Įkraunama...
Įkraunama...

Meilė per atstumą (tęsiam)

QUOTE(Green tea* @ 2012 07 28, 08:57)
Kad parašė liuks, tik biški nesupratau, tai jis apsisprendė pamėgint kartu būti ar kaip?  ax.gif
Kur jis dabar? Gal Lietuvoj?  bigsmile.gif
bigsmile.gif Kokie planai be deginimosi?

Pas mus apsisprendimo tema dbr neplėtojama. Ne laikas dbr jam spaudimą rodyt, o man to ir nereikia.
Dbr jis ne Lietuvoj ir kažin ar beatostogaus, kas man visai nepatinka.
Na deginimosi pradžia jau padaryta, nugarytė jau raustelėjus biggrin.gif o planų visokių po truputį: draugės, tėvai, giminės, kaimas, upė, ežeras ir tikiuosi, kad pavyks - jūra. Be to dar į kokį kaboką ar klubiuką nulėkt visai norėčiau. bigsmile.gif
O daugiau nieks neatostogauja?
Papildyta:
QUOTE(festina lente @ 2012 07 29, 11:00)
Ar mane dar prisimenat? Stai sugryzau skaudancia sirdim,kad visa savaite mums atostogu nubrauke... Siandien islydejau brangiausiaji i kelione,todel leidziu sau truputeli paliudeti  verysad.gif

Aišku, kad prisimenam ir laukiam naujienų iš mėlynosios dėžutės. biggrin.gif
Neseniai namie ieškojau katino kamuoliukų ir spėkit ką po vonia radau, ogi mėlyną dėžutę. biggrin.gif išmečiau, bet paskui ištraukiau ir atidariau, vis tik maža kas ten galėjo būt biggrin.gif o buvo kažkoks patręšęs žiedas su akim, kadangi prabos neradau tai išmečiau.
Tu neliūdėk, jūs ka tik buvot susitikę, o kai kurios čia iš mūsų (pirštais nerodysim) jau kelis mėnesius laukia ir dar nematyt pabaigos. Nežinau kaip jum bet aš po susitikimo rami būnu, atsivalgau keliom savaitėm, o paskui ilgesys pareina.
Atsakyti
Labas smile.gif
QUOTE(festina lente @ 2012 07 29, 12:00)
Sachar,aciu uz nauja temute  4u.gif

Aišku, kad prisimenam mirksiukas.gif Paliūdėk vieną vakarą, o kitus pabendrauk su mumis mirksiukas.gif
Turbūt kamuojies nuo karščio, aš irgi va miršu žemėn karsta.gif

QUOTE(Kliamka @ 2012 07 29, 18:46)
Pas mus apsisprendimo tema dbr neplėtojama. Ne laikas dbr jam spaudimą rodyt, o man to ir nereikia.
Dbr jis ne Lietuvoj ir kažin ar beatostogaus, kas man visai nepatinka.
Na deginimosi pradžia jau padaryta, nugarytė jau raustelėjus biggrin.gif o planų visokių po truputį: draugės, tėvai, giminės, kaimas, upė, ežeras ir tikiuosi, kad pavyks - jūra. Be to dar į kokį kaboką ar klubiuką nulėkt visai norėčiau. bigsmile.gif 
Papildyta:
.. ogi mėlyną dėžutę. biggrin.gif išmečiau, bet paskui ištraukiau ir atidariau, vis tik maža kas ten galėjo būt biggrin.gif o buvo kažkoks patręšęs žiedas su akim, kadangi prabos neradau tai išmečiau.

