Įkraunama...
Įkraunama...

Sportas namuose

Apklausa: Kurią kūno dalį labiausiai norėtumėt ištobulint, pagerint? (115 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Balsuoti
Sendrine ziuriu ir per atostogas varo non-stop biggrin.gif as karta i lt gryzus i gym'a nuejau (kaune) ir pradejau svorius visokius kilot, stangas ir visa kita. eina sau kaip i mane kreivai visi(-os) ziurejo, jauciausi kaip is kitos planetos biggrin.gif

Pasigaminau anarkadziu kremo praeita savaite, taip ir tebestovi saldytuve, nes neisgalvoju kaip ji valgyt.

Vakar su dvirku laksciau ir padanga praduriau. Pirma karta gyvenime taip pasitaike, tik pishhh... ir jauciu, kad jau ant ratlankio katalinu biggrin.gif

PS. siandien svarstykles parode 57.9kg, jega!
Atsakyti
QUOTE(SOWELU @ 2012 07 03, 12:43)
O aš šiandien 20 atsispaudimų padariau smile.gif kokia šaunuolė,arne? biggrin.gif
Sedindriuke,man rodos tą prakaitavimą raumenukai duoda. Aš anksčiau neprakaituodavau. Dabar užtenka kojas pakilot ir jau šlapia biggrin.gif niekad taip nebūdavo. Nes niekada nesportavau.

Aš stengiuos 5-6k. į savaitę. Dabar darbo grafikas pasikeitė,nežinau ar rasiu jėgų smile.gif



Galit buti net nezinau smile.gif siaip ritmas kai sukyla, automatiskai karsciau, o aisku ir susilti jau ne tiek daug tereikia, kai raumenu kune yra biggrin.gif

Sian mergina viena gyme ir klause ar seniai sportuoju, nes sako kunas tai wau raumeningas... o as isdidziai pasakiau Nea sportuoju namie biggrin.gif
Ir treneris sako nu visai taves uzsienis neveikia, nesimodifikuoji biggrin.gif (suprask, netunki ir nesipleti i visas keturias puses biggrin.gif ) sako va ka reiskia, kai myli save, priziuri save, is karto 10 metu minus nuo isvaizdos biggrin.gif

pirmyn tik visos, ir 20 atsispaudimu yra gerai! kiek ju is vis nepadaro nei nuo keliu wink.gif
Atsakyti
QUOTE(Sedindriuke @ 2012 07 03, 14:02)
Sian mergina viena gyme ir klause ar seniai sportuoju, nes sako kunas tai wau raumeningas... o as isdidziai pasakiau Nea sportuoju namie biggrin.gif
Ir treneris sako nu visai taves uzsienis neveikia, nesimodifikuoji biggrin.gif (suprask, netunki ir nesipleti i visas keturias puses biggrin.gif ) sako va ka reiskia, kai myli save, priziuri save, is karto 10 metu minus nuo isvaizdos biggrin.gif

pirmyn tik visos, ir 20 atsispaudimu yra gerai! kiek ju is vis nepadaro nei nuo keliu wink.gif

Būtų įdomu pamatyti tą raumenų "maišą" biggrin.gif
Atsakyti
labuka...aciu uz nauja temute 4u.gif
na sedindriuke tikra manjake lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif ...varo net per atostogas...na as zadu tik ilsetis per atostogas...gal tik truputi pasportuot ax.gif
scelerum, raumenu maisa galima musu albumuke paziuret smile.gif
Atsakyti
QUOTE(mandy333 @ 2012 07 03, 14:41)
labuka...aciu uz nauja temute 4u.gif
na sedindriuke tikra manjake lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif ...varo net per atostogas...na as zadu tik ilsetis per atostogas...gal tik truputi pasportuot ax.gif
scelerum, raumenu maisa galima musu albumuke paziuret smile.gif



labas rytas smile.gif
o ko ne? sportas namie tuom ir geras, kad net viesbucio kambary gali pasportuoti ir visai dienai uzsikrauti biggrin.gif o per atostogas ypac reik daryti tai, ka megsti biggrin.gif

Mandy333, pries atostogas pasifotkink ir nesk raumenis aptrauktus skurike i albumiuka tongue.gif 4u.gif

Jautiena, thumbup.gif saunu!
Atsakyti
labu, visoms - visiems thumbup.gif


pas mane toks antisportinis nusiteikimas... doh.gif kad jį kur biesai... unsure.gif

QUOTE(Vicious Vici @ 2012 07 02, 19:31)
Sveikutės,
kas do reikalai? Irmulia, gal tu paaiškinsi? Kodėl ana tema blokuota? unsure.gif


man pačiai keista g.gif kodėl taip... nieko nežinau schmoll.gif pasiteirauk skyrelio moderatorės mirksiukas.gif ir gal ji galės sujungti temas į vieną mirksiukas.gif


QUOTE(jautiena @ 2012 07 03, 14:45)
Pasigaminau anarkadziu kremo praeita savaite, taip ir tebestovi saldytuve, nes neisgalvoju kaip ji valgyt.



