Įkraunama...
Įkraunama...

Caralluma actives

[quote=kristinalm,2012 07 26, 09:55]
Jei perki 1 pakluotę, 130lt. jei 2pak. 230lt.
Man šiandien ketvirta diena, thumbup.gif , vyras jau irgi pastebėjo kad rezultatas yra.
Apetito nėra, atrodo pilnas skrandis iki vakaro, valgau tik kad reikia.
Tikrai nesitikėjau kad bus toks poveikis, aišku labai mažai dar laiko praėjo, bet esu labai patenkinta 4u.gif
[/quote


Per kiek dienu gavai kapsules? Nes as uzsakiau penktadieni ir niekaip nesulaukiu.
Atsakyti
uzsisakiau ir as siandien,ziuresiu kada gausiu g.gif
Atsakyti
[quote=mazutele,2012 07 26, 14:55]
[quote=kristinalm,2012 07 26, 09:55]
Jei perki 1 pakluotę, 130lt. jei 2pak. 230lt.
Man šiandien ketvirta diena, thumbup.gif , vyras jau irgi pastebėjo kad rezultatas yra.
Apetito nėra, atrodo pilnas skrandis iki vakaro, valgau tik kad reikia.
Tikrai nesitikėjau kad bus toks poveikis, aišku labai mažai dar laiko praėjo, bet esu labai patenkinta 4u.gif
[/quote
Per kiek dienu gavai kapsules? Nes as uzsakiau penktadieni ir niekaip nesulaukiu.
[/quote]
Uzsisakiau praeita treciadieni, o gavau tik siandien. Pirmoji tab. isgerta, jauciuosi gerai, nesinori nieko valgyti, bet pavalgiau per prievarta. Laikausi baltymines dietos, geriu daug vandens, ziuresiu, kaip seksis tirpdyti kg. Dietos laikausi jau 2 sav., aisku, su savaitgaliniais nukrypimais blush2.gif , pameciau jau apie 3 kg.
Atsakyti
QUOTE(mazutele @ 2012 07 26, 14:55)
Per kiek dienu gavai kapsules? Nes as uzsakiau penktadieni ir niekaip nesulaukiu.

Aš užsisakiau sekmad. o kjetvirtad gavau.
Jutata, mes panašiai laikomės dietos ir panašiai pradėjom gerti, mano irgi bus apie tris kg. numesta, pirmad. sversiuos g.gif, palyginsim mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(kristinalm @ 2012 07 26, 18:09)
Aš užsisakiau sekmad. o kjetvirtad gavau.
Jutata, mes panašiai laikomės dietos ir panašiai pradėjom gerti, mano irgi bus apie tris kg. numesta, pirmad. sversiuos g.gif, palyginsim mirksiukas.gif

Mano parametrai 160/64 ax.gif O tavo? Man po leliuko liko 10kg, dabar jam jau 8men, todel rimtai stojau i kova su kg.
Atsakyti
QUOTE(gentleWoman @ 2012 07 11, 12:32)
Sveiki,
Čia turbūt užsuka tos moterys ir merginos, kurios ieško galimybių sulieknėti. Radau vieną naujausių (ir kaip reklamuoja - efektyviausią) augalinių preparatų Caralluma. Pasiskaičiau.
Bet kažkaip netikiu tokiu efektu  g.gif . Gal jau kas bandėte šį produktą??? Jei jis toks efektyvus, tai būtų viltis visiems apkūniems žmonėms. Pasidalinkite savo patirtimi jei jau išbandėte  ax.gif


Noriu prisijungti prie jūsų, nes vakar irgi gavau Caralluma šiandien išgėriau pirma tablete, labai bijau pašalinio poveikio, nes gal sutapimas tik bet šiandien jaučiuosi kažkokia apsvaigusi.
Truputi jaučiuosi apgauta, nes susigundžiau reklama, kad buteliukas tik 129 lt ir nereikia mokėti pristatymo išlaidų. paskui užpildzius viska išmetė lentelę, kad galite užsisakyti ir antra buteliuka už 100 lt. Aš galvojau kad gausiu 1, o kai vakar atvežė 2 ir paprašė 229 lt išsižiojau, visa laimė kad turėjau valdiškų pinigų, nes kortele gi kurjeriui neatsiskaitysi.
Na antra pakuote žadu mamai pereleisti, nes jeigu nebus efekto po 1 tikrai negersiu antros. Man nereikia tų žadėtų 14 kg bet kokie 7 tai būtų puiku.