Na ir gerai, viskas savu laiku. Pajudėjot vis tiek į priekį mirksiukas.gif
Laukia geros atostogos cool.gif
Eik eik, koks sutapimas blink.gif lotuliukas.gif
Nu dabar jau tikrai žinosim, kad mėlynose dėžutėse tik žiedai lotuliukas.gif
Atsakyti
Na naujienos tokios,melyna dezute buvo istraukta biggrin.gif
Turiu prisipazinti,kad jis vis del to mane ikalbejo blush2.gif Sake jei nenori,tai geriau nesakyk nieko,negu vel NE doh.gif
Ilgai kalbejomes apie visa musu situacija,dieve,kiek asaru isverkiau... Kai viska issikalbejom,kad niekas nepasikeis,kad busim tik mes du,kad jis su tuo susitaike ir t.t. ir panasiai,tada jis dar karta paklause ir as sugebejau tik palinkseti galva doh.gif nes asaros gerkle uzspaude...
Sake per kitas atostogas nesim prasymus,kad neduok dieve as nepersigalvociau blush2.gif
Ir nubeges i facebook'a pakiete statusa,is partneriu i suzadetinius. *****,galvojau liks tai musu paslaptim. Negalejo garsiai nepasidziaugti biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(festina lente @ 2012 07 29, 20:16)
Na naujienos tokios,melyna dezute buvo istraukta  biggrin.gif 
Turiu prisipazinti,kad jis vis del to mane ikalbejo  blush2.gif  Sake jei nenori,tai geriau nesakyk nieko,negu vel NE  doh.gif 
Ilgai kalbejomes apie visa musu situacija,dieve,kiek asaru isverkiau... Kai viska issikalbejom,kad niekas nepasikeis,kad busim tik mes du,kad jis su tuo susitaike ir t.t. ir panasiai,tada jis dar karta paklause ir as sugebejau tik palinkseti galva  doh.gif  nes asaros gerkle uzspaude...
Sake per kitas atostogas nesim prasymus,kad neduok dieve as nepersigalvociau  blush2.gif
Ir nubeges i facebook'a pakiete statusa,is partneriu i suzadetinius. *****,galvojau liks tai musu paslaptim. Negalejo garsiai nepasidziaugti  biggrin.gif


wub.gif
Ot užsispyrėlė biggrin.gif
Sveikinu wub.gif
Matyt norėjo visiems pasigirti biggrin.gif
Jau dvi mėlynas dežutes atidarė, who's next? ph34r.gif
Atsakyti
QUOTE(festina lente @ 2012 07 29, 17:16)
Na naujienos tokios,melyna dezute buvo istraukta  biggrin.gif 
Turiu prisipazinti,kad jis vis del to mane ikalbejo  blush2.gif  Sake jei nenori,tai geriau nesakyk nieko,negu vel NE  doh.gif 
Ilgai kalbejomes apie visa musu situacija,dieve,kiek asaru isverkiau... Kai viska issikalbejom,kad niekas nepasikeis,kad busim tik mes du,kad jis su tuo susitaike ir t.t. ir panasiai,tada jis dar karta paklause ir as sugebejau tik palinkseti galva  doh.gif  nes asaros gerkle uzspaude...
Sake per kitas atostogas nesim prasymus,kad neduok dieve as nepersigalvociau  blush2.gif
Ir nubeges i facebook'a pakiete statusa,is partneriu i suzadetinius. *****,galvojau liks tai musu paslaptim. Negalejo garsiai nepasidziaugti  biggrin.gif

Sveikinimai wub.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(festina lente @ 2012 07 29, 19:16)
Na naujienos tokios,melyna dezute buvo istraukta  biggrin.gif 

aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa bigsmile.gif bigsmile.gif clap_1.gif ir tyli jinai apie dėžutę, nu nieko sau biggrin.gif Sveikinu kuo labiausiai wub.gif Jis nors ir su visu pasauliu pasidžiaugtų, jam taip norisi būti laimingam, leiski jam pasidžiaugt, nereikia visko savy laikyt. mirksiukas.gif
Papildyta:
QUOTE(Green tea* @ 2012 07 29, 19:49)
Jau dvi mėlynas dežutes atidarė, who's next? ph34r.gif

