Įkraunama...
Įkraunama...

Meilė per atstumą (tęsiam)

Labas rytas, as snd jauciuosi kaip tas zuikis per reklama, kuris neturi batareikos Energjaizer doh.gif pakilau vos is lovos, be nuotaikos, uzmigciau tiesiai ant stalo, jei tik galima butu... net jau pradedu svajoti, kad MB koki vakara negristu ir galeciau pramiegoti visa laika, o dar tik antradienis... unsure.gif

QUOTE(Green tea* @ 2012 07 30, 13:07)
... tikrai, visai nelaiku tau tos repeticijos  verysad.gif Ir kiekvieną dieną? Jėtus, kaip varot jūs ten!

Nuo pirmadienio iki ketvirtadienio po 2-3val vedu ax.gif

QUOTE(Kliamka @ 2012 07 30, 14:43)
Taigi man irgi tenka griauti sienas ir ne vieną atstumo sieną, čia būtų visai baika, o visas kitas sienas, kurias jam sustatė jo buvusios/buvusi (kiek ten jų bebuvo), ir kurios dbr stoja tarp mūsų. Jaučiu baimę iš jo pusės, labiausiai dėl to, kad vėl liks tik nusivylimas. cool.gif

Na tikekimes kad uzteks jegu mum su tom sienom kovoti 4u.gif

QUOTE(abiga @ 2012 07 30, 20:47)
Užtat vakar ilgiau pamiegojom - vis tik nėra nieko geriau nei buvimas dviese mums.

Sachar, man rodos, judviejų santykiai tik gerėja, ir tarpusavy, ir su vaikais. Įmanomas dalykas, jog dėl ankstesnių nesėkmingų santykių TB uždaresnis pasidarė, bet manau, dar išmokysi jį rodyti jausmus, tik neprarask savo užsispyrimo  mirksiukas.gif

Sutinku drinks_cheers.gif Nieko nera geriau uz pabudima vienam salia kito ir sakykim kokia 11-12val lotuliukas.gif

Kad tavo zodziai kaikam i ausi blush2.gif O pirmoj vietoj, kad nepristygtu jegu, reiktu kad darbas ramesnis pasidarytu, nes visai as jau moraliskai nusitasius, tokia busena, jog jei kas atimtu saldainiu ir tai apsiverkciau verysad.gif Vakar uzsioziavau ant MB, nes jis pabambejo del to, kad as visai nesidomiu tuo kas vyksta placiame pasaulyje, ty nu visiskai neziuriu ziniu (bet cia man nuo vaikystes taip, anksciau tikejau kad isaugsiu ir pradesiu dometis, bet nei velnio, o jis nesupranta kaip taip gali buti doh.gif ), tai burbtelejau, jog jei nepatinka lai susiranda kita ir nusisukau prie sienos meigot unsure.gif Zinau kad kvaila, bet nebeturiu jegu klausytis kas diena (nu kartais kas antra) darbe pamokslu, pykciu, barimusi, ir dar namie nepasitenkinimu kazkokiu unsure.gif

QUOTE(festina lente @ 2012 07 30, 22:38)
As vis dar pati negaliu patiketi,kad taip atsitiko 

Supanciojo musu mergyte bigsmile.gif
Atsakyti
Labas rytas 4u.gif

QUOTE(*Mirabella* @ 2012 07 30, 14:28)
..jis kaip ponas lauks, o as kaip naslaite viena su lagaminu vyksiu pas 11 metu vyresni vyra  doh.gif  (skamba nei i tvora nei i mieta  biggrin.gif  )
... atrodo labai neromantiska, jokiu pastangu, kaip perkant baldu komplekta  blush2.gif

lotuliukas.gif

QUOTE(*Mirabella* @ 2012 07 30, 17:32)
Ir as neiciau nei uz vieno savo draugiu vyro. Ir visai ne del to, kad jiem kazkas negerai ar, kad santykiai nekokie. Atvirksciai drauges istekejusios uz visai sauniu vyruku, bet matyt kiekvienam savas zmogus ir savas likimas.
...Keista, kad kai kurie zmones nenori pakovoti del savo laimes..

drinks_cheers.gif
Na, bet jei matai, kad nieko nebeišeina padaryti, kad santykiai nesiklijuoja ir net nėra jokios laimės būnant kartu, tai kaip ir nebėra, nesinori dėl ko kovoti.. Aišku, kitas klausimas, ar tikrai viską padarė, kad tie santykiai nesugriūtų. Į dūšią neįlįsi kaip sakant, neaišku kaip kas būna 4u.gif

