Įkraunama...
Įkraunama...

Pienligė nėštumo metu

Tikra bjaurybė-jau daugiau nei mėnuo, kai negaliu jos atsikratyti verysad.gif
Atsakyti
mum irgi buvo rade blush2.gif ,nejutau net ,kad turiu. israse zvakuciu ir kaip mat isgijom.bet sake gali poto atsikartot... g.gif
Atsakyti
Net nepajutau,kad ir as turiu sia liga.Jokiu visiskai simptomu,nei niezulio nei isskyru.Nors turiu vilties,kad po gimdymo viskas normalizuosis...gydytoja taip pat patare daugiau valgyti jogurtu,varskes,bei gerti kefyro.
Atsakyti
Man tai su pertraukom buvo beveik visa nestuma, kazkokio diskomforto nejauciau tai per daug ir nesijaudinau ax.gif
Pora kartu vartojau zvakutes, bet kadangi atsinaujindavo, tai daugiau nebeprirase, o stipresniu negalejau naudoti, nes pradedavo griauzti blink.gif , tada gydytoja sake tik su tantum rosa tirpaliuku prasiplovineti ir tiek doh.gif
Pagimdziau ir praejo rolleyes.gif
Atsakyti
o man iki pat gimdymo nepavyko issigydyti, todel ir plysau...
Atsakyti
visa nestuma kankinausi su sita zaraza.... pastoviai turedavau naudoti zvakutes.... po gimdymo viskas dingo, susitvarke -viskas kaip ir iki nestumo thumbup.gif tiesiog reikia atkenteti ta diskonforta....
Atsakyti
QUOTE(*Virginija* @ 2008 02 12, 23:54)
visa nestuma kankinausi su sita zaraza.... pastoviai turedavau naudoti zvakutes....  po gimdymo viskas dingo, susitvarke -viskas kaip ir iki nestumo  thumbup.gif  tiesiog reikia atkenteti ta diskonforta....


Man lygiai tas pats..O jau galvojau ta zaraza visam gyvenimui turesiu..kaip gerai kad dabar jokiu patologiniu isskyru ir kt nepatogumu nera. Palengvejo.. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(violita @ 2007 12 15, 20:47)
Man irgi kartais būna geltonos išskyros, o kartais baltos g.gif Gal kas žinot, ar tai nieko blogo, nes neramu unsure.gif  Man dabar 8 savaitės


Pas mane taip pat, ir dar paniezti. Gydytoja nustate pienlige. Israse tepti isore su LOMEXIN, ir vidu skalauti su Tantum Rose. Iki 3 men nieko daugiau daryti negalima doh.gif o is kitu pasakojimu, tai niekas ir nepadeda schmoll.gif
Atsakyti
Mane pienlige kankino ir iki nestumo, gydemes abu su vyru. Isbandziau ir zvakutes ir tabletes... nepadejo sad.gif( Dabar 7 sav. neshcia ir vel pradejo daugeti ishskyru... sad.gif Nebenesioju ikloteliu, vaikshtau su medvilninem kelnaitem, o kai galiu visai be ju smile.gif ir zinoma gelbsti specialus ph prausiklis..
Atsakyti
Sveikos, Mamytės...

Aš taip pat kankinuosi su šita bjaurybe... verysad.gif
Prasidėjo kažkur nuo vidurio nėštumo. Jau sunaudojau visą kursą žvakučių, bet kažkaip nepajaučiau stipraus pagerėjimo.... schmoll.gif

Mano gydytoja sakė, kad kas antra nėščioji serga šia liga, jei ją galima taip pavadinti.

Kolegė, kuri turi du vaikiukus sakė, kad ji abu nėštumus kankinosi su šita zaraza ir nieko čia nepadarysi...
Man tik įdomu, AR TIKRAI pienligę skatina saldumynai...?.. g.gif

Man taip kolegė sakė, bet gydytojos vis užmirštu paklausti...
Gal kuri esate girdėjusi, ar pagrįstas šitas faktas, kad pienligę skatina saldumynai..?...
Atsakyti
QUOTE(daluzeg @ 2008 02 12, 16:01)
o man iki pat gimdymo nepavyko issigydyti, todel ir plysau...


siaip as visai zalia sioje srityje blush2.gif
tai kaip suprasti? del pienliges gimdymo metu galima ir suplysti??????
Atsakyti
QUOTE(nakvisa @ 2008 02 02, 19:57)
mum irgi buvo rade blush2.gif ,nejutau net ,kad turiu. israse zvakuciu ir kaip mat isgijom.bet sake gali poto atsikartot... g.gif

O kokias žvakutes naudojat?
Atsakyti