Įkraunama...
Įkraunama...

IVF

QUOTE(KittyKitty @ 2012 08 20, 20:56)

ane..tai gal taip reikia ir daryti, sakyt seselei, kad buvo sutarta ir tegul su vyro iš viso nedaro. Man dėl to donoro kyla baimių, bet jau post factum bet kuriuo atveju, nes jau vieną turėjau doh.gif  Man kartais kyla tokių minčių,kad.. nu aš gi nepatikrinau, iš kur ji tą kraują gauna, ar jis švarus ir t. t., kad kokio hepatito ar pan neužneštų doh.gif
turbūt nepastebėjai, leidžiuos po 300. O po kiek jūs leidžiatės, būna ir daugiau, ar ne? po 450?


Nu kaciuk manau del kraujo svarumo gali buti tikra, vis tik bykova jau desimtmecius tuo uzsiima, tikrai butu nuskambeje kokia istorija jei kas butu blogai. Beje ji man sake kad jos pacios antra dukra gime su LIT pagalba ir sesute jau anksciau sake kad jos vaikelis gime su LIT pagalba, zodziu kai sakiau kad skauda tai sake zinom isbande pacios biggrin.gif

kitty - braskesius dar pajusi, kantrybes smile.gif o 300 tai jau tikrai normaliai didele doze, man anglijoj nuo tiek pradejo abu paskutinius kartus ir po to po truputi mazino.

Mano mieliausiom senbuvem bucinukai atgal wub.gif

Amour, taitiek ir visoms kitoms mergaitems procese - kuo didziausios sekmes wub.gif
Atsakyti
Sveikutės,

QUOTE(Triumfante @ 2012 08 20, 21:05)

Kitty, siandien as supratau, kad tik klausi, nejauciau jokios panikos, bet kitais kartais  rolleyes.gif , vien tai, kad vemi nuo nervu jau daug ka pasako apie tave, todel laikykis.  4u.gif  smile.gif Del maudenimo, kiek dienu jau stimuliuoja? Man tik 3 dienos iki punkcijos pasijaute kazkas ir aisku, pacia punkcijos diena jau vos sedejau, nes turto buvo daug, tai gal nepanikuokim dar, kitom is viso neskauda.  bigsmile.gif  thumbup.gif




4u.gif vemiu ir viduiruoju nuo nervų doh.gif , bet man tai nėra toks didelis dalykas kaip kitiems, nes mano tiesiog jautrus skrandis, vemiu nuo visko:), refliuksai visokie ir t. t., nuo paauglystės man taip, per nėštumą 4 mėnesius vėmiau non-stop, po kokius 20 kartų per dieną, pykina ir nuo nervų, ir nuo migrenos, ir nuo supimo ir nuo ko tik nori, nors va dabar dėl planavimo negeriu kavos, tai žiūriu, skrandis pasitvarkė, rėmuo nebe taip ėda. Nes kai rėmuo graužia, tai viskas ten savaime atkilinėja, tada tenka košytes pavalgyt:) Mano draugė, pvz ,iš viso vieną kartą gyvenime vėmus, tai jai košmaras, man tai..išsivaliau ir einam toliau:) Jautri vieta, tai vos tik įtampa, iš karto ir spazmuoja, ypač viduriavimas blush2.gif , univere per egzus būdavo bėda,kaip į wc išsiprašyti doh.gif Bet neneigiu, jautri, jautri, ir labai, ir kartais man tai labai kiša koją blush2.gif , matosi ant manęs, išraustu, pradedu užsikirtinėti,žodžiu, pvz darbe man už save sunku pakovoti, nes pradedu šnekėt ir atrodo, kad tuoj nualpsiu doh.gif Ir pvz nėštumo testą sunku daryti, nes tiek rankos dreba, kad net nepataikau ten visko padaryti doh.gif dėl to tai bijau,nes galvoju, turbūt kenkia toks jaudulys unsure.gif


Matai, dėl ko nerimauju dėl maudimo. Aš gi , grįžtam prie to paties, labai jautri ir labai viską jaučiu, aš galiu visada pasakyti, kada man auga folis ,kurioj pusėj, kada maždaug ovuliuos ir jau tiksliai galiu pasakyti , kada ovuliuoja, OT man tik šiaip, dėl kontrolės. Šiaip, eiliniam nestimuliuotam cikle visada jaučiu tą vieną vienintelį folį. Per aną nevykusį IVF buvo du, tai labai stipriai jaučiau, tai todėl ir tikiuosi, kad jeigu augs daug, tikrai turėtų jaustis. Dabar jau esu susileidusi 4 dozes.

