Įkraunama...
Įkraunama...

Šlapimo pūslės uždegimas

QUOTE(Radvila @ 2015 10 16, 15:19)
Aš beveik nuolat jas geriu prevenciškai, nes mano šlapimo pūslės uždegimai linkę kartotis ir yra ūmūs. Tiesa per paūmėjimus, kada atsiranda stiprus skausmas ir kraujas šlapime, man šios tabletės nepadeda, daugiau kaip pagalbinė priemonė. Visuomet tenka griebtis antibiotikų. Bet čia turbūt priklauso nuo uždegimo stiprumo.

Ačiū už atsakymą 4u.gif O kaip tas kraujas šlapime matosi? Mano šlapimas toks tamsesnis tik. Tai ir nesuprantu
Atsakyti
QUOTE(arfineja @ 2015 10 16, 13:25)
Ačiū už atsakymą  4u.gif O kaip tas kraujas šlapime matosi? Mano šlapimas toks tamsesnis tik. Tai ir nesuprantu


Pasišlapinus bėga ir kraujas kartu. Tikrai neįmanoma nepastebėti. Niekam to nelinkiu verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Radvila @ 2015 10 16, 15:28)
Pasišlapinus bėga ir kraujas kartu. Tikrai neįmanoma nepastebėti. Niekam to nelinkiu  verysad.gif

ouch... ačiū už atsakymus. Lauksiu pirmadienio ir reikalausiu tyrimų!!!!!
Atsakyti
QUOTE(Amélie de Montmartre @ 2014 11 12, 11:29)
as tai patarciau vartoti ne tada, kai pajusi simptomus, bet reguliariai. Galima kokia savaite pavartot kapsules pries einant miegoti. Tada 3 savaiciu pertrauka, tada vel savaite pavartoti.
Aisku, as nzn kiek tau blogai. Jei tik karta per metus buna uzdegimas, tada gal ir neverta.

Papildyta:

Be spanguoliu produktu, dar reiketu vartoti ir probiotikus. Tiek geriamus, tiek i maksti.
Jei jums vis yra isskyru, greiciausia maksties flora issiderinusi ir pH pakites. Normalioje maksties terpeje didzioji dalis zalingu mums bakteriju tiesiog mirsta, taciau, jei terpe pakitusi, ph netinkamas, tokiu atveju makstis tampa e coli ir kitu zarazu veisykla. O is maksties tos bakterijos labai lengvai patenka i slaple ir keliauja auksciau.
Visa tai radau straipsniuose, plius dar viena vaistininke liepe probiotikus naudoti, kai pamate, kad pastoviai griztu pirkt antibu nuo slapimo taku uzdegimo.

Gal gaite parašyti konkrečiai kokie probiotikai į makštį? AČIŪ bigsmile.gif
Atsakyti
Gal kam rado po uzdegimu baltymo slapime? Kuris rodo kad jau pazeisti inkstai..
Atsakyti
Sveikos.

Man 23 metai . Niekada neturejau problemu su šlapimo pūsle. Pries nepilnus du metus pradėjau lytinius santykiu. Turiu pastovu drauga. Kadangi dabar atlieku metus praktika uzsienyje, su draugu pasimatome po savaite kas menesi.
Pries menesi kaip tik buvome susitike. Ir manau po lytiniu santykiu prasidejo man man cistitas
( manau , tas vadinamasis "medaus menesio "). Pradzioje gydziausi zolelemis kaip rekomenduoja, visokiais ekstraktais, po penkiu dienu nepraejus kreipiausi i gydytoja, gavau antibiotiku - ciprofloksacina. sugeriau 5 dienas. nebuvo darytas joks paselis, tik rode slapimas stipru uzdegima.
savaite buvo viskas gerai. Po to prasidejo deginimas ir spaudimas slaples isoreje, noras slapintis pastovus , bet slapinausi ne daugiau 9 kartus. Tai galima sakyti norma, nes daug geriau dar maude pilvo apacia. Ejau vel pas gydytoja , slapimas visiskai svarus ir paselio nedaro kai slapimas svarus. Ginekologa irgi aplankiau, nes po antibiotiku buna grybeline infekcija . Bet ginekologas irgi pasake kad as svari.
Taigi seimos gydytojas pasake , kad cia bus tiesiog sudirgusios pusles simptomai. Internete paskaiciau ( Vokiskai, nes esu vokietijoje ir buvau pas vokieciu gydytojus), kad tikrai yra toks sudirgimas ir buvo parasyta tokie pat simptomai ir kuo gydyti. Geriu ivairius dbr ekstraktus vel. Buvo vienu momentu visai dinge simptomai. O dabar paskutine savaite vel atsirado(gal del menesiniu). Deginimo nebera, bet PO PASISLAPINIMO norisi vel . Kutena pilvo apacia, atrodo , kad na kazkas ten neuzsidare pilnai po pasislapinimo. Jei ilgiau nesislapinu tai yra negeriu vandens, tai jauciuosi normaliai , kai tik pasislapinu pusle vel sudirgus...Paradoksas.
Nenoriu , kad man taip liktu ir nenoriu , kad man pereitu i rimtesnius dalykus..Bijau lytiniu santykiu..Net siutas ima paskaicius ivairius atsiliepimus..Gal kas susidure su tokia pradzia ir ka nors gali parekomenduoti? gal kas gali parekomenduoti gera urologa Vilniuje?

