Įkraunama...
Įkraunama...

IVF

QUOTE(T.P.Keberiokst @ 2012 08 19, 14:05)
Baikit juokaut taip,neisgyvensit  biggrin.gif Isgyvensit  biggrin.gif
Kileres yra kileres,o ju ir siaip keli markeriai ,o zemas imunitetas lieka zemu imunitetu.Juk kai pvz skiepijates nuo gripo,igaunat imuniteta tai ligai;tai nereiskia,kad nesirgsit jokiom kitom imuninem ligelem?Na artritas ar kraujo kresumas,jei reiktu,tikrai prasidetu nepriklausomai nuo to skiepijotes jus nuo gripo ar ne.LIT'as jums uzkels blojuojancius antikunius,jusu vaisius bus apsaugotas nuo ji bepuolanciu kileriu,jei jau jos kiltu,bet tik tiek...Slogos ar neslogos,esu 99.9 proc isitikinus tas neitakos  mirksiukas.gif



Ačiū, supratau, kažkaip visos vis rašo apie slogas ir gripus, man pasirodė, kad labai susiję. Nu ok, galvosiu,kad nesusiję biggrin.gif

QUOTE(errachka @ 2012 08 19, 17:23)
Prisiduodu, kad derlius nelabai koks, bet tikėkimės, kokybiškas 4u.gif
2ienį apturėsiu punkciją.

sėkmiuko visoms 4u.gif


Sėkmės, lauksim žinių 4u.gif

Gal galit parašyt dar kartelį to baltymų kokteilio receptą, kur per stimuliacijas geriate? Tik aš žalio kiaušinio bijau, gal galima be jo? ax.gif
Atsakyti
Kitty, stiprybes tau. 4u.gif
Kokteili sudarydavo pienas, ledai, bananai, kiausinis. Varkse su uogine irgi gerai eidavo, kartais su medumi. 4u.gif

Errachka, tikiu ir as, butent taip ir bus! wub.gif 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Triumfante: 19 rugpjūčio 2012 - 17:42
QUOTE(Atiloja @ 2012 08 17, 15:31)
info@fertility-academy.co.uk  4u.gif

4u.gif Aciuuuuuu
Atsakyti
KittyKitty - kaip su temperatura? Sekancioj dienoj dingo?? Linkiu p[acios geriausios stimuliacijos! o kiek praeita karta gavai Gonalio?

QUOTE(T.P.Keberiokst @ 2012 08 19, 14:05)
Baikit juokaut taip,neisgyvensit  biggrin.gif Isgyvensit  biggrin.gif
Kileres yra kileres,o ju ir siaip keli markeriai ,o zemas imunitetas lieka zemu imunitetu.Juk kai pvz skiepijates nuo gripo,igaunat imuniteta tai ligai;tai nereiskia,kad nesirgsit jokiom kitom imuninem ligelem?Na artritas ar kraujo kresumas,jei reiktu,tikrai prasidetu nepriklausomai nuo to skiepijotes jus nuo gripo ar ne.LIT'as jums uzkels blojuojancius antikunius,jusu vaisius bus apsaugotas nuo ji bepuolanciu kileriu,jei jau jos kiltu,bet tik tiek...Slogos ar neslogos,esu 99.9 proc isitikinus tas neitakos  mirksiukas.gif


va dabar ir man aiskiau 4u.gif

QUOTE(errachka @ 2012 08 19, 17:23)
Prisiduodu, kad derlius nelabai koks, bet tikėkimės, kokybiškas 4u.gif
2ienį apturėsiu punkciją.

sėkmiuko visoms 4u.gif


Zinoma, kokybeje esme! Sekmes tau didziausios!!! Netgi is 1 gali buti 2 wub.gif
Atsakyti
Sveikutės,

tylu čia..


QUOTE(Triumfante @ 2012 08 19, 18:40)
Kitty, stiprybes tau.  4u.gif
Kokteili sudarydavo pienas, ledai, bananai, kiausinis. Varkse su uogine irgi gerai eidavo, kartais su medumi.  4u.gif




ačiukas 4u.gif

QUOTE(Terze @ 2012 08 19, 20:39)
KittyKitty - kaip su temperatura? Sekancioj dienoj dingo?? Linkiu pacios geriausios stimuliacijos! o kiek praeita karta gavai Gonalio?