QUOTE(abiga @ 2012 07 30, 21:47)

Smagu, kad ir pasilinksminot ir dar dviese pasibuvot bigsmile.gif
Visi scenarijai faini, svarbu juk nuoširdumas ir geri norai tokiu momentu 4u.gif
Neprailgo, turėjau veiklos mirksiukas.gif Aha, jau tuooooj bigsmile.gif

QUOTE(festina lente @ 2012 07 30, 23:38)

Suprantama, kiekviena pora juk savita, kas vienai patinka, kitai - ne mirksiukas.gif
Mes čia visos galim prisifantazuot kiek tik norim, bet kai ta akimirka ateis, ji bus pati geriausia, net jei ir kotletus kepant pasipirš biggrin.gif

QUOTE(sachar @ 2012 07 31, 08:09)

jėtus, tu tikrai pervargus.. Ir ilgai taip nepatempsi unsure.gif Ir pačiai kankynė, ir MB va apšauktas biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Green tea*: 31 liepos 2012 - 09:08
QUOTE(Green tea* @ 2012 07 31, 10:07)
jėtus, tu tikrai pervargus.. Ir ilgai taip nepatempsi  unsure.gif Ir pačiai kankynė, ir MB va apšauktas  biggrin.gif

Siandien MB sake neatvaziuos pas mane, kad po darbo galeciau tiesiai i lova griuti ir bent biskiuka pailseti, nes a taip a taip, gaunasi, kad tik pamiegot su manim atvaziuoja doh.gif Is dalies gerai, pati ryte apie toki varianta galvojau, o is kitos puses liudna, noretusi kad apkabintu bent kazkas verysad.gif Reikia jauciu pas daktarus papulti ir "pasidaryti" atostogas, nes nebetveriu darbe visai unsure.gif
Atsakyti
Oi jus fantazuotojos smile.gif Jei nenorit kada ateity nusivilti,tai tas jusu fantazijas kazkiek turetu zinoti mylimasis,pries pirsdamasis.

Labanaktis bye1.gif
Atsakyti
Sveikos braškės, taigi su olimpiniu auksu visas!!!! first.gif bigsmile.gif clap.gif clap.gif ko nesidžiaugiat? lithuania.gif
Vakar rašinėjau laiškus visiem į užsienį, tai jaučiausi lyg pati ne lt būčiau. biggrin.gif Rytoj (šiand) jau varau gastrolių, pirma į sostinę, paskui bus matyt.
QUOTE(abiga @ 2012 07 30, 20:47)
Sveikos smile.gif Taip, aš jau po vestuvių, visai smagiai pasilinksminom, pašokom,
Kliamka, turbūt ramiau dabar, kai yra šiokio tokio apibrėžtumo ir žinojimo, kad jam rūpi ,ar bent jau aš taip suprantu jūsų situaciją.

vajėzus bet koks karštis buvo, jau su kostiumu tai savižudis tik galėjo būt, orelis nepavydėtinas, bet ką čia gali žinot.
Na dėl savo būsenos tai sakyčiau jaučiuos normaliai. Suprantu, kad jis nori bendravimo su manim, sakė dažnai pagalvoja. Dbr parašiau tokį lb protingą laišką smartass.gif , žiūrėsiu kokia reakcija bus. biggrin.gif mastau.gif
QUOTE(festina lente @ 2012 07 31, 22:43)
Oi jus fantazuotojos  smile.gif  Jei nenorit kada ateity nusivilti,tai tas jusu fantazijas kazkiek turetu zinoti mylimasis,pries pirsdamasis.

tai gal dar palikt nuotrauką su žiedu kokio norėčiau, nes irgi turiu viziją biggrin.gif tegul ir jis pagalvoja, o tai čia būtų sukramtyk, į burną įdėk, užčiaupus palaikyk ir kakliuką pamasažuok, kad reičiau nurytų. Iš tikro nenorėčiau, kad viską padarytų taip kaip pasakyčiau, o niekad smulkiai ir nesakyčiau net jei ir klaustų. Gerai tai tinka ir kotletus kepant, tegul tik kas nors kada nors pasipirštų, įdomu būtų išgyvent tokią akimirką. biggrin.gif Bet jei rimtai tai mėgstu kai svarbūs momentai būna tobuli. Žodž, neapsisprendus aš šnd, varau miegot, bu tuoj reiks keltis. unsure.gif
Papildyta:
sachar prašau eiti atostogų arba keisti darbą. būtinai. pervargus esi visaip. Išvaryk kur nors su draugėm, bent keliom dienom. svarbiausia kokybiškai. prieš pora metų turėjau trijų dienų kelionę, bet taip pailsėjau, kad dingo dideli nugaros skausmai, o tą kelionę lig šiol laikau viena pačių geriausių. Jei reikia koordinačių, tai buvo Talinas.
Atsakyti
QUOTE(Kliamka @ 2012 08 01, 01:54)
Na dėl savo būsenos tai sakyčiau jaučiuos normaliai. Suprantu, kad jis nori bendravimo su manim, sakė dažnai pagalvoja. Dbr parašiau tokį lb protingą laišką smartass.gif , žiūrėsiu kokia reakcija bus. biggrin.gif mastau.gif