Aciu,
Lauksiu atsakymo.
Atsakyti

Sveikos.

Man 23 metai . Niekada neturejau problemu su šlapimo pūsle. Pries nepilnus du metus pradėjau lytinius santykiu. Turiu pastovu drauga. Kadangi dabar atlieku metus praktika uzsienyje, su draugu pasimatome po savaite kas menesi.
Pries menesi kaip tik buvome susitike. Ir manau po lytiniu santykiu prasidejo man man cistitas
( manau , tas vadinamasis "medaus menesio "). Pradzioje gydziausi zolelemis kaip rekomenduoja, visokiais ekstraktais, po penkiu dienu nepraejus kreipiausi i gydytoja, gavau antibiotiku - ciprofloksacina. sugeriau 5 dienas. nebuvo darytas joks paselis, tik rode slapimas stipru uzdegima.
savaite buvo viskas gerai. Po to prasidejo deginimas ir spaudimas slaples isoreje, noras slapintis pastovus , bet slapinausi ne daugiau 9 kartus. Tai galima sakyti norma, nes daug geriau dar maude pilvo apacia. Ejau vel pas gydytoja , slapimas visiskai svarus ir paselio nedaro kai slapimas svarus. Ginekologa irgi aplankiau, nes po antibiotiku buna grybeline infekcija . Bet ginekologas irgi pasake kad as svari.
Taigi seimos gydytojas pasake , kad cia bus tiesiog sudirgusios pusles simptomai. Internete paskaiciau ( Vokiskai, nes esu vokietijoje ir buvau pas vokieciu gydytojus), kad tikrai yra toks sudirgimas ir buvo parasyta tokie pat simptomai ir kuo gydyti. Geriu ivairius dbr ekstraktus vel. Buvo vienu momentu visai dinge simptomai. O dabar paskutine savaite vel atsirado(gal del menesiniu). Deginimo nebera, bet PO PASISLAPINIMO norisi vel . Kutena pilvo apacia, atrodo , kad na kazkas ten neuzsidare pilnai po pasislapinimo. Jei ilgiau nesislapinu tai yra negeriu vandens, tai jauciuosi normaliai , kai tik pasislapinu pusle vel sudirgus...Paradoksas.
Nenoriu , kad man taip liktu ir nenoriu , kad man pereitu i rimtesnius dalykus..Bijau lytiniu santykiu..Net siutas ima paskaicius ivairius atsiliepimus..Gal kas susidure su tokia pradzia ir ka nors gali parekomenduoti? gal kas gali parekomenduoti gera urologa Vilniuje?

Aciu,
Lauksiu atsakymo.

kam jums urologas?

 

man tai buvo jau dukart.

Viena kartą 2012 m. pabaigoj, kitą visai neseniai.

Pirmą karta pradėjau tirtis nuo šeimos gydytojo, neprisimenu, ar tyrimai buvo geri, bet vis dėl to ėjau pas ginekologę. Darė tepinėlius, nieko nerado, kadangi taip gyvent neįmanoma, ginekologė davė siuntimus pasidaryt mikroplazmos ir ureaplazmos tyrimus. Rado mikroplazmą, 2 rūšių stiprūs vaistai ir jokių bėdų 4 metus.

Praeitų metų gale vėl tas pats, žiaurus deginimas, noras šlapintis, nors tik trys lašai nukrenta :D Būdavo dienų, kad taip degindavo, jog net šaltis purtydavo, atrodydavo, jog didžiausia temperatūra sukildavo. Tik dabar nėjau pas ginekologę, pirmiausia į laboratoriją, pasidariau mikroplazmos ir ureaplazmos tyrimus, bakteriogramą. Gavusi atsakymą, o rado abu (mikroplazmos ir ureaplazmos bakterijas), nuvariau pas ginekologę, išrašė antibiotikų abiem su vyru. Kaip po baigėsi, bet jutau, kad ne iki galo .Po kažkurio laiko vėl prasidėjo stiprus deginimas, vėl pas ginekologę, padarė tepinėlį, rado uždegimą, vėl antibiotikai. Bet užtat baigėsi visi deginimai.

Galbūt jums tas pats, eikit pas ginekologę, konsultuokitės, su mikroplazmom nejuokai, pasekmės nesigydimo labai nesmagios.

Atsakyti
Sveikos merginos!

