Įkraunama...
Įkraunama...

Caralluma actives

raso dvi kapsules per diena g.gif bet nezinau cia pries valgy tikriausia kaip ir dauguma papildu smile.gif
Atsakyti
Na ką, Caralluma jau pas mane, pristatė kurjeris, vietoje apsimokėjau. Paprastame voke įdėtas buteliukas su lietuvišku aprašymu ant jo.
Deje tik 30 kapsulių, bet vartoti 1 kaps. prieš pusryčius.
Na žiūrėsiu kaip jis veiks, rašo kad vartojant reikia dar ir dietos laikytis ir sportuoti.
Na dietos laikausi tai ir piliules dar valgysiu biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(kristinalm @ 2012 07 19, 14:27)
Na ką, Caralluma jau pas mane, pristatė kurjeris, vietoje apsimokėjau. Paprastame voke įdėtas buteliukas su lietuvišku aprašymu ant jo.
Deje tik 30 kapsulių, bet vartoti 1 kaps. prieš pusryčius.
Na žiūrėsiu kaip jis veiks, rašo kad vartojant reikia dar ir dietos laikytis ir sportuoti.
Na dietos laikausi tai ir piliules dar valgysiu biggrin.gif

O kokios dietos laikaisi? Ar ten nurodyta mityba, ar tiesiog liesiau bei maziau?
Ziauriai bus idomu kaip tau seksis. Labai tikiuosi, kad gerai, sekmes 4u.gif
Atsakyti
Sveikutes,ir as siandien gavau si papilda,nuo rytojaus pradesiu vartoti.Paciai labai idomu,ar tikrai toks jis veiksmingas.Dietos ir siaip laikausi,o su sportu sunkiau pas mane. blush2.gif Informuosiu butinai kaip man seksis mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(dilgelyt @ 2012 07 19, 20:20)
O kokios dietos laikaisi? Ar ten nurodyta mityba, ar tiesiog liesiau bei maziau?
Ziauriai bus idomu kaip tau seksis. Labai tikiuosi, kad gerai, sekmes 4u.gif

Laikausi Chazano dietos, man ji super, numetu daug, bet po to valios pritrūksta, man užtektų ir 12kg. atsikratyt blush2.gif
Butinai informuosiu kaip seksis mirksiukas.gif pradėsiu nuo pirmadienio thumbup.gif
Papildyta:
QUOTE(Rasox @ 2012 07 19, 20:48)
Sveikutes,ir as siandien gavau si papilda,nuo rytojaus pradesiu vartoti.Paciai labai idomu,ar tikrai toks jis veiksmingas.Dietos ir siaip laikausi,o su sportu sunkiau pas mane. blush2.gif Informuosiu butinai kaip man seksis mirksiukas.gif

O jūs kaip supratot, po kiek kapsulių į dieną reikia gerti g.gif
Atsakyti
QUOTE(kristinalm @ 2012 07 19, 21:10)
Laikausi Chazano dietos, man ji super, numetu daug, bet po to valios pritrūksta, man užtektų ir 12kg. atsikratyt blush2.gif
Butinai informuosiu kaip seksis mirksiukas.gif  pradėsiu nuo pirmadienio thumbup.gif
Papildyta:

O jūs kaip supratot, po kiek kapsulių į dieną reikia gerti g.gif

Bet su chazano dieta jums taip ar taip kris, tai kam tos piliules?
Gal jas po dietos gerkit kai valgysite isprastai, kad neataugtu numestas svoris?
Kaip jus dabar zinosite svoris krenta nuo chazano dietos ar nuo piliuliu?
Atsakyti
QUOTE(dilgelyt @ 2012 07 19, 23:33)
Bet su chazano dieta jums taip ar taip kris, tai kam tos piliules?
Gal jas po dietos gerkit kai valgysite isprastai, kad neataugtu numestas svoris?
Kaip jus dabar zinosite svoris krenta nuo chazano dietos ar nuo piliuliu?

Aš žinau kaip man krenta su dieta, bet man reikia greitesnio kritimo, ne už kalnų atostogos, tai norisi geresnių rezultatų ax.gif
Atsakyti
Labai lauksiu ziniu ar krentas svoris vartojant Caralluma
Atsakyti
na tai koki atsiliepimai apie ta stebuklingaji Caralluma??
Atsakyti
O kaip Caralluma tabletes naudoti?? Niekur nerandu info... verysad.gif verysad.gif verysad.gif
Atsakyti
Na aš vartoju 1 kaps. 20min. prieš pusryčius, šiandien tik antrą kapsulę sugėriau, bet vakar galiu pasakyti tikrai valgyt nesinori, netgi vakare, per pietus visai nesinorėjo kavos, nes gana energingai jaučiausi.. Labai į tuliką varinėjo. Na toliau žiūrėsim, parašysiu mirksiukas.gif
Atsakyti
Man šiandien ketvirta diena, thumbup.gif , vyras jau irgi pastebėjo kad rezultatas yra.
Apetito nėra, atrodo pilnas skrandis iki vakaro, valgau tik kad reikia.
Tikrai nesitikėjau kad bus toks poveikis, aišku labai mažai dar laiko praėjo, bet esu labai patenkinta 4u.gif
Atsakyti