Dingo tą patį vakarą po valandos, daugiau nebuvo doh.gif Nieko negėriau doh.gif

Labai ačiū, jau nervinuosi,kad dar nejaučiu šonų, bet gal dar anksti, ką.. doh.gif Aną kartą po 75, paskui po 112,5, jei gerai atsimenu. 4u.gif
Atsakyti
Labas rytas, mergaites! Visa savaitgali nebuvau prisijungus, tai cia naujienu ohoho!
Sekmes visoms startavusioms, ramybes sirdelems! Laukiu geru rezultatu, nes paskui ir as noriu jusu pramintu taku keliaut ax.gif
O as vel cirkinuos lotuliukas.gif . Siandien 32 c.d. ir tik siryt apsiziurejus suvokiau, kad dar net PMS'as nebuvo atejes... Nu ten tie visi jautrus (.)(.) ir pan... Anakart 37c.d. atsivilko savalkos, bet sikart?.. Po truputi pradedu gailetis, kad negeriau KT doh.gif . Arba: imu ir siryt atsiradusi nerima uzskaitau kaip PMS lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(KittyKitty @ 2012 08 20, 09:49)

stiprybės 4u.gif

ačiū visoms už palaikymą drinks_cheers.gif
Atsakyti
Sveikutes 4u.gif

QUOTE(Duduliux @ 2012 08 18, 19:20)
Atiloja, as dar vienos vietos nesuprantu, ar A lietuviski LITai tik NK musa ar ir LAD kelia? Nes man paskirti LITai tam kad LADus pakeltu....
Su vyru vakar pridavem krauja, savaites gale matysim ka A mums pasakys.

turi ir LAD'a pakelti, bet jo nesityriau, todel ir nezinau skaiciuku smile.gif tyrsiuos rugsejo vidury pas G 4u.gif

QUOTE(errachka @ 2012 08 19, 17:23)
Prisiduodu, kad derlius nelabai koks, bet tikėkimės, kokybiškas 4u.gif
2ienį apturėsiu punkciją.

sėkmiuko visoms 4u.gif

grazaus derliuko 4u.gif
Atsakyti
Atiloja, noriu į parašiuką ax.gif

QUOTE(stryga @ 2012 08 20, 10:37)
Labas rytas, mergaites! Visa savaitgali nebuvau prisijungus, tai cia naujienu ohoho!
Sekmes visoms startavusioms, ramybes sirdelems! Laukiu geru rezultatu, nes paskui ir as noriu jusu pramintu taku keliaut  ax.gif
O as vel cirkinuos  lotuliukas.gif . Siandien 32 c.d. ir tik siryt apsiziurejus suvokiau, kad dar net PMS'as nebuvo atejes... Nu ten tie visi jautrus (.)(.) ir pan... Anakart 37c.d. atsivilko savalkos, bet sikart?.. Po truputi pradedu gailetis, kad negeriau KT  doh.gif . Arba: imu ir siryt atsiradusi nerima uzskaitau kaip PMS  lotuliukas.gif



užskaitom, užskaitom biggrin.gif 4u.gif Greičiau krapštytųsi tos tavo valkatos, man kompanijos reikia:)

QUOTE(errachka @ 2012 08 20, 10:57)
QUOTE(KittyKitty @ 2012 08 20, 09:49)

stiprybės 4u.gif

ačiū visoms už palaikymą drinks_cheers.gif


4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(KittyKitty @ 2012 08 20, 11:32)
Atiloja,  noriu į parašiuką ax.gif

drinks_cheers.gif jau 4u.gif
Atsakyti
Atiloja, aciu 4u.gif


Is Bykovos, taip sakant, ni priveta, ni otveta, i laiskus neatsako, telefonu neatsiliepia. Jauciu, nuplauks mano LIT..
Atsakyti
QUOTE(KittyKitty @ 2012 08 20, 13:34)
Atiloja, aciu 4u.gif
Is Bykovos, taip sakant, ni priveta, ni otveta, i laiskus neatsako, telefonu neatsiliepia. Jauciu, nuplauks mano LIT..

doh.gif skambink i klinika ir sakyk, kad buvai susitarusi LIT'ui mirksiukas.gif B tau nereikes, vis tiek sesute suleidzia 4u.gif
Atsakyti