QUOTE(Citas @ 2012 08 20, 21:32)
Nu kaciuk manau del kraujo svarumo gali buti tikra, vis tik bykova jau desimtmecius tuo uzsiima, tikrai butu nuskambeje kokia istorija jei kas butu blogai. Beje ji man sake kad jos pacios antra dukra gime su LIT pagalba ir sesute jau anksciau sake kad jos vaikelis gime su LIT pagalba, zodziu kai sakiau kad skauda tai sake zinom isbande pacios  biggrin.gif

kitty - braskesius dar pajusi, kantrybes smile.gif o 300 tai jau tikrai normaliai didele doze, man anglijoj nuo tiek pradejo abu paskutinius kartus ir po to po truputi mazino.


Nu aišku, ačiū, aš irgi taip pagalvojau - nu gal jau būtų nuskambėję.. Man sesutė irgi minėjo, kad "pačios per tai perėjo"..

O kaip tu laikaisi? 4u.gif
Atsakyti
Labas rytas.

Kitty, taigi, kaip ir maniau, mazai dar laiko stimuliuoja, pajausi dar tikrai. As irgi visada puikiai viska jauciu, o per stimuliacija gana velai sonai brasketi pradejo, taigi cia dar ne rodiklis. Laukiam toliau ir be stresu. wink.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(stryga @ 2012 08 20, 10:37)

O as vel cirkinuos 


Niu, kaip siandien PMS??O gal jau mmm?

QUOTE(Atiloja @ 2012 08 20, 13:39)
doh.gif skambink i klinika ir sakyk, kad buvai susitarusi LIT'ui  mirksiukas.gif B tau nereikes, vis tiek sesute suleidzia  4u.gif


Pati irgi planuoju taip daryti....

QUOTE(Citas @ 2012 08 20, 17:40)

Terze - auuuu - nu jau kaip laukiu tavo derliaus naujienu  wub.gif

Mano ataskaita: kaire kiauside- 1, desine-10. Gleivine 19mm. Cia jau man laabai daug, kaip per pirma apziura.... Pirma karta taip....O plesia strienas i visas 8 puses....sunku ir masinoj vaziuoti, ir guleti ir sedeti... Ir dar jauciu kazkoki elektros lauka, negaliu net ivardinti. Na pirma karta tokie pojuciai....

wub.gif wub.gif


QUOTE(esposa @ 2012 08 20, 19:22)
labas merginos  4u.gif
mes jau gryzom i ESP

Kaip tau sekesi pas gydytojus??Sveika grizus!

QUOTE(Amour @ 2012 08 20, 20:01)
Sveikos, stoju i jusu gretas 


Viskas bus gerai!! O kas cia per tyrimas P?
QUOTE(KittyKitty @ 2012 08 20, 20:56)

O aš vis dar  nejaučiu šonų, bandau sau aiškinti, kad tai yra gerai,


Kaciuk, viskas gerai, nera kitu variantu! Man pradejo gelti strienas uzvakar, tai 6 c.d., 5 stimuliacijos diena.
Del to jautrumo...Man patinka, kad viska taip atvirai rasai... As irgi esu is jautriu. Su tuo kovoju nuo darzelio laiku.Bet su metais ta jautruma atrodo "ismokau" valdyti.
Nors dabar sakau, gaila kiekvieno nukritusio nuo stalo duonos trupinio biggrin.gif Cia matyt jau veikia mane vaistukai.. smile.gif
O del vemimo: matyt sustoja skrandis ir viskas tau kyla aukstyn. Man is emes, kai skrandis "neveikia" as einu per prievarta vemti. Tada dingsta visi blogi simptomai per 5 minutes....