Šiandien užsiregistravau būtent tam, kad parašyčiau savo istorija šioje temoje ir išgirščiau patarimų smile.gif

viskas prasidėjo prieš du metus. Po lytinių santykių suėmė labai stiprus šlapimo pūslės uždegimas. Siūsiuojau krauju, skausmai žvėriški... ginekologė be pasėlio išrašė antibiotikų ir aš po poros dienų pasijutau visiškai sveika. Tada tikėtina ir padariau savo pirmą klaidą - neišgėriau antibiotikų pilno kurso, o ir pasėlis nebuvo darytas, tad neaišku ar tinkamus gėriau. Po poros savaičių atkritau dar stipriau - vėl antibiotikai... vėl uždegimas... vėl antibiotikai... pagerėdavo geriausių atvejų dviems savaitėms. Ištisai į savaitę po vieną uždegimą... šeimos gydytoja kaip užkeikta siuntė daryt pasėlius (visi neigiami) ir rašė visus iš eilės antibiotikus... būtent taip kankinausi 1,5 metų kol neiškentėjus užsirašiau į Santariškių klinikas mokamai konsultacijai pas nefrologę. Nefrologė inkstuose nieko blogo neradus, bet pagailėjus manęs nuo pastovių uždegimų paguldė mane į ligoninę kurioje atlikę tyrimus rado stafilokoko bakteriją. Ligoninėje buvo leisti antibiotikai į veną arklinėm dozėm, uždegimas praėjo, bet tas pastovus diskomfortas ne. Išleidus pirmą dieną iš ligoninės liepė tęsti geriamuosius antibiotikus ir jau pirmąją dieną buvau išvežta į ligoninę nuo ūmios alergijos.. tai yra... organizmas buvo ant tiek prifarširuotas antibiotikais, kad neatlaikė iš išbėrė visą kūną. Istorija tęsėsi... uždegimas lyg ir praėjo, tačiau pastovus maudimas pūslės vietoję, neaiškus perštėjimas liko. Praėjo mėnuo ir vėl pabudau nuo uždegimo "džiaugsmo". Vėl pasėliai... vėl antibiotikai... tik šį kartą rado e coli.

Aplankyta buvo n gydytojų... kiek pinigų paklota vaistams, tyrimams baisu suskaičiuoti... kiek nervų sugadinta sau, šeimai ir mylimajam... neiškentėjus eilinio uždegimo prieš tris mėnesius radau internete gydytoją urologą - Albertą Čekauską. Skaičiau komentarus ir svarsčiau ar tikrai padės man, ar tai bus dar kartą veltui išleisti šimtai eurų. Nuėjau į konsultaciją ir supratau, kad pagaliau radau gydytoją kuris rimtai žiūri į mano problemą ir kuris pirmas pasiūlė ieškot problemos, o ne spręst padarinius. Pirmiausiai buvo padarytas cistologinis tyrimas ir būtent jis parodė, jog nuo pastovių uždegimų turiu šlapimo pūslės gleivinės lopinėlio uždegimą. Būtent prie jo kabinasi bakterijos ir būtent nuo jo man yra tas pastovus diskomfortas. Toliau tęsė gydymo parinkimas ir man buvo pasiūlyti inovatyvus vaistai kurie yra įpurškiami į pūslę. Jie atstato gleivinę ir neleidžia bakterijoms prikibti prie pažeistos sienelės.

Per beveik tris mėnesius buvo padarytos 5 vaistų instaliacijos į pūslę ir uždegimas nepasikartojo, o perštėjimas yra žymiai retesnis ir ne toks stiprus. Pastoviai geriu spanguolių tabletes ir kiekvieną kartą eidama i wc meldžiuosi, kad tai nebepasikartotų.

kovojančioms su ta pačia problema rekomenduoju gydytoją Vilniuje Albertą Čekauską. Jis man grąžino tikėjimą atsikratyt šios ligos.

PS. tyrimai dėl mikoplazmų, ureaplazmų neigiami, o nuo gydytojų patarimų laikytis higienos, siusiot po lytinių santykių jau vemt vertė... smile.gif))

PSS. laukiu patarimų ir panašių istorijų... gal kas žino kaip dar gydyti gleivinės uždegimą? smile.gif
Atsakyti
Uvamino nebera prekyboje, o nuo furadonino, kadangi ne kapsuleje, labai bloga buna. Ar yra kokiu kitokiu ne antibiotiku? Be spanguoliu, kurios man visiskai neveiksmingos. Bendras slapimo tyrimas ir mano ir vyro geras, urologo atsakymas: taip jau buna moterims ir viso gero. verysad.gif
Atsakyti
Aš irgi su tuo pačiu klausimu, ką geriate apart antibiotikų kai nebėra Uvamino ? Nuo furadonino mirstu kaip pykina verysad.gif Ką dar gerti, juk 21 a. tiek progreso medicinoje, negi nėra jokios alternatyvos furadoninui ?
Atsakyti
QUOTE(Klaudijaaa @ 2018 04 30, 19:17)
Aš irgi su tuo pačiu klausimu, ką geriate apart antibiotikų kai nebėra Uvamino ? Nuo furadonino mirstu kaip pykina verysad.gif Ką dar gerti, juk 21 a. tiek progreso medicinoje, negi nėra jokios alternatyvos furadoninui ?

5-nok
Atsakyti
QUOTE(rsc @ 2018 05 02, 17:47)

Ačiū, bandysiu recepto šitam vaistui prašyti, o jo šalutinis poveikis švelnesnis, taip nepykina ?
Atsakyti