pat 2010 metais i lopseli drauge pradejo vaika vesti, nezinau koks darzelis, kazkur prie kursenkelio, eileje uzsirase nebuvo-prieme. I pasaka irgi du vaikus prieme neuzsirasiusius. Dar i viena darzeli pietiniame nepamenu pavadinimo, irgi vaika prieme neuzsirasiusi, 3 metu. Taigi, vietu yra, tik galbut ne ten kur norime, nepatogioj vietoj ar nepatinkanciame darzelyje mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(zirziliux @ 2012 06 21, 10:27)
Mes irgi  bigsmile.gif

Musu mazoji prades nuo rugsejo si darzeli lankyti smile.gif
Atsakyti
QUOTE(GULAIME @ 2012 07 02, 15:21)
Musu mazoji prades nuo rugsejo si darzeli lankyti smile.gif

o gal zinot,vieta kokiam darzely?turejau omeny centre:)
Atsakyti
mamytes,o gal zinote kokia istaiga,ar tai privatus darzelis ar kas,kur galeciau pavedzioti vaika per vasara bent kelioms valandoms pabendrauti savo vaika tarp kitu vaiku,nes turim problemele,mes nesenai esam gryze is uzsienio ant visajaus y lietuva ir mano vaikelis,jam 5 metukai,visiskai nekalba lietuviskai,tik supranta ir neturim Siauliuose jokiu draugu,nieko,su kuom jis galetu bendrauti lietuviskai,isskyrus mane ,esu didelioj nevilty verysad.gif ,gal kas ka kur zinote,o darzeli neaisku kada gausime,buvau kazkada prirasiusi y darzelis"klevelis",bet mus kazkaip stebuklingu budu is ten ismete verysad.gif ,stovim "zirnely"bet neaisku kada ten pateksim,o gal ir nepateksim verysad.gif
Atsakyti