Įkraunama...
Įkraunama...

IVF

QUOTE(Atiloja @ 2012 08 20, 13:39)
doh.gif skambink i klinika ir sakyk, kad buvai susitarusi LIT'ui  mirksiukas.gif B tau nereikes, vis tiek sesute suleidzia  4u.gif



Bet nezinau, koki norejo leisti, vyro ar donoro si karta. Ji minejo,kad bus du donoro ir vienas vyro, kol ks esu turejusi viena su donoro. Ka manai? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(KittyKitty @ 2012 08 20, 14:45)
Bet nezinau, koki norejo leisti, vyro ar donoro si karta. Ji minejo,kad bus du donoro ir vienas vyro, kol ks esu turejusi viena su donoro. Ka manai? 4u.gif


Kitty, buk gerute, imk didele puokste balionu 4u.gif 4u.gif 4u.gif ir pasistenk kiek imanoma nusiraminti. Viskas bus gerai, tu tik nurimk. Nes siaip as manau, kad tau tada temperatura is to jaudulio buvo pasokus, o tau dabar ramybes reik. ax.gif
Atsakyti
QUOTE(stryga @ 2012 08 20, 15:03)
Kitty, buk gerute, imk didele puokste balionu  4u.gif  4u.gif  4u.gif  ir pasistenk kiek imanoma nusiraminti. Viskas bus gerai, tu tik nurimk. Nes siaip as manau, kad tau tada temperatura is to jaudulio buvo pasokus, o tau dabar ramybes reik.  ax.gif



ne, aš visai nesijaudinu, aš normaliai klausiu biggrin.gif Žinokit, jūs nekreipkit dėmesio, mano toks rašymo stilius, kad atrodo, kad aš labai jaudinuosi, man kitoj temoj taip sakė, mes su vaikais kai susitikom pirmą kartą, tai išgirdau atsiliepimų, kad aš "gyvai' visai kitokia negu forume, kad iš post'ų atrodau labai įsitempusi, o realiai visai kitokia. Matyt, taip ir atrodo, aš pati tai nepastebiu, kad taip rašau biggrin.gif Tempa tai NIEKAIP negalėjo pakilt nuo nervų, nes tai buvo graži diena, buvom Birštone, susirgau, su vyru net apsidžiaugėm, kad va, startas, kad laiku atėjo mmm, nebuvo jokių problemų, tikrai tą dieną gerai jaučiausi emociškai iki tos tempos, nu aišku, tada tai supanikavau, o kas nesupanikuotų..o dabar tai tiesiog prašau patarimo dėl Bykovos, nu negi negalima? ax.gif blush2.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(KittyKitty @ 2012 08 20, 14:45)
Bet nezinau, koki norejo leisti, vyro ar donoro si karta. Ji minejo,kad bus du donoro ir vienas vyro, kol ks esu turejusi viena su donoro. Ka manai? 4u.gif

su donoro - paprasciau, nes nereikia jokiu tyrimu, o ir nuvaziuosi, is karto suleis ir galesit grizti 4u.gif o su vyro reikia anksti atvaziuoti - ne veliau kaip 10 (atrodo) ir tik apie 17 val. suleidzia 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Atiloja @ 2012 08 20, 16:21)
su donoro - paprasciau, nes nereikia jokiu tyrimu, o ir nuvaziuosi, is karto suleis ir galesit grizti 4u.gif o su vyro reikia anksti atvaziuoti - ne veliau kaip 10 (atrodo) ir tik apie 17 val. suleidzia  4u.gif



O siaube, nu niekaip taip neišeis. Bet tai man pačiai tai nuspręsti? Per punkciją tuo labiau neišeis, tai vadinasi, su vyro ir nedarysim, visada su donoro? O tai normalu, nieko? Čia seselė gali taip nuspręsti, nereikia Bykovos?
Atsakyti
QUOTE(KittyKitty @ 2012 08 20, 16:23)
O siaube, nu niekaip taip neišeis. Bet tai man pačiai tai nuspręsti? Per punkciją tuo labiau neišeis, tai vadinasi, su vyro ir nedarysim, visada su donoro? O tai normalu, nieko? Čia seselė gali taip nuspręsti, nereikia Bykovos?

is tikruju, nezinau, su kuriuo krauju yra geriau daryti LIT'us (Keberioks geriau ismano sita reikala, o as knygos dar nepasiemiau, kad pasiskaitineti ax.gif ) 4u.gif bet jei apsispresi, kad darysi su donoro, tai ir sakyk sesutei, kad BUVO NUSPRESTA DARYTI SU DONORO - as atvaziuoju mirksiukas.gif nes su B tai tikrai nieko greitai nenuspresi mirksiukas.gif 4u.gif
Atsakyti
Kitty, tikrai apgaulingas tas tavo rasymo stilius. 4u.gif

Visom kitom grazuolem. 4u.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(KittyKitty @ 2012 08 20, 14:45)
Bet nezinau, koki norejo leisti, vyro ar donoro si karta. Ji minejo,kad bus du donoro ir vienas vyro, kol ks esu turejusi viena su donoro. Ka manai? 4u.gif


as tai manau kad neissityrus pas gorgi normaliai tu DQ alfa geriausia ir drasiausia daryti donoro 4u.gif Gorgis dazniausiai kai nepakyla lad su vyro liepia daryti papildomai du donoro. is patirties sakau nes ir man taip liepe 4u.gif
Tai po kiek gonalio si karta leidiesi kaciuk?

