Įkraunama...
Įkraunama...

Čia plepa šaunios pradinukės, 29 tema

QUOTE(lutute1 @ 2012 06 13, 15:55)
Šarkka, puiki naujiena thumbup.gif Džiaugiuosi už Tave wub.gif

QUOTE(riešutasgilė @ 2012 06 13, 16:00)
Puiki naujiena!!! Didžiausi sveikinimai  thumbup.gif

QUOTE(zuzanele @ 2012 06 13, 16:10)
Šaunu thumbup.gif Sveikinimai drinks_cheers.gif

Ačiukas drinks_cheers.gif wub.gif
Papildyta:
QUOTE(naminukė @ 2012 06 13, 16:24)
Dideliausi sveikinimai  4u.gif 
Linkiu ramaus laukimo  4u.gif

Ačiū labai smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Šarkka @ 2012 06 13, 12:36)

Buvau dingus iš plepaliukų, nes gyvenime dideli dideli pokyčiai  ax.gif 
Rudeniui įpusėjus turėsiu  2.gif  blush2.gif


Nuostabi naujiena thumbup.gif Didžiuliai sveikinimai wub.gif
Sveikos visos mergaitės 4u.gif Gražių ir turiningų atostogų tourist5.gif
Atsakyti
Nors ir atostogos,bet gal kada pravers ši skaitmeninės bibliotekos nuoroda:

http://ebiblioteka.m...kla.lt/,class.1
Atsakyti
QUOTE(Šarkka @ 2012 06 13, 11:36)
Sveikos visos smile.gif


Rudeniui įpusėjus turėsiu  2.gif  blush2.gif


Sveikinimai user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo b.s: 13 birželio 2012 - 20:23
Labutis. Sveikinimai šarkai.
Tikiuosi, kad jau dauguma gyvenate atostogų malonumais, o jei ne, tai jau tikrai ne už kalnų. Aš jau įsijungiau į atostogų maratoną, bet kažkaip lyg ir keista, kažko tai trūksta, gal jau nebemoku planuoti laiko.
Atsakyti
Aš tai vis dar pakuoju daiktus ir vežu namo. Tuoj nebus įmanoma į rūsį įeiti per mano daiktus doh.gif O ši savaitė- jau mano atostogų, bet dar nebuvo galimybės ramiai pasėdėt... O dar kiek suplanuota darbų... Tad ir sukuosi voverė. Nors man labiau patinka judėti, nei namie sėdėti rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Šarkka @ 2012 06 13, 12:36)

Rudeniui įpusėjus turėsiu  2.gif  blush2.gif
Pradžia buvo gana sunkoka, tai teko kompo beveik visai atsisakyt, nes sėdėt prie jo buvo ypač nepatogu... Taigi nusimato iiiilgos atostogos  tongue.gif

DIDELIAUSI SVEIKINIMAI 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif

QUOTE(ninkute @ 2012 06 13, 21:26)
Aš jau įsijungiau į atostogų maratoną,  bet kažkaip lyg ir keista, kažko tai trūksta, gal jau nebemoku planuoti laiko.

lotuliukas.gif o aš jau galvojau, kad nenormali esu lotuliukas.gif pasirodo tai norma mirksiukas.gif gerai, kad mums dar liepė šią savaitę eit į mokyklą, tai taip ramiai ramiai pratinuosi prie laisvo laiko. Pernai tai buvo šokas, kai laisvas laikas atsirado iškart po gegužės maratono biggrin.gif
Atsakyti
Šarkka, nuoširdžiausi sveikinimai!!!!
user posted image

Tavęs tikrai neišbrauksim, tiesiog tau teks susitaikyti, kad visą tą laiką, kol džiaugsisi motinystės džiaugsmais ir nedirbsi, ties tavo vardu puikuosis 2.gif
Aš tau mažumėlę pavydžiu, nes jau ir pati norėčiau ..., bet pirmiausia reikia susirasti donorą lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif , o per darbus nėra kada to daryti doh.gif , bet tikiuosi, kad dar ne viskas prarasta.

Aš ir dar gyvenu pakavimo ir daiktų tvarkymo nuotaikom, ruošiu klasę remontui. Atostogos jau ne už kalnų, bet ir darbų vis atsiranda. Laukiu nesulaukiu Joninių, po jų laisvė vacation1.gif
Atsakyti
QUOTE(22peliukas22 @ 2012 06 13, 22:21)
Aš tau mažumėlę pavydžiu, nes jau ir pati norėčiau ..., bet pirmiausia reikia susirasti donorą  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif , o per darbus nėra kada to daryti  doh.gif , bet tikiuosi, kad dar ne viskas prarasta.

Aš irgi mielai pasūpuočiau trečiąjį. Vyresnieji jau gerokai paauginti, bet... doh.gif Dievulis tik juokiasi iš mano svaičiojimų smile.gif
Atsakyti
QUOTE(lutute1 @ 2012 06 13, 22:32)
Aš irgi mielai pasūpuočiau trečiąjį.

Čia žinokit užkrečiama liga lotuliukas.gif ...
Atsakyti
O aš mielai sūpuočiau anūkėlį rolleyes.gif Bet dar anksti apie tai galvot... smile.gif
Atsakyti
QUOTE(R.@usra @ 2012 06 13, 18:26)

QUOTE(b.s @ 2012 06 13, 21:22)

QUOTE(ninkute @ 2012 06 13, 21:26)

QUOTE(agė-melagė @ 2012 06 13, 21:35)



Ačiū visoms drinks_cheers.gif
QUOTE(22peliukas22 @ 2012 06 13, 22:21)

Tavęs tikrai neišbrauksim, tiesiog tau teks susitaikyti, kad visą tą laiką, kol džiaugsisi motinystės džiaugsmais ir nedirbsi, ties tavo vardu puikuosis  2.gif
Aš tau mažumėlę pavydžiu, nes jau ir pati norėčiau ..., bet pirmiausia reikia susirasti donorą  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif , o per darbus nėra kada to daryti  doh.gif , bet tikiuosi, kad dar ne viskas prarasta.


drinks_cheers.gif

QUOTE(lutute1 @ 2012 06 13, 22:32)
Aš irgi mielai pasūpuočiau trečiąjį. Vyresnieji jau gerokai paauginti, bet... doh.gif Dievulis tik juokiasi iš mano svaičiojimų smile.gif


Na, Dievulis ir iš mūsų svaičiojimų juokėsi labai ilgai, bet kai jau mažiausiai tikėjomės, atsiuntė wub.gif
QUOTE(smilga1972 @ 2012 06 14, 07:27)
Čia žinokit užkrečiama liga  lotuliukas.gif ...

Tai jau tikrai drinks_cheers.gif lotuliukas.gif
Atsakyti