Įkraunama...
Įkraunama...

Meilė per atstumą (tęsiam)

4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Fiction: 30 liepos 2012 - 09:20
QUOTE(Green tea* @ 2012 07 30, 08:35)
Gal reikia MB tokį vietos apibūdinimą pasakyt, vis tiek ilgai ieškot teks laugh.gif

Fainai, kad su vaikais gerai bendravosi  mirksiukas.gif Kiek dar pabus TB?  4u.gif

Jei labai labai norėsi ir jis norės, manau ištirpdysi tas sienas, kurias pastatė prieš tai buvę santykiai  4u.gif

Išžvejotų jis tau daikčiuką hihihi.gif Aš kaip ir Kliamka bijočiau, kad kol prisiruoš pames viską jūroj  biggrin.gif

Tadatu jam adresa su pasto kodu duok, o tai vargsas nesirys pirstis kol neras tinkamos aplinkos hihihi.gif

As ir lb del to dziaugiuos blush2.gif O MB sekmadieni isskrenda, laiko tiksliai nzn dar, tik tai akd jau taip greiati... realiai da visa svaite, bet kai as pavaduoju sokisoe ir nuo 5 ryto iki beveik 9 vakaro jo nematau, tai man taip mazai to laiko kuris liko atrodo verysad.gif

Na tikiuosi taip ir bus wub.gif

I da koki lotuliukas.gif blizganti, atpoliruota ir tt ir pan lotuliukas.gif Kazkodel prisiminiau "Saulelydzio" pirmaja dali, kai Edvardas ant saules visas kaip deimantis pazertas spindejo lotuliukas.gif
Atsakyti
Sveikos 4u.gif
Aciu uz sveikinimus,cia labiau maniski sveikinti reiktu su pergale,ne mane ax.gif

QUOTE(sachar @ 2012 07 30, 06:58)

Protingai vyras elgias  lotuliukas.gif Sveikinu!!!!

Ale ot kaip greit pasaulis dabar naujienas suzino hihihi.gif

Butu smagu, jei nuvaziave paatostogauti prie juros, nakcia issitemptu jis mane pasimatdyti ir is trumpikiu bangose issizvejotu ta blizganti maza daikciuka  lotuliukas.gif



Taip taip,naujienos sklinda sviesos greiciu. Dar as sakiau kam to reikia,bet gi isprase,kad as patvirtinciau,kad visi matytu,apie pasikeitusia musu situacija smile.gif Laimingas kaip milijona isloses biggrin.gif

Sakes kaip prajuokinai lotuliukas.gif Kazkaip as visai ne apie zieda pagalvojau,is trumpikiu iszvejota blizganti maza(???) daikciuka lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif

Atsakyti
QUOTE(festina lente @ 2012 07 30, 12:48)
Laimingas kaip milijona isloses  biggrin.gif

Sakes kaip prajuokinai  lotuliukas.gif  Kazkaip as visai ne apie zieda pagalvojau,is trumpikiu iszvejota blizganti maza(???) daikciuka  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif

Tu geriau uz milijona mirksiukas.gif

lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif Kiekvinas galvoja savo sugedimo laipsnyle hihihi.gif nors as apie ta daikciuka ir ne karta pamasciau lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Fiction @ 2012 07 30, 11:20)

mirksiukas.gif

QUOTE(sachar @ 2012 07 30, 13:00)

Kad pati dar tokios vietos nežinau biggrin.gif Tiks bet kokia, ką padarysi irnesakyk.gif
Aha.. tikrai, visai nelaiku tau tos repeticijos verysad.gif Ir kiekvieną dieną? Jėtus, kaip varot jūs ten biggrin.gif

QUOTE(festina lente @ 2012 07 30, 13:48)

Aha, išsikovojo vėl tave cool.gif
Bet ar pačiai nėra gera, kad jis toks laimingas? Tu kaip suprantu nelabai to norėjai (bet ir nesi griežtai griežtai nusistačiusi prieš tai, ane), bet va, TB toks laimingas.. Ar neverta vien dėl to šiek tiek nusileisti mirksiukas.gif
Aš tai irgi ne apie žiedą pagalvojau lotuliukas.gif lotuliukas.gif

QUOTE(sachar @ 2012 07 30, 13:56)

Čia ne sugedimo laipsnis, o tavo aprašymas toks hihihi.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Green tea*: 30 liepos 2012 - 12:10
QUOTE(Green tea* @ 2012 07 30, 13:07)

Aha, išsikovojo vėl tave  cool.gif
Bet ar pačiai nėra gera, kad jis toks laimingas? Tu kaip suprantu nelabai to norėjai, bet va, TB toks laimingas.. Ar neverta vien dėl to šiek tiek nusileisti  mirksiukas.gif