Terze - auuuu - nu jau kaip laukiu tavo derliaus naujienu wub.gif
Atsakyti
labas merginos 4u.gif
mes jau gryzom i ESP po visu atostogu.patys graziausi vaizdai buvo ziurejimas i gandrus,nu tokie man jie grazus kad negaliu.sakau gal kazkiek prisiviliojau i cia juk jie skrenda i siltrus krastus,tai gal ir cia uzklys netycia lotuliukas.gif
mergaitems kurioms nepasiseke didele,didele uzuojautele,nenusiminkit viskas bus gerai. 4u.gif 4u.gif 4u.gif
o mergaitems kurioms pasiseke nuosirdziausi ir silciausias apkabinimas wub.gif

mes stipri komanda ir mes nugalesim,visos busim laimingos wub.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Atiloja @ 2012 08 20, 20:43)


Sveikos, stoju i jusu gretas ax.gif Buvau pas gine, nuo kito pirmadienio leidziuos Diphereline smile.gif Tada sulaukiu vyro, mmm ir visa kita cool.gif Kelio atgal jau nera, na, aisku, yra biggrin.gif Dar nepradejau leistis doh.gif Ir per mmm bus tyrimai LH, FSH, P, PRL, tai jei kas ne taip, viska stabdysim unsure.gif Ech, tikiuosi, viskas bus gerai ir rugsejis bus stebuklingas nestuke.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Atiloja @ 2012 08 20, 16:43)
is tikruju, nezinau, su kuriuo krauju yra geriau daryti LIT'us (Keberioks geriau ismano sita reikala, o as knygos dar nepasiemiau, kad pasiskaitineti ax.gif ) 4u.gif bet jei apsispresi, kad darysi su donoro, tai ir sakyk sesutei, kad BUVO NUSPRESTA DARYTI SU DONORO - as atvaziuoju  mirksiukas.gif nes su B tai tikrai nieko greitai nenuspresi  mirksiukas.gif  4u.gif



supratau, ačiū 4u.gif

QUOTE(Triumfante @ 2012 08 20, 16:48)
Kitty, tikrai apgaulingas tas tavo rasymo stilius. 



blush2.gif ne, nu nesu ramuolė, mėgstu papsichuoti, bet šiaip tai tikriausiai dar tikrai išraiškos priemonės prisideda, man pačiai tai sunku spręsti, neskaitau to, ką rašau hihihi.gif va kai dėl darbo rašiau, tai žiauriai stresavau, iki vėmimų beveik, o dabar tai tiesiog klausinėju. O jums skamba vienodai tikriausiai abiem atvejais biggrin.gif Tai žodžiu, kai aš iš tikrųjų panikuosiu, tai parašysiu kodą: "PANIKA" lotuliukas.gif lotuliukas.gif O tada Stryga dės optimizmo dozę ir viskas susibalansuos biggrin.gif

QUOTE(Citas @ 2012 08 20, 17:40)
as tai manau kad neissityrus pas gorgi normaliai tu DQ alfa geriausia ir drasiausia daryti donoro  Gorgis dazniausiai kai nepakyla lad su vyro liepia daryti papildomai du donoro. is patirties sakau nes ir man taip liepe 
Tai po kiek gonalio si karta leidiesi kaciuk?



ane..tai gal taip reikia ir daryti, sakyt seselei, kad buvo sutarta ir tegul su vyro iš viso nedaro. Man dėl to donoro kyla baimių, bet jau post factum bet kuriuo atveju, nes jau vieną turėjau doh.gif Man kartais kyla tokių minčių,kad.. nu aš gi nepatikrinau, iš kur ji tą kraują gauna, ar jis švarus ir t. t., kad kokio hepatito ar pan neužneštų doh.gif
turbūt nepastebėjai, leidžiuos po 300. O po kiek jūs leidžiatės, būna ir daugiau, ar ne? po 450?


QUOTE(esposa @ 2012 08 20, 19:22)
labas merginos 



sveika sugrįžusi, smagu, kad nuotaikos geros

QUOTE(Amour @ 2012 08 20, 20:01)
Sveikos, stoju i jusu gretas 



Na tai sėkmiuko, laikom kumščius 4u.gif

O aš vis dar nejaučiu šonų, bandau sau aiškinti, kad tai yra gerai,nes anąkart jau jaučiau tokiu metu ir buvo tas vienas folis nenormaliai išsišokęs, o dabar nejaučiu, vadinasi, visi auga tolygiai ir gražiai. Stryga, kaip, ar gerai galvoju? lotuliukas.gif Nu negali gi visai neaugti nuo 300, jei augo nuo 75 ,ane? Vyrui augtų nuo tokio stiprumo biggrin.gif tai va, dabar vizualizuoju, kad auga kokie.. 12 folių, po 6 kiekvienam šone, iš jų išeis mažiausiai kokie šeši kačiukai, du įdės, kitus užšaldys ir viskas bus gražu. Vat taip rolleyes.gif

Per daug šypsenėlių, per daug šypsenėlių..vat ir galvok pozityviai, kai šypsenėlių gaili..

Rytoj, beje, einu to nago nuimti, jaučiu, skaudės, bet tikiuosi, kad neilgai:)
Atsakyti
Esposa, sveika sugrizusi. 4u.gif Zinoma, kad viska iveiksim. mirksiukas.gif

Amour, taigi, su startu jus! 4u.gif wub.gif

Kitty, siandien as supratau, kad tik klausi, nejauciau jokios panikos, bet kitais kartais rolleyes.gif , vien tai, kad vemi nuo nervu jau daug ka pasako apie tave, todel laikykis. 4u.gif smile.gif Del maudenimo, kiek dienu jau stimuliuoja? Man tik 3 dienos iki punkcijos pasijaute kazkas ir aisku, pacia punkcijos diena jau vos sedejau, nes turto buvo daug, tai gal nepanikuokim dar, kitom is viso neskauda. bigsmile.gif thumbup.gif

Senbuvem meiles balionai! 4u.gif wub.gif biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Triumfante: 20 rugpjūčio 2012 - 20:09