Įkraunama...
Įkraunama...

Sportas namuose

Apklausa: Kurią kūno dalį labiausiai norėtumėt ištobulint, pagerint? (115 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Balsuoti
Aš skaitau ir kaupiuosi...Dar noriu paklausti-o Jūs kaitaliojate programas, ar pagal tą pačią visada sportuojate? Jei kaitaliojate-tai kaip dažnai??Ačiū, merginos, man taip pat reikia motyvacijos, kurios tikiuosi gauti šioje temoje...
Atsakyti
ačiū moderatorei, sutvarkė galutinai temas apjungus (apjunge ir nebuvo galima rasyti temoje). Bendraujam toliau!
Atsakyti

 i 
Ateityje, kada kursite Apklausos temas, prieš paskelbiant temą įsitikinkite, kad Apklausos langelyje prie užrašo - Make Poll Only? (No replies allowed) nėra varnelės. Jei varnelė yra, paskelbus temą, ji automatiškai bus uždaroma, nes temos kūrėjas nepageidauja, jog toje temoje būtų rašomos žinutės. Tokiose temose leidžiama tik balsuoti.

Atsakyti
QUOTE(irmulia @ 2012 07 04, 09:43)
pas mane toks antisportinis nusiteikimas...  doh.gif  kad jį kur biesai...  unsure.gif

Tai man panašiai! biggrin.gif Užtat maitinuosi mažesnėmis porcijomis.
Aš pradžioje sportavau pagal vieną treniruotę. O vėliau, kai pabandžiau insanity treniruotes, tada kiekvieną dieną kaitaliodavau, kaip ten kalendoriuje buvo nurodyta.
Atsakyti
QUOTE(Sedindriuke @ 2012 07 04, 05:55)
labas rytas smile.gif
o ko ne? sportas namie tuom ir geras, kad net viesbucio kambary gali pasportuoti ir visai dienai uzsikrauti biggrin.gif o per atostogas ypac reik daryti tai, ka megsti biggrin.gif

Mandy333, pries atostogas pasifotkink ir nesk raumenis aptrauktus skurike i albumiuka tongue.gif  4u.gif

Jautiena,  thumbup.gif  saunu!

labuka....kazin ar iseis nusifotkint, nes dabar paskutiniu metu tiesiog gyvenu krikstynu skyreli, intensyviai ruosiuosi joms, noriu kad butu smagiai...aisku ir saunia kriksto mama pasirodyti blush2.gif blush2.gif blush2.gif
...nera siaip "lomkiu" su sportu ar maistu...aisku esu busy labai(be darbo, mokslu, ruosimosi krikstynom,dar ir cimodanus reikia pakinti blink.gif ) tai reikia rasti tam laiko, bet jau ta etapa perejau....kazkaip viskas savo vezese...tik dabar viskas issiderins kai atostogos...bet laukiu nesulaukiu atostogu...nuovargis jauciasi, tik po sportu atsigaunu...bet kazkaip reikia tas miego atsargas papildyti tai juodai, tas kelimasis nuo 5 isvargino gerokai(na dabar jau 6 keliuos, kai mokslai) bet...o kaip tau koncertas? gerai Adamsius pavare?
Atsakyti
Labas vakaras, VV už temutę 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Sedindriuke, tu jau grįžai atgalios? Kaip veselia?
Mandy, gerų atostogų 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(MO @ 2012 07 04, 20:32)
Labas vakaras, VV už temutę  4u.gif  4u.gif  4u.gif
Sedindriuke, tu jau grįžai atgalios? Kaip veselia?
Mandy, gerų atostogų  4u.gif  4u.gif  4u.gif


MO, maziukau, sorry, nebuvo kada zinok man tau parasyti... nepyk
As ryt i UK jau atgalios...

Mandy333, adamsiukas buvo cool... biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Mil@na @ 2012 07 04, 12:25)
Aš skaitau ir kaupiuosi...Dar noriu paklausti-o Jūs kaitaliojate programas, ar pagal tą pačią visada sportuojate? Jei kaitaliojate-tai kaip dažnai??Ačiū, merginos, man taip pat reikia motyvacijos, kurios tikiuosi gauti šioje temoje...

Aš kaitaliojau treniruotes- 2mėn dariau P90X, po to triem mėnesiams persijungiau ant JM Ripped in 30, ir dabar jau trečią mėnesį draugauju su p90X/INSANITY hibridu. Kol kas mane pilnai tenkina thumbup.gif
Atsakyti
Geras straipsniukas,kas skaitot angliskai:
http://www.sparkpeop...les.asp?id=1670
Atsakyti
QUOTE(Sedindriuke @ 2012 07 04, 22:38)
MO, maziukau, sorry, nebuvo kada zinok man tau parasyti... nepyk
As ryt i UK jau atgalios...

Mandy333, adamsiukas buvo cool... biggrin.gif

Nieko, zuika, žinok,aš irgi tokia pat buvau, + transportas palūžo,tai niekaip nebūt išėję verysad.gif
Jau grįžai?

Sveiki visi 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(MO @ 2012 07 05, 20:44)
Nieko, zuika, žinok,aš irgi tokia pat buvau, + transportas palūžo,tai niekaip nebūt išėję  verysad.gif
Jau grįžai?

Sveiki visi  4u.gif

labuka, na turejo nakti grizt...o as jau sedziu ant cimodanciku...laukiu kada jau cia kilsim thumbup.gif susisieksim jau Lt mirksiukas.gif
Atsakyti
sveikos 4u.gif norėčiau prisijungt smile.gif
sportuoju namų sąlygom jau keli metai, anksčiau sportu priauginėjau svorį, dabar kai tikslas pasiektas, dailinuos biggrin.gif
pagrinde stadione bėgioju ir pratimų padarau, o dabar namie šoku zumbą pagal video, nes per karšta man lauke bėgiot doh.gif
Atsakyti