tai tu jį vieną , vieną kabliuok thumbup.gif thumbup.gif arba į kokius sveikus blynelius vyniok mirksiukas.gif ir man jo reikia, baigėsi atsargas hihihi.gif
Atsakyti
Laba diena,
jaučiu žinau atsakymą, aš paspaudžiau nereikalingą mygtuką, MB patarė biggrin.gif ir tema liko tik apklausos atsakymams, o ne rašymui. Mes supratome, kad jei nepaspausime to mygtuko, tai prie apklausos langelių kas nors dar galės rašinėti doh.gif biggrin.gif

Paskutinėmis dienomis darome kitokius workoutus, iš to laiko, kai Zu giras įvedė. Ten esmė neskubėti, daryti su išlaikymu, tai naujai jaučiame raumenis ir nuo to lėtumo prakaitas kad kapsi, žymiai daugiau nei nuo judrių pratimų. Opa kaip įdomiai, ir šiaip toks pojūtis lyg salėje sportuotumei smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Vicious Vici @ 2012 07 04, 08:59)
Laba diena,
jaučiu žinau atsakymą, aš paspaudžiau nereikalingą mygtuką, MB patarė biggrin.gif ir tema liko tik apklausos atsakymams, o ne rašymui. Mes supratome, kad jei nepaspausime to mygtuko, tai prie apklausos langelių kas nors dar galės rašinėti doh.gif  biggrin.gif

Paskutinėmis dienomis darome kitokius workoutus, iš to laiko, kai Zu giras įvedė. Ten esmė neskubėti, daryti su išlaikymu, tai naujai jaučiame raumenis ir nuo to lėtumo prakaitas kad kapsi, žymiai daugiau nei nuo judrių pratimų. Opa kaip įdomiai, ir šiaip toks pojūtis lyg salėje sportuotumei smile.gif


Oi zinau Vici ta jausma, atrodo trefke leta, o po jos totaliai pazliuges buni... tokiu trefkiu is Lovingfit apturiu vis, ir nustembu kaskarta kiek pazliungu nuo nedraskymosi biggrin.gif
Gira geris thumbup.gif

Del temos: vadinas taip ir bus, kad tik apklausa ji ir tera... del to mygtuko biggrin.gif Gal moderatore prijungtu jei sistemiskai tai imanoma.

As ka tik po ABS Challenge DAY1 http://www.youtube.c...4&feature=share ir LovingFit workout'o: http://www.lovingfit...ot-bod-workout/. Zliaugiau, nes dar oras Lietuvoje kad ir lietingas bet siltas tvankus, tai net po apsilimo jau prakaitas bega smile.gif

Irmulia, mergyt, kas tau per antisportizmas? smile.gif darbas darba veja?
Atsakyti
QUOTE(Sedindriuke @ 2012 07 04, 11:47)


Irmulia, mergyt, kas tau per antisportizmas? smile.gif darbas darba veja?


matyt, kad veja... g.gif reikia sau gerai sėdimąją atspardyti už tokį tinginiavimą - tiesiog ūpo nėra... ieškosiu šiandien biggrin.gif
Atsakyti
Na sveikutes, kad jau prirasot, nespeju skaityti doh.gif
Taip darbais apsikrovusi, darbe overtime... doh.gif doh.gif doh.gif namo gryztu - vaikas pasiilges, is paskos net i wc eina ....tai sporta jau antra sav. pamirstu doh.gif doh.gif
geda blush2.gif vaikas uzmiega 22 val., einu tada prie mokslu, egzaminai laukia doh.gif
Bet zinau, kad ilgai tai nesites... smile.gif
Sedindriuke, o tu saunuole, kaip visada thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(tinute84 @ 2012 07 04, 10:04)
Na sveikutes, kad jau prirasot, nespeju skaityti  doh.gif
Taip darbais apsikrovusi, darbe overtime... doh.gif  doh.gif  doh.gif  namo gryztu - vaikas pasiilges, is paskos net i wc eina ....tai sporta jau antra sav. pamirstu  doh.gif  doh.gif
geda  blush2.gif  vaikas uzmiega 22 val., einu tada prie mokslu, egzaminai laukia  doh.gif
Bet zinau, kad ilgai tai nesites... smile.gif
Sedindriuke, o tu saunuole, kaip visada  thumbup.gif  thumbup.gif


Aciu mergyt blush2.gif .
Tiesiog LT atsigavau visapusiskai... nieko ypatingo, tiesiog aplinkos pakeitimas... ir bijau grizt is dalies atgal, kad duobes nebutu vel, ir baisu, kad prikaupta optimizma, energija ir motyvus bus sunku islaikyt biggrin.gif ir kad sportuot savo malonumui kaip per atostogas,o ne nugaruot dienos brudus ir del pasimirsimo biggrin.gif
Atsakyti
Labuka sportininkes 4u.gif
As jau baigineju savo 30 day challenge, siandien priespaskutine diena, bet reikes dar porai dienu prasitest, nes del sveciu ir reikalu visokiu buvau prateriojus kelias dienas smile.gif Turesiu 'pries ir po' nuotraukas, nors jauciu nesimatys labai didelio pokycio, isvis nuotraukose man visi seseliai raumenuku dingsta unsure.gif

As va irgi i LT griztu atostogoms pirmadieni, ziuresiu kaip seksis su sportu draugauti cool.gif Tikiuosi neaptezhti biggrin.gif Ir jums merginos motyvacijos! Dabar jau vasara svarbu ant lauru neuzmigti tongue.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Smash: 04 liepos 2012 - 11:22