Triumfanciuk - 4u.gif
Afrodite - kaip tavo sveikatele?

Atojoliuk, trauk mane i saraseli...
Atsakyti
Terziuk, puikus derlius. wub.gif
Atsakyti
Sveikutes 4u.gif

QUOTE(Amour @ 2012 08 20, 20:01)
Sveikos, stoju i jusu gretas  ax.gif Buvau pas gine, nuo kito pirmadienio leidziuos Diphereline smile.gif Tada sulaukiu vyro, mmm ir visa kita  cool.gif Kelio atgal jau nera, na, aisku, yra  biggrin.gif Dar nepradejau leistis  doh.gif Ir per mmm bus tyrimai LH, FSH, P, PRL, tai jei kas ne taip, viska stabdysim  unsure.gif Ech, tikiuosi, viskas bus gerai ir rugsejis bus stebuklingas  nestuke.gif  wub.gif

sveika prisijungus mirksiukas.gif 4u.gif

Buckis visoms 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(Terze @ 2012 08 21, 10:08)
*Mano ataskaita: kaire kiauside- 1, desine-10. Gleivine 19mm. Cia jau man laabai daug, kaip per pirma apziura.... Pirma karta taip....O plesia strienas i visas 8 puses....sunku ir masinoj vaziuoti, ir guleti ir sedeti... Ir dar jauciu kazkoki elektros lauka, negaliu net ivardinti. Na pirma karta tokie pojuciai....
**Atojoliuk, trauk mane i saraseli...

* thumbup.gif
** primink, prasau, kelintas cia tavo IVF'as, nes nepamenu doh.gif blush2.gif o sarasiukas namuose 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Triumfante @ 2012 08 21, 10:15)
Terziuk, puikus derlius.  wub.gif


wub.gif

QUOTE(Atiloja @ 2012 08 21, 10:34)

* thumbup.gif
** primink, prasau, kelintas cia tavo IVF'as, nes nepamenu  doh.gif  blush2.gif o sarasiukas namuose  4u.gif


gleivine storoka...

Mano trecias cool.gif
Atsakyti
sveikos 4u.gif na ka, prasidejo mano laimingas ciklas,kai po 2 IVF busiu nestuke.gif
palinkekit sekmes blush2.gif
Atsakyti
Prisiduoda ligonis biggrin.gif

Vienos kojos pirstas trecia karta nusvilintas azotu, kitos - su nuluptu nagu. Jau kraujo buvo.. Bet gydytoja fantastiska, aisku,apskelbe visiems, kad dirbtini darausi ir su manim reikia atsargiai biggrin.gif rytoj perristi, kvailiausia,kad daug apvyniojo, isejau su atsegta basute, o kaip vairuoti?.. O siandien dar reikes. Bet svarbiausia, kad nebutu komplikaciju, oi, kaip pykstu ant saves, kad nesusitvarkiau iki IVF.. Dabar jau vaistu poveikis praeidineja, pyp kaip skauda.. Nu nieko, svarbu, kad blogiau nebutu.

QUOTE(Triumfante @ 2012 08 21, 09:28)
Labas rytas.

Kitty, taigi, kaip ir maniau, mazai dar laiko stimuliuoja, pajausi dar tikrai. As irgi visada puikiai viska jauciu, o per stimuliacija gana velai sonai brasketi pradejo, taigi cia dar ne rodiklis. Laukiam toliau ir be stresu. wink.gif  4u.gif


Oi, nu tikiuosi, aciu 4u.gif


Negali visai neaugti,ka?