sachar  prašau eiti atostogų arba keisti darbą. būtinai. pervargus esi visaip. Išvaryk kur nors su draugėm, bent keliom dienom. svarbiausia kokybiškai. prieš pora metų turėjau trijų dienų kelionę, bet taip pailsėjau, kad dingo dideli nugaros skausmai, o tą kelionę lig šiol laikau viena pačių geriausių. Jei reikia koordinačių, tai buvo Talinas.

Na tikiuosi viskas bus gerai 4u.gif

Meginu jau ne pirma menesi darba kita susirasti, tik kad nesekas visai verysad.gif O tos kelios dienos poilsio nelabai ir bepadeda, nes kai tik gristi i darba cvel viskas per naujo, ir atostogu nenusimato...klausiau kada galetu isleisti, tai vos ne rudeni geriauiu atveju doh.gif Belika biliutenis g.gif Bet kai gyvenu viena ir pati save islaikau, likti be pajamu negaliu unsure.gif
Atsakyti
Labas rytas 4u.gif

QUOTE(festina lente @ 2012 07 31, 23:43)

Žinai, man tokia nuojauta, kad vis tiek bus viskas tobula, jei ir nepasakysiu kaip konkrečiai noriu biggrin.gif Bus svarbiausia pats faktas ir emocijos, tikrai nepatempsiu lūpos, kad pasipirš tiesiog jaukiai vakarojant namie.. bigsmile.gif Esam lyg ir kalbėję apie tai su MB, tik aš tada pasakiau, kad kai norės pasipiršt, tegu vežasi mane į vieną labai fainą restoraniuką biggrin.gif Daba persigalvojau, kų daryt 000189.gif

QUOTE(Kliamka @ 2012 08 01, 02:54)

Džiaugiamės džiaugiamės bigsmile.gif bigsmile.gif Aš irgi keliom draugeškom Amerikėj esančiom pranešiau, vdrug dar miegojo kai laimėjom biggrin.gif
Sostinėj šiuo metu apsiniaukę, pasiimk skėtį biggrin.gif

QUOTE(sachar @ 2012 08 01, 08:01)
Meginu jau ne pirma menesi darba kita susirasti, tik kad nesekas visai  verysad.gif O tos kelios dienos poilsio nelabai ir bepadeda, nes kai tik gristi i darba cvel viskas per naujo, ir atostogu nenusimato...klausiau kada galetu isleisti, tai vos ne rudeni geriauiu atveju  doh.gif Belika biliutenis  g.gif Bet kai gyvenu viena ir pati save islaikau, likti be pajamu negaliu  unsure.gif

O aš vakar pagalvojau, neišeitų tau apmažint šokių? Na ne 4 dienas per savaitę eit.. Suprantu, tai tavo laisvalaikis, atsipalaidavimo būdas turėtų būti, bet manau pervargsti gal labiau nei pailsi ten, ne? unsure.gif
Jei darbo neišeina pakeist taip greitai, keisk kitką, nes ilgai nepatrauksi tokiais tempais.. O matai ir MB dėmesio nebesinori rodyti iš to nuovargio sad.gif
Atsakyti
Labas vakaras smile.gif

Kliamka, nebuvo taip karšta, visur veikė kondicionieriai, o be to, švarkų pas vyrus greit po oficialiosios dalies nebeliko biggrin.gif Žavu, kad judviejų santykiai, nors lėtai, juda į priekį. Gerų atodtogų smile.gif

Sachar, atrodo, tai nervinis išsekimas dėl darbo, nepanašu, kad dėl šokių, kad ir kaip jie padidintų dabartinį užimtumą. Tikiuos, MB išlieka supratingas ir linkiu, jog sėkmė nusišypsotų, ieškant kito darbelio 4u.gif
Atsakyti
Labas rytas 4u.gif Ketvirtadienis... Siandien paskutine diena sokiose, o ryt paskutine diena darbe sia savaite, kad tik greiciau... nes laikas taaaip lietai slenka doh.gif