čiur aš aš lotuliukas.gif o gal Mirabella iš savo makaronino italiano grįš su briliantu. thumbup.gif bigsmile.gif priklaups kokioj Šv. Petro aikštėj ir paprašys rankos. biggrin.gif ech grande Roma, norėčiau ten gauti žiedą bigsmile.gif ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Kliamka @ 2012 07 29, 21:15)
čiur aš aš  lotuliukas.gif  o gal Mirabella iš savo makaronino italiano grįš su briliantu.  thumbup.gif  bigsmile.gif  priklaups kokioj Šv. Petro aikštėj ir paprašys rankos. biggrin.gif ech grande Roma, norėčiau ten gauti žiedą bigsmile.gif  ax.gif


Atsiminsiu, kad tu cool.gif
Aš irgi pagalvojau, kad gal Mirabella grįš su žiedu ir italiano su tėvais supažindint biggrin.gif ot būtų! bigsmile.gif
Esi buvus Romoj? mirksiukas.gif Kaip įsivaizduoji pasipiršimą? Man įdomu kaip kuri įsivaizduoja ax.gif Pasiplepam bigsmile.gif biggrin.gif Ar geriau neprisikarksėt g.gif
Atsakyti
QUOTE(Green tea* @ 2012 07 29, 20:33)
Esi buvus Romoj?  mirksiukas.gif Kaip įsivaizduoji pasipiršimą? Man įdomu kaip kuri įsivaizduoja  ax.gif Pasiplepam  bigsmile.gif  biggrin.gif Ar geriau neprisikarksėt  g.gif

aj aš kai netikiu, kad pasakai ir neišsipildo tai galiu pakvarksėt biggrin.gif esu buvus Romoj, bet norėčiau dar naktį ten pavažinėt, norėčiau naktinę Romą pamatyt kai viskas apšviesta, viskas incredibile. biggrin.gif Va tada galėtų ir pasipiršt pvz. prie Trevi fontano. wub.gif na lb lb man tas miestas prie širdies, toks didingas, su savo siela, magija... wub.gif
Arba kur nors prie jūros kranto, vakare kai saulė leidžiasi biggrin.gif aš būčiau balta suknele, jis šortais iki kelių, abu šlapi nuo durnavonių ir nebūtinai to žiedo reikėtų. mirksiukas.gif biggrin.gif žodž jau prikliedėjau, gerai dbr kita greitai papasakojat. biggrin.gif Green tea? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Kliamka @ 2012 07 29, 22:34)


Įsivaizduoju .. wub.gif Aš kai nebuvus jokiam gražiam užsienio mieste ( biggrin.gif ), tai man iš vis pasakiškai atrodo toks pasipiršimas rolleyes.gif Aj, meluoju, buvau mažam Danijos miestely, toks senoviškas gan, visai nieko būtų ir ten g.gif biggrin.gif
Šiaip tai nežinau, man fainiausia būtų kokioj gražioj Lietuvos vietelėj: kur kalvos, laukai, miškai.. Žodžiu, gamtoj.. Prie jūros irgi nieko, man labai mielas visas Nidos/Pervalkos/Preilos galiukas, tai ten būtų irgi faina wub.gif Ir kad būtumėm tik dviese rolleyes.gif Užteks, kad MB pamatys mano kvailą veido išraišką, liūdininkų nereikia biggrin.gif Turbūt labiausiai patiktų taip kaip Elegantiškai sninga blush2.gif ir graži vieta, ir dviese - puikios sąlygos patrypčiot dar pusvalanduką iš laimės abiem biggrin.gif
Aš tai žiedelio norėčiau ax.gif Nes pati jokių nenešioju, tai būtų faina panešiot biggrin.gif Bet nereikia jokių auksų deimantų, paprastų paprasčiausio, jis vis tiek pats mieliausias būtų cool.gif
Next biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Green tea*: 29 liepos 2012 - 20:48
QUOTE(Green tea* @ 2012 07 29, 21:45)
visai nieko būtų ir ten  g.gif  biggrin.gif