Tai as jau taip ir iteikinejau save,kad turiu susiimti ir nepasakyti vel NE. Nes jeigu jam tai taip svarbu,tai as negaliu dar tiek metu jo kankinti. As gi noriu,kad jis butu laimingas. Kai laimingas jis,laiminga ir as.
Atsakyti
QUOTE(festina lente @ 2012 07 30, 14:14)
Kai laimingas jis,laiminga ir as.


drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(Kliamka @ 2012 07 29, 19:15)

čiur aš aš  lotuliukas.gif  o gal Mirabella iš savo makaronino italiano grįš su briliantu.  thumbup.gif  bigsmile.gif  priklaups kokioj Šv. Petro aikštėj ir paprašys rankos. biggrin.gif ech grande Roma, norėčiau ten gauti žiedą bigsmile.gif  ax.gif


Linksmuole tamstele ir dar baisi romantike biggrin.gif anas pasitikti "tyngi", o tu galvoji briliantui nepagailetu smile.gif))
Siaip atrase, kad pasitiks (tuo geriau jam, nes antraip is principo nevykciau).
Nesu istizele, rasciau kaip nusigaut iki jo kaimo, bet galvojau, kodel turiu vykti pas vyra, kuris nedaro visko kas imanoma, kad tik mane pasitiktu. Nuo romos iki tos vietoves nera jau taip arti, tad argi nesmagu patinkama zmogu susitikt, paskui keliaut kartu, kalbetis...
As visiskai nesuprantu jo motyvu, tad labai suerzino ta mintis, kad jis kaip ponas lauks, o as kaip naslaite viena su lagaminu vyksiu pas 11 metu vyresni vyra doh.gif (skamba nei i tvora nei i mieta biggrin.gif )
Dar siandien uzklausiau kur planuoja mane apgyvendinti (sake, jei negaus buto, tada pas tavus) ir ar kas parlydes atgal i oro uosta (kazkaip noriu but globojama svetimoj saly smile.gif)) )

O panele del taves labai dziaugiames,tikiuos chose ateis i prota ir pats prades tave spausti ir apsispresti rimtai draugaut (kiek cia galima svarstyt) rolleyes.gif smile.gif
ta proga parasysiu grazia minti, visai netiketai radau savo kalendoriu vartydama siandien:
""Veikti ir veikti išmintingai, kai ateina veiksmo metas, laukti ir laukti kantriai, kai ramybės metas"


Och pamirsau pafantazuot apie pasipirsima (svajoti geris.... ) Zodziu noreciau, kad isrinktasis (greiciau jis apsireikstu biggrin.gif ) pasipirstu prie juros, kazkodel svajodama, kai plaukioja mintys visada isivaizduoju ta veiksma kazkur ant tilto, velai vakare, leidziantis saulei wub.gif Zieda butinai noreciau gaut (nebutinai brilianta) Man kazkaip nelabai priimtina,kai sugalvoja bendru sutarimu, kad va jau gyvenam, mylim, tai neskim pareiskimus ir tuokimes (be jokiu ceremoniju)... atrodo labai neromantiska, jokiu pastangu, kaip perkant baldu komplekta blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *Mirabella*: 30 liepos 2012 - 12:34
Mirabella na man tai irgi nelabai tokie bendri susitarimai patinka, vis tik žmogus turėtų būti apsisprendęs, o ne jei ji sutinka tai ir man gerai. Kai mano vieni draugai nusprendė tuoktis, nes nežinojo kur pinigus padėt, maždaug ji pasiūlė, jis sutiko. doh.gif ir gyvena, nes jiems taip patogu. O man ne, tiesą sakant neičiiau nei už vieno vyro, už kurių artimiausios draugės ištekėjo. schmoll.gif
Man jūsų istorija tokia kaip filmas. biggrin.gif Įsivaizduoju pagr. vaidmeny C. Diaz, tokia poniutė su lagaminu (kaip filme Holiday, beje kas nematėt ten irgi yra atstumo tema), klupdama tempia lagaminą kaktusais apaugusiais sausais žvyro takeliais į Italijos kaimą, kur ją pasitinka įdegęs vienmarškinis Fabio ir gausi jo giminė per kelias kartas. biggrin.gif poniutė keikia jį už tai, kad viena turi kamuotis iki to kaimo, bet susitikus jį ir pasisvečiavus porą dienų, viską jam atleidžia. biggrin.gif
Na nežinau kaip čia su mumis toliau bus, niekas nežino. Bet ta frazė kokia gerulė. bigsmile.gif iš tikro taip ir stengiuosi daryti, stengiuos būt protinga, nekelti jam problemų.