QUOTE(Terze @ 2012 08 21, 10:08)
Niu, kaip siandien PMS??O gal jau mmm?
Pati irgi planuoju taip daryti....
Mano ataskaita: kaire kiauside- 1, desine-10. Gleivine 19mm. Cia jau man laabai daug, kaip per pirma apziura.... Pirma karta taip....O plesia strienas i visas 8 puses....sunku ir masinoj vaziuoti, ir guleti ir sedeti... Ir dar jauciu kazkoki elektros lauka, negaliu net ivardinti. Na pirma karta tokie pojuciai....

wub.gif  wub.gif
Kaip tau sekesi pas gydytojus??Sveika grizus!
Viskas bus gerai!! O kas cia per tyrimas P?
Kaciuk, viskas gerai, nera kitu variantu! Man pradejo gelti strienas uzvakar, tai 6 c.d., 5 stimuliacijos diena.
Del to jautrumo...Man patinka, kad viska taip atvirai rasai... As irgi esu is jautriu. Su tuo kovoju nuo darzelio laiku.Bet su metais ta jautruma atrodo "ismokau" valdyti.
Nors dabar sakau, gaila kiekvieno nukritusio nuo stalo duonos trupinio  biggrin.gif  Cia matyt jau veikia mane vaistukai.. smile.gif
O del vemimo: matyt sustoja skrandis ir viskas tau kyla aukstyn. Man is emes, kai skrandis "neveikia" as einu per prievarta vemti. Tada dingsta visi blogi simptomai per


Nu sauniai stimuliuojasi, bus thumbup.gif
Bet matai,kaip anksti tau skauda..man dabar 6 c. D.. O gali buti, kad pvz del difo leciau auga?
4u.gif Aha, as dabar irgi sujautrejusi.. Kai laukiausi, pradzioje is viso komiskai buvo.. Pvz., vaziuojam su vyru, eina tokia senute per gatve, vyras sako, oi, bobulyte, eik greiciau, o as: vargse bobulyte, ir i asaras lotuliukas.gif nezinau,kodel ji vagrse lotuliukas.gif ir taip kasdien,

O skrandis mano virskina tai dazniausiai gerai, bet rugstys kyla, buna, kad ir visai is tuscio vemiu,tik rugsti. O jeigu jau maisto visgi nesuvirskino, tai jo, tada lauk be ceremoniju.

QUOTE(milka111 @ 2012 08 21, 11:17)
sveikos  4u.gif  na ka, prasidejo mano laimingas ciklas,kai po 2 IVF busiu  nestuke.gif
palinkekit sekmes  blush2.gif


Linkim linkim linkim 4u.gif

O kur Stryga?

Papildyta:

Na, ismintingieji kurmiai, pasakykit dabar man. Atrase Bykova. LIT delat ne budem. Nu tai kaip man dabar suprasti?
Atsakyti
QUOTE(Terze @ 2012 08 21, 11:04)
wub.gif 
gleivine storoka...


manai, kad storoka? g.gif
QUOTE(milka111 @ 2012 08 21, 11:17)
sveikos  4u.gif  na ka, prasidejo mano laimingas ciklas,kai po 2 IVF busiu  nestuke.gif
palinkekit sekmes  blush2.gif


sekmes sekmes 4u.gif traukiu i parasiuka, gerai? 4u.gif
QUOTE(KittyKitty @ 2012 08 21, 12:42)
*Prisiduoda ligonis biggrin.gif

**Na, ismintingieji kurmiai, pasakykit dabar man. Atrase Bykova. LIT delat ne budem. Nu tai kaip man dabar suprasti?

*sveikateles 4u.gif
** ir aisku, kad jokio paaiskinimo - kodel? doh.gif
Atsakyti
Jokio paaiskinimo. LIT nedarysim, parasykit po vizito pas T. Viskas, daugiau ne zodzio. Tai kaip man suprasti?..
Atsakyti
QUOTE(KittyKitty @ 2012 08 21, 13:23)
Jokio paaiskinimo. LIT nedarysim, parasykit po vizito pas T. Viskas, daugiau ne zodzio. Tai kaip man suprasti?..

mergaites, kurios pas ja lankotes - nepykit, bet jinai visiska prietranka doh.gif
Kitty, as is jos gavau - toki atsakyma, be jokio paaiskinimo... net nezinau, ka tau patarti ir ka pasakyti... 4u.gif O kaip jus buvote nusprende, kad stimuliacijos metu bus LIT'as ar punkcijos? 4u.gif
Atsakyti