lūžau lotuliukas.gif
Tai geriausia būtų miške, ania? biggrin.gif
aha aš irgi pamiršau pasakyt kad būtumėm tik mes dviese smile.gif
na tai aš paskui vistiek žiedo norėčiau, aišku, kam jie nepatinka, ir dar tokio gero, kad galėčiau atkišt prieš nosį kokiai pvz jo ex, kad geresnis už jos būtų (jei ji išvis jį turėtų) biggrin.gif biggrin.gif tik prie jūros nebūtina, dar įkristų kur į bangas biggrin.gif unsure.gif bet svarbiausia ne daiktai, svarbiausia emocijos mirksiukas.gif
laukiam next! biggrin.gif
Atsakyti
Labas rytas, mergycos biggrin.gif Ale kas do temos, vat tik savaitgaliui atitruk, o cia tokia idomumai!!!

QUOTE(Green tea* @ 2012 07 27, 14:29)
Jaučiu daug žmonių bus prie ežerų, lyg gerą orą pranašauja

Apsiejom mes be ezeru, viskas pasisuko taip, kad sestadieni 7 ryto isvarem i masinu turgu ir ten prasibastem per karsti beveik 6 valandas doh.gif ir pasvilau biski, ir patirpau, bet visai smagiai biggrin.gif As automobiliose nesigaudziau, tai MB tik prie kokiu ekskliuzyviniu ratu tampiau, beje NORIU SIDABRINIO VABALIUKO (nors pati nevairuoju ir teisiu neturiu lotuliukas.gif ). O sekmadieni pabuvom prie upes su vaikais. Zinokit tokia visai laiminga as po tokios dienos, abu vaikai su manim bendrauvo, juokauvo, maudesi, taskesi. Vidurine mergyte (del kurios labiausiai jaudinaus) net kelis kart priejo, kad plaukus jai surisciau, nes mano susukti kuodeliai neissibarsto taip greitai ax.gif Na pasijutau tikrai smagiai ir jaukiai, zinokit net nenorejau namo vaziuoti, mielai ir likciau dar keliom tokiom dienom blush2.gif

QUOTE(abiga @ 2012 07 27, 20:16)
Truputį neramu, ar MB turės nuotaikos linksmintis, ar jam nebus sunku, nes dirba iki 7 ryto, tai kažin ar ilgai pamiegos, gal žiovaus prie stalo iki paryčių...

Sachar, matyt, teks atsiimt visu žodžius dėl dėmesio stokos biggrin.gif Gal čia daugiau darbo rūpesčiai buvo kalti dėl blogos nuotaikos i tai, kad TB nebuvo šalia? Ne toks ir darboholikas, jei sugeba taip dažnai atlėkt pas mylimą moterį. O jei rimtai, man irgi dažnai būna, kad per atstumą dėmesio negaunu, ir erzina, jei vis pirma turiu užmegzt kontaktą, ir kad nepasipasakoja kartais - bet kai tik susitinkam, viskas taip puiku, kad niekuo nesinori skųstis.

Na pasakok, kaip jusu vestuves, kaip likes savaitgalis? bigsmile.gif Sekmadieni gal apvyko pabegti nuo baliu ir pasidziaugti vienam kitu tik dviese?

Na truksta man to tokio demesio biski...na ne tiek pacio demesio, kiek visko reiki prasyti, jei tik nori - pats nesusimasto kad va tiesiog apkabinti, pakalbeti ir paglostyt doh.gif Na bet man kolkas prasyti dar neatsibodo hihihi.gif Dar su jo mama teko biski atviriau pakalbeti apie jo gyvenima ir nenusisekusias santuokas. sake, kad anksciau jis buvo kitoks, o dabar uzdaras, greitai susierzina, nekantrus, na stipriai pasikeites...bet gal man pavyks jo sirdele atverti? blush2.gif

QUOTE(Kliamka @ 2012 07 27, 23:00)
Na kagi, tarp mūsų yra trečias "asmuo" - atstumas. Ir negaliu jo nužudyt, pasmaugt, išmest, suplėšyt, užkast ar paslėpt. Santykiai per atstumą jam parodė, kad tai yra nenormalu, o situacijai pakeisti kaip ir yra minčių, bet dar per anksti. Kas belieka? pažaboti atkaklų laukimą ir kantrybę.