sachar tai va jau radau didelį panašumą tarp mūsų situacijų. Nes mano Chose irgi nusivylęs, toks prislėgtas, gan uždaras, toks kartais net nesuprasi ką galvoja. Ir dar būna aš nemoku paklausti ko noriu, o jis tada nemoka/nežino ką atsakyt. biggrin.gif Nors šiaip tai dažnai jis lb taikliai moka apibūdint pvz. kaip aš jaučiuosi. Anksčiau tokių kadrų neturėjau, hm.. tai gal šitas labiau patyręs. biggrin.gif g.gif jau nugrybavau nuo to ką norėjau pasakyt. Taigi man irgi tenka griauti sienas ir ne vieną atstumo sieną, čia būtų visai baika, o visas kitas sienas, kurias jam sustatė jo buvusios/buvusi (kiek ten jų bebuvo), ir kurios dbr stoja tarp mūsų. Jaučiu baimę iš jo pusės, labiausiai dėl to, kad vėl liks tik nusivylimas. cool.gif
Atsakyti
QUOTE(Kliamka @ 2012 07 30, 13:43)
Mirabella na man tai irgi nelabai tokie bendri susitarimai patinka, vis tik žmogus turėtų būti apsisprendęs, o ne jei ji sutinka tai ir man gerai. Kai mano vieni draugai nusprendė tuoktis, nes nežinojo kur pinigus padėt, maždaug ji pasiūlė, jis sutiko. doh.gif  ir gyvena, nes jiems taip patogu. O man ne, tiesą sakant neičiiau nei už vieno vyro, už kurių artimiausios draugės ištekėjo. schmoll.gif
Man jūsų istorija tokia kaip filmas. biggrin.gif Įsivaizduoju pagr. vaidmeny C. Diaz, tokia poniutė su lagaminu (kaip filme Holiday, beje kas nematėt ten irgi yra atstumo tema), klupdama tempia lagaminą kaktusais apaugusiais sausais žvyro takeliais į Italijos kaimą, kur ją pasitinka įdegęs vienmarškinis Fabio ir gausi jo giminė per kelias kartas. biggrin.gif poniutė keikia jį už tai, kad viena turi kamuotis iki to kaimo, bet susitikus jį ir pasisvečiavus porą dienų, viską jam atleidžia. biggrin.gif
Na nežinau kaip čia su mumis toliau bus, niekas nežino. Bet ta frazė kokia gerulė. bigsmile.gif  iš tikro taip ir stengiuosi daryti, stengiuos būt protinga, nekelti jam problemų.




Ir as neiciau nei uz vieno savo draugiu vyro. Ir visai ne del to, kad jiem kazkas negerai ar, kad santykiai nekokie. Atvirksciai drauges istekejusios uz visai sauniu vyruku, bet matyt kiekvienam savas zmogus ir savas likimas. Jie kazkaip net neprimena zmogaus, kurio as laukiu ax.gif Siaip turiu drauge, kuri gan ilgai bendravo per atstuma su vienu uzsenieciu, jis cia buvo ne karta jos studiju laikais, paskui gimtam mieste sveciavos ir ji ten skrido ne karta, bet va nesulipde ju likimas.Tuo metu jis jai siule vykti i jo sali, o ji nesutiko mesti studiju ir kiek suprantu abu nerado kompromiso. Dabar yra istekejusi uz lietuvaicio. Klausiau ar nesigaili, ar sirdies neskauda. Sako nesigailiu... g.gif Bet as kiek isivaizduoju ta patirtis nebuvo is paciu maloniuju, nes jeigu bendrauji, draugauji yra kazkokios viltys ir planai...Keista, kad kai kurie zmones nenori pakovoti del savo laimes.

Na pas mus su italiano tikras filmas neabejotinai. Vien tai, kad su tokiu keistu bendravimu dar nemetem vienas kito iki siol isties keista. Buna apsiriejam, susitaikom, o jis man sako "bet zinai kas svarbiausia? kad mes vis dar cia" smile.gif

laugh.gif Na panasiai ir butu jei nepasitiktu, tik as klupdama dar sluostyciausi varvanti makiaza lotuliukas.gif oj tas mano fabijus toks petietis, istikruju visas ideges kaip sokoladukas smile.gif)) (turbut dar ir del to jo nemetu, kai i nuotraukas pasiziuriu biggrin.gif )
Isiaiskinau jau, kad visdelto jis uosvienei dar "nenori" manes pristatyt, apsistosiu pas jo drauga ar drauge. Is dalies tai labai gerai, nes atkrito klausimas ka jo "babulijai" reiketu atvezt is lietuvos uz svetinguma, bet is kitos puses, jeigu butu pas "uosviene" apgyvendines, buciau laiminga tuo, kad tai jau kvepetu truputi rimtesniu poziuriu smile.gif Pasiteisino, kad jo kaimas 7 km nuo juros ir man ieskojo kur arciau apsistot, na gerai aceit tikiu.... rolleyes.gif