QUOTE(kristinalm @ 2012 07 19, 14:27)
Na ką, Caralluma jau pas mane, pristatė kurjeris, vietoje apsimokėjau. Paprastame voke įdėtas buteliukas su lietuvišku aprašymu ant jo.
Deje tik 30 kapsulių, bet vartoti 1 kaps. prieš pusryčius.
Na žiūrėsiu kaip jis veiks, rašo kad vartojant reikia dar ir dietos laikytis ir sportuoti.
Na dietos laikausi tai ir piliules dar valgysiu biggrin.gif

beveik visuose tokio tipo papilduode rašo, kad papildomai reikėtų sportuoti ir diedos laikytis. Nu bet velnias jei aš turėčiau galimybė (ir aiškų valią) sportui tai man ir tų prieparatų nereiktų smile.gif
Atsakyti
QUOTE(jutata @ 2012 07 26, 18:38)
Mano parametrai 160/64  ax.gif  O tavo? Man po leliuko liko 10kg, dabar jam jau 8men, todel rimtai stojau i kova su kg.

Mano 162/67 blush2.gif
Papildyta:
QUOTE(Dzenete @ 2012 07 26, 18:40)
Nu bet velnias jei aš turėčiau galimybė (ir aiškų valią) sportui tai man ir tų prieparatų nereiktų  smile.gif

Aš kai laikiausi dienos mėnesį sportavau, kg. ne tik kad nekrito, bet ir augti pradėjo, po treniruočių kaip žvėris jausdavausi. Raumenims sutvirtinti gal ir gerai, bet dėl svorio tai man sportas ne pakeliui.
Atsakyti
QUOTE(kristinalm @ 2012 07 26, 18:48)
Aš kai laikiausi dienos mėnesį sportavau, kg. ne tik kad nekrito, bet ir augti pradėjo, po treniruočių kaip žvėris jausdavausi. Raumenims sutvirtinti gal ir gerai, bet dėl svorio tai man sportas ne pakeliui.

Na vistiek smagu kad radau kas irgi virtoja šį prieparatą, kažkaip smagiau kai neviena smile.gif
Atsakyti
Na, ziuresim, kaip cia bus. Prisiskaiciau visokiu neigiamu nuomoniu, bet nepabandes nezinosi, o paskui gal gailiesiesi. Ziuriu optimistiskai, o kai tiki, tada ir pavyksta. mirksiukas.gif As su sportu nedraugauju, nes irgi poto zveriskas apetitas. Beto, neturiu galimybiu ir jegu, nes per diena su dviem vaikais iki valios nusikalu.
Atsakyti
Tai mes jau tryse thumbup.gif
O kokių nuomonių prisiskaitei g.gif , nieko neradau g.gif
Atsakyti
QUOTE(kristinalm @ 2012 07 26, 19:59)
Tai mes jau tryse thumbup.gif
O kokių nuomonių prisiskaitei g.gif , nieko neradau  g.gif

Ivesk i Google sio preaparato pavadinima ir ismes forumus apie si papilda mirksiukas.gif Smagu, kad tryse pradejome kartu, matysim, kuriai lb pades sis papildas. As savaitgali visada panuodemiauju, bet nesuku del to galvos, tai man gal leciau kris svoris. blush2.gif
Atsakyti
Aš irgi visada skeptiškai žiūriėjau įtokius dalykus, ale kažkaip šį kart nesusilaikiau. Visad mamą atkalbinėjau nuo tablečių, o dabar pati pasiūliau antra pakuootę. Žiūriu visos panašiu laiku ir užsikabinom.
Kažkada gėriau Biodrain. 1 pakuotė padėjo, po kiek laiko išbandžiau 2 - nelabai. šį pavasarį vėl gėriau nieko. Na bus matyt kaip čia bus.
Atsakyti