QUOTE(Green tea* @ 2012 08 01, 08:41)
Daba persigalvojau, kų daryt 000189.gif

O aš vakar pagalvojau, neišeitų tau apmažint šokių? Na ne 4 dienas per savaitę eit.. Suprantu, tai tavo laisvalaikis, atsipalaidavimo būdas turėtų būti, bet manau pervargsti gal labiau nei pailsi ten, ne?  unsure.gif

Pasakyk "kai sugalvosi pirstis, turek mintyje, jog nebenoriu i restorana" lotuliukas.gif

Na sokiai cia tik pusantros savaites taip, nes tenka pavaduoti mokytoja, ji isvaziavus i seminarus, o iprastiniu tempu buna tik 2 pamokos i savaite po 1val mirksiukas.gif

QUOTE(abiga @ 2012 08 01, 21:00)
Sachar, atrodo, tai nervinis išsekimas dėl darbo, nepanašu, kad dėl šokių, kad ir kaip jie padidintų dabartinį užimtumą. Tikiuos, MB išlieka supratingas ir linkiu, jog sėkmė nusišypsotų, ieškant kito darbelio  4u.gif

Tai va, kad cia nervinis doh.gif Ir dziaugiuosi, kad MB tikrai pakankamai supratingas wub.gif Uztat siandien ryte jis pareiske, jog i darba manes nebeves 5ryto lotuliukas.gif Bet mes ir taip taremes, kad snd jis negris pas mane, nes as po sokiu dar i namus ataskaita menesine turesiu pasiimti pasidaryti, tai a taip a taip tektu ryt viesuoju vaziuoti tongue.gif o po to paskutines dienos kartu verysad.gif
Atsakyti
Labas rytas 4u.gif

QUOTE(sachar @ 2012 08 02, 07:23)

Aš irgi noriu, kad laikas greičiau eitų ax.gif
Aj, nebesakysiu nieko biggrin.gif Jau ir taip išsprūdo man čia kažkada apie vestuves kažkas, perdaug plepu tokiom temom lotuliukas.gif
Aaa, tai bent tiek, jei tik porą kartų per savaitę 4u.gif Ir sutapk taip, kad kaip tik tau pavaduot kai TB atvažiavęs doh.gif

Visoms gero ketvirtadienio 4u.gif Kaip tingiu ką nors daryt unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Green tea* @ 2012 08 02, 08:44)
Aš irgi noriu, kad laikas greičiau eitų  ax.gif

Aj, nebesakysiu nieko  biggrin.gif Jau ir taip išsprūdo man čia kažkada apie vestuves kažkas, perdaug plepu tokiom temom  lotuliukas.gif

Kaip tingiu ką nors daryt  unsure.gif

Vat kad penktadienis greiciau ateitu, tai lb lb noriu, o po to gali laikas sustoti lotuliukas.gif

Cia tipo bijai prikarkseti? lotuliukas.gif Tu tik karksek, karksek apie vestuves ir laimingas pabaigas hihihi.gif

Pas mane panasiai, bet del to, jog link zemes traukia doh.gif antra energetinio skarbonke jau atsidariau, bet menkai si karta gelbsti unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(sachar @ 2012 08 02, 11:03)
Vat kad penktadienis greiciau ateitu, tai lb lb noriu, o po to gali laikas sustoti  lotuliukas.gif

Cia tipo bijai prikarkseti?  lotuliukas.gif Tu tik karksek, karksek apie vestuves ir laimingas pabaigas hihihi.gif

Pas mane panasiai, bet del to, jog link zemes traukia  doh.gif antra energetinio skarbonke jau atsidariau, bet menkai si karta gelbsti  unsure.gif

Aha, aš irgi norėčiau laiką sustabdyt wub.gif Kokiai savaitei biggrin.gif

Ne, nenoriu, kad mano karksėjimus kaip spaudimą suprastų biggrin.gif Viskas turi būti laisva valia, škia biggrin.gif

Aš va lauke buvau, pravėdinau galvą, pasijamiau knygų iš bibliotekos bigsmile.gif O dabar prie darbų rolleyes.gif

Aš energetinių negaliu gert, neskanu ir širdis pradeda maskatuotis.. Gal žalią arbatą pamėgink? 4u.gif
Atsakyti