Va va, man kartais noris priremt saviski prie sienos ir iskvost kodel elgias vienaip ar kitaip, kaip sau tai leidzia, kokie jo ketinimai, kas per planai, kur demesys, kodel tas demesio intensyvumas kinta ir tt...paskui galvoju palauk...ramiai, taip tu ji tik isbaidysi rolleyes.gif Paziuresim, per amzius jis vistiek nebegs, nuspres kazka cool.gif
Atsakyti
Sveikos smile.gif Taip, aš jau po vestuvių, visai smagiai pasilinksminom, pašokom, tik maniškis buvo pavargęs ir mieguistas, tai po vidurnakčio jau laukėm momento ištrūkt namo ir pralaukėm vos ne 3 val biggrin.gif Užtat vakar ilgiau pamiegojom - vis tik nėra nieko geriau nei buvimas dviese mums.

Smagūs jūsų piršlybų scenarijai, o aš tokio net neturiu svajonėse blush2.gif Gal dėl to, kad MB labai skeptiškai žiūri į santuoką (gal beveik kaip Festina lente, tik dėl kitų priežasčių), tai man jau pats faktas, kad paprašytų būti žmona, būtų toks neįtikėtinas, kad nereiktų nei pajūrio, nei miško biggrin.gif Nors gali būt, kad ir neatmeta jis fakto ateity susituokt, paskutiniu metu daug pradėjo apie vaikus šnekėt, lyg juokais, bet matau, kad po kelerių metų norėtų. Bet kokiu atveju norėčiau, kad piršlybos būtų nuoširdžios - jis to pats norėtų, nesijaustų verčiamas, kad taip reikia.

Beje, Festina lente, tai gal jau šiemet tapsi žmona? ax.gif

Mirabella, tai gal judu tik prieš kelionę taip, susitikus sutarsit geriau, apsišlifuosit kampus ir nenorėsi išvažiuot iš jo smile.gif
Sachar, man rodos, judviejų santykiai tik gerėja, ir tarpusavy, ir su vaikais. Įmanomas dalykas, jog dėl ankstesnių nesėkmingų santykių TB uždaresnis pasidarė, bet manau, dar išmokysi jį rodyti jausmus, tik neprarask savo užsispyrimo mirksiukas.gif

Kliamka, turbūt ramiau dabar, kai yra šiokio tokio apibrėžtumo ir žinojimo, kad jam rūpi ,ar bent jau aš taip suprantu jūsų situaciją.

Green tea, neprailgo savaitgalis be TB? Nors kai pagalvoji, jau labai arti kitas 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(abiga @ 2012 07 30, 20:47)

Smagūs jūsų piršlybų scenarijai, o aš tokio net neturiu svajonėse blush2.gif Gal dėl to, kad MB labai skeptiškai žiūri į santuoką (gal beveik kaip Festina lente, tik dėl kitų priežasčių), tai man jau pats faktas, kad paprašytų būti žmona, būtų toks neįtikėtinas, kad nereiktų nei pajūrio, nei miško biggrin.gif Nors gali būt, kad ir neatmeta jis fakto ateity susituokt, paskutiniu metu daug pradėjo apie vaikus šnekėt, lyg juokais, bet matau, kad po kelerių metų norėtų. Bet kokiu atveju norėčiau, kad piršlybos būtų nuoširdžios - jis to pats norėtų, nesijaustų verčiamas, kad taip reikia.

Beje, Festina lente, tai gal jau šiemet tapsi žmona?  ax.gif





Pas mus viskas buvo labai paprastai,bet nuosirdziai. Be to,kadangi tai ne pirmas prasymas,tai klauptis ar ieskoti kazkokiu ipatingu vietu ar situaciju manau nebuvo prasmes. Ir siaip mes abu toli nuo romantikos,tai tu pirslybu vaidinimu nereikia.

O del sito as nzn ka atsakyti,jis turbut bijojo mane isgazdinti,visa tai palikom kitoms atostogoms. Tik sake kai grys iskart eisim rasyti prasymus,daugiau nieko neplanavom ir nekalbejom apie vestuves. As vis dar pati negaliu patiketi,kad taip atsitiko smile.gif
Atsakyti