Nu attumas menkas pagalbininkas is tikro... Bet tai jus bent daugiau gal bendrausit dabar? O tai kazkaip paslaptingai man cia viskas skamba, nei tai paleista nei pakarta taip sakant g.gif


Papildyta:
QUOTE(Kliamka @ 2012 07 27, 23:43)
O aš dar neprisikaupiau 8 sezoną užbaigt, liko dvi serijos, bet jau būtinai pažiūrėsiu dbr laiko bus. biggrin.gif Kad jau taip sakai, jaučiu žliumbsiu juodai, nes baisiai blioviau kai Mer skendo ir kai tie Dereką per plauką išgelbėjo per tuos susišaudymus.

As ir asarom apsipilinejau, ipac per tas saudynes cray.gif

QUOTE(festina lente @ 2012 07 29, 11:00)
Siandien islydejau brangiausiaji i kelione,todel leidziu sau truputeli paliudeti...

Visada sunku paleisti SM, bet laikykis,neuzilgo gal vel susimatysit 4u.gif

QUOTE(festina lente @ 2012 07 29, 19:16)
Sake per kitas atostogas nesim prasymus,kad neduok dieve as nepersigalvociau

Ir nubeges i facebook'a pakiete statusa,is partneriu i suzadetinius.

Protingai vyras elgias lotuliukas.gif Sveikinu!!!!

Ale ot kaip greit pasaulis dabar naujienas suzino hihihi.gif

QUOTE(Green tea* @ 2012 07 29, 21:45)

Uzvedet cia temele bigsmile.gif As tai nei neturiu konkretaus pirslybu vaizdo, tik kazkodel noreciau, kad tai butu vieta, primenanti abiem visa "istorijos" pradzia, kas nors, kas prikeltu prisiminimus apie pirmuosius jausmus, pirmas sypsenas, pirmus apsikabinimus ir pan blush2.gif Galvojant apie MB, mintyse iskyla zvaigzdetas dangus arba jura... Butu smagu, jei nuvaziave paatostogauti prie juros, nakcia issitemptu jis mane pasimatdyti ir is trumpikiu bangose issizvejotu ta blizganti maza daikciuka lotuliukas.gif
Atsakyti
Labas rytas 4u.gif Pagaliau palijo bigsmile.gif
QUOTE(Kliamka @ 2012 07 29, 23:48)

Miške, bet su kokia gražia proskyna, su vaizdu į kalveles ir erdvę biggrin.gif Gal reikia MB tokį vietos apibūdinimą pasakyt, vis tiek ilgai ieškot teks laugh.gif
Aha, pamojuot su žiedu ne kuriem prieš nosį irgi norėčiau lotuliukas.gif
O tokioj situacijoj emocijos nuostabios.. wub.gif

QUOTE(sachar @ 2012 07 30, 07:58)
..ir is trumpikiu bangose issizvejotu ta blizganti maza daikciuka  lotuliukas.gif

Tai tu dažniau savaitgaliais atitrūk, gal visos tada ir atidarysim po mėlyną dėžutę cool.gif biggrin.gif
Šauniai praleidot savaitgalį bigsmile.gif Fainai, kad su vaikais gerai bendravosi mirksiukas.gif Kiek dar pabus TB? 4u.gif
Jei labai labai norėsi ir jis norės, manau ištirpdysi tas sienas, kurias pastatė prieš tai buvę santykiai 4u.gif
Išžvejotų jis tau daikčiuką hihihi.gif Aš kaip ir Kliamka bijočiau, kad kol prisiruoš pames viską jūroj biggrin.gif
Nuuu, next biggrin.gif Abiga po baliaus jau turėtų būt atsigavus, lauksim pasakojimo cool.gif
Festina lente jau kaip ir papasakojo, atleidžiam nuo užduoties biggrin.gif
Atsakyti